Angola Kargo

Angola Kargo

Angola Kargo

Şirketimiz, Angola kargo hizmetini mevcut taşıma yöntemleri arasındaki en güvenli en hızlı yöntem olan hava yoluyla sizlere sunmaktadır.

Angola Hava Kargo Hizmeti

 • Angola Uçak Kargo Gönderimi İmkânı

  Angola kargo hizmeti veren şirketimiz, kargoları yıllardır göndericilerden alıcılara sorunsuz bir şekilde ulaştıran bir isimdir. Uçaklar aracılığıyla sizlere sunduğu Angola kargo hizmeti kapsamında herhangi bir yere ya da herhangi bir kişiye teslim edilmesi gereken her türlü ürünün transfer organizasyonunu yapmakta; firmaların ticari, kişilerinse bireysel ilişkilerini canlı tutmalarına katkıda bulunmaktadır. Özetle, bir uçak kargo hizmeti olan Angola kargo hizmetinin sunduğu hız ve güvenlik olanakları ile hem ticari hem de özel kargolar, firmalar ve kişiler arasında sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.
 • Angola

  Başkenti Luanda olan Angola, Afrika Kıtası'nın güneybatısında yer almaktadır. Luanda dışında önemli şehirleri şunlardır: Huambo, Lobito, Benguela, Lucapa, Kuito, Lubango, Malanje, Namibe, Soyo.

  22 milyon nüfusa sahip olan ülke, çok uzun seneler Portekiz sömürgesi olarak varlığını sürdürmüştür ancak 1975 yılında bağımsızlığını kazanmasının ardından 18 bölgeye ayrılarak yönetilmeye başlanmıştır. Angola'nın batısında Atlas Okyanusu bulunmaktadır. Tropikal iklime sahip olan Angola; doğuda Zambiya, kuzeydoğuda Demokratik Kongo Cumhuriyeti, güneyde ise Namibya ile komşudur. Resmî dili Portekizce olan ülkede yaygın olarak konuşulan bir diğer dil, Ovimbundu etnik grubu tarafından konuşulan Umbundu dilidir.

  Angola, petrole dayalı olan bir ekonomiye sahiptir ve bu durum, bağımlılığını azaltarak ekonomisini çeşitlendirmesine vesile olmuştur. Son senelerde Angola'daki petrol rezervlerinden elde edilen gelirlerle tüm ülkede yeniden yapılanmaya başlamıştır. Ülke nüfusunun çalışan kesiminin %85'i tarım sektöründe istihdam edilmektedir. Ülkenin ihracatını yaptığı en önemli tarımsal ürün, kahvedir. Bunun yanında mısır, şeker kamışı, hindistan cevizi yağı, patates, kakao ve pirinç gibi ürünlerin ihracatı da yapılmaktadır.
 • Türkiye-Angola Arasındaki İlişkiler

  Hava yolu kargo taşımacılığı, bir malın ülke içindeki veya ülkeler arasındaki naklini hava yolu araçlarıyla sağlayan bir taşımacılık türüdür. Hava yolu ile kargo gönderimi, küreselleşen dünya üzerinde her geçen gün daha da önemli hâle gelmekte, daha çok tercih edilmektedir. Şirketimiz de bu eğilim kapsamında özenli bir kargo taşımacılığı anlayışını benimsemiş durumdadır: Talepleriniz doğrultusunda Türkiye ile Angola arasında transfer etmek istediğiniz kargolarınız, şirketimizin Angola kargo hizmeti ile güvenle teslim edilmektedir.

  Angola kargo hizmeti, sizlere hızı garanti etmektedir. Angola kargo taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz, diğer bir deyişle, kargoların belirlenen zamanda alıcılarına teslim edileceğini garanti etmektedir.

  Şirketimiz, Angola kargo hava yolu taşımacılık hizmeti kapsamında, gönderim sürecini başından sonuna özenli bir şekilde organize ederek zamanlama dâhil hiçbir aksaklığa mahal vermemektedir. Angola kargo hava yolu taşımacılığı hizmetinin hızı, özellikle önemli evrak, cenaze, evcil hayvan ve bozulacak türden kargolar (balık, tavuk, meyve vs.) için avantaj sağlamaktadır.
 • Angola Kargolarını Güvenli Bir Şekilde Göndermek

  Angola kargo hava yolu taşımacılığı hizmeti, sizlere hızın yanında güvenli sevkiyatı da garanti etmektedir. Şirketimiz, Angola kargo taşımacılık hizmeti ile tüm kargoların hasarsız bir şekilde yerine teslim edilmesini sağlamaktadır. Angola kargolarınızı şirketimize teslim ettiğinizde kargolarınızın çalınma, kaybolma ya da başka kargolarla karışma gibi durumları yaşamayacağını bilir; dilediğiniz zaman kargonuzun durumu hakkında şirketimizden bilgi alarak işlerinizin planlamasını yapabilirsiniz.
 • Angola Hava Kargo Hizmeti Süreci

  Angola kargo hizmeti aldığınızda gönderi sürecinin deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetileceğinin rahatını yaşayacaksınız!

  Şirketimiz Angola kargo havayolu taşımacılık hizmeti sürecinde müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmaktadır. Bu güven kapsamda, talep kendisine geldiği anda zaman kaybetmeden uygun fiyat teklifini müşterisiyle paylaşmakta; anlaşma sağlandıktan ve kargolar kendisine geçtikten sonra gerekli tüm etiketleme vb. çalışmaları tamamlayarak kargoları hava yolu firmasına ulaştırmaktadır. Ambalajlama konusunda da gerekli desteği müşterilerine vermekte; Angola kargo hava yolu taşımacılık hizmeti süreci boyunca görevini dikkatle yerine getirmektedir.
 • Angola Kargo Hizmeti ile Neler, Ne Kadara Nakledilebilir?

  Şirketimizden Angola kargo hizmeti alındığında Angola'ya her çeşit kargo gönderimi yapılabilmektedir. Angola kargolarına, içerik, boyut ve hacim özellikleri gözetilerek ayrı ayrı prosedürler uygulanmaktadır. Özetle, tehlikeli olsun ya da değerli, müşterilerin farklı nitelikteki tüm kargoları (cenaze ve evcil hayvan dâhil) Angola kargo hizmeti sayesinde güvenle taşınarak teslim edilmektedir.

  Angola kargo hizmet bedeli ise önceden belirlenememektedir. Bunun nedeni, ne tür bir kargo gönderileceğinin ve teslimatın nereye yapılacağının bilinmemesidir. Angola kargo hizmeti sağlayıcısı şirketimizin fiyatlandırma yapabilmesi için transferin hangi havalimanları arasında gerçekleştirileceği, gönderilecek kargonun parça sayısı ve parça başı ölçüleri, kargonun içeriği, teslimatın adresten adrese mi yoksa havalimanından havalimanına mı yapılacağı konularında mutlaka fikir sahibi olması gerekmektedir. Net bir fiyat almak için bu bilgileri şirketimizle paylaşmanızı beklemekteyiz.
 • Angola Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ambriz AZZ Ambriz
  Andulo ANL Andulo
  Benguela BUG Gen V Deslandes
  Cabinda CAB Cabinda
  Cafunfo CFF Cafunfo
  Cangamba CNZ Cangamba
  Capanda KNP Capanda
  Catumbela CBT Catumbela
  Cazombo CAV Cazombo
  Chitato PGI Chitato
  Cuito Cuanavale CTI Cuito Cuanavale
  Dirico DRC Dirico
  Dundo DUE Dundo
  Huambo NOV Huambo
  Jamba JMB Jamba
  Kuito SVP Kuito (Silva Porto)
  Luanda LAD 4 de Fevereiro
  Luau UAL Luau
  Lubango SDD Lubango
  Luena LUO Luena
  Lukapa LBZ Lukapa
  Lumbala GGC Lumbala
  Luzamba LZM Luzamba
  Malange MEG Malange
  Menongue SPP Menongue
  Namibe MSZ Namibe
  Ndalatandos NDF Ndalatandos
  Negage GXG Negage
  Ngiva NGV Ngiva
  Nzagi NZA Nzagi
  Ongiva VPE Ongiva
  Porto Amboim PBN Porto Amboim
  Saurimo VHC Saurimo
  Soyo SZA Soyo
  Sumbe NDD Sumbe
  Uige UGO Uige
  Waco Kungo CEO Waco Kungo
  Xangongo XGN Xangongo

Kalifiye ekibiyle şirketimiz, Angola kargo hizmeti kapsamında sorunsuz gönderiler yapmayı ve müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiştir.

İletişim Formu