Myanmar Kargo

Myanmar Kargo

Myanmar Kargo

Gelişen teknolojiyle birlikte, Myanmar kargo hizmeti gibi hava kargo taşımacılığı kapsamında verilen hizmetlere gösterilen rağbette artış olmuştur.

Şirketimizin bu talebi karşılamak üzere sunduğu hizmetler arasında Türkiye'den Myanmar'a gönderilmek istenen kargolar için alınabilecek Myanmar kargo hizmeti de bulunmaktadır. Myanmar kargo hizmetimizden farklı nitelik ve nicelikteki kargoları olan tüm işletmeler ile bireyler yararlanabilmektedir. Myanmar kargo hizmeti dâhilinde her tür kargoyu sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştıran firmamız, yalnız Myanmar kargo hizmetiyle değil, aynı sonuca ulaştığı tüm hava kargo hizmetlerinde adını lojistik dünyasına çoktan duyurmuş durumdadır.

Sizler de hızlı ve güvenilir Myanmar kargo hizmeti alarak, Türkiye'den Myanmar'a kargo göndermek isterseniz firmamıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Myanmar Hava Kargo

 • Myanmar Hava Kargo Hizmeti Nedir?

  Myanmar kargo hizmeti; taşıma işini hava yolları firmalarının, diğer tüm organizasyonu ise bütünüyle firmamızın üstlendiği bir taşımacılık hizmetidir. Beraberinde getirdiği avantajlar sayesinde sadece dış ticaret yapan firmalar tarafından değil, aynı zamanda şahıslar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Myanmar Kargo Hizmeti Dâhilinde Eşya Taşınabilmesinin Kuralları

  Eşyaların hava yolu kargo hizmeti ile güvenli bir şekilde taşınması zaruridir. Bu nedenle Myanmar kargo hizmeti ile taşınacak kargoların nitelikleri ile nicelikleri hakkında detaylı bilgiler net bir şekilde tarafımıza iletilmeli, işlemler bu bilgiler dâhilinde yürütülmelidir. Ancak bu sayede hizmetten yararlanılması ve güvenli taşımacılık yapılması mümkün olabilmektedir. Bilgiler eksiksiz olarak paylaşıldıktan sonra taşınabilecek kargolar konusunda (yasal olanlar için) hiçbir sınır getirilmemektedir. Bu nedenle örneğin, tehlikeli maddelerden sıvı ürünlere, bozulabilir ürünlerden değerli eşyalara, hassas kargolardan cenaze ile evcil hayvanlara kadar pek çok gönderi, Myanmar kargo hizmetiyle güvenle yerlerine ulaştırılmaktadır.
 • Myanmar Kargo Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  Özellikle geçtiğimiz yıllarda isminden çokça söz ettiren ve ihtiyaç sahiplerini araştırmaya sevk eden hava kargo taşımacılığı, her şeyden önce hızlı ve güvenilir olduğundan bir hayli avantajlı bir taşımacılık çeşidi olarak kabul görmektedir. Bu hizmetin bir ayağı olan Myanmar kargo hizmeti de hem bu taşımacılık türüne dâhil olması hem de şirketimiz tarafından verilmesi sebebiyle gönderici ve alıcılara çeşitli imkânlar sunmaktadır.

  Myanmar kargo hizmeti, hava yolu araçlarının kullanılması dolayısıyla, anıldığı gibi, hızı ve güvenliği beraberinde getirmektedir. Hava araçlarının en güvenilir ve en hızlı ulaşım araçları oldukları, bugün herkesçe benimsenmiş bir gerçektir. Bu araçlar ayrıca, kargoların düzenli bir şekilde istiflenebilmesine ve ambalajlanırlarken katı kurallara tabi kalınması sebebiyle güvenliğin kontrol altında tutulabilmesine de olanak sunmaktadır.

  Firmamız da Myanmar kargo hizmetini uzman bir ekiple sunuyor olması, sürecin tüm ayaklarıyla titizlikle ilgilenmesi, prosedürleri eksiksiz yerine getirmesi ve elbette yılların tecrübesine sahip olması nedeniyle, söz konusu hızı ve güvenliği bir adım öteye taşımaktadır.

  Myanmar kargo hizmetinin taraflara kattığı diğer avantajlar arasında ise ekonomik çözümler sunması ve taşımacılık türünün (havalimanından havalimanına/adresten adrese vb.) seçiminde hizmetten yararlananları özgür bırakması sıralanabilir.
 • Myanmar

  "Burma" ismiyle de bilinen (Nüfusunu Birmanlardan olan Burma kökenliler oluşturduğu için), resmî kayıtlarda ise "Myanmar Birliği Cumhuriyeti" olarak geçen Myanmar, bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Günden güne gelişmekte olan Myanmar, tarihî mekânları ve turistik bölgeleri sayesinde birçok insanın ilgisini çekmektedir. Ayrıca çok zengin doğal kaynakları sayesinde büyük işletmeler ile şirketlerin odak noktası durumundadır. Başkenti Naypyidaw olan ülkenin en büyük şehri Yangon'dur. Mandalay ve Bago da önemli diğer şehirleridir.
 • Türkiye-Myanmar Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Myanmar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi adına son yıllarda özel bir çaba söz konusudur. Türkiye'nin Myanmar'daki büyükelçiliği 2012 yılından bu yana aktif olarak faaliyet göstermekteyken Myanmar'ın Türkiye'ye Kahire Büyükelçiliği akreditedir. 1. Dünya Savaşı sırasında İngiliz kolonisi olan Myanmar'da hayatını kaybeden askerlerin yattığı bir şehitlik bulunmaktadır. 2008 yılında bir kasırga felaketi atlatan Myanmar'a, Türkiye büyük ölçekte yiyecek ve ilaç yardımında bulunmuştur. Türkiye bugün, insani yardımlarını sürdürmeye devam etmekte, ayrıca topraklarında okuyan Myanmarlı öğrencilere burs vererek maddi destek olmaktadır.
 • Myanmar Uçak Kargo Hizmeti Ne Kadardır?

  Myanmar kargo hizmetinin bedelini, taşınacak kargonun özelliklerini bilmeden ve taşınma türü netleştirilmeden ifade etmek mümkün değildir. Buna karşın firmamızın Myanmar kargo hizmetine ait fiyat teklifini hazırlarken ekonomikliği gözettiğinden ve cebinizi düşündüğünden şüpheniz olmasın.

  Net olarak bir fiyatlandırma yapabilmemiz için kargonuzun çeşidini, boyutunu, ağırlığını ve nereden nereye teslim edileceğini bilmemiz gerekmektedir. Birden fazla kargo gönderecekseniz aynı bilgileri her biri için paylaşmanızı beklemekteyiz. Akabinde detaylı bir araştırma yapacak ve en uygun fiyat teklimizi tarafınızla kısa süre içerisinde paylaşmış olacağız.
 • Myanmar Kargo Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti

  Myanmar kargo hizmetinde, diğer hava yolu kargo hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz. Firmamız, talep oluşturulmasından kargonun alıcısına teslim edilmesine kadarki her bir aşamada sizlere en iyi, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda her bir kargo transferi sürecini başarıyla ve taahhüt ettiği özellikleri sunarak nihayete erdirmek için gereken özeni göstermektedir.

  Hızın yanı sıra güvenli, sorunsuz ve nitelikli Myanmar kargo hizmeti almak isteyen herkesi bizlere ulaşması için telefonun diğer ucunda bekliyor, sadece zamandan değil aynı zamanda paradan da tasarruf edeceğinizi garanti ediyoruz. Unutmayın, Myanmar kargo hizmeti ile göndereceğiniz kargolarınızla ve süreçle ilintili tüm sorularınız, yetkili çalışanlarımız tarafından mutlak özen çerçevesinde cevaplanmaktadır. Dilediğiniz zaman numaramızı tuşlayabilirsiniz.
 • Myanmar Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bagan BPE Bagan
  Bassein BSX Bassein
  Bhamo BMO Bhamo
  Dawe TVY Dawe
  Gangaw GAW Gangaw
  Gwa GWA Gwa
  Heho HEH Heho
  Henzada HEB Henzada
  Homalin HOX Homalin
  Kalemyo KMV Kalemyo
  Kawthaung KAW Kawthaung
  Keng Tung KET Keng Tung
  Khamti KHM Khamti
  Kyaukpyu KYP Kyaukpyu
  Kyauktaw KYT Kyauktaw
  Lashio LSH Lashio
  Loikaw LIW Loikaw
  Magwe MWQ Magwe
  Manaung MGU Manaung
  Mandalay MDL Mandalay International
  Maulmyine MNU Maulmyine
  Momeik MOE Momeik
  Mong Hsat MOG Mong Hsat
  Mong Ton MGK Mong Ton
  Myeik MGZ Myeik
  Myitkyina MYT Myitkyina
  Namsang NMS Namsang
  Namtu NMT Namtu
  Nyaung-u NYU Nyaung-u
  Pa-an PAA Pa-an
  Pakokku PKK Pakokku
  Papun PPU Papun
  Pauk PAU Pauk
  Prome PRU Prome
  Putao PBU Putao
  Sittwe AKY Civil
  Tachilek THL Tachilek
  Thandwe SNW Thandwe
  Tilin TIO Tilin
  Yangon RGN Mingaladon
  Ye XYE Ye

Myanmar kargo hizmeti: Kusursuz bir kargo taşımacılığı serüveni!

İletişim Formu