Meksika Kargo

Meksika Kargo

Meksika Kargo

Kuzey Amerika kıtasında yer alan Meksika kargo göndermeniz için uzak bir ülke gibi görünebilir ama artık sorun değil, çünkü biz varız!

Meksika Hava Kargo Hizmeti

 • Meksika Kargo Hizmeti ile Dilediğinizi Gönderin!

  Meksika kargo hizmetimiz kapsamında birçok türde gönderi yapmanız mümkündür. Genel olarak koli, evrak ve spor ekipmanları gibi eşyaların yanı sıra; evcil hayvanlarınızın transferini de üstleniyoruz. Bunların yanında, gönderimi daha zor olan ağır, uzun, tehlikeli sınıftaki kargolarınızın da Meksika'ya gönderimini sağlamaktayız. Uygulanacak prosedür, Meksika kargosunun özellğine göre değişken olduğundan bizimle iletişime geçtiğinizde kargonuzun özelliklerini detaylı bir şekilde belirtmeniz uygun olacaktır. Sizi Meksika kargo prosedürleri hakkında bilgilendirir, bu prosedürlere uyularak hazırlanmış kargonuzu hasar görmeden Meksika'daki alıcısına ulaşmasını sağlarız.

  Fiyatlarımız da transferin gerçekleşeceği havalimanları, gönderilen parça sayısı ve ölçüleri, kargonun içeriğine göre farklılık gösterir. Meksika kargo ücretini öğrenmek için gerekli bilgileri sağladığınız takdirde sizi en kısa sürede bilgilendiririz.
 • Meksika Hava Kargo Hizmetiyle Hızlı Gönderim

  Meksika hava kargo hizmetimiz, gönderilerinizin alıcıya ulaşma süresinde olumlu yönde büyük fark yaratır. Deniz yolu ile Meksika kargo gönderileriniz alıcısına çok uzun sürelerde ulaşırken bizimle çalıştığınızda tam tersi nitelikte hizmet alırsınız. Biz, kargonuz için en hızlı hava yolu rotasını bulur ve hızlıca alıcısına ulaşmasını sağlarız.

  Meksika kargo gönderilerini en güvenli, en hızlı ve en uygun fiyatla göndermek isteyen bireylere hizmet verdiğimiz gibi, kurumlar için de aynı kalite ve güveni sunarız. Kargolarınızı alıcıya ulaşana kadar her adımda sizin adınıza takip ederiz. Böylece herhangi bir sorun olduğunda sizin takibiniz ve müdahaleniz gerekmeden sorunu çözeriz. Meksika kargo gönderimini sizler için sorunsuz hâle getiririz!

  Meksika kargo trafiği, kara ve deniz yolu üzerinden ya da hava yoluyla işlemektedir. Kara ve deniz yolunun kendine özgü dezavantajları vardır. Hava yolu içinse bölgeye uçuş yapan hava yolu şirketleriyle doğrudan iletişime geçmeniz mümkün değildir. Şirketimiz sayesinde Meksika kargolarınızı gönderme konusunda endişelenmenize gerek yok! Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren Meksika kargo gönderiniz ile ilgili gerekli bilgileri alarak kargonuzu Meksika'da belirttiğiniz havalmanına ya da adrese ulaştırıyoruz.

  Meksika'ya kargo gönderirken en çok endişe edilen konuların başında güven gelir. "Paketim kaybolmadan alıcıya ulaşacak mı, paketime zarar gelecek mi?" gibi endişeleri birçok gönderici yaşar. Firmamız bu kaygıları oldukça önemsemekte; yılların tecrübesiyle birleşen müşteri odaklı yaklaşımı ile Meksika kargo gönderilerinin zamanında ve hasarsız olarak alıcılarına ulaşmasını garanti etmektedir. Şirketimizin sunduğu hizmet güvenilir olmasının yanında oldukça ekonomiktir de. Bu nedenle birçok müşterimiz Meksika kargo hizmetini şirketimizden almayı tercih etmektedir.
 • Meksika Kargo Gönderiminde Kötü Sürprizlere Yer Yok

  Meksika gibi okyanus ötesi ülkelere kargo gönderilirken sık karşılaşılan sorunlar, gecikme, paketin hasar görmesi ve paketin kaybolmasıdır. Hasar görmüş paketler hem gönderen hem de alıcı için ekonomik kayıplarla sonuçlanır. Biz hava yolu araçlarıyla Meksika kargolarınızın kaybolmadan ve hasar görmeden alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

  Meksika kargo hizmetimizi aldığınızda, beklenmedik aksaklıklarla karşılaşmazsınız. Paketiniz hiçbir aşamada zarar görmez. Kargolarınız size taahüt edilen tarihte alıcısına ulaşır, böylece sevdiklerinize doğum günü gibi özel günlerinde hoş sürprizler yapabilirsiniz. Kurumsal firmalar için de önemli evrakların zamanında ulaştırılması ve kaybolmaması önemlidir. Meksika kargo hizmetimizle önemli evraklarınızı zamanında ve doğru alıcıya teslim ederek işinizin sorunsuz ilerlemesine katkıda bulunuruz.
 • Meksika'ya Kargo Göndermenin En Kolay Yolu

  Konumu nedeniyle Meksika kargo göndermenin çok da kolay olmadığı yerlerden birisidir. Ülkenin her gönderi için farklı prosedürleri olması, mesafenin çok uzak olması, prosedürlerin yabancı dilde yazılmış olması Meksika kargo gönderimlerini zorlaştıran faktörlerdendir. Şirketimiz ise Meksika kargo gönderimi konusunda yılların tecrübesine sahiptir.

  Bizimle iletişime geçerek gönderilecek kargonun özelliklerini, alıcı ve gönderici bilgilerini paylaştıktan sonra sizin için çalışmaya başlarız. Dilerseniz kargonuzu adresten alıp adrese teslim eder, dilerseniz Türkiye'deki havalimanından Meksika'daki havalimanına transferini sağlarız. Ayrıca Meksika kargo gönderiniz için prosedürler konusunda sizi bilgilendiririz, böylece gönderilerinizi Meksika kargo prosedürlerine göre düzenleme şansınız olur. Belirlenen rota ile sizlere kargonuzun kaç gün içinde alıcısının elinde olacağı ile ilgili net bilgi veririz. Size bir tek yaslanıp, alıcıdan gelecek teşekkür mesajını beklemek kalır.
 • Meksika Uçak Kargo Hizmetinin Bulunacağı Katkılar

  Yurt dışına kargo gönderirken ülkelerin farklı prosedürleri kargonuz alıcıya ulaşmadan imha edilmesine neden olabilir. Yolda kaybolmalar gerçekleşebilir ya da çoğu zaman kargonun ne zaman alıcıya ulaşacağını kestirmek zor olur. Özellikle Meksika kargo gönderimlerinde deniz yolu kullanıldığında, alıcının kargoyu alması haftaları bulabilmektedir. Meksika kargo gönderimlerimiz ise tüm bu sorunların önüne geçebilmek için uçak kargo ile yapılmaktadır.

  Meksika kargo transferinde kullandığımız hava yolu hizmetlerinin avantajları oldukça fazladır. Uçak kargo, diğer tüm kargo taşımacılığı yöntemlerine göre en hızlı yöntemdir. Meksika kargolarının, hava yolu araçları sayesinde daha az süre yolculuk yaptıklarından, zarar görme olasılıkları oldukça azalır. Diğer yöntemlerle Meksika'ya kargo gönderimi yapmaya çalışıldığında ise gönderiler birçok yerde transfer edilecek ve transfer sırasında kaybolma ve zarar görme riskiyle karşı karşıya kalacaktır.
 • Meksika

  Meksika, Kuzey Amerika kıtasında bulunan bir Latin Amerika ülkesidir. Geçmişte Azteklerin yaşadığı Meksika'ya 16. yüzyılda İspanyollar yerleşmiştir. Başkenti Meksiko şehridir. Başkentin ismi İngilizcede Mexico City, İspanyolca'da ise Ciudad de México olarak anılır. Meksiko şehrinin nüfusu 9 milyona, Meksika'nın nüfusu ise 120 milyona yaklaşmaktadır. Meksiko şehri dışında, nüfusu yoğun olan Ecatepec, Guadalajara, Tijuana, Ciudad ve Juarez, ülkenin önemli şehirlerindendir. Meksika ekonomik anlamda gelişmekte olan ülkelerdendir. Hem göç veren hem de göç alan bir ülke olması nedeniyle, Meksika kargo hareketliliği de yüksek olan bir ülkedir.
 • Türkiye-Meksika Arasındaki İlişkiler

  Meksika, Türkiye'nin Latin Amerika'daki ikinci büyük ticari ortağıdır. Meksika ile Türkiye arasında 2013 yılında Hava Ulaştırma Antlaşması da dâhil olmak üzere 13 önemli antlaşma imzalanmıştır.

  Türkiye'nin Meksika'da büyükelçiliği; Guadalajara, Monterrey, Cancun, Tijuana, Veracruz şehirlerinde de fahri konsoluslukları bulunmaktadır. Bunun yanında Meksika'da yaşayan birçok Türk vatandaşı bulunmakta, Türkiye'deki birçok firma Meksika ile iş yapmaktadır. Bu durum hem turizmi hem de Türkiye Meksika kargo trafiğini yoğunlaştırmaktadır.

  Genel olarak bakıldığında Meksika kargo göndermek için zorlu bir ülke gibi görünse de verdiğimiz hizmet sayesinde prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla kargolarınızı Meksika'ya gönderebilirsiniz.
 • Meksika Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abreojos AJS Abreojos
  Acapulco ACA General Juan N. Alvarez International
  Aguascalientes AGU Aguascalients
  Alamos XAL Alamos
  Apatzingan AZG Apatzingan
  Bahia Angeles BHL Bahia Angeles
  Campeche CPE Campeche International
  Cananea CNA Cananea
  Cancun CUN Cancun
  Chetumal CTM Chetumal
  Chichen Itza CZA Chichen Itza
  Chihuahua CUU Gen Fierro Villalobos
  Ciudad Acuna ACN International
  Ciudad Constitucion CUA Ciudad Constitucion
  Ciudad Del Carmen CME Ciudad Del Carmen
  Ciudad Juarez CJS Intl Abraham Gonzalez
  Ciudad Mante MMC Ciudad Mante
  Ciudad Obregon CEN Ciudad Obregon
  Ciudad Victoria CVM Ciudad Victoria
  Colima CLQ Colima
  Comitan CJT Copalar
  Cozumel CZM Cozumel
  Cuernavaca CVJ General Mariano Matamoros Airport
  Culiacan CUL Fedl De Bachigualato
  Durango DGO Guadalupe Victoria
  Ensenada ESE Ensenada
  Guadalajara GDL Miguel Hidalgo International Airport
  Guaymas GYM Gen Jose M Yanez
  Guerrero Negro GUB Guerrero Negro
  Hermosillo HMO Gen Pesqueira Garcia
  Huatulco HUX Huatulco
  Isla Mujeres ISJ Isla Mujeres
  Ixtapa/Zihuatanejo ZIH Internacional
  Ixtepec IZT Ixtepec
  Jalapa JAL Jalapa
  La Paz LAP General Manuel Márquez De León International Airport
  Lagos de Moreno LOM Francisco P. V. y R.
  Lazaro Cardenas LZC Lazaro Cardenas
  Leon/Guanajuato BJX Del Bajio
  Loreto LTO Loreto
  Los Mochis LMM Federal
  Manzanillo ZLO Manzanillo
  Matamoros MAM Matamoros
  Mazatlan MZT Gen Rafael Buelna
  Merida MID Rejon
  Mexicali MXL Mexicali
  Mexico City NLU Santa Lucia
  Mexico City MEX Benito Juarez International Airport
  Mexico City AZP Atizapan
  Minatitlan MTT Minatitlan
  Monclova LOV Monclova
  Monterrey MTY Gen Mariano Escobedo
  Monterrey NTR Aeropuerto Del Norte
  Morelia MLM Morelia
  Mulege MUG Mulege
  Nogales NOG Nogales
  Nueva Casas Grandes NCG Nueva Casas Grandes
  Nuevo Laredo NLD Intl Quetzalcoatl
  Oaxaca OAX Xoxocotlan
  Palenque PQM Palenque
  Piedras Negras PDS Piedras Negras
  Pinotepa Nacional PNO Pinotepa Nacional
  Playa Del Carmen PCM Playa Del Carmen
  Pochutla PUH Pochutla
  Poza Rica PAZ Tajin
  Puebla PBC Huejotsingo
  Puerto Escondido PXM Puerto Escondido
  Puerto Juarez PJZ Puerto Juarez
  Puerto Penasco PPE Puerto Penasco
  Puerto Vallarta PVR Ordaz
  Punta Chivato PCV Punta Chivato
  Punta Colorada PCO Punta Colorada
  Queretaro QRO Queretaro
  Reynosa REX Gen Lucio Blanco
  S.Cristobal deL Casas SZT San Cristobal Airport
  Salina Cruz SCX Salina Cruz
  Saltillo SLW Saltillo
  San Felipe SFH San Felipe
  San Ignacio SGM San Ignacio
  San Jose Cabo SJD Los Cabos
  San Luis Potosi SLP San Luis Potosi
  San Luis Rio Colorado UAC San Luis Rio Colorado
  San Quintin SNQ San Quintin
  Santa Rosalia SRL Santa Rosalia
  Tampico TAM Gen F Javier Mina
  Tamuin TSL Tamuin
  Tapachula TAP Tapachula International
  Tehuacan TCN Tehuacan
  Tepic TPQ Tepic
  Tijuana TIJ General A. L. Rodriguez Intl
  Tizimin TZM Tizimin
  Toluca TLC Toluca
  Torreon TRC Francisco Sarabia
  Tulum TUY Tulum
  Tuxtla Gutierrez TGZ Llano San Juan
  Uruapan UPN Uruapan
  Veracruz VER Las Bajadas
  Villa Constitucion VIB Villa Constitucion
  Villahermosa VSA Capitan Carlos Rovirosa
  Zacatecas ZCL La Calera
  Zamora ZMM Zamora

Meksika kargo hizmetimizi kullanarak sevdiklerinizi şaşırtır, zamanında teslim politikamızla firmanız için iş fırsatlarını geç olmadan yakalarsınız!

İletişim Formu