Libya Kargo

Libya Kargo

Libya Kargo

Kargonuzun alıcısı Libya'daysa, Libya kargo hizmetlerinin en hızlısı, en kalitesi ve en ekonomiği burada!

Firmamızın uzun süredir vermekte olduğu Libya kargo hizmeti sayesinde bireylerin ve kurumların yapmayı planladıkları gönderim işlemleri daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay! Yalnızca ağır eşyalar değil aynı zamanda evrak, fatura gibi parçalar da herhangi bir sorun yaşanmadan, oldukça kısa süreler içerisinde Libya kargo hizmetlerimiz dâhilinde dilenen havalimanına ya da adrese gönderilebilmekte. Yurt dışına taşınması konusunda yasal bir engel teşkil etmeyen her türlü kargonuzu güvenle taşımak için varız!

Libya Hava Kargo Hizmeti

 • Libya Hava Kargo Hizmetlerinde Öne Çıkan İsim

  Kişilerin Libya kargo gönderimi yaparken dikkat ettikleri en önemli detaylardan bir tanesi, kargoların hangi şartlar altında gönderildiğidir. Firmamız, bu konuda yaşanabilecek sorunların önüne geçmek adına Libya kargo çalışmalarını oldukça profesyonel bir şekilde yapmakta, kalitesiyle Libya hava kargo hizmetlerinde sektörde öne çıkan isim olmaktadır.

  Kargoların, kara ve deniz yolu taşımacılığına nazaran daha çok hava yolu taşımacılığıyla gönderilmesindeki en büyük etken, hava kargo hizmetinin günümüzde en hızlı transferlere imkân sunan hizmet olmasıdır. Özellikle gönderisinin ivedi bir şekilde istenilen yere ulaşmasını isteyenler, firmamızın sunduğu Libya kargo hizmetini aldıklarında bu isteklerinin karşılığını bulacak, ek olarak kargolarının hiçbir zarar görmeden ulaştırılması için üstlerine düşeni yapmış olacaklardır.

  Transfer süresi tamamlandığında edindiğiniz deneyim gösterecek ki Libya kargo hizmetimiz sayesinde Libya'ya kargo göndermek oldukça kolay, hızlı ve güvenli!
 • Libya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Beida LAQ La Braq
  Benghazi BEN Benina Intl
  Brack BCQ Brack
  Derna DNF Martuba
  Ghadames LTD Ghadames
  Ghat GHT Ghat
  Houn HUQ Houn
  Kufrah AKF Kufrah
  Marsa Brega LMQ Marsa Brega
  Misurata MRA Misurata
  Mitiga MJI Mitiga
  Murzuq QMQ Murzuq
  Nafoora NFR Nafoora
  Sebha SEB Sebha
  Sert SRX Sert
  Tobruk TOB Tobruk
  Tripoli TIP International
  Ubari QUB Ubari
 • Libya Kargolarını En Uygun Fiyatlarla Göndermek

  Çoğu kişi, hava yolu ulaşımıyla gerçekleştirilen Libya kargo hizmetimizin bedelinin karşılanamayacak kadar yüksek olduğunu düşündüğünden alternatif kargo taşımacılığı yöntemleriyle başlamaktadır araştırmalarına. Gerçekte ise -Libya kargo ile alakalı yapılacak incelemelerin sonrasında da görülebileceği üzere- firmamızın sunduğu uçak kargo hizmeti, en ekonomik fiyatlandırmalarla gerçekleştirilmektedir.

  Libya kargo gönderimi fiyatları değişkendir. Bunun en büyük nedenlerinin başında, gönderilmek istenen kargoların nitelik ve nicelik özelliklerinin değişken olması gelmektedir. Libya nakliyat bütçesi, firmamızla iletişime geçtiğinizde belirteceğiniz kargonuzun içeriği, ağırlığı ve boyutuna göre yetkili çalışanlarımız tarafından belirlenecektir. Uygun fiyat politikasıyla faaliyet göstermesi sebebiyle firmamız tarafından sunulacak olan Libya kargo fiyatlarının, alternatiflerine oranla çok daha ekonomik olacağı unutulmamalıdır.
 • Libya Kargo Hizmetiyle İster İş Gönderin İster Aş

  Yurt içi gönderimlerinde olduğu gibi Libya kargo hizmeti alınarak transfer edilecek kargoların da yasalarca belirtilmiş "taşınmaya yasak ürünler"den olmaması gerekmektedir. Bu kıstas haricinde dilediğiniz Libya kargonuzu firmamızın yüksek kalitede sunduğu Libya kargo hizmetinden faydalanarak göndermeniz mümkündür. Ticari faaliyetleriniz gereği göndermek durumunda olduğunuz numuneler, makineler ve aksamları, evrak ve belgeler; bireysel amaçlarla transfer etmek istediğiniz eşyalar, bozulabilir gıda ürünleri ve özel kargolar, Libya kargo hizmetimiz dâhilinde taşınabilecek gönderilere örnek olarak verilebilir. Bu kargoların yanı sıra değerli, tehlikeli ya da hassas kargolarınızı ya da evcil hayvan ve cenazelerinizi de Libya kargo hizmetimiz kapsamında alıcısına güvenle ve hızla ulaştırmanız mümkündür. Kargolarınız için uygulanacak prosedür detaylarını öğrenmek için lütfen şirketimizle iletişime geçiniz.
 • Libya Hakkında

  Libya, Afrika Kıtası topraklarında yer almakta olup kıta genelindeki dördüncü büyük ülkedir. Bulunduğu bölgenin en önemli ülkelerinden biri olarak değerlendirilen Libya'nın, Akdeniz'de uzun bir kıyısı bulunmaktadır.

  Tunus, Cezayir, Sudan, Mısır, Çad ve Nijer'le komşu olan ülkenin başkenti Trablus'tur. Libya'nın en büyük şehri olan Trablus, aralarında Sirenayka ve Fezzan'ın da bulunduğu, ülkenin üç bölgesinden biridir. Libya'nın diğer önemli şehirleri arasında Bingazi, Misurata, Tobruk, Saba, Sirt ve Zuvara bulunmaktadır. Ülkenin ikinci büyük şehri olan Bingazi, turistik geziler için sıklıkla tercih edilmektedir. Üçüncü büyük şehir Misurata ise ülkenin ticaret başkentidir.

  Oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmasına rağmen nüfusunun oldukça az olması, ülkeye dışarıdan iş amaçlı gelen kişilerin sayısını artırmaktadır. Bu artış, Libya kargolarının gönderim oranlarına da yansımaktadır.
 • Türkiye-Libya İlişkileri

  Türkiye ile Libya arasında köklü kültürel ve tarihî bağlar bulunmakta; Türkiye, Libya'daki güvenlik ve refah seviyesinin artmasına önem vermektedir. İki ülke arasındaki ilişkiler hem dostluk temelinde hem de ekonomik ve ticari temelde gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir.

  Söz konusu Libya olduğu zaman akla ilk gelen, ülkedeki iş imkânlarının çokluğudur. Bu potansiyel Türkiye'den pek çok vatandaşın iş yapmak için Libya'ya gitmesine ve orada uzun yıllar yaşamasına vesile olmuştur. Günümüzde hâlâ Libya topraklarında ikamet eden Türk vatandaşları mevcuttur.
 • Libya Uçak Kargo

  Libya uçak kargo hizmeti, Türkiye'den Libya'ya hızlı gönderimler yapmanın en iyi yoludur. Firmamızın da sunmakta olduğu Libya kargo hizmeti kapsamında göndereceğiniz kargoların zaman kaybı yaşanmadan, sizi maddi olarak zarara uğratmadan yerine teslim edileceğini garanti etmekteyiz.

  Uçak kargolar, hızlarının yanı sıra özel gönderileri yüksek ihtimamla transfer etmeleri nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Özel ve hassas içerikli kargosu bulunanların rahatlıkla faydalanabileceği Libya kargo hizmetimizi aldığınızda kargolarınızın karışması, kaybolması ya da hasar görmesi gibi bir durumla karşılaşmayacağınızı garanti ederiz.

  Gerçekleştirilecek Libya kargo transferinde hiçbir sorun yaşamak istemeyen ve bunun yanı sıra hizmeti mümkün olan en ekonomik yoldan almak isteyen tüm kişi ve kurumlara kapımız açıktır. Alanında uzman çalışanlarımız ve yıllardır edindiğimiz deneyimimiz ışığında sunduğumuz Libya kargo hizmetlerimizden faydalanın, uçak kargo hizmeti almanın ayrıcalıklarını yaşayanlardan olun!

Çeşitli Libya kargo gönderi transferi için eş kalitede hizmet sunan firmamızla ihtiyaç duyduğunuz an iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu