Andorra Kargo

Andorra Kargo

Andorra Kargo

Uluslararası hava taşımacılığı hizmetleri veren şirketimiz, Andorra kargo hizmetiyle Türkiye ile Andorra arasında köprü kuruyor!

Son yıllarda gelişen teknoloji, kurulan yeni havalimanları ve uçak sayılarındaki artış, insan ve kargo taşımacılığında uçakların daha da fazla talep görmesine neden olmuştur. Bu talebi en hızlı ve en nitelikli şekilde karşılamak adına ise firmamız, Andorra kargo hizmetinin de dâhil olduğu uçak kargo hizmetlerini tüm dünya genelinde sunmaktadır.

Andorra Hava Kargo Hizmeti

 • Andorra Hava Kargo Hizmeti Hangi Gönderiler için Verilmektedir?

  Müşterilerimiz, Andorra kargo hizmeti ile genel kargo denilen, özel bir hizmet veya depolama gerektirmeyen; tehlikeli madde, bozulabilir gıda veya canlı hayvan (özel kargo) sınıfına girmeyen, kuru ve temiz paketlerini rahatlıkla firmamız aracılığı ile transfer edebilirler. Bunun dışında özel kargo sınıfına giren, hizmet ve depolama gerektiren özel kargolar da Andorra kargo sevkiyatına dâhil edilmektedir. Her bir Andorra kargosuna, sınıflandırma özelliğne göre (tehlikeli, hassas, ıslak, değerli vb) farklı prosedürler uygulanmakta ve ancak gerekli şartlar yerine getirildikten sonra Andorra kargo hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. İlgili şartlar konusunda firmamız, sizlere detaylı bilgi verecektir.
 • Andorra Uçak Kargo ile Ürünleriniz Güvende!

  Andorra uçak kargo hizmeti, ihtiyaçlarınız gözetilerek kapsamlı hâle getirilmiş ve güvenlik temel alınarak oluşturulmuş bir hizmettir. Teslim alınan Andorra kargolarının transfer zamanı ve koşulu ne olursa olsun, sevkiyatın sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak, firmamızın sorumluluğudur.

  Uluslararası taşımacılık kuralları ya da gümrük noktalarındaki prosedürler gibi detayların varlığı söz konusu olsa da Andorra kargo hizmetinde teslimat tarihinin ötelenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Her müşterinin takvimine ve bütçesine uygun Andorra kargo hizmeti sunan firmamız, ihracata konu ya da kişisel kargoları zamanında ve güvenle alıcısına ulaştırmakla yükümlüdür.

  Andorra kargo taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, tüm birey ve kurumların kargo gönderimi ihtiyaçlarını tek elden karşılamakta; hem sorunsuz hem de beklenenden çok daha kısa sürede teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Türkiye ile Andorra arasındaki mesafe göz önünde bulundurulduğunda Andorra kargo hizmetinin beraberinde getirdiği hızın önemi daha çok anlaşılmaktadır. Bu kapsamda başta önemli evrakın, değerli kişisel eşyaların, acil tedarik edilmesi gereken medikal ürünlerin, çiçek ve gıda gibi kısa süre içerisinde bozulma ya da özelliğini kaybetme olasılığı bulunan ürünlerin taşınması için Andorra kargo, sıklıkla tercih edilmekte olan bir nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Andorra Hava Kargo Hizmetinin Hız Avantajı

  Andorra kargo hizmetinin beraberinde getirdiği pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak en üstteki avantaj, şüphesiz Andorra kargolarının optimum sürede alıcısına ulaşmasını sağlayan "hız"dır. Örneğin kara/deniz yolu taşımacılığı ile haftalar sürebilen nakliye süreci, Andorra hava kargo hizmeti alındığında birkaç günde nihayete ermektedir.

  Andorra kargo hizmetinin sıklıkla tercih edilmesinin baş nedeni hız faktörü olsa da "güvenlik" de tercihleri etkileyen önemli etmenler arasında hızla yarışmaktadır. Zira diğer taşıma yöntemlerine kıyasla hava kargo, çok daha güvenilir bir taşımacılık yöntemidir. Yüksek güvenlik önlemleri alınan bu yöntemle Andorra kargolarının deforme olması, kaybolması, çalınması vb. durumlarla karşı karşıya kalması olası değildir.

  Andorra kargo hizmetinin sağladığı bir diğer avantaj da diğer yöntemlerle taşınması mümkün olmayan kargoların taşınabilmesine imkân sunmasıdır. Büyük ebatlı, değerli ya da canlı hayvanlar ve cenazeler güvenle, kısa sürede teslim edilebilmektedir.
 • Andorra Kargo ve Maliyet Avantajı

  Transfer sürecinde ürünlerin deforme olarak kullanılamaz hâle gelmesi demek, ihracat yapan şirketler için maddi kayıp demektir. Diğer yöntemlerde karşı karşıya kalınması muhtemel olan bu durum, Andorra kargo hizmeti alındığında tamamen ortadan kalkmaktadır çünkü Andorra Kargo hizmeti, kısa sürede ve kargoların güvenliği en üst düzeyde sağlanarak verilmektedir. Öte yandan firmamız da hem şirketlere hem bireylere maliyet avantajı sağlamaktadır: Talep kendisine geldiği anda titiz bir şekilde araştırma yapmakta; ihtiyacı karşılayacak en uygun Andorra kargo hizmetini sunmak için azami çaba sarf etmektedir.
 • Andorra

  Andorra'nın tarih sahnelerinde yerini almasının, 9. yüzyılda, Charlemagne'ın ülkeyi Müslümanlardan geri almasıyla başladığı kabul edilir. Batı Avrupa'da özerk bir prenslik olan Andorra, uluslararası alanda Fransa tarafından temsil edilir. Andorra, Fransa-İspanya sınırında, Doğu Pireneler'in güney eteğinde yer alması dolayısıyla birçok farklı insana ve kültüre ev sahipliği yapmaktadır. 2. Dünya Savaşı'ndan önce Andorra halkı tarımla uğraşmaktayken daha sonra bu kültür çeşitliliği turizmin de önemli bir boyut kazanmasına vesile olmuştur. Başkent Andorra la Vella'nın yanı sıra Les Escaldes, St. Julia de Lorio, Encamp, La Massana, Canillo ve Ordino gibi kentleri sayesinde Andorra Prensliği, her yıl yüz binlerce turisti ağırlamaktadır. Gelir vergisinin olmayışı, kazançtan vergi almayışı, serbest döviz pazarı ve dış alımın ucuzluğu, ülkeyi girişimcilere uygun duruma getirmiştir.
 • Türkiye-Andorra Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Andorra arasındaki ilişkiler, resmî olarak 1999 yılında Türkiye'nin Madrid Büyükelçiliği'nin Andorra'ya akredite edilmesiyle başlamıştır (Andorra'nın Türkiye'de görev alan büyükelçisi henüz bulunmamaktadır.). Andorra ile Türkiye arasındaki ekonomik ilişkiler esas alındığında ise veriler fikir vermektedir: İkili ticaret hacmi, 478 bin ABD doları seviyesindedir.
 • Andorra Kargo Hizmetini Şirketimizden Alın Sorun Yaşamayın!

  Müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet sunmak için çalışmalar yürüten Andorra kargo hizmet sağlayıcısı firmamız, hava yolu taşımacılığında önemli bir yer işgal ediyor ve müşterilerinin düşük maliyet, hız, kalite ve güven gibi çeşitli beklentilerine uyacak çözümler sunuyor. Birinci sınıf hava yolları ile kurulmuş geniş hizmet yelpazesi, sağladığı avantajlar ve uygun seçenekleri sayesinde çözüm ortağınız olan firmamızın işi, kargo gönderilerinizi koordine etmek, işlerinizi kesintisiz sürdürmektir!

Andorra kargo hizmetimizle, kargo gönderimi ihtiyaçlarınızda her daim yanınızdayız!

İletişim Formu