Danimarka Kargo

Danimarka Kargo

Danimarka Kargo

Danimarka kargo hizmeti ile kargonuz isterseniz havalimanından havalimanına isterseniz de adresten adrese taşınıyor!

Danimarka Hava Kargo Hizmeti

 • Danimarka Hava Kargo Hizmetiyle Zamanında Teslimat

  Danimarka'ya kargo göndermek isteyen kurum ya da bireyler firmamızdan Danimarka kargo hizmeti alarak tam zamanında ve sorunsuz bir transfer işlemi gerçekleştirebilirler. Hava yoluyla gönderilecek olan Danimarka kargolarının bu süreçteki tüm işlemlerin takibi ve teslimatı firmamız tarafından yapılacaktır. Danimarka hava kargo hizmeti sayesinde gönderiler, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığı hizmetlerine nazaran çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde transfer edilir. Bu sayede Danimarka kargo hizmeti için ödenen bedelin karşılığı eksiksiz olarak alınır.
 • Danimarka Kargolarınızı Adresinizden Alıyoruz

  Danimarka kargo hizmeti, Türkiye ile bağlantılı kargo ihtiyaçlarını tek elden karşılamak adına firmamızca sunulan yurt dışı kargo hizmetlerindendir. Danimarka kargo hizmetimiz kapsamında kargolar, herhangi bir aksaklık yaşanmadan taşınmakta olup hızla ve güvenle yerine ulaştırılmaktadır. Bu kusursuz işleyişte firmamızın rolü, gerekli organizasyonu yapmak, kargoları alıcıya ulaşana kadarki süreç boyu takip etmektir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemizle verdiğimiz Danimarka kargo hizmetimizden yararlanarak birçok farklı türdeki kargoyu sorunsuz bir şekilde göndermeniz mümkün!

  Danimarka kargo hizmetimiz kapsamında havalimanları arasında olduğu gibi adresler arasında da kargo transferine imkân sunmamız göndericilerin çok daha rahat bir şekilde, herhangi bir zahmete girmeden kargo göndermelerine olanak sunar. Bir başka ifadeyle havalimanından havalimanına gönderilecek Danimarka kargolarını firmamıza yurt içi kargo şirketiyle ulaştırmanız gerekirken adresten adrese teslimatlar için böyle bir zahmete girmez, oturduğunuz yerden kargonuzun teslim alınmasının/teslim edilmesinin rahatlığını yaşarsınız.
 • Danimarka Kargo ile Kurumsal Ürün Transferleri

  Firmamızdan Danimarka kargo hizmeti alarak yasal olan tüm üretimlerinizi hiçbir aksaklık yaşanmadan alıcısına gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ihraç etmek durumunda olduğunuz her tür ürünü (gıda, tehlikeli madde, tekstil, vb.), eşyayı, makineyi ya da iş birlikçinize ulaşması gereken evrak, fatura vb. envaiçeşit gönderiyi Danimarka kargo hizmetiyle transfer etmeniz mümkündür. Danimarka kargo hizmetimizle kurumların yanı sıra tüm bireyler de koli, hediye paketi, spor eşyası vb. kargolarını taşıtabilirler.

  Kargolar ister kurum ister bireylerce gönderilecek olsun, hepsine aynı özeni gösteriyor; süreci tüm müşterilerimiz için aynı titizlikle yönetiyoruz. Değerli ve hassas eşyalarınızı ya da evcil hayvan ve cenazelerinizi de Danimarka kargo hizmetimizi alarak ilgili alıcılarına güvenle ulaştırabilirsiniz. (Yapılan bu transferlerin her biri için ayrı ayrı prosedürler uygulanmaktadır. Detaylı bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz.)
 • Danimarka Kargo Hizmetinde %100 Memnuniyet Garantisi

  Danimarka kargo hizmeti sunan firmamızın önceliği, kargolarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde adresine teslim edilmesidir. Beklenmedik bir aksilik yaşanmadığı müddetçe (hava şartları nedeniyle vb.) kargonuzun taahhüt edilen zamanda alıcısına ulaştırılacağını garanti ederiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için firmamız, Danimarka kargolarının transfer süresince büyük bir özveriyle çalışmakta, beklenmedik durumlar meydana geldiğinde kargo sahiplerini anında bilgilendirmektedir.
 • Danimarka

  Danimarka, Kuzey Avrupa'da yer almakta olup İskandinav Yarımadası'ndaki en küçük ülkedir. Kültürel altyapısı, ekonomisi, jeopolitik konumu ile öne çıkan ülke, İsveç ve Almanya ile komşudur. Resmî dili Danca olmasına karşın ülkede Almanca ile İngilizce de yaygın olarak kullanılmaktadır. 400'ün üstünde adadan oluşan Danimarka'yı her yıl yüz binlerce turist ziyaret etmektedir. Başkent Kopenhag, en çok turist çeken şehirdir. Buraya gelen ziyaretçiler, kentin hem tarihi dokusunu gözlemlemekte hem de yaptıkları alışverişler ile ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır. Ülkenin ziyaret etmeye değer diğer önemli şehirlerine örnek olarak Odense, Kolding, Aarhus, Aalborg, Vejle ve Esbjerg verilebilir.
 • Türkiye-Danimarka Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Danimarka arasındaki siyasi ilişkiler, 1925 tarihinde imzalanan Dostluk Antlaşması'yla kurulmuştur. Birçok farklı alanda geliştirilen ilişkiler sayesinde iki ülke vatandaşları arasında dostluk bağı da oluşmuş durumdadır. Bu nedenle dünya üzerinde Türkiye vatandaşlarının en fazla göç ettiği ülkelerin başında Danimarka gelmektedir. Danimarkalı turistlerin Türkiye'yi ziyaret etme oranı da bir hayli fazladır. Tüm bu olumlu hava sonucunda 2017 yılında karşılıklı ticaret hacmi yaklaşık 1,9 milyar dolar seviyelerine ulaşmıştır. Ticari gönderilerde de kurumların başlıca tercihi, hızı ve güvenilirliği dolayısıyla Danimarka kargo hizmetlerimiz olmuş ve olmaya da devam etmektedir.
 • Danimarka Uçak Kargo Hizmetiyle Hızlı Teslimat

  Danimarka uçak kargo hizmeti, kara yolu ve deniz yolunun aksine nakliye süresini kısaltmaktadır. Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimiyle, yapacağınız transferlerin güvenli bir biçimde, yerine zamanında ulaşmasını sağlamaktadır. Danimarka kargo hizmeti kapsamında firmamız, kişilerin/kurumların beklenti, istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmakta, onlara en uygun hizmeti en kısa sürede sunmaktadır. Göndereceğiniz Danimarka kargolarının paketlenmesi, yasal prosedürler, hizmet öncesinde bizlerle paylaşmanız gereken bilgiler ve uyulması gereken kurallar hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.
 • Danimarka Kargo Hizmet Bedeli Nedir?

  Müşterilerimizin hangi şehre ya da hangi havaalanına transfer yapmak istediği, gönderilecek kargonun içeriği, ebatları, ağırlıkları, teslimatın havaalanından havaalanına mı yoksa adresten adrese mi yapılacağı gibi detayların belirsizliği, Danimarka kargo hizmet bedeliyle ilgili net bir rakam vermemizi güçleştirmektedir. Ancak firmamız, uygun fiyat politikasıyla hizmet vermekte olduğundan Danimarka kargo hizmetinden müşterilerinin en uygun fiyatla yararlanmaları için çalışmaktadır. Firmamız, ekonomik Danimarka kargo hizmetlerini yüksek kalitede sunmakta, alanında uzman ekibiyle işlerinizi sekteye uğratmayacak transferler yapmaktadır.
 • Danimarka Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Aalborg AAL Aalborg
  Aarhus AAR Aarhus Airport
  Aarhus Limo ZBU Aarhus Limo
  Billund BLL Billund
  Copenhagen CPH Copenhagen Airport Kastrup
  Copenhagen RKE Roskilde Airport
  Esbjerg EBJ Esbjerg
  Karup KRP Karup
  Laeso Island BYR Laeso Airport
  Maribo MRW Maribo
  Odense ODE Beldringe
  Qeqertaq PQT Heliport
  Rønne RNN Bornholm
  Sindal CNL Sindal
  Skagen Z7 QJV Limousine Service
  Skive SQW Skive Airport
  Skjern STA Stauning Vestjyllands Airport
  Sonderborg SGD Sonderborg
  Sonderborg QSG Sonderborg
  Thisted TED Thisted
  Vejle VEJ Vejle
  Vojens XJE Rialway Service
  Vojens SKS Vojens

Danimarka kargolarınızı bize emanet edin, işleriniz de ilişkileriniz de zarar görmesin!

İletişim Formu