İran Kargo

İran Kargo

İran Kargo

Yoğunlaşan Türkiye-İran arasındaki ilişkilerden doğan İran kargo hizmetine olan talebi karşılamak için varız!

Firmamız, uzun yıllardır müşterilerinin İran kargo ihtiyaçlarını dikkate alan, yenilikçi hizmetler vermekte olup geçmişten günümüze sağladığı güven sayesinde taşımacılık sektöründe kendine köklü bir yer edinmiştir.

Gerek bireysel gerek ticari amaçla gönderilen kargolarda, her zaman aynı özen ve kaliteyle hareket eden firmamız, İran kargolarının yerine güvenle ulaştırılması konusunda mükemmele yakın bir geçmişe sahiptir. Profesyonel İran kargo hizmetini oldukça makul fiyatlandırmalarla sunduğu için de hem kurumsal hem bireysel kargo göndericilerinin firma tercihi sıralamalarında en üstlerdedir.

İran Hava Kargo Hizmeti

 • İran Hava Kargo Hizmeti Garantörü

  Engin taşımacılık tecrübesi ile firmamız, İran hava kargo ile transfer edilen gönderilerin güvenliğini ve teslim alındığı gibi teslim edilmesini kendine misyon edinmiştir. Bu anlamda, birçok faktörü hesaba katan firmamız, her koşulda İran kargonuzun emniyetini sağlamak için azami gayret göstermektedir. Güvenliğe verdiği önem kadar kargonun zamanında ulaştırılması konusunda da titizlikle çalışan şirketimiz, İran kargo faaliyetlerinde bugüne kadar çizdiği başarı dolu teslimat geçmişiyle tanınmaktadır.

  Ayrıca firmamız, aynı ehemmiyet ve özeni, iletişimin her aşamasında kendisini muhatap alan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine de göstermektedir. Özetle, İran kargo hizmetimizdeki disiplinimiz ve çalışma prensiplerimiz, sürecin her kademesinde aynı seviyede uygulanmaktadır.

 • İran Kargo Taşımacılığında Makul Fiyatlandırma

  Son yıllarda özellikle ticari ilişkilerin gelişmesi ve iki ülke arasında kurulan sosyal bağın kuvvetlenmesi neticesinde gerek firmalar gerek bireysel göndericiler tarafından her gün binlerce İran kargosu alıcısına teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Türkiye-İran kargo trafiği gün geçtikçe yoğunlaşırken bu yönde artan talebi ekonomik bir şekilde karşılamak adına, bizler de araştırmalarımıza yoğun bir şekilde devam etmekteyiz. Göndericilerin hıza, kaliteye ve güvene olduğu kadar İran kargo fiyatlarına da önem verdiklerini bilmekte, bu doğrultuda tekliflerimizi kalitemizden taviz vermeyecek şekilde en avantajlı fiyatlarla sunmaktayız.
 • İran Kargo Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

  İran kargo hizmet fiyatlandırması yapılabilmesi için öncelikle transfer edilecek parça sayısı ve bu parçaların içeriği ile nicelik özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. İran kargosunun havalimanına mı yoksa adrese mi teslim edileceği de fiyatlandırmaya etki eden bir diğer unsurdur. Bilgiler kendisine ulaştığında firmamız, en ekonomik hizmeti almanız için derinlemesine araştırma yapmakta, sizlere en kısa sürede teklif dosyasını iletmektedir.
 • İran Kargo Hizmeti ile Gıda Ürünü Gönderilebilir mi?

  İran kargo hizmetimizle "bozulur" endişesi yaşamadan her tür gıda ürününü transfer etmeniz mümkündür. Uçak kargoların özel bölümlerinde gıda ürünlerinin yanı sıra hassas ürünlerden değerli eşyalara, ağır veya uzun makinelerden tehlikeli yüklere kadar akla gelebilecek her türlü kargo taşınabilmektedir. İran kargo hizmetimiz kapsamında ayrıca evcil hayvan ve cenazelerinizi de transfer edebileceğinizi belirtmek isteriz. Kargolarınızın güvenliği bizim sorumluluğumuzdadır!
 • İran Kargo Bireysel Gönderim

  Türkiye ile İran arasında gelişen ekonomik ilişkilerin yanı sıra geçmişten günümüze ülkemiz sınırlarında yaşayan İran asıllı Türk vatandaşları ve İranlılar sayesinde sosyal bağın giderek artmasına paralel, "hediye gönderimi" gibi özel amaçlara da hizmet eden İran kargo hizmetine olan rağbet artmış durumdadır. İran kargo hizmeti alarak değerli eşya gibi özel ihtimam gösterilmesi gereken gönderilerinizi gönül rahatlığıyla transfer edebilirsiniz.
 • Türkiye-İran Arası İlişkiler

  Türkiye ile İran arasındaki bağ, yakın geçmişte kurulmuş değildir. Zira Pers ve Türk toplumları henüz Türkler Anadolu'ya gelmeden önce günümüz İran sınırlarının Orta Asya'ya bakan tarafında iç içe gemiş durumdaydı. Öyle ki, İran sınırları içerisinde hâlâ milyonlarca Azerbaycan kökenli İran vatandaşı yaşamaktadır. Bu etnik azınlık, Türkiye ve Azerbaycan Türkleri ile anlaşmak konusunda herhangi bir dil bariyerine takılmamaktadır. Etnik Türk olarak tanımlanabilecek bu kitleye ek olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Türkiye Türklerinden de İran sınırları dâhilinde yaşayanlar oldukça fazladır. Türkiye ile İran'ın neredeyse dört asırdır süregelen ortak sınırlara sahip olması da dâhil edilince İran kargo hizmetlerindeki yoğunluğun sebebi açık bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

  Özellikle Batı ülkeleri tarafından uygulanan ticari ambargolar nedeniyle İran, sınır komşusu olan Türkiye ile ticari ilişkileri sıkı tutma gayretindedir. Zira İran kargo hizmeti, ambargolar nedeniyle birçok ülke tarafından verilememektedir. Türkiye de İran'dan her yıl milyarlarca liralık doğal gaz alımı yapmaktadır. Buna karşılık İran kargo hizmetleriyle Türkiye'den gönderilen ürünler arasında yüklü miktarlarda altın, lif levha, çelik profil ve otomotiv yan sanayi ürünleri bulunmaktadır. Hâl böyle olunca iki ülke arasındaki ilişkilerin temelini karşılıklı ekonomik faaliyetler oluşturmakta ve bu faaliyetler neticesinde zaten birbirine aşina olan Türkiye ve İran toplumları arasındaki sosyal ilişkiler de giderek güçlenmektedir. Bu durum da İran kargo seferlerine direkt olarak yansımaktadır.
 • İran

  Güneybatı Asya ülkesi olan ve geçmişten bu yana ağırlıklı olarak İslamiyet'in Şiilik mezhebini benimseyen İran, günümüzde resmî olarak yönetim biçimini "İslam Cumhuriyeti" olarak tanımlamakta; siyasi rejimini de bu yönde şekillendirmesi sebebiyle Batı ülkeleri ile sürekli problem yaşamaktadır.

  Yaklaşık 9 milyon nüfuslu başkent Tahran, İran endüstrisinin %45'ine sahiptir ve aynı zamanda ticari başkenttir. İran kargo hizmetlerinin birçoğu da Tahran üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tahran'dan sonra ülkenin başlıca büyük şehirleri Mashad, İsfahan ve Türklerin yoğun olarak yaşadığı Tebriz'dir. Ülkenin en büyük ihracat kalemini petrol ve doğal gaz ürünleri oluşturmaktadır.
 • İran Uçak Kargo Hizmetini Seçin, Avantajlı Çıkın

  İran kargo hizmeti, kara yolu araçlarıyla da verilebilmesine karşın gönderi transferlerinde İran uçak kargo hizmetinin tercih edilmesi çok daha fazla avantajı beraberinde getirecektir. Uçak kargo, sadece İran kargoları transferlerinde değil, diğer bütün yurt dışı kargo transferlerinde de her zaman daha güvenilirdir. Kara ve deniz yoluna göre katbekat hızlı olması sebebiyle de uçak kargo, Türkiye-İran kargo faaliyetlerinde sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Zira uçaklarla İran kargo hizmeti verilmesi demek aynı zamanda kısa süreli transferler demektir!
 • İran Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abadan ABD Abadan
  Abu Musa AEU Abu Musa
  Aghajari AKW Aghajari
  Ahwaz AWZ Ahwaz
  Araak AJK Araak
  Ardabil ADU Ardabil
  Assaluyeh YEH Persian Gulf International
  Babolsar BBL Babolsar
  Bahregan IAQ Bahregan
  Bam BXR Bam
  Bandar Abbas BND Bandar Abbas
  Bandar Lengeh BDH Bandar Lengeh
  Bandar Mahshahr MRX Mahshahr
  Birjand XBJ Birjand
  Bojnord BJB Bojnord
  Bushehr BUZ Bushehr
  Chah-Bahar ZBR Chah-Bahar
  Dezful DEF Dezful
  Fasa FAZ Fasa
  Gachsaran GCH Gachsaran
  Ghazvin GZW Ghazvin
  Gheshm GSM Gheshm
  Gorgan GBT Gorgan
  Hamadan HDM Hamadan
  Havadarya HDR Havadarya
  Hesa IFH Hesa
  Ilaam IIL Ilaam
  Iran Shahr IHR Iran Shahr
  Isfahan IFN Shahid Beheshti
  Jiroft JYR Jiroft
  Kalaleh KLM Kalaleh
  Kangan KNR Jam
  Kerman KER Kerman
  Kermanshah KSH Kermanshah
  Khaneh KHA Khaneh
  Khark Island KHK Khark Island
  Khorramabad KHD Khorramabad
  Khoy KHY Khoy
  Kish Island KIH Kish Island
  Lamerd LFM Lamerd
  Lar LRR Lar A/P
  Lavan LVP Lavan
  Mashad MHD Mashad
  Nojeh NUJ Nojeh
  Now Shahr NSH Now Shahr
  Omidieh OMI Omidieh
  Parsabad PFQ Parsabad
  Rafsanjan RJN Rafsanjan
  Ramsar RZR Ramsar
  Rasht RAS Rasht
  Sabzevar AFZ Sabzevar
  Sahand ACP Sahand
  Sanandaj SDG Sanandaj
  Sarakhs CKT Sarakhs
  Sary SRY Dashte Naz
  Shahre-kord CQD Shahre-kord
  Shiraz SYZ Shiraz
  Sirjan SYJ Sirjan
  Sirri Island SXI Sirri Island
  Tabas TCX Tabas
  Tabriz TBZ Tabriz
  Tehran THR Mehrabad/Qualeh Morgeh
  Tohid TEW Tohid
  Urmieh OMH Urmieh
  Yasouj YES Yasouj
  Yazd AZD Yazd
  Zabol ACZ Zabol A/P
  Zahedan ZAH Zahedan
  Zanjan JWN Zanjan

İran kargo gönderilerinizi risk yaşanmadan ve son sürat yerine ulaşması için çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

İletişim Formu