Sudan Kargo

Sudan Kargo

Sudan Hava Kargo

Sudan kargo hizmeti, Türkiye'deki bir noktadan Sudan'daki bir noktaya kargo iletilebilmesine imkân sunan bir hava yolu taşımacılığı hizmetidir.

Sudan kargo hizmetini uzun yıllardır vermekte olan firmamız, tüm kargo gönderimlerini titiz bir şekilde organize eder; transferleri müşterilerinin memnuniyetini garanti altına alacak nitelikte nihayete erdirir.

Sudan Hava Kargo Hizmeti

 • Sudan Hava Kargo Hizmetini Firmamızdan Almak

  Havacılık sektöründe faaliyet gösteren ve Sudan kargo hizmetinin de dâhil olduğu tüm hizmetlerinde kendini her geçen gün daha da geliştiren firmamızın en fark yaratan özelliği, hızlı ve kaliteli servislerini oldukça ekonomik fiyatlarla sunuyor oluşudur. Sudan kargo hizmeti dâhilinde firmamız, minimum fiyat avantajı sunmasının yanında müşterilerine maksimum güven de vermektedir. Bu kapsamda kargolarının yerine, zamanında ve deforme olmadan gönderileceğinin rahatlığını yaşayan müşteriler, tüm bireysel ve kurumsal Sudan kargo gönderimi ihtiyaçlarında firmamızı tercih etmektedirler.

  Sudan kargo hizmetimizden yararlanmak için atacağınız ilk adım, firmamızla iletişime geçmeniz ve kargolarınızı adresten değil, havalimanından gönderecekseniz yurt içi kargo firmalarıyla bize göndermeniz. Geriye kalan tüm detaylarla uğraşmak, bizim işimiz.
 • Sudan Kargo Hizmetinin Kendine Özgü Kuralları

  Sudan kargo hizmeti ile gönderilecek tüm kargolar, ayrı ayrı gruplandırılır ve dâhil olduğu gruba özel olarak işlem görür. Paketlemeden istiflemeye tüm detaylar, Sudan kargonun niteliğine ve niceliğine göre belirlenir. Bu titiz çalışma sayesinde kargoların güvenliği garanti altına alınır, sorunsuz transferlere imkân sunulur. Gönderici olarak tabi kalmak durumunda olduğunuz kurallar, Sudan kargo hizmeti almak için firmamızla iletişime geçtiğinizde tarafınıza iletilecektir. Firma olarak kendi üstümüze düşen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getireceğimizden ve kargonuzun sorunsuz bir şekilde transfer edilmesini sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın!
 • Sudan Kargo ile Gönderilebilecek Malzemeler

  Sudan kargo hizmetiyle bozulabilir nitelikteki ürünler (meyve, sebze, balık, çiçek vb.) elektronik cihazlar, gazete, dergi, numune, makine ve aksamları, evrak ve doküman vb. farklı kategorideki pek çok ürünü taşıtmak mümkündür.

  Sudan kargo hizmeti kapsamında, çarpmaya ve sarsıntıya bağlı zarar görecek hassas kargoların da hasar görmeden taşınması sağlanır. Ticari değere sahip olan, dış ticarete konu ürünlerin çok hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılmasına imkân sunulur. Yani, hangi özellikte olursa olsun, firmamızdan Sudan kargo hizmeti alarak tüm kargolarınızı yerine sorunsuz bir şekilde ulaştırma imkânı elde edersiniz.

  Değerli, tehlikeli, hassas tüm kargoların taşınmasına olanak sunan Sudan kargo hizmetimizi alarak canlı hayvanlarınızı ve cenazelerinizi de güvenli bir şekilde transfer edebilirsiniz.

  Taşıtılacak Sudan kargosu hakkında eksiksiz bilgi vermemiz gerekmektedir. Örneğin, kırılacak, dökülecek veya hassasiyet gösterilmesi gereken bir ürün kargolanacak ise bu bilgiyi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Diğer yandan kargoların nasıl paketlenmesi gerektiği konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz.
 • Sudan Kargo ile Evrak Gönderme

  Sudan kargo hizmetini evrak gönderme amacıyla aldığınızda bu durum şirketinizdeki işleyişi bir hayli hızlandıracaktır. Kurumsal yazışmalar, ihale dosyaları, faturalar, teminat mektupları, davetiyeler vb. her tür evrakın yerine zamanında ulaşması demek, aynı zamanda kurumsal ilişkilerin de pekişmesi demek! Sudan kargonun avantajları bununla da sınırlı değil: Maddi manevi kayba yol açacak tüm acil kargolarınız da hızlı ve güvenilir şekilde gideceği yere ulaştırılır. Bu kapsamda ürün numunelerinizi hızla göndererek Sudan'daki firma ile yeni kuracağınız iş ilişkisinde hızınızı kanıtlayabilir; sevkiyatlarınızı taahhüt ettiğiniz sürede kendilerine ulaştırarak ticari itibarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Sudan

  Sudan, Afrika'nın en geniş yüz ölçümüne sahip 3. ülkesi konumundadır. Sudan'ın başkenti Hamtur şehridir. Başkent Hamtur'dan başka önemli şehirleri ise Atbara, El Gadarif, El Obeid, Kassala, Kosti, Nyala, Omdurman, Port Sudan, Vad Medeni ve Wau'dur. Gerek resmî olarak gerekse de eğitimlerde kullanılan dili Arapçadır. Ülke halkının büyük bölümü Arapçayı çok iyi seviyede konuşmaktadır; ancak buna rağmen birçok insanın ana dili Arapça değildir. Ülke içinde Fur, Nuban, Nübyece, İngessana, Beja gibi diller de yaygındır. Halkın %90'ı inanç olarak Müslümanlığı seçmiştir; diğer kesim ise Kıpti, Ortodoks ve Animizm mezheplerindendir. Müslüman kesim ise kendi içinde Sünni, Şafi ve Maliki olarak mezheplere ayrılmıştır. Ülkeye gidildiği zaman Arap Çarşısı mutlaka gezilmeli, Nil Nehri üzerindeki köprüler es geçilmemelidir. Bunların yanı sıra Camii Kebir, Sudan Etnografya Müzesi, El Khalifa Müzesi, Başkanlık Sarayı ve Sudan Ulusal Müzesi kesinlikle görülmesi gereken tarihî mekânlar arasındadır.
 • Türkiye-Sudan Arasındaki İlişkiler

  Türkiye, 1 Ocak 1956 tarihinde bağımsızlığını kazanan Sudan'ı ilk tanıyan ülkeler arasındadır. Sudan'ın Ankara Büyükelçiliği 14 Eylül 2009'da açılmıştır. Siyasi ilişkileri yüksek seviyede olan Türkiye ile Sudan'ın uluslararası örgütler ve platformlardaki iş birliği de yoğun olarak sürdürülmektedir. Sudan, Türkiye'nin en kapsamlı ilişki kurduğu ve iş birliği yaptığı başlıca ülkelerdendir. Türkiye ile Sudan arasında karşılıklı olarak birçok üst düzey ziyaret gerçekleştirilmektedir. İki ülke, bugüne kadar başta tarım, sağlık, güvenlik ve eğitim alanları olmak üzere pek çok alanda sayısız antlaşma imzalamıştır.
 • Sudan Uçak Kargo Hizmetinin Ayrıcalıkları

  Sudan kargoyu tercih etmek için çok sayıda sebep vardır. Bunların başında, kargoların yüksek emniyetli ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırılması, kargoların uçağa yüklenmesi ve istiflenmesi esnasında yüksek hassasiyet gösterilmesi, alternatif taşıma türlerine göre daha hızlı olması gelmektedir. Sudan uçak kargo hizmeti alarak anılan bu avantajları ve çok daha fazlasını elde edebilir, sorunsuz bir gönderim deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Sudan Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ad-Dabbah AAD Ad-Dabbah
  Atbara ATB Atbara
  Dinder DNX Galegu
  Dongola DOG Dongola
  El Fasher ELF El Fasher
  El Obeid EBD El Obeid
  Eldebba EDB Eldebba
  En Nahud NUD En Nahud
  Gedaref GSU Gedaref
  Geneina EGN Geneina
  Higlieg HGI Higlieg
  Juba JUB Juba
  Kassala KSL Kassala
  Khartoum KRT Civil
  Khashm El Girba GBU Khashm El Girba
  Kosti KST Kosti
  Malakal MAK Malakal
  Merowe MWE Merowe
  New Halfa NHF New Halfa
  Nyala UYL Nyala
  Port Sudan PZU Port Sudan
  Roseires RSS Roseires
  Wad Medani DNI Wad Medani
  Wadi Halfa WHF Wadi Halfa
  Wau WUU Wau

Kargolarınızı Sudan'a ulaştırmak için yapmanız gereken tek şey, şirketimize ulaşarak Sudan kargo gönderiniz hakkında detaylı bilgileri bizlerle paylaşmak.

İletişim Formu