Nepal Kargo

Nepal Kargo

Nepal Hava Kargo

Nepal kargo hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli "hava yolu kargo hizmeti" alabilmesini sağlıyoruz.

Günümüzde en değerli şeyin zaman ve güven olduğu gerçeğinden hareket eden firmamız, hava yolu taşımacılığındaki bilgi birikimi ve anlaşmalı olduğu öncü kurumlar sayesinde tüm birey, kurum ve kuruluşların kargo ihtiyaçlarını en kolay yoldan karşılamaktadır.

Firmamız, kurulduğu günden bu yana edindiği bilgi birikimi ve kalite odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktadır. Müşterileri memnuniyeti, en büyük sermayemiz olduğundan Nepal kargo hizmetimizde de memnuniyetinizi odak noktamıza koyarak hareket ediyoruz.

Nepal Hava Kargo Hizmeti

 • Yükleri Hafifletecek Nepal Hava Kargo Hizmeti

  Nepal kargo hizmetimiz, nitelikli ve kapsamlı bir kargo hizmeti olup, Türkiye'den Nepal'e yapacağınız taşıma işlemlerini kolaylaştırma hedefiyle verilmektedir.

  Gümrük mevzuatlarına hâkim, hava yolu taşımacılığı lisanslarına sahip olan şirketimizin geniş acente ağıyla, Nepal kargolarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırılmasını sağlıyoruz. En hızlı gönderi şekillerinden biri olan hava yolu kargo hizmetimiz ile Nepal'e yapacağınız her çeşit gönderiyi, ambalaj ve kontrol işlemlerinin tamamlanmasının ardından teslim edilmesi gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Hava kargo hizmetimizden yararlanarak teslimat sürenizi minimuma indirebilir, acil şekilde gönderilmesi gereken Nepal kargolarınızı zamanında adresine ulaştırabilirsiniz.

  Nepal kargo hizmeti ile talebinize göre belirlediğimiz en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor, deneyim ve kalitenin işinize yansımasına aracılık ediyoruz. İşinde uzman ekibimiz ile iletişime geçerek sizin için en doğru gönderim şeklini belirleyebilir, transfer süreciyle ilgili detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Nepal Kargo Hizmeti Aldığınızda...

  Göndermek istediğiniz ürünlerin istediğiniz yere ulaşması bizim nihai hedefimizdir; ancak bunun da ötesinde Nepal kargo hizmeti aldığınızda zamanınızı efektif bir şekilde kullanabilmenizi ve gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde yerine ulaşacağından emin olmanın rahatlığını yaşamanızı da aynı ölçü de önemsiyoruz.

  Nepal kargo hizmeti aldığınızda yasal işleyişleri bilmemizin, uygun taşıma şekillerini benimsememizin, geniş hizmet ağına sahip olmamızın ve en önemlisi kalitenin, hızın, güvenin bünyesinde birlikte var olduğu kurumsal bir yapıyla çalışmanın sonsuz avantajlarını yaşayacaksınız.
 • Maliyetlerinizi Düşürün, Lojistik Yükünüzden Kurtulun

  Gümrüklerde oluşabilecek durumlar ya da ülkenin yasal mevzuatlarına aykırılık nedeniyle çıkabilecek aksaklıklar, Nepal kargo gönderimlerinizde maliyetlerinizi beklenmedik şekilde yükseltebilir, gönderilerinizin alıcılarına ulaşma süresini önemli oranda artırabilir. Bunun için mevzuatlara hâkim, konusunda bilgi sahibi, profesyonel ve kurumsal bir kadroya sahip olan firmamız, sizlerin ek maliyetlere katlanmaması için gerekli bağlantıları önceden hazırlar ve Nepal kargonuzun sorunsuz bir şekilde yerine ulaşmasını sağlar.

  Nepal'e yapılacak kargo işlemlerinizle ilgili önceden sizinle irtibata geçiyor, gerekli mevzuatları tamamlıyor ve hava yolu firmalarıyla gerekli koordinasyonu sağlayarak eksiksiz gönderi koşullarını hazır hâle getiriyoruz. Hava yolu ile yapılan kargo gönderileriniz için Nepal kargo hizmetimizden yararlandığınızda beklenmedik aksiliklerle karşılaşmayacak, zaman maliyetinizi optimum seviyede korumaya devam ederken bütçenizi, sizi yormayacak şekilde rahatlıkla ayarlayabileceksiniz.
 • Nepal Kargo Hizmetiyle Gönderebileceğiniz Ürünler

  Nepal kargo hizmeti kapsamında herhangi bir ürün ayrımı yapılmamaktadır. Firmamız, ayrım yapmadan tüm ürünleri nitelik ve niceliklerine göre sınıflandırarak güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Bilinmesi gereken, tehlikeli, değerli ve hassas nitelikli ürünler ile gıda vb. ürünlerin taşınması esnasında farklı prosedürlerin ortaya çıkabilmesi durumudur. Sonrasında ek yükümlülüklerle karşılaşmamak adına, firmamızla iletişime geçerek Nepal kargonuzun özelliklerini belirtmenizi beklemekteyiz.
 • Nepal'le Aranızdaki Köprü: Hızlı Uçak Kargo Hizmeti

  Nepal kargo hizmeti sunan firmamız, evraktan makinelere, tekstil ürünlerinden tehlikeli nitelikteki ürünlere kadar kanun ve mevzuatların uygun gördüğü her türden kargonuzu belirttiğiniz adresten alarak yerine güvenle ulaştırır.

  Geçmişten günümüze gelişen ve değişen taşımacılık sektörü, sizlere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek için yenilenmeye devam etmektedir. Bunun en güzel örneği uçak kargo sektöründe yaşanmaktadır. Nepal kargo hizmeti ile etkili, hızlı, verimli ve rahat bir taşımacılık şekli sunan firmamız, Nepal'e göndereceğiniz kargonun transferini hızlı ve güvenilir yöntem olan hava kargo taşımacılığıyla gerçekleştirmekte ve kalite odaklı yaklaşımıyla her geçen gün sizlerle birlikte büyümenin mutluluğunu yaşamaktadır.

  Nepal kargo hizmetimiz ile Nepal'in zorlu sınırlarını sizler için kolaylaştırıyor, bugünün dünyasını birlikte yeniden şekillendiriyoruz.
 • Nepal

  Dünyanın en yüksek noktası olarak kabul edilen Everest Dağı'na ev sahipliği yapan Nepal, resmî adıyla Nepal Federal Demokratik Cumhuriyeti, bir Güney Asya ülkesi olup düşük geliri nedeniyle az gelişmiş ülkeler sınıfındadır.

  Nepal tarım ülkesi olmasına rağmen, konumu itibarıyla bir ticaret merkezi olarak tanınmaktadır. Aynı zamanda İpek Yolu'nun geçiş noktalarından biri olması nedeniyle de ülke, büyük önem taşır. Nepal'in bir diğer geçim kaynağı ise turizmdir. Budizm ve Hinduizm'in oluşturduğu pek çok tapınak ve Himalayalar ile Everest dağlarına yapılan dağ turizmi, ekonomiyi canlandıran unsurların başında gelmektedir.

  Nepal kargo hizmetimiz sıklıkla ülkenin başkenti Kathmandu ve diğer önemli şehirleri Lalitpur, Pokhara, Biratnagar, Birganj, Bharatpur, Nepalganj ve Itahari'ye yapılacak gönderimler için alınmaktadır.
 • Türkiye-Nepal Arasındaki İlişkiler

  Enerji, inşaat, sağlık ve eğitim başta olmak üzere birçok yatırım planı bulunan Nepal, Türkiye üreticilerine yeni fırsatlar yaratmaktadır. Nepal'e yatırım yapan ülkeler arasında Türkiye 14. sıradadır. Nepal kargo hizmeti ile hâlen bakir bir pazar olan Nepal'e ürünlerinizin ihracatını gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'nin Nepal'den yaptığı kumaş, baharat, vb. ithalatında da günden güne artış yaşanmaktadır.
 • Ürün Gönderi Detayları ve Fiyatlandırma

  Nepal kargo hizmeti aldığınızda fiyatlandırmayı sizlere doğru bir şekilde yapabilmemiz için bazı bilgilere ihtiyaç duymaktayız. Konusunda uzman danışmanlarımız, kargonuzun niteliğini ve niceliğini, teslimatın hangi havalimanları arasında yapılacağını ya da belirli bir adres var ise alıcı/gönderici adreslerini, gönderinin içeriğini, parça adedi ve hacmiyle ilgili bilgilerini temin ederek size uygun fiyatlama seçenekleri sunar. Firmamız, müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarma hedefiyle sunduğu Nepal kargo hizmetiyle, özetle, cebinizi de önemser.
 • Nepal Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Baglung BGL Baglung
  Baitadi BIT Baitadi
  Bajhang BJH Bajhang
  Bajura BJU Bajura Arpt
  Bhadrapur BDP Bhadrapur
  Bhairawa BWA Bhairawa
  Bharatpur BHR Bharatpur
  Bhojpur BHP Bhojpur
  Biratnagar BIR Biratnagar
  Chaurjhari HRJ Chaurjhari
  Dang DNP Dang
  Darchula DAP Darchula
  Dhangarhi DHI Dhangarhi
  Dolpa DOP Dolpa
  Gorkha GKH Gorkha
  Janakpur JKR Janakpur
  Jiri JIR Jiri
  Jomsom JMO Jomsom
  Jumla JUM Jumla
  Kathmandu KTM Tribhuvan
  Lamidanda LDN Lamidanda
  Langtang LTG Langtang
  Lukla LUA Lukla
  Mahendranagar XMG Mahendranagar
  Manang NGX Manang
  Meghauli MEY Meghauli
  Mountain MWP Mountain
  Nepalganj KEP Nepalganj
  Phaplu PPL Phaplu
  Pokhara PKR Pokhara
  Rajbiraj RJB Rajbiraj
  Ramechhap RHP Ramechhap
  Rolpa RPA Rolpa
  Rukumkot RUK Rukumkot
  Rumjatar RUM Rumjatar
  Sanfebagar FEB Sanfebagar
  Silgadi Doti SIH Silgadi Doti
  Simara SIF Simara
  Simikot IMK Simikot
  Surkhet SKH Kadmandu
  Syangboche SYH Syangboche
  Taplejung TPJ Taplejung Suketar
  Tikapur TPU Tikapur
  Tumling Tar TMI Tumling Tar

Nepal kargo hizmeti ile gönderileriniz havada kalmasın, bizimle birlikte güvenle yerine ulaşsın.

İletişim Formu