Fildişi Sahili Kargo

Fildişi Sahili Kargo

Fildişi Sahili Kargo

Birey ya da firmaların kargolarını Fildişi Sahili'ne göndermek için en çok tercih ettikleri hizmet: Fildişi Sahili kargo!

Dış ticaretle uğraşan bir firmaysanız ya da Fildişi Sahili'nde herhangi bir bağlantısı olan bir bireyseniz yıl içerisinde birden fazla kez kargo taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Bu ihtiyacınızı diğer taşımacılık yöntemlerine nazaran daha hızlı ve güvenlikli bir şekilde, hava yolu aracılığıyla karşılamak istemez miydiniz? Firmamız, Fildişi Sahili'ne hava yolu vasıtasıyla kargo göndermek isteyen tüm bireylere, kurumlara ve kuruluşlara Fildişi Sahili kargo hizmeti sunmakta olup yılların kendisine kattığı tecrübe sayesinde üstlendiği her gönderiyi sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmaktadır. Fildişi Sahili kargo hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, firmamızla irtibat kurmak!

Fildişi Sahili Hava Kargo Hizmeti

 • Fildişi Sahili Hava Kargo Hizmetini Almak İstediğinizde...

  Türkiye'den Fildişi Sahili'ne hava yoluyla kargo göndermek isteyenler, bu gönderimi Fildişi Sahili'ne seferi olan hava yolu şirketiyle direkt temas kurarak yapamaz. Firmamız, Fildişi Sahili kargo hizmeti vererek aradaki iletişimi sağlayan bir acente olup sektörel tecrübesi ve işe olan hâkimiyeti nedeniyle Fildişi Sahili kargo gönderimi ihtiyaçlarında tercih edilen firmalar arasında üst sıralardadır.

  Fildişi Sahili kargo hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerinden şirketimiz, kimi bilgileri kendisiyle paylaşmalarını beklemektedir. Fildişi Sahili kargosunun nitelik ve nicelik özellikleri ile transferin hangi duraklar arasında yapılmasının istendiği gibi bilgileri firmamız fiyat teklifi hazırlarken ve operasyonun planlamasını yaparken kullanacaktır.
 • Fildişi Sahili

  Resmî adıyla Fildişi Sahili Cumhuriyeti, Afrika'nın batısında Atlas Okyanus'a komşu bir ülkedir. Diğer komşuları; Mali, Burkina, Faso, Gana, Liberya ve Gine'dir. Tarihi 11. yüzyıla dayan bu ülke, 1956 yılında özerk olmuş, 1960 yılında da bağımsızlığına kavuşmuştur. 2000 yılında kakao fiyatlarındaki anlaşmazlık nedeniyle yapılan darbe, 2002 yılında başlayıp günümüze kadar devam eden iç savaşı başlatmıştır. 12 ilçe ve 2 özerk ilçeden oluşmakta olan ülkenin en büyük şehri Abidjan'dır. Eskiden başkent olan Abidjan ve şimdiki başkent Yamoussoukro dışındaki önemli şehirleri arasında Aboisso, Agneby, Agbouville, Korhogo, Gagnao, Divo, Bafing ve Lacs sayılabilir.
 • Türkiye-Fildişi Sahili Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Fildişi Sahili arasında diplomatik olarak ilk ilişki 1964'te kurulmuştur. 1964'ten 2009'a kadar Türkiye'nin Dakar Büyükelçiliği üzerinden sürdürülmüş olan bağlantılar, 2009'da faaliyete geçen Abidjan Büyükelçiliği aracılığıyla devam ettirilmektedir. Fildişi Sahili Cumhuriyeti'nin ise Ankara Büyükelçiliği 2013'te kurulmuştur. Bu diplomasi nihayetinde 2016'da Türkiye ile Fildişi Sahili Cumhuriyeti arasında eğitim, güvenlik, ekonomi, teknoloji ve kalkınma alanlarında 9 adet belge imzalanmıştır.

  Ticari anlamda kurulan ilişkinin bel kemiğini ise 2005 yılında imzalanan Ticaret Anlaşması ve Ekonomik-Teknik İş Birliği Antlaşması oluşturmaktadır. Türkiye'nin Afrika'daki 6 önemli ticaret noktasının en başında Fildişi Sahili bulunmaktadır. Fildişi Sahili, ticari anlamda 2016 yılında Türkiye'nin Afrika'daki hedefi hâline gelmiştir. 2017 yılı verilerine göre Türkiye-Fildişi Sahili arasındaki ticari hacim 442,1 milyon ABD doları olmuştur.
 • Fildişi Sahili Kargo Hizmetinin Fiyatlandırması

  Birbirine çok uzak iki ülke olan Fildişi Sahili ile Türkiye arasında hava kargo hizmeti almak isteyen birisi için hizmet fiyatlandırmasının nasıl yapıldığı ve ne kadar olduğu şüphesiz en büyük merak konusudur. Tüm kargo taşımacılığı hizmetlerinde olduğu gibi Fildişi Sahili kargo hizmetinin bedeli de kargonun ve alınacak hizmetin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu özellikler genel anlamıyla transferin gerçekleştirileceği havalimanlarının hangileri olduğu, transfer edilecek gönderiye ait parça sayısının ve parçaların her birinin ölçülerinin neler olduğu, kargonun içeriğinin ne olduğu ve teslimatın havalimanından havalimanına mı yoksa adrese teslim mi olduğu ile ilgilidir. Fildişi Sahili kargo hizmeti veren firmamız, tüm bu bilgiler doğrultusunda en ekonomik hizmeti sunmayı misyonu olarak benimsemiştir.
 • Hangi Fildişi Sahili Kargoları Hava Kargo ile Gönderilebiliyor?

  Fildişi Sahili kargo hizmeti alan bireyler ve kurumlar, farklı içeriğe ve boyuta sahip her tür kargoyu (evrak, koli, paket vb.) Fildişi Sahili'ne gönderebilirler. Tehlikeli olan bir ürünü gerekli önlemleri alarak, değerli ve hassas bir ürünü maksimum özenle, gıda vb. bozulabilir ürünleri ise ivedilikle gönderim noktasına ulaştırıyoruz. Aynı zamanda cenazelerinizi ve evcil hayvanlarınızı da Fildişi Sahili kargo hizmeti kapsamında güvenle transfer edebilirsiniz. Özetle, elektronik eşyadan gıda ürününe, tekstil ürünlerinden büyük iş makinelerine kadar birçok ürün Fildişi Sahili kargo hizmeti kapsamında alıcısına ulaştırılmaktadır. Fildişi Sahili kargosunun türü ve içeriği ne olursa olsun, en uygun fiyatlarla güvenli gönderim imkânı burada!
 • Fildişi Sahili Kargo Hizmetiyle Hızlı ve Güvenli Transferlere İmza Atıyoruz

  Ülkeden ülkeye kargo gönderimi yaparken en önemli konulardan birisi de hiç kuşkusuz ürünün göndericiden alıcıya hızla ulaşmasıdır. Fildişi Sahili kargo hizmeti sunan firmamız, gönderici ve alıcının hıza yönelik beklentilerini karşılamak adına gönderim süresini en aza indirmek için azami özen gösterir. Fildişi Sahili kargolarının zaman kaybı yaşanmadan, süratle yerine ulaştırılması adına tüm işlemleri bizzat üstleniyor; sürecin hiçbir aşamasında zaman kaybına mahal vermiyoruz.

  Hız kadar önemli olan bir diğer şey ise güvenliktir. Fildişi Sahili kargo hizmetleriyle sektörde önemli bir paya sahip firmamız, kargoların kaybolması, çalınması, teslim yerine ulaşamaması gibi durumların önüne birimler arası sağladığı koordinasyonla geçmiş bulunmaktadır. Fildişi Sahili kargonuzun bizimle güvende olduğuna, yerine sorunsuz bir şekilde ulaşacağına emin olabilirsiniz.

Kargonuzun adı ne olursa olsun Fildişi Sahili kargo hizmetiyle güvenle yerine uçsun!

İletişim Formu