Irak Kargo

Irak Kargo

Irak Hava Kargo

Irak kargolarınızı taşıtmanın en güvenilir ve en hızlı yolu: Irak kargo hizmeti!

Transfer aracı olarak hava yolu araçlarının kullanıldığı Irak kargo hizmeti, hızı ve güvenilirliğiyle başta ticaretle uğraşan firmalar olmak üzere tüm kurum ve bireyler tarafından sıklıkla alınmakta olan hizmetlerimizdendir. Firmamız, müşterilerinin a'dan z'ye her türlü taşımacılık talebine en ideal çözümü sunma ilkesini, Irak kargo hizmetinde de benimsemiş bulunmaktadır.

Firmamız tarafından verilen Irak kargo hizmetinin birçok avantajı vardır: Hizmetimiz son derece güvenli ve kapsayıcı, aynı zamanda maliyet bakımından da oldukça uygundur.

Irak kargo hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, tüm ülkelere hizmet götüren, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayesiyle hareket eden, deneyimli firmamıza ulaşmaktır. Akabinde süreç hızla ilerleyecek ve kargonuz kısa sürede, zarar görmeden alıcısına ulaştırılacaktır.

Irak Hava Kargo Hizmeti

 • Irak Hava Kargo Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

  Giderek gelişen hava yolu taşımacılığı sektörünün, bilhassa ticaret hacminin fazla olduğu ülkelerde önem verilen bir konu olması, bugün için yadsınamaz bir gerçektir. Irak kargo hizmetimizin önemi de özellikle ithalat ve ihracat süreçlerinde kendini göstermektedir. Bu kapsamda dış ticaret yapan firmalar, hızı ve güvenilirliği dolayısıyla Irak kargo hizmetinden gönül rahatlığıyla yararlanabilir.

  Öte yandan Irak kargo hizmetimiz, sadece şirketlere değil, bireysel müşterilere yönelik olarak da çalışmalar yürütmektedir. Özetle, şahsi eşyalardan kıymetli evraklara, ufak bir hediyeden, tehlikeli maddelere kadar pek çok kargoyu Irak kargo hizmeti kapsamında göndermek mümkündür.
 • Irak Kargo ile Hızlı Sevkiyat

  Irak kargo taşımacılığı hizmetimizin diğer yöntemlerle verilen taşımacılık hizmetlerine kıyasla en büyük avantajı, uçuş süresinin kısa olmasına bağlı olarak hızlı teslimat olanağı sunmasıdır. Bu hız, ürünlerin herhangi bir şekilde deforme olmadan alıcılarına ulaştırılması anlamına gelmektedir. Ürünlerin teslimat süresinin hava yolu aracıyla kısalmasının yanı sıra firmamız da organizasyon adımlarını hızla tertip etmesi dolayısıyla deyim yerindeyse hıza hız katmakta; bunun bir sonucu olarak da müşteri memnuniyetini azami seviyeye çıkarmaktadır.
 • Irak Kargo Taşımacılığında Hedefimiz: Mükemmellik!

  Profesyonel kadrosu, gelişmiş altyapısı ve geniş hizmet ağı sayesinde firmamız, tüm kargo transferi ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmakta ve mükemmel hizmet gayesiyle hareket etmektedir. Bu gayeyi, vermekte olduğu Irak kargo hizmetine de yansıtan firmamız, ihtiyaçları eksiksiz karşılamak adına sadece havalimanından havalimanına değil, kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına ve havalimanından kapıya olmak üzere farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Sorunsuz teslimatlar yapmak istiyorsanız siz de Irak kargo hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Irak Kargo Hizmeti Kapsamında Gönderilebilen Ürün Tipleri

  Firmamızdan alabileceğiniz Irak kargo hizmeti ile genel kargodan özel ve tehlikeli kargoya kadar pek çok kargoyu Türkiye'den Irak'a göndermeniz mümkündür. Hizmetin hızlı ve güvenli olması sayesinde gönderimi mümkün kılınan bahse konu bu kargolara örnek olarak ev eşyası, evrak, sözleşme, spor ekipmanları, tıbbi araç ve gereçler, uzun ya da ağır makineler, kıymetli eşyalar, bozulabilir nitelikteki ürünler, katı-sıvı-gaz formundaki tehlikeli maddeler verilebilir. Ek olarak cenazeler ve evcil hayvanlar da Irak kargo hizmetiyle alıcısına hiçbir sorun yaşanmadan ulaştırılabilir.
 • Irak

  Köklü medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Irak, MÖ 4.000'lere dayanan tarihi ile körfez ülkeleri arasındaki en eski uygarlıklardan biridir. Kuzeyde Türkiye, batıda Suriye ve Ürdün, doğuda İran, güneyde Suudi Arabistan ve Kuveyt ile çevrili ve jeostratejik öneme sahip olan Irak, önemli bir bölgesel güç olarak kabul görür. Başkent Bağdat, 7 milyon nüfusu ile Orta Doğu'nun en büyük şehirlerinden biri olarak ön plana çıkar. Musul, Kerkük, Kerbela, Necef, Süleymaniye, Ramadi, Erbil ve Basra, ülkenin başkenti dışındaki diğer önemli şehirleridir.

  Med İmparatorluklarının günümüzdeki varisi olma özelliğine sahip olan Irak'ın Arap ve Türk kültürleri üzerinde büyük etkisi olmuştur. Muhteşem bir kültürel zenginliğe sahip olan ülke, öte taraftan doğal güzellikler açısından da oldukça zengindir.
 • Türkiye- Irak Arasındaki İlişkiler

  Bugünkü Irak kökenini oluşturan Med İmparatorlukları ile Türklerin kurduğu çeşitli İmparatorlukların ilişkileri, İslamiyet'in doğuşu ve yaygınlaşması ile şekillenmiştir. Türklerin batıya doğru göçü sırasında İranlılarla daha sık karşılaşması nedeniyle de iki kültür birbirini derinden etkilemiştir.

  İki komşu ülke olarak Irak ile Türkiye arasındaki ilişki ve etkileşimin biçim ve niteliği, günümüzde iki ülkenin ulusal güvenliğine, politik ve ekonomik gelişme sürecine göre sürekli olarak değişmekte; fakat genel anlamda güvenilir bir temelde devam etmektedir.
 • Irak Uçak Kargo Hizmetinin Ücreti Nedir?

  Kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile uzun yıllardır uçak kargo hizmetleri veren firmamız, Irak kargo hizmeti kapsamında akla gelen ilk firmalardandır. Bu statüyü edinmesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmesinin yanı sıra ekonomik olarak da müşterilerinin yanında olmasının payı büyüktür. Firmamız, talep kendisine ulaşmadan kesin bir fiyatlandırma yapamamasına karşın, hizmetlerini en uygun maliyetle sunacağının garantisini vermektedir.

  Firmamızın başlangıçta kesin bir fiyatlandırma yapamamasının sebebi, ne tür bir kargonun gönderileceğini ve teslimatın hangi noktalar arasında yapılacağını bilmemesidir. Irak kargo hizmetinin bedelini tarafınıza sunmak için ihtiyaç duyduğumuz bilgiler, detaylı olarak şu şekildedir:

  • Transfer hangi havalimanları ya da hangi adresler arasında gerçekleştirilecektir?

  • Kargo kaç parçadan oluşmaktadır?

  • Kargoların her bir parçasının niteliği (muhteviyat) ve niceliği (ağırlık, hacim vb.) nelerdir?

  Bu bilgileri paylaşmanızın ardından firmamız, titiz bir şekilde araştırma yapacak ve ihtiyacınızı karşılayan en uygun hizmetin bedelini tarafınıza vakit kaybetmeden iletecektir.
 • Irak Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Baghdad BGW Al Muthana
  Baghdad SDA Baghdad International
  Balad XQC Balad
  Bamerny BMN Bamerny
  Baqubah XQV Baqubah
  Basra BSR International
  Khan Al Baghdadi XIH Khan Al Baghdadi
  Kirkuk KIK Kirkuk
  Mosul OSM Mosul
  Nasiriyah XNH Nasiriyah
  Ramadi XTM Ramadi
  Tikrit XTV Tikrit
  Sulaimaniyah OSO Sulaimaniyah International

Irak kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve talep oluşturmak için, ihtiyaç duyduğunuz an firmamıza ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu