Türkiye Hava Kargo

Türkiye Hava Kargo

Türkiye Hava Kargo

Uluslararası prosedürler ile kurallara riayet ederek sunduğumuz Türkiye hava kargo hizmetimizle kargonuz tam zamanında, olması gerektiği yerde!

Uluslararası kargo transferi gerçekleştirmek istediğinizde öncelikli tercihinizi "hava kargo"dan yana yapmanız, kısa ve uzun vadede size ve şirketinize büyük yararlar sağlayacaktır. Bulunduğu ülkeden başka bir ülkeye kargo göndermek isteyen kişiler, bilindiği üzere, bu taleplerini karşılayan hava, kara, deniz ve demir yolu gibi opsiyonlarla karşılaşmaktadır. Hava yolu seçeneği ise profesyonelliğin ve hızın gerçek anlamda varlığının hissedildiği tek yoldur.

Türkiye Hava Kargo Hizmeti

 • Türkiye Uçak ile Kargo Gönderim Hizmeti

  Hava kargo hizmeti veren şirketlerin başarısı ise şüphesiz, iş birlikteliği yaptığı hava yolu firmaların başarısıyla doğru orantılıdır. Şirketimiz, Türkiye uçak kargo hizmetini, Türkiye ile bağlantılı uçuşlar yapan dünya devi isimlerle birlikte yürütmekte, bir yandan başarısına başarı katarken diğer yandan sektöre yön vermektedir.

  Türkiye hava kargo hizmeti alma ihtiyacınız doğduğunda işinin ehli ve konuya hâkim bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Türkiye ile bağlantılı pek çok destinasyona güvenli ve hızlı bir şekilde Türkiye uçak kargo hizmeti sunan firmamızı arayarak dilediğiniz ürünün transferini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Türkiye'ye/Türkiye'den Numune Gönderimi

  Firmanızın ürettiği, dikkat çeken ürünlerinizin numunesini yurt dışındaki potansiyel müşterilere göndermeniz, işinizi uluslararası arenaya taşımanızdaki ilk adım olabilir. Hâlihazırda dış ticaret yapan bir firmaysanız da adınızı daha çok duyurmanızı sağlayabilir. Bu nedenle Türkiye'den herhangi bir ülkeye ya da bulunduğunuz ülkeden Türkiye'ye göndermeyi planladığınız numunelerin en sağlıklı şekilde yerine ulaşması çok önemlidir. Firmamızın ilk adımdan teslimata kadar her detayla ilgilenerek verdiği Türkiye uçak/hava kargo hizmetini tercih ederek numunenizin güvenle yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Paket Gönderimi

  Türkiye hava kargo hizmetimizden faydalanabileceğiniz bir diğer alan da Türkiye'den/Türkiye'ye paket gönderimidir. Adresine ulaşmasını istediğiniz paketinizle ilgili kaybolma, gümrükte takılma, hasar görme vb. kaygılarınız olması doğaldır. Bu kaygılarınızı en aza indiren Türkiye uçak/hava kargo hizmetimizi almak isterseniz Türkiye'ye/Türkiye'den paket gönderimi hakkında hayli tecrübeli olan firmamızı tercih edebilirsiniz.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Ürün Gönderimi

  Gelişen bilgi-iletişim teknolojileri uzakları yakın etmeye devam etmektedir. Özellikle internet ortamından bireysel veya kurumsal olarak yapılan satışların artık ülkeler arası da sıklıkla gerçekleştiği görülmektedir. Bu noktada Türkiye'den/Türkiye'ye ürün gönderimi de her geçen gün artarak devam etmektedir. Ürünlerin ülkeler arasındaki meşakkatli transferleri ise Türkiye uçak/hava kargo hizmetimizle kolaylaştırılmaktadır. Firmamız, her yük tipini olması gerektiği gibi taşıyabilecek bilgi birikimi ve tecrübesi ışığında sunduğu Türkiye uçak/hava kargo hizmeti ile ürün gönderimlerinizi de büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Hediye Gönderimi

  Günümüzde birçok kişi doğup büyüdüğü yurdun sınırları dışında yaşamaktadır. Hâl böyle olunca da her gün Türkiye'ye/Türkiye'den hediye gönderimi ihtiyacı doğmakta; bu ihtiyaç Türkiye uçak/hava kargo hizmetiyle sorun yaşanmadan karşılanmaktadır. Hediyeler maddi değerlerinin yanında genelde manevi anlamlarıyla ön plandadır. Bu noktada sorumluluğunun bilincinde olan firmamız, Türkiye uçak/hava kargo hizmeti vasıtasıyla hediye gönderim süreçlerini en üst seviyede ihtimam göstererek tamamlamaktadır.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Koli Gönderimi

  Türkiye uçak/hava kargo hizmeti dâhilinde gerçekleştirilen ticari faaliyetlerde (Örn: mikro ihracat) sık sık Türkiye'ye/Türkiye'den koli gönderimi ihtiyacı doğmaktadır. Her alanında donanımlı ve ehil olan firmamız, bu ihtiyacı karşılayan Türkiye uçak/hava kargo hizmetiyle sizlere yardımcı olmak için daima hazırdır. Yüklerinizin en uygun şekilde nasıl taşınmaya hazırlanacağına dair danışmanlık hizmetinden başlayarak yükünüzün Türkiye uçak/hava kargo hizmeti kapsamında adrese teslim edilmesine kadar uzanan süreçte engin tecrübemizle yanınızdayız.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Evrak Gönderimi

  Türkiye kargo hizmeti dendiğinde akla nispeten belli ebatlara ulaşmış paket, koli vb. birtakım eşyaların taşınması gelmektedir ancak Türkiye uçak/hava kargo hizmetiyle kişilere ve şirketlere sunulan imkânlar arasında Türkiye'ye/Türkiye'den evrak gönderimi de bulunmaktadır. Özellikle iş ve eğitim amacıyla bir ülkede bulunan bireylerin kendi ülkelerinden ihtiyaç duydukları evrakların en hızlı şekilde ulaştırılması firmamızın sorumluluğundadır.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Makine Gönderimi

  Türkiye uçak/hava kargo hizmetinden yararlanarak yapılan en önemli transferlerden bir diğeri de şüphesiz Türkiye'ye/Türkiye'den makine gönderimidir. Makine gönderimleri genelde ticari amaçlarla olsa da kimi zaman tamir, değişim vb. amaçlarla da yapılabilmektedir. Türkiye uçak/hava kargo hizmeti kapsamında firmamız, gerekli evrakların düzenlenmesinden makinenin teslim alındığı hâliyle teslim edilmesine kadarki her aşamada büyük bir dikkat ve özenle çalışarak kargoları yerine ulaştırmaktadır.
 • Türkiye'ye/Türkiye'den Eşya Gönderimi

  Kişisel ya da kurumlar tarafından alınan Türkiye uçak/hava kargo hizmeti için oluşturulan bir diğer yaygın talep ise Türkiye'ye/Türkiye'den eşya gönderimi konusundadır. Kişilerin kimi zaman başka bir ülkede yaşayan yakınlarına kimi zaman da iş ortaklığı yaptığı yabancı firmalara birtakım eşyalar gönderme ihtiyacı oluşmaktadır. Bu noktada Türkiye uçak/hava kargo hizmeti ile Türkiye'ye ya da Türkiye'den gönderilen her yükte olduğu gibi eşyaların da kendine özgü kurallar çerçevesinde bazı gümrük ve taşımacılık kurallarına uygun olarak paketlenmesi ve taşınması gerekmektedir. Firmamız, Türkiye uçak/hava kargo hizmetindeki tecrübesi ile Türkiye'ye/Türkiye'den eşya gönderimi faaliyetlerinde de sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.
 • Türkiye Hava Kargo Hizmeti ile Mikro İhracat

  Türkiye uçak/hava kargo hizmeti alınarak sık sık gerçekleştirilen faaliyetlerden birisi de "mikro ihracat"tır.

  Mikro ihracat, belli miktar ve para limitleri aralığında kalınarak gerçekleştirilen bir dış ticaret faaliyetidir (150 kg, 7500 EUR). Bu tür faaliyetlerin gerçekleşmesi için Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) adı verilen bir beyanın operatörlerce düzenlenmesi gerekmektedir (Gümrük müşavirleri bu yetkiye sahip değildir.). Bu noktada Türkiye uçak/hava kargo hizmeti sunan firmamız, ETGB düzenleme yetkisini kullanmakta ve mikro ihracat beyanınızı oluşturmaktadır. Ancak firmamızın bunu yapabilmesi için sizden alması gereken bazı evraklar vardır: Dolaylı Temsil Yetki Belgesi, İş Emri (Mikro İhracat Gönderi Bilgi Formu), Maliye onaylı faturanın aslı, yurt dışı için Türkçe faturayla tutarlı İngilizce fatura.

  Türkiye uçak/hava kargo hizmetinden faydalanarak mikro ihracat yaparken A.TR (Dolaşım Belgesi) konusunda da yardım almanız gerecektir. Gerekli desteği firmamızın satış temsilcisi ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

  Türkiye hava kargo hizmeti ile yükün sınır dışına gönderimi, firmamız tarafından toplandıktan sonraki iş gününde gerçekleşmektedir zira gümrük ihracat süreçleri kapsamında belli işlemler yapılmaktadır. Eğer gönderiniz bu limitleri geçerse "ihracat" başlığı altında detaylı beyan ve işleme (Gümrük Müşavirliği firması ile) tabi olur.

  Limitlere uygun olmasına karşın, Türkiye uçak/hava kargo hizmetiyle gerçekleştirilen her taşımacılık işlemi, mikro ihracat kapsamına girmeyebilir. Zira mikro ihracat kurallarının geçerli olması için Türkiye hava kargo hizmeti kapsamındaki transferlerin satış amacıyla yapılmış olması gerekir. Tamir gibi farklı gümrük rejimlerine tabi olan Türkiye uçak/hava kargo gönderileri farklı değerlendirilir ve detaylı beyan gereksinimi oluşur.

  Mikro ihracat başlığı altında gerçekleşen gönderimlerden firmamız herhangi bir gümrük müşavirlik hizmet bedeli veya gümrükleme bedeli talep etmemektedir. Aynı şekilde Türkiye uçak/hava kargo hizmeti almak için İhracatçılar Birliği'nin onayı gerekmediğinden bununla ilgili de herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Türkiye uçak/hava kargo hizmeti kapsamında ihracat yaptığınızı kanıtlamanız gereken durumlarda KDV kopyası benzeri evraklarınızı kullanabileceğiniz gibi firmamız tarafından size gönderilecek olan ETGB detaylarından da yararlanabilirsiniz.
 • Türkiye Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Adana ADA Adana
  Adana UAB Adana-Incirlik
  Adıyaman ADF Adiyaman
  Afyon AFY Afyon
  Ağrı AJI Ağrı
  Ankara ESB Esenboğa
  Ankara ANK Etimesgut
  Antalya AYT Antalya
  Balıkesir MQJ Merkez
  Balıkesir BZI Balıkesir
  Bandırma BDM Bandırma
  Batman BAL Batman
  Bodrum BXN Imsik Airport
  Bodrum BJV Milas Airport
  Bursa BTZ Bursa Airport
  Bursa YEI Yenişehir
  Çanakkale CKZ Çanakkale
  Dalaman DLM Dalaman
  Denizli DNZ Çardak
  Diyarbakır DIY Diyarbakır
  Edremit/Körfez EDO Edremit/Körfez
  Elazığ EZS Elazığ
  Erzincan ERC Erzincan
  Erzurum ERZ Erzurum
  Eskişehir ESK Eskişehir
  Eskişehir AOE Anadolu University
  Gaziantep GZT Gaziantep
  Isparta ISE Isparta
  Istanbul IST Ataturk
  Istanbul SAW Sabiha Gokcen
  Izmir IGL Cigli Military Arpt
  Izmir ADB Adnan Menderes
  Kahramanmaras KCM Kahramanmaras
  Kars KSY Kars
  Kastamonu KFS Kastamonu
  Kayseri ASR Erkilet International Airport
  Kocaeli KCO Cengiz Topel
  Konya KYA Konya
  Malatya MLX Malatya
  Mardin MQM Mardin
  Merzifon MZH Merzifon
  Mus MSR Mus
  Nevsehir NAV Nevsehir
  Samsun SSX Samsun
  Samsun SZF Carsamba
  Sanliurfa SFQ Sanliurfa
  Siirt SXZ Siirt
  Sinop SQD Sinop
  Sinop SIC Sinop Airport
  Sivas VAS Sivas
  Tekirdag TEQ Corlu
  Tokat TJK Tokat
  Trabzon TZX Trabzon
  Usak USQ Usak
  Van VAN Van
  Zonguldak ONQ Zonguldak

Türkiye hava kargo hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an ve her türlü kargo gönderimi için firmamıza ulaşın, gereğini yapalım.

İletişim Formu