Mısır Kargo

Mısır Kargo

Mısır Kargo

Kargolarınızı hava yolunun kullanıldığı Mısır kargo hizmetimizle taşımak için biz, haftanın her günü hazırız!

Mısır kargo hizmeti alarak Türkiye-Mısır bağlantılı tüm kargo taşımacılığı ihtiyaçlarınızı eksiksiz giderebilirsiniz. Üstelik Mısır kargonuzu dilerseniz havalimanları arasında dilerseniz de adresten adrese taşıtmanız mümkün.

Mısır Hava Kargo Hizmeti

 • Mısır Hava Kargo Hizmeti Sayesinde İlişkileriniz Bozulmasın

  Dış ticaretle uğraşan bir firma iseniz ve iş yaptığınız ülkeler arasında Mısır varsa üretimlerinizi transfer etmek için Mısır kargo hizmetimizden ihtiyaç duyduğunuz an yararlanmanız mümkün. Bu sayede hızlı gönderiler yapabilecek, işlerinizi hiçbir aksaklık yaşamadan yürütebileceksiniz. Mısır'la herhangi bir bağlantısı bulunan bireyler de farklı türdeki kargoları için hizmetimizden yararlanabilmektedir. Özetle Mısır kargo hizmetimiz, kargolarınızın tam zamanında olması gerektiği yere teslim edilmesini sağlamakta, böylelikle iş ve kişisel ilişkilerinizin sekteye uğramasını engellemekte!

  Diğer kargo taşımacılığı yöntemlerine göre çok daha hızlı şekilde kargo transferi yapmaya yarayan Mısır hava kargo hizmeti, zamanında teslimat ile ön plana çıksa da daha pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bu avantajlar arasında kargo ayrımı yapmaması, ekonomik olması ve kargoları hasar görmeden yerine ulaştırılması da vardır. Mısır kargo hizmeti ayrıca, teknolojinin ilerlemesinin de vermiş olduğu avantaj ile gönderilerinin her aşamada anbean takip edilmesine olanak sunar. Bizleri arayarak süreç boyu Mısır kargonuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 • Mısır'a Kargo Gönderirken Maddi Açıdan Zorlanmayın

  Kargolarınızı firmamızdan Mısır kargo hizmeti alarak gönderdiğinizde hem zamandan tasarruf edersiniz hem de ekonomik açıdan kazanç sağlarsınız!

  Mısır kargo hizmetimizle transfer edilecek bütün kargoların güvenle ve en kısa sürede gönderim adresine ulaşacağından emin olabilirisiniz. Üstelik kara ve deniz yolu taşımacılığına göre artıları çok fazla olan hava yolu kargo hizmeti, diğer yöntemlerde kaybedilen zaman ve hasar gören ürünlerin yol açacağı maddi kayıplar göz önünde bulundurulduğunda en ekonomik tercihtir. Firmamız da gönderinizin türüne bağlı olarak en uygun fiyatlı Mısır kargo hizmetini almanız için titiz bir şekilde araştırma yaparak bu sürece dâhil olmaktadır.

  Firmamızdan Mısır kargo hizmeti alarak yıllara dayanan tecrübemizden faydalanabilir, kargolarınızı güven içerisinde alıcısına ulaştırırken zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Gönderilerinizi alıcısına ulaştırılana kadarki tüm süreç boyu profesyonel ekibimizle gözetiyor, süreç boyu herhangi bir aksilikle karşılaşılmaması için ekstra özen gösteriyoruz. Üstelik Mısır kargo hizmetimiz sayesinde transferleriniz hızla ve güvenle taşınmasının yanında sizlerin cebini de yakmayacak nitelikte!
 • Ürününüz Elinizde Kalmasın

  Mısır kargo hizmetiyle yasal olarak herhangi bir engeli olmayan her türlü ürünü taşıtmanız mümkündür. Hafif ya da ağır fark etmeksizin tüm gönderiler, Mısır kargo hizmetiyle zarar görmeden taşınmaktadır. Ancak göndereceğiniz her Mısır kargosu için farklı bir prosedür uygulandığını belirtelim. Paketleme ve taşıma kurallarını içeren bu prosedürler hakkında alanında uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.
 • Mısır

  Mısır, dünya üzerindeki herkesin ilgisini çeken bir coğrafyanın tam ortasında konumlanmıştır. Kuzey Afrika'da bulunan ülkenin Akdeniz ve Kızıldeniz'e kıyısı bulunmaktadır. Orta Doğu'nun en büyük ülkelerinden olan Mısır'ın resmî dili Arapçadır. Yüzyıllardır gizemi çözülemeyen ve dünyanın yedi harikasından biri olan piramitler ile topraklarında akan Nil Nehri, şüphesiz ülkenin cazibe merkezi olmasındaki en önemli faktörlerdendir. Mısır ayrıca, Afrika ülkeleri arasındaki gelişmişlik sıralamasının başında gelmesiyle de dikkat çekmektedir. Mısır medeniyetinin başkenti Kahire ise ülke için önemli bir yere sahiptir. Şarm-El Şeyh, Port Said, İskenderiye, Avsan, Dahab ve Luksor, ülkenin başkentten sonra gelen diğer önemli şehirleri arasındadır. Jeopolitik konumu, bölgedeki ülkeler arasındaki ekonomik kalkınmışlığı ve havaalanları ile ulaşılabilen ülkelerin başında gelmesi, ülkeye yapılan sevkiyatları artırmakta, bu da Mısır kargo hizmetlerine gösterilen ilgiye doğrudan etki etmektedir.
 • Türkiye-Mısır Arasındaki İlişkiler

  Mısır ile Türkiye arasındaki bağ yıllar öncesine dayanmaktadır. Osmanlı Dönemi'nden günümüze kadar uzanan ve iki ülke halkının birbiriyle olan hem tarihî hem de ekonomik ilişkileri hiç eksilmeden devam etmektedir. İki ülkenin de halkının çoğunluğunun Müslüman olması, bu bağı kuvvetlendiren önemli faktörlerin başında gelmektedir. Hem Türkiye vatandaşları hem de Mısır vatandaşları karşılıklı olarak eğitim, ticaret, turistik seyahat gibi birçok konuda iletişim hâlindedir. Firmamız da Mısır kargo hizmetiyle bu iletişimin sürekliliğine olanak sumaktadır.
 • Mısır Kargo Hizmeti Çok mu Pahalı?

  Mısır'a hava yolu ile kargo göndermenin bedeli hakkında kesin bir yorum yapmak olanaksızdır çünkü tüm taşımacılık yöntemlerinde olduğu gibi hava yolu taşımacılığında da fiyatlandırma yapılabilmesi için gönderilecek ürünün ebadı, ağırlığı, cinsi, içeriği gibi bazı özelliklerin bilinmesi gerekmektedir. Mısır kargo hizmetiyle gönderilecek kargoların, havaalanından havaalanına mı yoksa adresten adrese mi taşınacağı da ücrette değişikliğe neden olmaktadır. Firmamızın tüm bu bilgileri edindikten sonra en ekonomik hizmeti vermek için titiz bir araştırma içerisine gireceğinden kuşkunuz olmasın!
 • Mısır Uçak Kargo Hizmetiyle Alışılmışın Dışında Transferler

  Uçak kargo taşımacılığı, güvenli, hızlı ve kolay ulaşım sağlaması nedeniyle en çok tercih edilen kargo taşımacılığı çeşididir. Şirketimiz tarafından da verilmekte olan Mısır uçak kargo hizmeti, gönderici ile alıcı arasında geçirdiği süre boyunca kargoların güven içinde yolculuk yapmasına olanak sunmaktadır. Firmamızdan Mısır kargo hizmetini alarak deniz ve kara yolu taşımacılığının risklerinden de kurtulmuş olursunuz. Mısır kargo hizmetinin her anının takip edilebilir olması, firmamızın profesyonel bir kadroyla müşterilerine her daim doğru hizmet verme prensibiyle birleştiğinde ortaya sorunsuz teslimatlar çıkmaktadır.
 • Mısır Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abu Rudeis AUE Abu Rudeis
  Abu Simbel ABS Abu Simbel
  Al Arish AAC Al Arish
  Alexandria HBE Borg El Arab
  Alexandria ALY El Nohza
  Assiut ATZ Assiut
  Aswan ASW Aswan
  Cairo CAI Cairo International
  Dabaa City DBB Alalamain Intl.
  Dakhla Oasis DAK Dakhla
  El Minya EMY El Minya
  Hurghada HRG Hurghada
  Kharga UVL Kharga
  Luxor LXR Luxor
  Manguna MFO Manguna
  Marsa Alam RMF Marsa Alam Intl
  Mersa Matruh MUH Mersa Matruh
  Port Said PSD Port Said
  Ramadan TFR Ramadan
  Santa Katarina SKV Mount Sinai
  Shark Elowainat GSQ Shark Elowainat
  Sharm El Sheikh SSH Ophira International
  Sidi Barani SQK Sidi Barani
  Siwa SEW Siwa
  Taba TCP Taba International
  Tour Sinai City ELT Tour Sinai City

Mısır kargo hizmetinden yararlanın, aklınız kargolarınızda kalmasın!

İletişim Formu