Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Kargo

Yurt Dışı Kargo Hizmeti

Yurt dışı kargo hizmeti almak isteyenlere büyük kolaylıklar, benzersiz avantajlar bizde!

Ulaşım yollarının ve araçlarının gelişimine paralel, dünya ülkeleri artık eskisinden çok daha rahat ulaşılabilir durumda. Özellikle hava yolu ulaşımı sayesinde bağlantılı kurulamayan ülke sayısı neredeyse bulunmamakta. Bu olumlu gelişim, ülkelerin ihracat ve ithalat yapma oranlarını ciddi oranda artırmış; firmalar, yurt dışı kargo hizmetinden yararlanarak yüksek cirolu sevkiyatlar yapabilir duruma gelmiştir. Benzer olumlu etki, bireyler için de geçerlidir. Geçmişte kişiler, dünyanın diledikleri noktasına kargo gönderemez ya da kara ve deniz yolu taşımacılığı tercih etmek durumunda kalarak zaman, güvenlik, maddiyat vb. açılardan zarar görürlerdi.

Bugün, hem firmalar hem de bireyler tarafından ilk tercih sebebi olan ve firmamız tarafından yıllardır verilen yurt dışı kargo hizmeti, hava kargo taşımacılığının beraberinde getirdiği hız, güvenlik vb. birçok avantajı bir arada sunmaktadır.

Yurt Dışı Kargo Hizmetimizle Kargo Taşımacılığının Tanımı Değişiyor

Sunmakta olduğumuz yurt dışı kargo hizmeti, eskiden yurt dışı gönderimleri için daha sık kullanılan ancak günümüzde bayrağını hava yolu taşımacılığına devreden kara ve deniz yolu taşımacılığına kıyasla oldukça avantajlıdır. Yurt dışı kargo hizmetinin hava yolu vasıtasıyla sunulmasının yanı sıra firmamızdan alınmasının da getirisi büyüktür.

Hava yolunun sunduğu avantajlar:

Hava yolu araçları, kara ve deniz yolu araçlarından katbekat daha yüksek hızla seyretmektedirler. Yurt dışı kargo hizmetinin uçaklarla veriliyor olması da yolculuk süresinin kısalmasına, böylelikle hem kargonun vakit kaybı yaşanmadan, mümkün olan en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasına hem de muhtevasının teslim alındığı şekliyle kalmasına olanak sunmaktadır. Ek olarak yurt dışı kargo hizmeti alındığında kargolar, uçakların ilgili bölümüne ve olması gerektiği gibi istiflenmekte, böylelikle zarar görmeleri engellenmektedir. Nitelik ve nicelikleri nedeniyle diğer yöntemlerle taşınamayacak özelliklere sahip gönderilerin de (cenaze, evcil hayvan, değerli ürün vb.) güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sunması, yurt dışı kargo hizmetinin bir diğer artısıdır.

Firmamızın sunduğu avantajlar:

Yurt dışı kargo hizmetinin firmamızdan alınması, göndericilerin ek avantajlara sahip olmasına imkân sunmaktadır. Bu avantajlar arasında göndericileri doğru bir şekilde yönlendirerek kargo gönderimi sürecinin başlayacağı muhtemel tarihin ötelenmesine engel olmamız; kargolarınızı teslim aldığımız şekliyle teslim etmemiz; detaylı program yaparak herhangi bir aşamada hata yapılmasına yol açacak kapıları kapatmamız; tecrübeli ekibimizle süreç boyu kargoları izlememiz; kargoları havalimanından havalimanına olduğu gibi adresten adrese de gönderebilmemiz; kaliteli yurt dışı kargo hizmetimizi en uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunmamız gelmektedir.

Hızlı ve Güvenli Yurt Dışı Kargo Hizmeti

 • Ticaretle Uğraşanlara Özel: Yurtdışına Numune Gönderimi

  Dış ticaretle uğraşan ya da yeni bir anlaşma ile dış ticarete atılacak olan bir firmaysanız yurt dışı kargo hizmeti almak, yapacağınız aylık rutin işlerin bir parçasıdır ya da parçası olacaktır. Dünyanın herhangi bir yerindeki iş ortağınıza elinizdeki ürün numunelerini vakit kaybetmeden ve zarar görmemiş bir şekilde göndermeniz demek, tercih edilme potansiyelinizin de artması demek! Yurt dışı numune gönderimi hizmeti almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.
 • Bir Pakete Sığacak Ne Varsa: Yurtdışına Paket Gönderimi

  Yurt dışı kargo hizmetimizin bir diğer ayağı da yurt dışına paket gönderimidir. Herhangi bir ülkeye, nitelik ya da nicelik özellikleri birbirinden farklı pek çok ürünü yurt dışı kargo hizmetimizden yararlanarak güvenle ve bozulmadan göndermeniz mümkündür. Bozulabilir gıda, değerli eşya, hassas bir ürün ya da siz ne göndermek isterseniz o! Yurt dışına paket gönderimi hizmetinden yararlanmak ve paketlemenin nasıl olması gerektiği konusunda destek almak isterseniz yurt dışı kargo hizmeti sağlayıcınız olarak biz, telefonun diğer ucundayız.
 • İhracatta Hıza Önem Verenlere: Yurtdışına Ürün Gönderimi

  Yaptığınız üretimleri ihraç eden bir firmaysanız ürünlerinizin tam zamanında ve sorun yaşanmadan alıcısına teslim edilmesi, prestijiniz açısından oldukça önemlidir. Yurt dışı kargo hizmeti sunan firmamızla irtibat kurup makine ve parçalarını, tekstil ürünlerini, kimyasalları, gıda ürünlerini ve daha nicesini yurt dışına ürün gönderimi yapma talebinizi ileterek sorunsuz bir şekilde transfer edebilirsiniz.
 • Sevdiklerinin Yanında Olamayanlara: Yurtdışına Hediye Gönderimi

  Yurt dışı kargo hizmeti, başta bireyler olmak üzere tüm kuruluşlar tarafından sıkça yurt dışına hediye gönderimi amacıyla da alınmaktadır. Özel günlerde sevdiklerinin yanında olamayan bireyler ve iş yaptığı ülkenin kültürüne bağlı kalarak iş birlikçisine jest yapmak isteyen firmalar yurt dışı kargo hizmeti alarak hazırladıkları özel kargoları tam zamanında ulaştırma imkânına kavuşmaktadırlar.
 • Varlığınızı Çocuğunuza Hissettirin: Yurtdışına Koli Gönderimi

  Yurt dışında okumaya gitmiş bir çocuğunuz varsa yurt dışı kargo hizmeti alarak şahsi ya da varlığınızı yanında hissetmenizi sağlayacak eşyaları kendisine ulaştırmada sorun yaşamazsınız. Yurt dışına koli gönderimi ile kitap, giysi, ufak ev eşyası veya spor aletleri dolu bir koliyi, çocuğunuza yük etmeden, onun ardından kolayca gönderebilirsiniz.
 • Kestiği Faturanın Kaybolmamasını Dileyenlere: Yurtdışına Evrak Gönderimi

  İşiniz gereği yurt dışındaki şubenize ya da iş ortağınıza fatura vb. evrak göndermek durumundaysanız yurt dışı kargo hizmeti alarak ilgili gönderilerinizin güvenliğini garanti altına alabilirsiniz. Kaybolma, yırtılma ya da yerine zamanından çok sonra ulaşma gibi sorunlarla karşılaşmamak için yurtdışına evrak gönderimi yapma talebinizi sorunsuz yurt dışı kargo hizmeti veren firmamıza dilediğiniz an iletebilirsiniz.
 • Uzun, Ağır, Geniş Ayrımı Yok: Yurtdışına Makine Gönderimi

  Yurt dışı kargo hizmeti kapsamında yurt dışına makine gönderimi yapmanız da mümkündür. Ticari ya da bireysel olarak göndereceğiniz makinelerin uzunluk, ağırlık ve genişlik ölçülerini tarafımıza bildirmeniz, yurt dışı kargo hizmetimizden yararlanmanız için yeterlidir. Akabinde makineleriniz alıcılarına güvenle ulaştırılacaktır.
 • Taşınanlar Kaygılanmasın: Yurtdışına Eşya Gönderimi

  Hayatınızın kalan kısmını yurt dışında geçirecekseniz önem verdiğiniz yıllanmış eşyalarınızı da yurt dışı kargo hizmeti ile yanınıza alabilirsiniz. Yurt dışına eşya gönderimi sayesinde eşyalarınızı satmak ya da depo arayışına girmek zorunda değilsiniz. Dilediğiniz her tür eşyayı yurt dışı kargo hizmetimizi alarak yeni evinize taşıtabilirsiniz.

Ne tür bir gönderim ihtiyacınız varsa firmamız yurt dışı kargo hizmeti ile uçak hızında ve sorunsuz transferlere imkân sunmak için yanınızda!

İletişim Formu