Japonya Kargo

Japonya Kargo

Japonya Kargo

Hızla gelişen modern ulaşım ağı ortamında firmamız, Japonya kargo hizmeti sunarak gönderilerinizi teslim noktalarına en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Firmamız bugün edindiği statüyü, uzun süredir vermekte olduğu kaliteli ve sorunsuz kargo gönderim hizmetine borçludur. Sunduğumuz Japonya kargo hava taşımacılığı hizmeti ile aklınıza takılan her türlü soruyu iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere 7/24 iletebilirsiniz.

Japonya Hava Kargo Hizmeti

 • Japonya Hava Kargo Hizmeti ile Güvenli Gönderim

  İkinci Dünya Savaşı'ndan itibaren hava taşımacılığı, hızlı şekilde ilerleyen yapısal ve teknolojik değişimler neticesinde ülkeler arası ulaşım amacıyla kullanılır olmuştur. Hava taşımacılığının ulaştırmada sağladığı hız da bilhassa kargo taşımacılığının gelişiminde rol göstermiştir. Bundandır ki firmamız, hızı ve güvenliği nedeniyle hava kargo taşımacılığı yolunu tercih etmiş olup hizmetleri kapsamına zamanla Japonya kargo hizmetini de katmıştır. Hava taşımacılığı ile Japonya kargoları teslimat noktalarına çok daha hızlı ulaştırıldığından kara veya deniz taşımacılığında maruz kalacakları sallantılara oranla çok daha az maruz kalırlar. Bundan dolayı, firmamızın sağladığı Japonya kargo hizmetini tercih etmeniz durumunda Japonya'ya kargo göndermenin de en güvenli yolunu tercih etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz.
 • Japonya'ya Kargo Göndermenin En Avantajlı Yolu

  Alanında uzman olan firmamız, Japonya kargo hizmetindeki deneyimi sayesinde karmaşık süreçlerin ve gereksiz bürokratik işlemlerin önüne geçmiş olur. Bunlara ilaveten, transfer sürecindeki tüm adımlar firmamız tarafından takip edilerek siz değerli müşterilerimiz ile iletişim süreci güvenle devam ettirilir. Ayrıca, hava yolları ile sağlanan Japonya kargo hizmetimizi seçerek Japonya nakliye firmalarının sağladığı ve günler süren kara ve deniz yolu ulaşımından kaynaklanacak aksaklıkların önüne geçmiş olursunuz. Firmamız, Japonya kargo hizmetinde oluşabilecek her türlü aksaklığı hava yolu ile minimuma indirerek kargonun izleyeceği her türlü süreci titizlikle planlamaktadır.

  Günümüzdeki teknoloji çağı ile paralel olarak artan uluslararası rekabet, hava yolu kargo taşımacılığına olan ilgiyi de artırmıştır. Firmamız, artan rekabet ortamının ihtiyaçlarını, Japonya'ya ihracat yapan kurum ve kuruluşların yanı sıra bireysel müşterilerinin de kargolarını kapsayacak şekilde Japonya kargo hizmeti ile karşılamaktadır. Japonya kargo hizmeti sunan firmamız, edindiği tecrübe sayesinde müşterilerinin kargo gönderim sürecini ilk aşamasından son adımına kadar desteğini sunarak sağlamaktadır.
 • Japonya Kargo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Yalnız Japonya'ya ihracat yapan firmalara değil, tüm kurumlara ve bireylere de sunduğumuz Japonya kargo hizmetiyle göndereceğiniz kargonun ücreti birçok parametreye bağlı kalınarak belirlenmektedir. Japonya'ya yollayacağınız kargolar evraktan ağır makinelere kadar çeşitli ürün yelpaze aralığına sahip olduğundan standart bir ücret tarifesi uygulanamamaktadır. Japonya kargo ürünlerinin ücreti, kargoların ağırlığı, niteliği, büyüklüğü ve teslimat bölgesi olmak üzere birçok özellik göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Japonya kargo hizmetimiz ile Japonya'ya göndereceğiniz ürün hakkında fiyat belirlemesi için firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
 • Japonya'ya Ne Tür Kargolar Gönderilir?

  Firmamız Japonya kargo hizmeti ile Japonya'ya ihracat yapan şirketlerin yanı sıra bireysel müşterilerinin taleplerine de karşılık vermektedir. Boyut olarak küçük sayılan bir evrak da dâhil olmak üzere, kitap dolu bir koli, teknolojik ürünler, spor aletleri, gıda ürünleri, büyük boyutlu makineler veya hırdavat malzemeleri gibi birçok malzeme ve eşyayı Japonya kargo hava taşımacılığı hizmetimiz ile Japonya'nın her bölgesine sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktayız. Japonya kargo hizmetimiz kapsamında her birine farklı prosedürler uygulanan tehlikeli ve değerli kargo taşımacılığı veya cenaze taşımacılığı gibi kategorilerden de yararlanabilirsiniz.
 • Japonya

  Başkenti Tokyo olan Doğu Asya'daki bu ada ülke, Japon Denizi'nden Çin, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya'ya komşudur. Takımadadan oluşan Japonya, coğrafi olarak 8 bölüme, idari olarak 47 adet valiliğe ayrılmıştır. Tokyo'nun dışında diğer önemli şehirleri Kyoto, Osaka, Yokohama ve Nagoya'dır. Japoncanın konuşulduğu ülke, 126 milyonluk nüfusu ile dünyanın en kalabalık onuncu ülkesi sıfatını almıştır.

  İkinci Dünya Savaşı'nda aldığı darbelere rağmen ekonomisini hızla toplayıp bugün dünyanın üçüncü en büyük millî ekonomisi olmuştur. Ülkenin ithalatında tekstil-konfeksiyon ve makina-otomotiv ürünleri son yıllarda artış gösterirken tarım ürünleri düşüş göstermesine rağmen sürmektedir. Japonya'nın ihracat kalemlerini ise makine ve otomotiv başta olmak üzere tarım, demir-çelik, tekstil ve gıda ürünleri oluşturmaktadır.
 • Türkiye-Japonya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Japonya arasındaki ilişkiler, Sultan II. Abdülhamid tarafından iade-i ziyaret ve dönemin Japon İmparatoruna hediye götürmek amacıyla yola çıkan Ertuğrul Fırkateyni'nin 16 Eylül 1890 tarihinde batması ile beraber başlamıştır. Bugüne kadar hâlâ anma törenleri ile hatırlanan bu olay, iki ülke arasındaki dostluk bağlarının temeli sayılır. Japonya ve Türkiye her dönemde deprem ve savaş olaylarında karşılıklı olarak dostluklarını göstermişlerdir.

  Türkiye Japonya'dan makine, elektronik aletler, çelik, kimyasal maddeler, taşıt, yedek parça ithal ederken Japonya'ya balık, krom, çelik, halı, kimyasal maddeler, tütün gibi ürünler ihraç etmektedir. Bahse konu ürünlerin sevki için Japonya kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzde Marmaray projesi gibi birçok projede de Japonya, Türkiye'de yerini almaktadır.

  Japonya'ya gitmek için Türk vatandaşlarının (90 güne kadar) vize almasına da gerek yoktur. Bu kolaylık ile iki ülke arasındaki ilişkiler de korunmaya ve/veya güçlenmeye devam etmektedir.
 • Japonya Uçak Kargo ile Sorun Yaşanmayan Teslimatlar

  Japonya kargolarını göndermek için birden fazla ulaştırma seçeneği mevcuttur ancak günümüzdeki rekabet ortamı, Japonya ile ticaret yapan firmaları ve bireyleri, bu hizmetler arasındaki en hızlı ve güvenilir olanı, yani hava yolunu kullanan Japonya kargo hizmetini seçmeye neredeyse mecbur bırakmaktadır. Firmamızın verdiği Japonya kargo hizmeti, sizlere sıkıntısız bir teslimatın yanı sıra birçok getiri de sağlamaktadır. Örneğin, hızlı Japonya kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi stoklamak zorunlu kalmaz ya da yüksek maliyetli depolama ücretlerinden kurtulmuş olursunuz.
 • Japonya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Aguni AGJ Aguni
  Akita AXT Akita
  Amami O Shima ASJ Amami O Shima
  Aomori AOJ Aomori
  Asahikawa AKJ Asahikawa
  Atsugi NJA Atsugi NAS
  Beppu BPU Beppu
  Fukue FUJ Fukue
  Fukui FKJ Fukui
  Fukuoka FUK Fukuoka
  Fukushima FKS Fukushima Airport
  Hachijo Jima HAC Hachijo Jima
  Hachinohe HHE Hachinohe
  Hakodate HKD Hakodate
  Hanamaki HNA Hanamaki
  Hateruma HTR Hateruma
  Hiroshima HIW Hiroshima West
  Hiroshima HIJ International
  Iejima IEJ Iejima
  Iki IKI Iki
  Ishigaki ISG Ishigaki
  Iwami IWJ Iwami
  Iwo Jima Vol IWO Iwo Jima Airbase
  Izumo IZO Izumo
  Kagoshima KOJ Kagoshima
  Kerama KJP Kerama
  Kikaiga Shima KKX Kikaiga Shima
  Kita Kyushu KKJ Kita Kyushu
  Kitadaito KTD Kitadaito
  Kobe UKB Kobe
  Kochi KCZ Kochi
  Komatsu KMQ Komatsu
  Kumamoto KMJ Kumamoto
  Kumejima UEO Kumejima
  Kushimoto KUJ Kushimoto
  Kushiro KUH Kushiro
  Kyoto UKY Kansai
  Marcus Island MUS Marcus Island
  Matsumoto MMJ Matsumoto
  Matsuyama MYJ Matsuyama
  Memanbetsu MMB Memanbetsu
  Minami Daito MMD Maridor
  Misawa MSJ Misawa
  Miyake Jima MYE Miyake Jima
  Miyako Jima MMY Hirara
  Miyazaki KMI Miyazaki
  Monbetsu MBE Monbetsu
  Nagasaki NGS Nagasaki
  Nagoya NKM Komaki AFB
  Nagoya NGO Central Japan International
  Nakashibetsu SHB Nakashibetsu
  Niigata KIJ Niigata
  Niihama IHA Niihama
  Nishinoomote IIN Nishinoomote
  Obihiro OBO Obihiro
  Odate Noshiro ONJ Odate Noshiro
  Oita OIT Oita
  Okayama OKJ Okayama
  Oki Island OKI Oki Island
  Okinawa AHA Naha AFB
  Okinawa DNA Kadena AB
  Okinawa OKA Naha
  Okino Erabu OKE Okino Erabu
  Okushiri OIR Okushiri
  Omura OMJ Omura
  Osaka KIX Kansai International
  Osaka ITM Itami
  Oshima OIM Oshima
  Rail (Generic) XZJ Off line Point
  Rebun RBJ Rebun
  Rishiri RIS Rishiri
  Ryotsu Sado Is SDO Ryotsu Sado Is
  Sado Shima SDS Sado Shima
  Saga HSG Saga
  Sapporo CTS New Chitose Airport
  Sapporo OKD Okadama
  Sendai SDJ Sendai
  Shimojishima SHI Shimojishima
  Shirahama SHM Shirahama
  Shonai SYO Shonai
  Takamatsu TAK Takamatsu
  Tanegashima TNE Tanegashima
  Taramajima TRA Tarama
  Tokunoshima TKN Tokunoshima
  Tokushima TKS Tokushima
  Tokyo HND Haneda
  Tokyo NRT Narita International Airport
  Tokyo OKO Yokota AFB
  Tottori TTJ Tottori
  Toyama TOY Toyama
  Toyooka TJH Tajima
  Tsushima TSJ Tsushima
  Ube UBJ Ube
  Wajima NTQ Noto Airport
  Wakkanai WKJ Hokkaido
  Yakushima KUM Yakushima
  Yamagata GAJ Junmachi
  Yokohama YOK Yokohama
  Yonago YGJ Miho
  Yonaguni Jima OGN Yonaguni Jima
  Yoronjima RNJ Yoronjima

Japonya'ya kargo göndermek isteyen tüm müşterilerimiz gönül rahatlığı ile Japonya kargo hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir.

İletişim Formu