Ekvador Kargo

Ekvador Kargo

Ekvador Kargo

Dünyanın birçok ülkesine hava kargolarınızı güvenli bir şekilde ulaştıran firmamız Ekvador kargo hizmeti de sunmaktadır.

Globalleşen dünyada her alanda mesafeler kısalıp hizmetler hızlandığı gibi kargo taşımacılığı alanında da daha hızlı ve güvenli hizmet gereksinimleri artmış ve bu yüzden, lojistik sektöründe de hava kargo taşımacılığı son yıllarda öne çıkmaya başlamıştır. Hava kargo, uluslararası posta anlaşmalarına göre yolcunun beraberinde taşımadığı yani eşlik edilmeyen ve konşimento düzenlenerek taşınması gereken bagajlara verilen addır. Ekvador kargonun da aralarında olduğu sunduğumuz hava kargo hizmetleri, diğer kargo hizmetlerine göre çok daha hızlı bir biçimde transfer yapabildiği için zamandan tasarruf etmeyi sağlamakta, ticaretin dönüş hızını artırmakta ve bozulabilir malların değerini korumaktadır. Ayrıca taşıma süreci boyunca, Ekvador kargolarının takibi de hava kargoda çok daha kolay yapılabilmektedir.

Ekvador Hava Kargo Hizmeti

 • Ekvador Hava Kargo Hizmetinde Tam ve Doğru Bilgi

  Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde Ekvador kargo hizmeti kapsamında gerekli olan tüm bilgileri kendilerinden almakta (kargonun nitelik ve nicelik özelliklerini, teslimatın hangi havalimanına ya da hangi adrese teslim edileceği, alıcı ile göndericinin iletişim bilgileri) ve Ekvador kargolarını belirtilen adrese teslim etmek için çalışmalara başlamaktayız. Ekvador kargo süreci boyunca her aşamada gerekli bilgileri alabilmeniz için de güçlü altyapımız ve sistemsel çalışmalarımızla tam ve doğru bilgi akışını sağlamaktayız.
 • Ekvador Kargo Hizmetinde Hız ve Güvenlik

  Her hizmetinde uluslararası taşımacılık kurallarına uygun hareket eden firmamız, Ekvador kargolarınızın emniyetli bir şekilde taşınması ve doğru zamanda yerine ulaşması için gereken her türlü önlemi almaktadır. Ekvador gibi denizaşırı ülkelere gönderilecek kargolarda da gönderim öncesi gereken rotayı doğru bir şekilde belirlemekte ve kargoların belirtilen adrese güvenli bir şekilde teslimini sağlamaktadır. Firmamız hizmet verdiği tüm ülkelerin olduğu gibi Ekvador'un da yapısını iyi bilmekte ve bu bilgi dâhilinde Ekvador kargolarını da zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırmaktadır.
 • Ekvador Kargo Hizmetiyle Neler Taşınabilir?

  Müşterilerimizle Ekvador kargo konusunda anlaşma sağlandığında her türlü evrak, uluslararası mevzuatta izin verilen sınırlar dâhilinde tehlikeli maddeler, değerli kargolar, hassas eşyalar, gıdalar, cenazeler, evcil hayvanlar, kısacası envaiçeşit Ekvador kargosunun taşınması mümkündür. Özele, farklı nitelikteki Ekvador kargolarını, gerekli prosedürlere tabi kalarak kargoları tüm dünyaya hasarsız bir şekilde ulaştırma görevini üstlenmiş firmamız aracılığıyla güvenle taşıtabilirsiniz.
 • Ekvador

  15. yüzyıla kadar İnka İmparatorluğu çatısı altında bulunan Ekvador toprakları, 16. yüzyılda İspanyol sömürgeciler tarafından işgal edilmiş; 1820 yılında Kolombiya, Panama ve Venezuella'yı da içine alan büyük Kolombiya devletinin çatısı altında özerklik kazanmış; 1830 yılında bu devletin dağılmasıyla tam bağımsız hâle gelmiştir.

  Türkiye'den yaklaşık 12 bin km uzakta, Güney Amerika Kıtası'nda yer alan Ekvador, batıdan Pasifik Okyanusu, güneyden Peru, kuzeyden Kolombiya ile çevrilidir. Yaklaşık bin kilometre açığındaki Galapagos adaları da ülkenin topraklarına dâhildir. 16 milyon civarında nüfusa sahip olan ülke, Latin Amerika'nın en büyük 8. ekonomik gücüdür. Başkenti Quito, en büyük şehri Quayaquil'dir. Cuenca, Machala ve Portoviejo diğer önemli şehirleri arasında sayılabilir. Resmî dili İspanyolca ve para birimi ABD doları olan ülkenin ekonomisi, büyük oranda petrol ve tarım ürünleri ihracatına dayalıdır.
 • Türkiye-Ekvador Arasındaki İlişkiler

  Avrupalıların, Amerika kıtalarında oluşturduğu ilk yerleşim yeri olan Dominik Cumhuriyeti, tarihi boyunca siyasi buhranın içinde kalmıştır. Temsilî demokrasi ile yönetilen Dominik Cumhuriyeti'nin sahip olduğu tropikal iklim, ülkeyi turistik açıdan önemli bir merkez hâline getirmiştir. Bulunduğu Karayipler'in en lüks tatil yerlerinden biri olan Dominik Cumhuriyeti'nin ekonomisinde, turizm çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle ülkenin başkenti Santa Domingo yıl içinde çok sayıda turisti ağırlar. Ülkenin diğer önemli şehirleri Cabarete, La Vega, Punta Cana, San Cristobal, San Pedro de Macoris ve Santiago'dur.
 • Türkiye-Ekvador Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Ekvador arasında diplomatik düzeydeki ilk ilişkiler 1950 yılında başlamış, son yıllarda gerçekleştirilen üst düzey ziyaretler ve karşılıklı elçiliklerin açılmasıyla daha da ivme kazanmıştır. Türk şirketlerinin bölgede artan yatırımları da ekonomik ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

  2016 yılında Türkiye-Ekvador ikili ticaret hacmi 136 milyon ABD doları seviyesinde gerçekleşmiştir. Türkiye, Ekvador'dan, muz başta olmak üzere çeşitli tarım ürünleri ithal ederken, işlenmiş demir çelik ürünleri, buzdolabı, traktör, kauçuk lastik, takım tezgâhları, kara taşıtları aksamı, cam eşya, kauçuktan boru ve eşyalar, izole tel ve kablolar gibi çeşitlilik ve dağılım gösteren ürünleri ihraç etmektedir. Geliştirilen ekonomik ve siyasi ilişkiler sayesinde karşılıklı ticaret, her yıl daha da artmaktadır. Bu artış, Ekvador kargo hizmetlerine duyulan ihtiyacın yoğunluğu konusunda ipucu vermektedir.
 • Ekvador Uçak Kargo Hizmetinde Fark Yaratan Firmamız

  Türkiye ve dünyadaki lojistik sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri titizlikle takip eden firmamız, hizmet verdiği ülkeleri çok iyi tanımakta ve yasal mevzuatlarını bilmekte; gelişme potansiyeli olan her ülkeyi inceleyip gerekli bilgileri toplamakta, iş hacmini artırmak için gerekli altyapıyı oluşturmaktadır. Ekvador kargoları konusunda da aynı titizlikle çalışmakta olan firmamızın profesyonel ekipleri sayesinde, nüfusu, ticaret hacmi ve ithal ettiği ürünlerin çeşitliliği bakımından birçok sektörde olduğu gibi kargo sektöründe de gelişmeye açık bir pazar olan Ekvador'a göndereceğiniz kargolar güvendedir.

  Ekvador kargosunun niteliği, ağırlığı, parça sayısı, içeriği, teslim edileceği havalimanı veya adres gibi özelliklere göre belirlenecek olan fiyatın tarafınıza iletilmesinin ve tarafınızdan Ekvador kargo hizmet alımı yapılmasının ardından hızla çalışmalara başlayan firmamız, Ekvador kargonuzun zamanında ulaşması için süreci titizlikle ve ustalıkla yönetmektedir.

  16 milyonluk nüfus, çeşitlilik gösteren ithalat alımları ve 15 adet havalimanıyla hava kargo taşımacılığı konusunda büyük bir pazar olan Ekvador, hava kargo sektörü ve Türkiye'deki birçok sektör için geliştirilmeye açık bir pazardır. Şirketimiz bu ticari potansiyelin son derece farkında olup iş hacmini geliştirmek için her türlü Ekvador kargo çalışmasını başarıyla yürütmektedir.

Ekvador kargo hizmetleri konusunda en güvenilir ve hızlı firmalardan biri olan firmamız, gelecekte de ekonomiye olan katkılarını devam ettirecektir.

İletişim Formu