Vietnam Kargo

Vietnam Kargo

Vietnam Kargo

Şirketimizin Vietnam kargo hizmetini kullanarak her türlü ürünü hava yolu ile hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Firmamız Vietnam'a hava yolu ile kargo gönderimi kapsamında gerek adresten gerek havalimanından teslim alınan ürünlerin son derece hızlı ve güvenli bir taşınması için faaliyet göstermektedir. Vietnam kargo hizmetimizi aldığınızda ürünleriniz zarar görmeden taşınmakta, kaybolma veya zarar görme gibi problemlerle karşılaşmadan yerine teslim edilmektedir.

Vietnam Hava Kargo Hizmeti

 • Vietnam Hava Kargo Hizmetine Güvenin

  Şirketimizin Vietnam kargo hizmetlerindeki önceliği, güvenli ve hızlı taşımacılık yapmaktır. Vietnam kargo hizmetimiz kapsamında bütün ürünlerinizi türüne, boyutuna ve hassasiyetine göre ayırıyor, onları zarar görmeden güvenle yerine ulaştırıyoruz. Ek olarak kırılacak eşyalarınız, önemli evraklarınız veya değerli eşyalarınız vb. önemli kargolarınız için de özel bir ihtimam gösteriyoruz.

  Vietnam'a ihracat yapan firmalar ya da yakınlarına kargo göndermek isteyen şahıslar Vietnam kargo hizmetimizden faydalanabilmektedir. Boyutları ve muhteviyatları ne olursa olsun kargolarınızı toplu olarak ya da tek tek göndermeniz mümkündür. Vietnam kargo hizmetimiz sayesinde her tür kargonuz, diğer yöntemlere kıyasla çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir.
 • Vietnam Kargo Hizmetlerinde Büyük Memnuniyet

  Yurt dışına kargo gönderirken gönderici ve alıcıların yaşadığı birçok problem bulunmaktadır. Ancak şirketimiz Vietnam kargo hizmeti verirken bu problemlerin yaşanmaması için büyük bir özen ve özveri ile çalışır. Büyük ve değerli ürünlerde gümrükte karşılaşılan sorunlar, ülkelerin vergi uygulamaları gibi konularla ilgili müşterilerimize bilgi verilmekte ve buna göre düzenlemeler yapılmaktadır.

  Vietnam kargo gönderiminde kara yolu kullanıldığında yaşanan problem, ürünlerin kaybolması ve zarar görmesidir. Aynı zamanda bu yöntem hem daha pahalı olmakta hem de daha uzun sürmektedir. Ancak şirketimizin sağladığı Vietnam kargo hizmeti ile tüm bu problemler ortadan kaldırılıp güvenli, ucuz ve hızlı bir teslimat gerçekleştirilmektedir.

  Firmamızı tercih ettiğinizde Vietnam kargo gönderme süreci boyunca yetkililerimiz her adımda sizi bilgilendirmekte ve üstünüze düşenleri kolayca yapabilmeniz için yol göstererek size yardımcı olmaktadır. Şirketimiz ürünün çeşidine göre gerekli önlemleri aldığından Vietnam kargo hizmetlerini sunarken "güvenliğin" altını önemle çizmektedir.
 • Vietnam'a Uçak Kargo Hizmeti ile Ne Gönderilir?

  Vietnam kargo hizmetini kullanarak her türlü kargoyu taşıtabilirsiniz. Diğer bir ifadeyle ağır, uzun, tehlikeli, değerli vb. nitelikteki her tür kargonuzu Vietnam kargo hizmetimiz ile göndermeniz mümkündür. Önemli evraklarınızı, evcil hayvanlarınızı, cenazelerinizi de her birini ayrı işlemlerden geçirmek kaydıyla güvenle yerine ulaştırıyoruz. Prosedürler takip edildiğinde Vietnam kargolarınız hiçbir şekilde zarar görmeden, kaybolmadan ve gecikmeden havalimanına ya da adrese teslim edilmektedir.
 • Vietnam

  Güneydoğu Asya'da Çinhindi Yarımadası'nın doğusunda yer almaktadır Vietnam. Resmî dili Vietnamcadır. Birçok doğal güzelliğe ve ekolojik çeşitliliğe sahip olup bu sayede çok sayıda turiste ev sahipliği yapar. Eskiden Fransız sömürgesi olan ülkede bu dönemde birçok havalimanı inşa edilmiş ve Vietnam Savaşı sonrasında hepsi onarılarak kullanıma sunulmuştur. Bu sebeple Vietnam'da hava yolu ulaşımı son derece gelişmiştir. Ülkede küçük yüz ölçümüne rağmen 20'den fazla havalimanı bulunur. Bir tarım ülkesi olan Vietnam'ın en büyük gelir kaynağı diğer ülkelere ihraç ettiği pirinç, kahve ve mısırdır. Yerel birçok festivalin düzenlendiği Vietnam, kültürel bir zenginliğe sahiptir ve bunu tüm dünyaya pazarlamaktadır.
 • Türkiye-Vietnam Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Vietnam arasındaki ilişkiler gerek politik gerek ticari anlamda iyidir. Bu olumlu ilişkiler değerlendirildiğinde ticari trafiğin yoğunluğu dikkat çekmektedir. Türkiye, çok sayıda Müslüman'ın da yaşadığı Vietnam'a helal ürünler ihraç etmektedir. Vietnam'da Hanoi şehrinde Türkiye Cumhuriyeti'nin bir elçiliği bulunmaktadır. Türkiye'den Vietnam'a ve Vietnam'dan Türkiye'ye her yıl binlerce turist gidip gelmekte ve bu sırada kurulan ilişkiler, turistler memleketlerine döndüklerinde de devam etmektedir. Aynı zamanda Vietnam'dan Türkiye'ye birçok öğrenci yükseköğrenimlerini görmek için de gelmektedir.
 • Kargonuz, Vietnam Uçak Kargoya Emanet

  Şirketimizi tercih ederek numune, hediyelik eşya, ihracat ve ithalat kalemleri, kırılabilecek, hassas veya değerli ürünler vb. birçok Vietnam kargosunu güvenle muhatabına ulaştırabilirsiniz. Uçak kargoya emanet edilen tüm kargoların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınacağının garantisini vererek anlaşma sağlıyor; adresten havalimanına teslimat, adresten adrese teslimat, havalimanından adrese ve havalimanından havalimanına teslimat imkânı sunuyoruz. Vietnam kargo hizmetimiz kapsamında ismimize duyulan güveni boşa çıkarmamak adına süreci titiz bir şekilde planlıyor, kargolarınızı her bir adımda izliyoruz. Kargoları, havalimanından kaldırılacaksa yurt içi kargo firmaları ile tarafımıza gönderildiğinde ya da elden teslim alındığında derhal işleme alıyor, zaman kaybı yaşamanızın önüne geçiyoruz.
 • Vietnam Kargo Fiyatları

  Vietnam'a nakledilecek ürünlerin gönderim fiyatları ürünün özelliklerine ve gönderim yapılacak mesafeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Vietnam kargo fiyatlarının belirlenebilmesi için öncelikle havalimanından havalimanına mı gönderim gerçekleştirilecek bunun belirtilmesi gerekir. Eğer havalimanı ise hangi havalimanı olduğu da belirtilmelidir. Adresten adrese gönderim tercih edilicekse açık adres bilgileri şirketimiz tarafından istenir. Daha sonra "Kaç parça (örneğin: koli, kutu, sandık vb.) gönderim yapılacak ve bu parçaların ölçüleri ile içerikleri nedir?" gibi soruların yanıtlarının iletilmesi de gereklidir. Piyasada sunulan Vietnam kargo fiyatları arasında şirketimizin sunduğu fiyatlar son derece ekonomiktir. Verdiğiniz bilgiler ışığında hazırlayacağımız fiyat teklifimiz size ulaştığında bunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.
 • Vietnam Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Banmethuot BMV Phung-Duc
  Ca Mau CAH Ca Mau
  Can Tho VCA Can Tho
  Cape St Jacques CSJ Cape St Jacques
  Con Dao VCS Coong
  Da Nang DAD Da Nang
  Dalat DLI Lienkhang
  Dien Bien Phu DIN Dien Bien
  Haiphong HPH Catbi
  Hanoi HAN Noibai International
  Ho Chi Minh City SGN Tan Son Nhat International
  Hue HUI Phu Bai
  Kontum KON Kontum
  Long Xuyen XLO Long Xuyen
  Nha Trang NHA Nha Trang
  Nha Trang CXR Cam Ranh
  Phan Rang PHA Phan Rang
  Phan Thiet PHH Phan Thiet
  Phu Quoc PQC Duong Dang
  Phu Vinh PHU Phu Vinh
  Phu-bon HBN Flamingo
  Phuoclong VSO Phuoclong
  Pleiku PXU Pleiku
  Quanduc HOO Nhon Co
  Quang Ngai XNG Quang Ngai
  Qui Nhon UIH Qui Nhon
  Rach Gia VKG Rach Gia
  Soc Trang SOA Soc Trang
  Son-La SQH Na-San
  Tamky TMK Tamky
  Tamky VCL Chulai
  Tuy Hoa TBB Tuy Hoa
  Vinh City VII Vinh City
  Vinh Long XVL Vinh Long
  Vung Tau VTG Vung Tau

Siz de şirketimizin sunduğu Vietnam kargo hizmetleri ile hava yolu kargosunun güvenli, hızlı ve ekonomik dünyasına adım atabilirsiniz.

İletişim Formu