Çad Kargo

Çad Kargo

Çad Uçak Kargo

Çad kargo hizmeti veren güvenilir bir isim arıyorsanız yanınızdayız!

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, yıllardır kazandığı deneyimle Çad'ın da aralarında olduğu onlarca ülkeye hava kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Firmamızın sunduğu Çad kargo hizmetinden tüm bireyler ile kurum ve kuruluşlar diledikleri an yararlanabilirler. Çad kargo hizmetimiz alındığında kargoları yalnızca havalimanları arasında değil, aynı zamanda adresler arasında da güvenle ve hızla taşıtmak mümkündür. Tüm hava kargo hizmetlerimizde olduğu gibi Çad kargo hizmetimizde de önceliğimiz, ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden, sorun yaşamadan karşılamaktır.

Çad Hava Kargo

 • Hızlı ve Güvenli Çad Hava Kargo Hizmeti

  Havacılık sektöründe Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri olan firmamız, bu başarıyı siz değerli müşterilerine yıllardır sunmuş olduğu hızlı ve güvenilir hizmetleri ile elde etmiştir. Lojistik ağının yaygınlığı sayesinde tüm dünya ülkelerine kargo göndermeyi mümkün hâle getiren firmamız, sizler için en makul fiyatlarla, en kaliteli Çad kargo hizmetlerini sunma çabası içerisindedir.

  Hızlı ve güvenilir Çad kargo hizmetimiz sayesinde iş ve sosyal yaşantınız için kritik bir öneme sahip olan dosya, evrak, doküman, pasaport, paket, numune, hediye ve koli gibi birçok türdeki gönderiniz; yıllardır profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz sayesinde hasarsız ve hızlı bir şekilde belirtmiş olduğunuz adrese ya da havalimanına teslim edilir.
 • Çad Kargo Hizmetini Firmamızdan Almanın Avantajları

  Çad kargo hizmetini, ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü şirketimizden almanın beraberinde getirdiği pek çok avantaj vardır.

  Firmamızın tercih sebebi olmasını sağlayan etmenler arasında öne çıkanlar:

  ● %100 müşteri memnuniyeti,

  ● Yılın 365 günü en uygun hava kargo hizmetleri,

  ● Sektörün en deneyimli lojistik ekibi,

  ● En hızlı hava taşımacılığı hizmetleri,

  ● Sektörün en dinamik ekibi,

  ● Geniş lojistik ağı,

  ● Anında sevk hizmetleri
 • Çad Kargo Hizmeti Alın, Takibinizi Kolayca Yapın!

  Çad kargo hizmetimizi aldığınızda kargonuzun nerede olduğu hakkında kaygılanmayacaksınız! Çad kargo hizmeti kapsamında gönderdiğiniz kargonuzun an itibarıyla nerede olduğunu öğrenmek için firmamıza ulaşmanız yeterli: Detaylı tüm bilgi, çalışanlarımız tarafından anında size verilecektir.

  Çad kargo hizmet sağlayıcısı olarak firmamız, sorunsuz teslimatlar yapmayı birincil önceliği olarak görmektedir. Bu nedenle kargonuzun taşınması esnasında çalınmasını, kaybolmasını ya da deforme olmasını engelleyecek tüm önlemleri almaktadır. Bu çerçeveden bakıldığında ise yapacağınız takip yalnız Çad kargo hizmeti ile gönderdiğiniz kargonuzun ne kadar yüksek hızda teslim edildiğini ölçümlemek olacaktır!
 • Kargoları Havalimanları ya da Adresler Arasında Güvenle Gönderin

  Deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, Çad kargo hizmetini, hiçbir aşamada hizmet standardından ödün vermeden sunmaktadır. Bu durum, havalimanından havalimanına yapılan teslimatlarda olduğu gibi, kapıdan kapıya yapılan teslimatlar için de geçerlidir.

  Hava kargo taşımacılığında "güvenlik" oldukça önemlidir. Firmamız, işini önemseyen bir ekiple çalışıyor ve dünyanın ünlü hava yolu firmalarıyla iş birlikteliği yapıyor olması sebebiyle bu kriteri çoktan yerine getirmiş durumdadır. Kargolarınızı Çad kargo hizmetimizden yararlanarak ister havalimanları arasında, isterseniz de adresler arasında taşıtın, bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı taahhüt ederiz. Firmamızın güvenilir Çad kargo hizmetinden yararlanmak için iletişim kanallarımız aracılığıyla dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
 • Çad Kargo Hizmeti ile Neler Gönderebilirsiniz?

  Çad kargo hizmetimizi alarak aklınıza gelebilecek her türlü gönderiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde Çad'daki istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Kargolar, nitelik ve niceliğine göre prosedüre tabi tutulmakta olup bu sayede transferlerin güvenliği garanti altına alınmaktadır. Bir başka değişle kargonun muhteviyatına ve nicel özelliklerine göre ambalajlama, istifleme ve taşıma işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle Çad kargo hizmetimizi almak için firmamızla iletişime geçtiğinizde transferin hiçbir aşamasında sorun yaşanmaması adına kargonuzun özelliklerini bizimle paylaşmanızı bekliyor olacağız.

  Çad kargo hizmetimizden yararlanarak gönderebileceğiniz kargolara örnek olarak evrak (acil dâhil), ev eşyası, iş makinesi, gıda ürünü, tehlikeli madde, tıbbi ürün, tekstil ürünü verilebilir. Ek olarak değerli ve hassas eşyalarınızı ya da cenazeleriniz ile evcil hayvanlarınızı da Çad kargo hizmeti kapsamında güvenle taşıtmanız mümkündür. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
 • Çad

  Bir Orta Afrika ülkesi olan Çad, denize kıyısı olmayan ve ekonomisi bozuk, yoksul bir ülke konumundadır. Ülke genelini kapsayan Sahra Çölü, Çad'ın çok fazla gelişim gösteren bir ülke olmamasının en büyük sebebi olarak kabul görür. Dünyanın en fakir ilk 5 ülkesi arasında yer alan Çad'ın doğusunda Sudan, kuzeyinde Libya, batısında Kamerun, güneyinde ise Orta Afrika Cumhuriyeti bulunmaktadır. Ülkenin başkenti Encemine (N'Djamena); başkent dışındaki önemli şehirleri ise Abéché, Fay, Moundou ve Sarh'tır.
 • Türkiye-Çad Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Çad arasındaki ilişkiler, olumlu yönde seyretmekte olup bu ilişkilerin en somut göstergesi, büyükelçiliklerin yıllardır karşılıklı bir şekilde sorunsuz olarak hizmetler vermesi olarak gösterilebilir. İki ülke arasında 2014 ve 2015 yılları arasında önemli ekonomik ve siyasi antlaşmalar imzalanmıştır. 2017 yılında yapılan 7 anlaşma ile de ikili ilişkiler daha sağlam bir zeminde ilerleme imkânı bulmuştur. Bu anlaşmalar temelinde aynı yıl itibarıyla iki ülke arasındaki toplam ticaret hacmi 45 milyon ABD doları olmuştur.
 • Uygun Fiyatlı Çad Uçak Kargo Hizmetleri

  Çad kargo hizmetlerini firmamız, mümkün olan en düşük fiyatlarla ve kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Bu nedenle müşteri memnuniyeti odaklı Çad kargo hizmetimizi aldığınızda transfer başına maliyetlerinizi düşürecek, ticari gönderilerinizde kazanç sağlayacaksınız. Birey olarak da ekonomik bir şekilde kargo göndererek cebinizi koruma şansı elde edeceksiniz.

  Çad kargo hizmetimizden yararlanmak için ödemeniz gereken bedeli net bir şekilde öğrenmek için firmamızla iletişime geçmeniz ve kargonuzu hangi noktalar arasında göndermek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ek olarak fiyatlarımıza doğrudan etki eden diğer etmenleri (kargonun niceliği-niteliği ile alınmak istenen taşımacılık türü [kapıdan kapıya/havalimanından havalimanına]) de bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz.
 • Çad Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abecher AEH Abecher
  Abou Deia AOD Abou Deia
  Ati ATV Ati
  Bokoro BKR Bokoro
  Bol OTC Bol
  Bongor OGR Bongor
  Bousso OUT Bousso
  Faya FYT Faya
  Lai LTC Lai
  Mao AMO Mao
  Melfi MEF Melfi
  Mongo MVO Mongo
  Moundou MQQ Moundou
  Ndjamena NDJ Ndjamena
  Oum Hadjer OUM Oum Hadjer
  Pala PLF Pala
  Sarh SRH Sarh
  Zakouma AKM Zakouma

Türkiye'den Çad'a göndereceğiniz kargolarınızı Çad kargo hizmeti veren firmamıza emanet edin, gözünüz arkada kalmasın!

İletişim Formu