Özbekistan Kargo

Özbekistan Kargo

Özbekistan Kargo

Günümüzde Özbekistan'da iş ya da kişisel bağı bulunan pek çok kişi, kargo transferleri için Özbekistan kargo hizmetini tercih etmektedir.

Özbekistan kargo hizmetleriyle birlikte kargolar çok daha güvenilir bir şekilde alıcısına ulaşmaktadır. Hâl böyle olunca kargoların alıcısına zamanında ve zarar göremeden teslim edilmesini isteyen birçok kimse Özbekistan kargo hizmetlerinden yararlanmaktadır. Firmamız bu konuda uzun yıllardır edindiği tecrübesini müşterilerine sunmakta; kargoların hasar görme, kaybolma vb. gibi durumlar yaşanmadan sorunsuz bir şekilde teslim noktasına ulaştırılması için çalışmaktadır.

Firmamızın sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebebi, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmasıdır. Özbekistan kargo gönderilerinizi ekonomik fiyatlarla ve kısa vadede alıcısına ulaştırmamız da tercih sıralamasında bizi üste taşıyan diğer etmenlerdendir.

Özbekistan Hava Kargo Hizmeti

 • Özbekistan Hava Kargo Hizmeti Alın, Aklınızda Soru İşareti Bırakmayın!

  Özbekistan kargo taşımacılığı hizmetiyle kargolar, herhangi bir aksilik yaşanmadan alıcılarına ulaştırılmaktadır. Firmamızın asıl hedefi, kargoların kısa zamanda, güvenilir ve ekonomik bir şekilde iletilmesidir. Özbekistan'a paket, koli ya da kutu içerisindeki bir eşyayı göndermek isteyenler rahatlıkla firmamıza başvurabilirler. Özbekistan hava kargo hizmeti, tüm kurum ve kuruluşlara hitap ettiği gibi bireylerin de beklentilerini karşılamaktadır. Firmamız, Özbekistan kargo hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine aynı hakları sunmakta, kargolarına aynı özeni göstermektedir.
 • Özbekistan Kargo Hizmetinin Tercih Edilme Sebepleri

  Kara, deniz ve hava yolu olmak üzere farklı şekillerde kargo hizmetleri bulunmaktadır. Özbekistan kargo taşımacılığı, hava yolunu kullanmakta olup bu nedenle güvenli ve hızlı transferlere imkân sunmaktadır.

  Firmamızın Özbekistan kargo hizmeti, kargoların emniyetini sağlamasının yanı sıra ekonomik olması açısından da kişi ve kurumlar için vazgeçilmezdir. Ülkemizde birçok kurum ve birey, avantajları nedeniyle Özbekistan kargo hizmetimizden faydalanmaktadır.

  7/24 ulaşabileceğiniz firmamız, Özbekistan kargo hizmetini en kolay yoldan almanız için faaliyet gösteriyor. Siz yorulmayın, artık biz varız!
 • Özel Gönderilerinizi Özenle Özbekistan'a Taşıyoruz

  Özbekistan kargolarınızı "zamanında ulaşmaz" endişesini bir kenara bırakarak sevdiklerinize ulaştırmanız mümkün! Sizin için maddi ya da manevi değeri büyük gönderimlerinizi firmamız güvencesi altında Özbekistan'daki alıcısına ulaştırmanız için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

  Bugüne değin yüzlerce insanın yararlandığı Özbekistan kargo hizmetimizden yararlanın, hassas ve değerli kargolarınız alıcısına teslim edilmesi gereken tarihte yolda değil elde olsun!
 • Uçaklarla Taşınabilecek Gönderiler

  Hemen hemen her tür eşya Özbekistan kargo hizmeti kapsamında transfer edilebilmektedir. Kargo çeşitlerine göre uygulanan prosedürlerde farklılıklar görülebilmekte olup firmamız ilgili prosedürler hakkında göndereni ilk görüşmede bilgilendirmektedir.

  Özbekistan kargo hizmeti ile taşıtılabilecekler arasında evrak, koli, doküman, makine ekipmanları, spor eşyaları, gıda ürünleri, numuneler, evcil hayvanlar ve cenaze gibi farklı nitelikte gönderiler bulunmaktadır. Firmamız tehlikeli, hassas ve değerli kargoların da dâhil olduğu tüm kargoları Özbekistan kargo hizmeti sayesinde kaybolma ve hasar riski olmadan alıcısına iletmektedir.
 • Özbekistan Kargo Fiyatları Neden Değişkendir?

  Özbekistan kargo hizmet fiyatlarının değişkenlik göstermesindeki temel etmen, kargonun gönderileceği mesafe ile aradaki uzaklıktır. Başka bir deyişle, kargonun yükleniş ve nihai varış noktası, kargo fiyatında belirleyici rol oynamaktadır. Gönderilen kargonun ağırlığı, boyutu ve parça sayısı da fiyatlandırmayı etkilemektedir. Kargonun içeriğine göre uygulanan prosedürlerin değişmesi ücrete yansıtılmak durumundadır. Sektörün öncülerinden olan firmamız, Özbekistan kargo hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine en ekonomik teklifleri sunma gayesiyle hizmet vermektedir.
 • Özbekistan

  Orta Asya ülkesi olan Özbekistan, yaklaşık olarak 32 milyon nüfusa ve Türkiye'nin yarısı kadar yüz ölçümüne sahiptir. 1991 yılında Sovyetler Birliği'nden ayrılmış, böylece kendi bağımsızlığını ilan etme özgürlüğüne kavuşmuştur. Cumhuriyet rejimiyle yönetilmekte olan ülke nüfusunun yüzde 90'ı Müslüman'dır. Rusça, Kara Kalpak Türkçesi ve Özbekçe resmî dilleridir.

  Taşkent, ülkenin başkentidir. Başkentin yanı sıra ülkenin önem arz eden diğer şehirleri arasında Semerkand, Nukus, Buhara, Andican, Khiva (Hive) ve Namangan bulunmaktadır.

  Petrol ve doğal gaz yatakları sayesinde Özbekistan, enerji alanında dışa bağımlılıktan kurtulmuştur. Dünyadaki altın üreticileri arasında 4'üncü sırada yer alan ülke, pamuk üreticiliğinde de ileri bir seviyededir.
 • Türkiye-Özbekistan Arası İlişkiler

  Özbekistan'ın bağımsızlığını tanıyan ilk ülke, Türkiye olmuş (1991), bu gelişme sonrası yapılan protokollerle ikili ilişkiler kurulmuştur. Türkiye, "kardeş ülke" olarak addettiği Özbekistan'la ilişkilerin daha ileriye taşınmasına önem vermektedir. Bu kapsamda, son zamanlarda Özbekistan ve Türkiye arasındaki ticari ilişkiler artmıştır. Eğitim, askerî, diploması, ticaret, sağlık ve kültür alanında imzalanan antlaşmalar da iki ülke arasındaki bağı güçlendirmektedir. Karşılıklı yapılan turistik ziyaretlerin sayısında da artış görülmektedir. İki ülke arasındaki hava yolları işletmeciliği de geliştirilmeye başlanmıştır. Özbekistan kargo hizmetleri de bu gelişmelere paralel olarak her geçen gün artmaktadır.
 • Özbekistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Andizhan AZN Andizhan
  Bukhara BHK Bukhara
  Fergana FEG Fergana
  Karshi KSQ Karshi
  Namangan NMA Namangan
  Navoi NVI Navoi
  Nukus NCU Nukus
  Samarkand SKD Samarkand
  Tashkent TAS Yuzhny
  Termez TMJ Termez
  Urgench UGC Urgench
  Zarafshan AFS Zarafshan
 • İsteğinizden Fazlası "Özbekistan Uçak Kargo"da

  Bir uçak kargo hizmeti olan Özbekistan kargo ile yapılan taşımacılık, kara yoluyla yapılan kargo taşımacılığına göre başta zaman ve güvenlik olmak üzere pek çok açıdan daha avantajlıdır. Bu avantajları sayesinde Özbekistan uçak kargo hizmeti, ekonomik, güvenilir ve hızlı bir teslimat isteyen göndericiler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

  Kargoların acil olarak gönderilmesi gerektiğinde de Özbekistan kargo hizmetiyle hız kesmeden teslimat tamamlamaktadır. Ayrıca teslimatlar kapıya kadar ulaştırılabilmekte, kargo hakkında süreç boyu bilgi alınabilmektedir.

  Sorunsuz bir şekilde işlemlerin halledilmesi için hizmet veren firmamızla her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Özbekistan kargo hizmetiyle amacımız, tüm kurumlarla bireylerin gönderi taleplerini güvenli, az maliyetli ve hızlı bir şekilde yerine getirmektir.

İletişim Formu