Türkiye Kargo

Türkiye Kargo

Türkiye Kargo

Dünyanın neresinde olursanız olun Türkiye ile bağlantılı kargolarınızı Türkiye kargo hizmetiyle kolayca gönderin!

Ulaşım yollarının ve araçlarının gelişimine paralel, dünya ülkeleri artık eskisinden çok daha rahat ulaşılabilir durumda. Özellikle hava yolu ulaşımı sayesinde bağlantı kurulamayan ülke sayısı neredeyse bulunmamakta. Bu olumlu gelişim, ülkelerin ihracat ve ithalat yapma oranlarını ciddi oranda artırmış; firmalar, Türkiye kargo hizmetinden yararlanarak yüksek cirolu sevkiyatlar yapabilir duruma gelmiştir. Benzer olumlu etki, bireyler için de geçerlidir: Geçmişte kişiler, dünyanın diledikleri noktasına kargo gönderemez ya da kara ve deniz yolu taşımacılığını tercih etmek durumunda kalarak zaman, güvenlik, maddiyat vb. açılardan zarar görürlerken bugün, uçak kargolar sayesinde kargolarını çok daha kolay ve sorunsuz bir şekilde gönderebilmektedirler.

Hem firmaların hem de bireylerin ilk tercihi firmamız, hava kargo taşımacılığının beraberinde getirdiği hız, güvenlik vb. birçok avantajı Türkiye kargo taşımacılığı hizmetinde buluşturmaktadır.

Türkiye Kargo Hizmetimizle Kargo Taşımacılığının Tanımı Değişiyor

Türkiye kargo taşımacılığı, eskiden yurt dışı gönderimleri için daha sık kullanılan ancak günümüzde bayrağını devreden kava ve deniz yoluna kıyasla oldukça avantajlı olan hava yolu vasıtasıyla yapılmaktadır. Türkiye kargolarını uçaklarla olduğu kadar firmamızın önderliğinde taşıtmanın da getirisi büyüktür.

Türkiye kargo hizmetimizin sunduğu avantajlar:

Hava yolu araçları, kara ve deniz yolu araçlarından katbekat daha yüksek hızla seyretmektedirler. Türkiye kargo hizmetimizin uçaklarla veriliyor olması da yolculuk süresinin kısalmasına, böylelikle hem kargonun vakit kaybı yaşanmadan, mümkün olan en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasına hem de muhtevasının teslim alındığı şekliyle kalmasına olanak sunmaktadır. Ek olarak Türkiye kargo hizmetimiz kapsamında uçakların ilgili bölümüne ve olması gerektiği gibi istiflenmekte olan kargoların zarar görme ihtimalleri de ortadan kalkmaktadır. Nitelik ve nicelik özellikleri nedeniyle diğer yöntemlerle taşınamayacak özelliklere sahip gönderilerin de (cenaze, evcil hayvan, değerli ürün vb.) güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sunması, Türkiye kargo hizmetimizin bir diğer artısıdır.

Firmamızın sunduğu avantajlar:

Türkiye kargo hizmetinin firmamızdan alınması, göndericilerin ek avantajlara sahip olmasına imkân sunmaktadır. Bu avantajlar arasında, göndericileri doğru bir şekilde yönlendirerek kargo gönderimi sürecinin başlayacağı tarihin ötelenmesine engel olmamız; Türkiye kargolarını teslim aldığımız şekliyle teslim etmemiz; detaylı program yaparak herhangi bir aşamada hata yapılmasına yol açacak kapıları kapatmamız; tecrübeli ekibimizle kargoları süreç boyu izlememiz; kargoları havalimanından havalimanına olduğu gibi adresten adrese de taşıyabilmemiz; kaliteli Türkiye kargo hizmetimizi en uygun fiyatlarla ve %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunmamız bulunmaktadır.

Ticaretle Uğraşanlara Özel: Türkiye'ye/Türkiye'den Numune Gönderimi

Taraflardan biri Türkiye'de olacak şekilde dış ticaretle uğraşan ya da yeni bir anlaşma ile dış ticarete atılacak olan bir firmaysanız Türkiye kargo hizmeti almak, yapacağınız aylık rutin işlerin bir parçasıdır ya da parçası olacaktır. Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye'deki -ya da tam tersi- iş ortağınıza elinizdeki ürün numunelerini vakit kaybetmeden ve zarar görmemiş bir şekilde göndermeniz demek, tercih edilme potansiyelinizin de artması demek! Türkiye'ye/Türkiye'den numune gönderimi hizmeti almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir Pakete Sığacak Ne Varsa: Türkiye'ye/Türkiye'den Paket Gönderimi

Türkiye kargo hizmetimizin bir diğer ayağı da Türkiye'ye/Türkiye'den paket gönderimidir. Nitelik ya da nicelik özellikleri birbirinden farklı pek çok ürünü Türkiye kargo hizmetimizden yararlanarak güvenle ve bozulmadan göndermeniz mümkündür. Bozulabilir gıda, değerli eşya, hassas bir ürün ya da siz ne göndermek isterseniz o! Türkiye'ye/Türkiye'den paket gönderimi hizmetinden yararlanmak ve paketlemenin nasıl olması gerektiği konusunda destek almak isterseniz Türkiye kargo hizmeti sağlayıcınız olarak biz, telefonun diğer ucundayız.

İhracatta Hıza Önem Verenlere: Türkiye'ye/Türkiye'den Ürün Gönderimi

Yaptığınız üretimleri ihraç eden bir firmaysanız ürünlerinizin tam zamanında ve sorun yaşanmadan alıcısına teslim edilmesi, prestijiniz açısından oldukça önemlidir. Türkiye kargo hizmeti sunan firmamızla irtibat kurup makine ve parçalarını, tekstil ürünlerini, kimyasalları, gıda ürünlerini ve daha nicesini Türkiye'ye/Türkiye'den ürün gönderimi talebinizi ileterek sorunsuz bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Sevdiklerinin Yanında Olamayanlara: Türkiye'ye/Türkiye'den Hediye Gönderimi

Türkiye kargo hizmeti, başta bireyler olmak üzere tüm kuruluşlar tarafından sıkça Türkiye'ye/Türkiye'den hediye gönderimi amacıyla da alınmaktadır. Özel günlerde sevdiklerinin yanında olamayan bireyler ve iş yaptığı ülkenin kültürüne bağlı kalarak iş birlikçisine jest yapmak isteyen firmalar Türkiye kargo hizmeti alarak hazırladıkları özel kargoları tam zamanında ulaştırma imkânına kavuşmaktadırlar.

Varlığınızı Çocuğunuza Hissettirin: Türkiye'ye/Türkiye'den Koli Gönderimi

Bulunduğunuz ülkeden Türkiye'ye ya da Türkiye'den başka bir ülkeye okumaya gitmiş bir çocuğunuz varsa Türkiye kargo hizmeti alarak çocuğunuzun şahsi eşyalarını ya da varlığınızı yanında hissetmesini sağlayacak kargoları kendisine ulaştırmada sorun yaşamazsınız. Türkiye'ye/Türkiye'den koli gönderimi ile kitap, giysi, ufak ev eşyası veya spor aletleri dolu bir koliyi, çocuğunuza yük etmeden, onun ardından kolayca gönderebilirsiniz.

Kestiğiniz Fatura Kaybolasın: Türkiye'ye/Türkiye'den Evrak Gönderimi

İşiniz gereği Türkiye'deki şubenize ya da Türkiye'deyseniz yurt dışındaki iş ortağınıza fatura vb. evrak göndermek durumunda kaldığınızda Türkiye kargo hizmeti alarak ilgili gönderilerinizin güvenliğini garanti altına alabilirsiniz. Kaybolma, yırtılma ya da yerine zamanından çok sonra ulaşma gibi sorunlarla karşılaşmamak için Türkiye'ye/Türkiye'den evrak gönderimi yapma talebinizi sorunsuz Türkiye kargo hizmeti veren firmamıza dilediğiniz an iletebilirsiniz.

Uzun, Ağır, Geniş Ayrımı Yok: Türkiye'ye/Türkiye'den Makine Gönderimi

Türkiye kargo hizmeti kapsamında Türkiye'ye/Türkiye'den makine gönderimi yapmanız da mümkündür. Ticari ya da bireysel olarak göndereceğiniz makinelerin uzunluk, ağırlık ve genişlik ölçülerini tarafımıza bildirmeniz, Türkiye kargo hizmetimizden yararlanmanız için yeterlidir. Akabinde makineleriniz alıcılarına güvenle ulaştırılacaktır.

Taşınanlar Eşyalarını Atmasın: Türkiye'ye/Türkiye'den Eşya Gönderimi

Türkiye'den ayrılıyorsanız ya da hayatınızın kalan kısmını Türkiye'de geçirecekseniz önem verdiğiniz, yıllanmış eşyalarınızı da Türkiye kargo hizmetinden yararlanarak yanınıza alabilirsiniz. Türkiye'ye/Türkiye'den eşya gönderimi sayesinde eşyalarınızı satmak ya da depo arayışına girmek zorunda değilsiniz. Dilediğiniz her tür eşyayı Türkiye kargo hizmetimizi alarak yeni evinize taşıtabilirsiniz.

Türkiye Kargo Hizmetiyle Mikro İhracat Yapmak

Bilindiği üzere köklü ve güçlü bir marka yaratmak isteyen kurum ve kuruluşlar, ancak sınırlarını evrensel düzeyde genişleterek bu isteklerine ulaşabilirler. Bu amaçla yola çıkan firmalar, ürünlerini kısa sürelerde ve güvenli bir şekilde tüm dünyaya ulaştırmak gibi bir hedefe odaklanmakta ve hedeflerini gerçek kılmak için Türkiye kargo hizmetimizi alarak mikro ihracat yapmaktadırlar.

Türkiye kargo hizmeti kapsamında yapılacak transfer işleminin "mikro ihracat" olarak değerlendirilebilmesi için söz konusu ürünlerin ağırlıklarının 150 kilogramı, bedellerinin ise 7.500 euroyu geçmemesi gerekmektedir. Mikro ihracatınıza yönelik gereksinimlerinizi eksiksiz karşılayacak Türkiye kargo hizmeti sunan firmamızca elektronik ortamda düzenlenecek olan Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı'na (ETGB) da ihtiyaç duyacağınızı, bu beyannamenin gümrük müşavirlerince düzenlenemediğini hatırlatmak isteriz.

Mikro ihracat işlemleriniz için Türkiye kargo hizmeti alma talebinizi iletirken gümrük işlemlerinde kullanılmak üzere Temsil Yetki Belgesi'ni, Maliye onaylı faturanın aslını, Mikro İhracat Gönderi Bilgi Formu'nu ve Türkçe faturayla tutarlı İngilizce faturayı da bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz.

Mikro ihracat süreçlerinin her aşamasında Türkiye kargo hizmetimizle en büyük destekçiniz olmaktan memnuniyet duyacağız.

Ne tür bir gönderim ihtiyacınız varsa firmamız Türkiye kargo hizmeti ile uçak hızında ve sorunsuz transferlere imkân sunmak için yanınızda!

İletişim Formu