Kenya Kargo

Kenya Kargo

Kenya Kargo

Hava araçlarıyla sunulan Kenya kargo hizmetimizi alarak her türlü ihraç ürününüzü güvenle ve sorun yaşamadan Kenya'ya ulaştırabilirsiniz.

Kenya'ya ulaştırılması gereken her türlü kargonuz için Kenya kargo hizmetimizden yararlanabilir; firmanızın kazancına kazanç katabilir, sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Kenya Hava Kargo Hizmeti

 • Kenya Hava Kargo ile Ürünlerinizi Yerine Güvenle Ulaştırın

  Kenya kargo hizmeti ile evrak, numune, eşya, makine, makine aksesuarları, ilaç veya kozmetik, paletli mal vb. gönderiler, belirtilen adrese veya havalimanına sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Kenya kargo hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz en önemli unsurların başında gönderilerin zarar görmeden ulaştırılması gelmektedir. Unutulmamalıdır ki hava kargo hizmeti diğer kargo hizmetlerinden daha farklı bir hizmet çeşidi olup mutlaka tecrübe gerektirmektedir. Günümüzde kargo gönderisi yapmak sizin için basit bir işlem olsa da gönderinin kabul edilmesinden sonraki işlemlerin pratiklikle ve ustalıkla yönetilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda Kenya kargolarınızın transferi için yıllardır sektörde kaliteli hizmetler veren ve profesyonel bir ekipten oluşan firmamızı tercih edebilirsiniz.
 • Kenya Kargo Hizmeti ile Gönderiniz Sorunsuz Bir Şekilde Teslim Edilsin

  Kenya'ya hızlı bir şekilde kargo gönderebilmenin tek yolu, uçak kargo hizmetini kullanmaktır. Son yıllarda uçak kargo hizmetine olan talebin artmasının en önemli nedeni, firmaların hızlı kargoya olan ihtiyaçlarının öne çıkmasıdır. Firmamız da bu noktada başta ihracat yapan firmaların ihtiyaçları olmak üzere tüm bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hava yolu aracılığıyla Kenya kargo hizmetleri sunmakta, tüm organizasyonu detaylı bir şekilde yaparak Kenya kargolarının sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaşmasını sağlamaktadır.

  Gönderilerin sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesi için Kenya kargonun ulaşacağı adres bilgisinin açık bir şekilde belirtilmesi yeterlidir. Hassas ya da değerliler de dâhil olmak üzere tüm Kenya kargolarını firmamız, alıcısına ulaşana kadar takip etmekte, sorun yaşanmaması adına gerekli tüm önlemleri almaktadır.

  Kenya kargo hizmetinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için ambalajlama da oldukça önemlidir. Zira hava yolu taşımacılığı ek güvenlik önlemleri almayı gerekli kılar. Paketleme konusunda gereken desteği firmamızdan alabilirsiniz.
 • Kenya Kargo Hizmeti Bedeli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Kenya kargo hizmeti alarak Kenya'ya kargo göndermek istediğinizde kimi değişkenler ücreti belirleyecektir. Ölçü ve ağırlık bilgisi, gönderinizin ne kadara mal olacağı bilgisini tarafınıza verebilmemiz için gereklidir. Kargonun adrese veya havalimanına teslim edilmesinin, içeriğinin, parça sayısının ve ölçülerinin Kenya kargo hizmet bedelini değiştireceği bilinmelidir. Tüm bu detaylara karşın Kenya kargo hizmetinin en ekonomik şekilde alınabileceği tek yer firmamızdır. Çünkü biz, müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla hizmet veriyor, kısa değil uzun vadeli iş birliktelikleri kurmak adına gerekli durumlarda kendi kârımızı hiçe sayıyoruz!
 • Kenya Kargo Hizmetinin İhracata Olan Katkısı

  Türk ve Kenyalı iş adamları, karşılıklı olarak her gün farklı ürünleri ihraç etmektedirler. Ürünlerin iki ülke arasında güvenle ve hızlı bir şekilde taşınması gerektiği açıktır. Kenya kargo hizmeti kapsamında gönderiler, çözüm ortaklarımıza ait olan hava araçlarıyla güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Piyasadaki hava kargo şirketleri arasında yapacağınız kısa bir araştırma sonunda Kenya kargo gönderimlerini disiplinle yapan ve zamanında teslim eden bir firma olarak nitelendirildiğimizi göreceksiniz. Kenya kargo sürecine dair tüm planlamayı detaylı bir şekilde yapıyor olmamız, süreç boyu hiçbir aksilikle karşılaşmayacağınızın en önemli göstergesidir. Siz de ihracatınızın hızını artırmak ve böylelikle gücünüze güç katmak istiyorsanız Kenya kargo hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Kenya

  Kenya, resmî adıyla Kenya Cumhuriyeti, Afrika'nın doğusunda yer alan bir ülkedir. Svahili dili ve İngilizce, ülkede kullanılan resmî dillerdir. Etiyopya, Sudan, Uganda, Tanzanya ve Somali ile komşu olan Kenya'nın başkenti Nairobi, önemli diğer şehirleri ise Kisumu, Mombasa, Lamu, Malindi, Masai, Nakuru, Watamu'dur. Doğusunda Hint Okyanusu bulunan Kenya, ekseriyetle elverişli doğasında düzenlenen safari turlarıyla bilinmektedir.
 • Türkiye-Kenya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Kenya arasındaki ilişkiler Kenya'nın bağımsızlığını kazanmasının (1963) ardından başlamış ve günümüze dek olumlu yönde seyretmiştir. Türkiye Kenya'daki (Nairobi) büyükelçiliğini 1968 yılında; Kenya ise Türkiye'deki (Ankara) büyükelçiliğini 2012 yılında açmıştır. İki ülke arasındaki ticari ilişkiler değerlendirildiğinde denge açısından Türkiye lehine bir tablo görülmektedir. Kenya'ya ihracat yapan Türk firmaları makine parçaları, demir çelik çubuklar, elektrikli su ısıtıcıları, traktör ve hijyenik eşyalar göndermektedir. Türkiye'nin Kenya'dan yaptığı ithalata konu malzemeler ise kahve ve deri sanayisinin ihtiyacı olan ham postlardır.
 • Kenya Uçak Kargo Hizmeti, Alınabilecek En Avantajlı Hizmet

  Kenya'ya kargo gönderimi hava, kara ve deniz yoluyla yapılmaktadır. Kara yolu taşımacılığı zaman kaybı yaşatması; deniz yolu taşımacılığı ise limanlara düzenli gemi seferlerinin olmayışı, seferlerin aksaması gibi nedenler dolayısıyla bireyleri ve ihracat yapan firmaları zora sokmaktadır. Bu yöntemlerle kargo taşımacılığı yapılması haftalar sürmektedir ancak Kenya uçak kargo hizmeti alındığında bu süreci günler içinde sonuçlandırmak mümkündür.

  Kenya kargo hizmeti sağlayıcısı firmamız, uçak kargonun sunduğu hız avantajının yanı sıra müşterilerine daha pek çok avantaj da sunmaktadır. Bu avantajların başında güvenli gönderim imkânı gelmektedir. Kenya kargo hizmetiyle gönderilecek kargoların deforme olması, kaybolması ya da karıştırılması mümkün değildir. Bir diğer avantaj da her türlü kargonun taşınabilmesidir. Diğer yöntemlerle gönderilemeyecek ya da gönderilse de kişileri maddi manevi zarara uğratacak değerli, hassas, tehlikeli vb. kargolar Kenya kargo hizmetiyle güvenli bir şekilde sevk edilebilmektedir.
 • Kenya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Amboseli ASV Amboseli
  Bamburi BMQ Bamburi
  Eldoret EDL Eldoret
  Eliye Springs EYS Eliye Springs
  Fergusons Gulf FER Fergusons Gulf
  Garissa GAS Garissa
  Hola HOA Hola
  Kalokol KLK Kalokol
  Kericho KEY Kericho
  Kerio Valley KRV Kerio Valley
  Kilaguni ILU Kilaguni
  Kisumu KIS Kisumu
  Kitale KTL Kitale
  Kiunga KIU Kiunga
  Kiwayu KWY Kiwayu
  Lake Baringo LBN Lake Baringo
  Lake Rudolf LKU Lake Rudolf
  Lamu LAU Lamu
  Liboi LBK Liboi
  Lodwar LOK Lodwar
  Lokichoggio LKG Lokichoggio
  Loyangalani LOY Loyangalani
  Malindi MYD Malindi
  Mandera NDE Mandera
  Mara Lodges MRE Mara Lodges
  Marsabit RBT Marsabit
  Mombasa MBA Moi International
  Moyale OYL Moyale
  Mumias MUM Mumias
  Nairobi NBO Jomo Kenyatta International
  Nairobi WIL Wilson
  Nakuru NUU Nakuru
  Nanyuki NYK Nanyuki
  Nyeri NYE Nyeri
  Nzoia NZO Nzoia
  Samburu UAS Samburu
  Ukunda UKA Ukunda
  Wajir WJR Wajir

Kenya kargo hizmetinde güvenilir bir isimse aradığınız, bize ulaşmanızı bekliyoruz!

İletişim Formu