Zambiya Kargo

Zambiya Kargo

Zambiya Kargo

Zambiya kargo hizmetimizle Zambiya'ya kargo göndermek artık çok daha kolay, çok daha hızlı!

Kargolarınızın daha güvenli ve hızlı bir şekilde Zambiya'daki iş ortaklarınıza ya da sevdiklerinize ulaşmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken Zambiya kargo hizmeti sunan firmamızı tercih etmek olacaktır. Ürünlerinizin kaybolmadan, zarar görmeden yerine ulaşması için gerekli tüm organizasyonu adım adım planlayan ve yürüten firmamız, hava yolu kargo taşımacılığı hizmetleri sunan firmalara yön veren kaliteli Zambiya kargo hizmetiyle ihtiyaç duyduğunuz her an sizinle!

Zambiya Hava Kargo Hizmeti

 • Şirketlere Özel Zambiya Hava Kargo Hizmeti

  Dış ticaretle uğraşan bir firmaysanız, ürünlerinizi düzenli aralıklarla Zambiya'ya gönderiyorsanız, Zambiya'daki firmalara zaman zaman acil olarak numune ya da evrak göndermek durumunda kalıyorsanız siz de niteliği fark etmeksizin tüm kargolarınızı firmamızın size sunmuş olduğu Zambiya kargo hizmeti ile sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırabilirsiniz. Hava yolunun hızı işlerinizi en kestirme yoldan halletmenize olanak sunacak, firma imajınızın zarar görmesini engelleyecek!
 • Bireyler için Zambiya Kargo

  Firmamızın sunduğu Zambiya kargo hizmeti, hızı ve kalitesiyle kurum ve kuruluşlar için olduğu gibi bireyler için de oldukça avantajlıdır. Bireysel çabanızla ticaret yapan bir girişimciyseniz, sevdiklerinizi Zambiya'da bırakarak Türkiye'ye gelmişseniz ya da Zambiya'dan bir arkadaş edindiyseniz kargolarınızı muhataplarına en hızlı ve ekonomik yoldan göndermek için şirketimizi arayarak Zambiya kargo hizmetinden vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Zambiya Kargo ile Neler Gönderebilirim?

  A'dan z'ye her türlü gönderiniz için firmamızdan Zambiya kargo hizmeti alabilirsiniz. Evrak, spor ekipmanı, evcil hayvan, koli, cenaze, makine, büyük, küçük, ağır, hafif, tehlikeli, değerli vb. ne göndermek isterseniz firmamızı tercih ederek Zambiya kargonuzun uygulanacak doğru işlemler ardından hava yoluyla hızlıca ve güvenle gönderilmesini sağlayabilirsiniz. (*)Zambiya kargonuzu havalimanları arasında taşıtacaksanız yurt içinde hizmet veren kargo firmaları ile tarafımıza ulaştırmanızı beklemekteyiz.
 • Zambiya'ya Kargo Göndermenin En Mantıklı Yolu

  Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, kargonuzu kara yoluyla ya da deniz yoluyla aktarmalı bir şekilde transfer ettirmek için harcayacağınız zamanı firmamız, hava yolu ulaşımı vasıtasıyla sunduğu Zambiya kargo hizmetiyle siz geri vermektedir. Zaman kazancının yanı sıra güvenli taşımacılık da elde edeceğiniz diğer avantajlardan. Zambiya kargolarınızın yerine güvenle ulaşıp ulaşmayacağını merak ettiğiniz, mevcut durumunu öğrenmek için art arda telefon görüşmeleri yaptığınız ya da internette vakit harcadığınız günler geride kaldı: Zambiya kargo hizmeti veren şirketimize 7/24 ulaşabilir, kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız kargonuzu deforme olmadan, tam zamanında alıcısına ulaştırmayı garanti etmektedir.
 • Zambiya

  Adını Zambezi Irmağı'ndan alan ülkenin resmî kayıtlardaki tam adı Zambiya Cumhuriyeti'dir. Zambiya, Afrika'nın güneyinde, denizi kıyısı olmayan, yaklaşık 15 milyon kişilik nüfusa sahip bir ülkedir. Resmî dil olarak İngilizceyi benimsemiş olup bunun yanında otuza yakın yerel dil ve lehçe kullanılmaktadır. Lusaka, Ndola, Kitwe, Kabwe, Chingola, Mufulira, Livingstone başlıca önemli şehirleridir. Halkın %80'e yakını Putperest; geri kalanı Müslüman ve Protestan'dır. Üç mevsimin yaşandığı bu ülkede sıcaklık daha çok yüksekliğe göre değişmektedir. Ağırlıkla tarımdan geçimini sağlayan ülkenin sanayisinde de gözle görülür ilerlemeler kaydedilmektedir. Zambiya ayrıca, Afrika'nın bakır zengini olan ülkesidir.
 • Türkiye-Zambiya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Zambiya arasındaki ilişkiler, Zambiya'nın bağımsızlığını kazanmasının ardından (1964) başlamıştır. Günümüzde iki ülke de tarım, sağlık, turizm, konut vb. alanlarda iş birliği ilişkilerini kuvvetlendiren çalışmalar yapmaktadır. Türkiye, Zambiya'nın kalkınması için de katkılarda bulunmaktadır.

  İki ülke arasında imzalanan 12 antlaşmanın arasındaki en önemlisi, ticaretin önünün açılması amacıyla imzalanan "Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunmasına İlişkin Antlaşma"dır. Gelişen ticari yatırımlar sayesinde 2017 yılında iki ülke arasındaki ticaret hacmi 21,8 milyon dolar düzeyinde olmuştur. Türkiye'nin Zamibiya'ya ihraç etiği başlıca ürünler arasında makine ve cihazlar, aletler ve parçaları ile demir veya çelikten eşyalar, tekstil ürünleri, mobilya, şekerleme; Zambiya'dan ithal ettiği ürünlerin başında ise bakır ve bakırdan eşya gelmektedir.
 • Zambiya Uçak Kargo Hizmetinin Getirisi

  Konumları dolayısıyla Türkiye ve Zambiya arasındaki mesafe, kargoların transfer edilme çeşidine de doğrudan etkide bulunmaktadır. Zambiya kargolarının zaman kaybı yaşanmadan, hızla ve güvenle gönderilmesi için hava yoluyla sunulan uçak kargo hizmeti, en makul seçenektir. Zira kara yoluyla yapılacak taşımacılık günler, haftalar sürebilmektedir. Zambiya kargolarının deniz yoluyla gönderilmesi ise Afrika'ya ulaşıldıktan sonra ek bir kara yolu transferini gerektirecek, böylelikle zaman kaybının yanı sıra kargoların aktarmalar dolayısıyla zarar görmesi ihtimali kaçınılmaz olacaktır.

  Herhangi bir endişe duymadan, içeriği fark etmeksizin her tür Zambiya kargonuzu firmamıza emanet edebilir, hava yolunun ve deneyimli firmamızın sunduğu avantajlardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Özetle, Zambiya uçak kargo kargonuzun tam zamanında, herhangi bir sorun yaşanmadan yerinde olması kaçınılmaz!
 • Zambiya Kargo Hizmeti Fiyatlarını Belirleyen Etmenler

  Zambiya kargo hizmetinin fiyatları hakkında net bir bilgi edinmeniz için firmamıza ulaşarak kargonuza ve almak istediğiniz hizmete dair detayları bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Yöntemi fark etmeksizin tüm kargo taşımacılığı hizmetlerinde olduğu gibi Zambiya kargo hizmetinde de fiyatları doğrudan etkileyen etmenler şunlardır: Kargonun nitelik ve nicelik özellikleri ve teslimatın hangi iki nokta arasında yapılacağı. Zambiya kargo hizmetinde ayrıca teslimatın adresten adrese mi havalimanından havalimanına mı yapılacağı da fiyatlandırma için bir diğer önemli detaydır. Bu bilgiler ışığında en makul teklifi hazırlayacak, kısa sürede sizlerle tekrar iletişime geçeceğiz.
 • Zambiya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Chingola CGJ Chingola
  Chipata CIP Chipata
  Kalabo KLB Kalabo
  Kaoma KMZ Kaoma
  Kasaba Bay ZKB Kasaba Bay
  Kasama KAA Kasama
  Kasompe ZKP Kasompe
  Kitwe KIW Southdowns
  Livingstone LVI Livingstone
  Lukulu LXU Lukulu
  Lusaka LUN Lusaka
  Mansa MNS Mansa
  Mbala MMQ Mbala
  Mfuwe MFU Mfuwe
  Mongu MNR Mongu
  Ndola NLA Ndola
  Ngoma ZGM Ngoma
  Senanga SXG Senanga
  Sesheke SJQ Sesheke
  Solwezi SLI Solwezi
  Zambezi BBZ Zambezi

Zaman ve maliyet avantajı yakalamak istiyorsanız Zambiya kargonuzu firmamıza emanet edebilirsiniz!

İletişim Formu