Zimbabve Kargo

Zimbabve Kargo

Zimbabve Kargo

Güvenilir hava yolu araçlarının kullanıldığı Zimbabve kargo hizmetimizden yararlanın, maddi manevi kayıplar yaşamayın!

Ulaşım sektöründeki gelişmelerle birlikte, dünyanın herhangi bir yerine ulaşmak ya da bir kargoyu ulaştırmak son derece kolay bir hâle gelmiştir. Eskiden bir şehirden başka bir şehre bile ulaşmak, herhangi bir teslimat yapmak çok zor iken; şimdi, hava kargo hizmeti ile başka bir ülkeye hatta başka bir kıtaya dahi saatler içerisinde kargo göndermek mümkün.

Bu olanaktan herkesin yararlanabilmesi için hava kargo hizmetleri veren firmamız, Zimbabve kargo hizmetiyle de birey, kurum ve kuruluşların kargolarını, Türkiye'den Zimbabve'ye kolay ve hızlı bir şekilde göndermelerine imkân sunuyor. Zimbabve kargo hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve talep oluşturmak için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Hava Kargo

 • Zimbabve Hava Kargo Hizmeti ile Uzaklar Yakın Oluyor

  Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, gönderilerin zamanında ve güvenilir bir şekilde istenilen adreslere iletilmesidir. Zimbabve kargo hizmeti veren firmamız, her daim bu bilincin ışığında hareket ederken öte yandan da öngörüsü sayesinde, uzakları yakın kılmak adına hazırladığı programın çeşitli aksiliklerle karşılaşmasını engellemektedir.

  Türkiye'den Zimbabve'ye kargo göndermek için Zimbabve kargo hizmeti dışında kara yolunu kullanan hizmetler alındığında transferin kısa sürede gerçekleştirilmesi ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Öte yandan kargoların uzun süreli yolculuk yapmaları da deforme olmalarına sebebiyet verebilmektedir.

  Zimbabve kargo hizmeti verirken, müşterilerimizin bizleri öncelikli olarak tercih etmesinin en önemli nedeni, kuşkusuz kilometrelerce ötedeki bir ülkeye bu kadar hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat yapabiliyor olmamızdır.

  Sizler de Zimbabve kargo hizmetlerimizden faydalanmak ve Zimbabve'ye Türkiye'den kargo göndermek istiyorsanız tek yapmanız gereken, bizlere iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşmaktır. Sadece birkaç adım ile sizler de Zimbabve kargo hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Kurum ya da şahıs olarak alabileceğiniz Zimbabve kargo hizmetimizle aklınız kargolarınızda kalmayacak, taahhüt edilen kısa sürede kargolarınızı alıcılarına ulaştıracak olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.
 • Zimbabve Kargo Hizmetinin Bedelini Öğrenmek için

  Taşımacılık hizmetlerinin bedelini, kargolar ve transfer noktaları net olarak bilinmeden ifade etmek mümkün değildir. Zimbabve kargo hizmeti için de bu durum geçerli olduğundan müşterilerimize sabit bir fiyat bildirememekteyiz.

  Zimbabve kargo hizmetimizin bedelini, gönderinin adedine, ağırlığına, içeriğine, adresten alınıp alınmayacağına ve benzer şekilde adrese teslim edilip edilmeyeceğine, hangi havalimanları arasında taşınacağına göre belirlemekteyiz. Zimbabve kargo hizmetinden faydalanmak isteyenlerin net bir fiyat alabilmeleri için bu bilgileri tarafımızla paylaşmaları gerekmektedir. Ardından bizler gerekli değerlendirmeleri yapacak ve Zimbabve kargo hizmetimize ait en uygun fiyat teklimizi tarafınıza en kısa sürede sunacağız.
 • Zimbabve'ye Neler Gönderebilirsiniz?

  Hava kargo alanında son derece başarılı hizmet veren firmamızdan, her türlü gönderiniz için Zimbabve kargo hizmeti alabilirsiniz. Her gönderinin belirli bir ambalajlanma ve taşınma prosedürü söz konusudur. Öte yandan yasal olmak şartıyla Zimbabve'ye hava yoluyla teslim edilemeyecek nitelikte herhangi bir kargonun bulunmadığını da bu noktada vurgulamamız gerekiyor. Zimbabve kargo hizmeti kapsamında gönderilebileceklere örnek olarak; maddi değeri yüksek eşyalar, ağır iş makineleri, gıda ürünleri, tekstil ürünleri, spor ekipmanları, numuneler, ilaçlar, güncelliğini koruması gereken gazete ve dergiler verilebilir. Ayrıca tehlikeli maddeleri, cenazeleri ve evcil hayvanları da güvenle göndermek mümkündür.
 • Zimbabve

  Zimbabve, resmî adıyla Zimbabve Cumhuriyeti, Afrika Kıtası'nın güney bölümünde yer alır. Botsvana, Mozambik ve Güney Afrika Cumhuriyeti'ne komşu olan Zimbabve'nin tarihi, tahmini olarak 2.000 yıl öncesine dayanır. Denize kıyısı bulunmayan ülke için tarım, imalat ve madencilik sektörleri önemlidir. Ülke her yıl iki önemli festivale ev sahipliği yapar ve bu sayede birçok yabancı turistin ilgisini çeker. Nüfusun çoğunluğunun merkezinde ve çevresinde yaşadığı şehir Harare, ülkenin başkentidir. Başkenti dışında ülkenin diğer önemli şehirleri; Masvingo, Manicaland, Bulowaya ve Mashonaland'dır. Zimbabve'nin tüm bu ve diğer şehirlerine Zimbabve kargo hizmeti alarak Türkiye'den kolayca kargo gönderilmesi mümkündür.
 • Türkiye-Zimbabve Arasındaki İlişkiler

  Türkiye'nin genel olarak tüm Afrika Kıtası ülkeleri ile olduğu gibi Zimbabve ile de ilişkileri olumlu bir seyir izlemektedir. Türkiye'nin Zimbabve'de 2011 yılında elçilik açmasına kadar mesafeli ancak ılımlı bir şekilde devam ettirilmiş olan ilişkiler, elçiliğin açılması ile birlikte daha fazla ilerleme şansı yakalamıştır. Zimbabve'nin Türkiye'ye Tahran Büyükelçiliği akreditedir. İki ülke arasında ayrıca yakın geçmişte turizm antlaşması imzalanmış ve bu alanda da ilişkilerin yoğunlaşması amaçlanmıştır. İkili ticaret hacmi yaklaşık 16 milyon ABD dolarıdır (2017). Türkiye, Zimbabve'ye ağırlıkla maden makinesi, traktör, elektrikli eşya, mekanik cihaz ihraç etmekte; Zimbabve'den kıymetli ve yarı kıymetli taşlar, mineral madenler ve tütün ithal etmektedir.
 • Zimbabve Uçak Kargo Hizmetiyle Son Sürat Transferler

  Uçak kargo hizmeti birçok açıdan son derece faydalı ve etkili taşımacılık hizmetlerinden biridir. Türkiye'den Zimbabve'ye gönderilecek kargosu olanların da aradaki mesafe nedeniyle en çok tercih ettikleri Zimbabve kargo hizmeti, bu kapsamda göndericiler için birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Bu avantajların başında da kuşkusuz hızlı teslimat olanağı gelmektedir. Zimbabve kargo hizmeti alındığında kara yoluyla erişilmesi mümkün olunmayan bir hıza erişilmekte, böylelikle kurumlar dış ticaret, bireyler de sevdikleriyle aralarındaki ilişkileri canlı tutabilmektedir.

  Zimbabve kargo hizmeti esnasında kullanılan uçakların hızının yanı sıra bu hız, firmamızın deneyiminden ve yüklendiği sorumluluğun bilincinde olarak kusursuz organizasyon yapabilme yetisinden kaynaklanmaktadır.

  Firma olarak Zimbabve kargo hizmeti vermekteki en büyük amacımız, sizler için uzakları yakın etmek ve sorunsuz kargo transferi deneyimi elde etmenizi sağlamaktır.
 • Zimbabve Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Buffalo Range BFO Buffalo Range
  Bulawayo BUQ Bulawayo
  Bumi Hills BZH Bumi Hills
  Chipinge CHJ Chipinge
  Gweru GWE Gweru
  Harare HRE Harare
  Hwange WKI Hwange
  Hwange Nat Park HWN Hwange Nat Park
  Kariba KAB Kariba
  Mahenye MJW Mahenye
  Masvingo MVZ Masvingo
  Mutare UTA Mutare
  Victoria Falls VFA Victoria Falls

Zimbabve kargo hizmetimizle kargolar, kıtaları güvenle aşıyor!

İletişim Formu