Yemen Kargo

Yemen Kargo

Yemen Kargo

Yemen kargo hizmeti veren firmamız, kargoların sorunsuz bir şekilde alıcılarına teslim edilmesini sağlamaktadır.

Yemen kargo hizmetimiz ile biz, oldukça hızlı bir şekilde kargolarınızı istediğiniz yere ulaştırmaktayız. Sizin yapmanız gerekense sadece Yemen kargonuzu bizlere teslim edip transfer işleminin güvenle tamamlanmasını beklemek.

Yemen Hava Kargo Hizmeti

 • Yemen Hava Kargo Hizmeti Sayesinde Sorunlar Tarih Oluyor!

  Firmamız tarafından uzun zamandır verilmekte olan Yemen hava kargo hizmeti, kalitesi ve hızıyla ön plandadır. Kargolarının tam zamanında, sorun yaşanmadan, belirttiği adreste olmasını isteyenler için sunduğumuz Yemen kargo hizmetimizden tüm birey ve kuruluşlar yararlanma imkânına sahiptir.

  Yemen kargo hizmetlerimizde temel hedefimiz, kara ve deniz yoluyla yapılan taşımacılıklarda karşılaşılan sorunları bertaraf etmek ve böylelikle sektörde faaliyet gösteren firmalar arasından nitelikli bir şekilde ayrılmaktır. Yemen kargo hizmeti kapsamında firmamızın rolü, süreci titizlikle planlamak, gerekli organizasyonu yaparak birimler arası koordinasyonu sağlamak, kargolara dair işlemleri yerine getirmek ve kargoları hava yolu firması ile adrese teslimat seçeneğinde alıcıya teslim etmek; özetle her bir adımda bizzat sorumluluk alarak sürecin sorunsuz işlemesini sağlamaktır.
 • Yemen

  Yemen, resmî adıyla Yemen Cumhuriyeti, Arap Yarımadası'nda yer almakta olup Arap dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ümit Burnu'nun keşfedilmesine kadar önemli bir ticaret kavşağı olması sebebiyle ülkenin çok kültürlü bir dokusu vardır. Ülkenin başkenti UNESCO tarafından Dünya Mimari Miras Listesi'ne alınan Sar'a'dır. Sar'a dışında parlayan şehirleri ise Al Mukalla ve Aden'dir. Resmî dili Arapça olan Yemen, esasında yer altı kaynakları bakımından zengin bir ülke olsa da ekonomik olarak sıkıntıdadır.
 • Türkiye-Yemen Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Yemen arasındaki ilişkiler geçmişten bu yana olumlu seyretmiştir. İki ülkenin tarih boyu kültürel açıdan benzerlikler göstermesi, bu ilişkinin niteliğini belirleyen bir faktör olmuştur. Türkiye, Yemen'in toprak bütünlüğünün korunması ve barış ortamının sürdürülebilir kılınması için ülkeye her fırsatta destek olmaktadır. Türkiye'nin Yemen'e ihraç ettiği ürünler arasında hububat, süt ürünleri, un, kara taşıtları ve demir-çelik; Yemen'den ithal ettiği ürünler arasında ise bakır ve bakır eşyalar, eczacılık ürünleri ve demir-çelik vardır. Bizler de bu ticari alışverişin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için Yemen kargo hizmeti veriyor, karşılıklı ilişkilere katkıda bulunuyoruz.
 • Yemen Kargo Hizmeti ile Kargo Ne Kadar Sürede Gider?

  Yemen kargo hizmeti veren firmamız, kargoların optimum sürede yerine ulaşması için oldukça hızlı ve çok sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Yemen kargo işlemleriniz için bizleri seçmeniz, ürünlerinizin herhangi bir sorun olmadan ve aynı zamanda en kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Her ne kadar Yemen kargo gönderimi süreci hava şartları vb. nedenlerle uzayabilse de bu süre hiçbir zaman deniz ve kara yoluyla yapılacak transfer sürelerini aşacak boyuta ulaşmamaktadır. Yemen kargo hizmeti sunan firmamız, teknik veya hava şartlarında olumsuzluk yaşanmadığı sürece sizlere kargonuzun vadedilen sürede yerine ulaştırılacağının garantisini verir. Söz konusu transfer Türkiye ile Yemen arasında gerçekleşeceğinden bu süre kargonun hava yolu firmasına ulaştırılmasının ardından azami birkaç gündür.

  Uzun uğraşlar vermenize gerek kalmadan sizler de Yemen kargo işlemlerinizi firmamız sayesinde tamamlayabilir ve kargolarınızın oldukça hızlı bir şekilde karşı tarafa ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

  Dünya ülkelerinin geçmişe kıyasla çok daha ulaşılabilir hâle gelmiş olması, ülkeler arası ticari ve sosyal ilişkilerin gelişmesine vesile olmuş, bu ilişkilerin sürdürülebilir olması ise uluslararası kargo taşımacılığının gelişmesiyle mümkün kılınmıştır. Firmamız bu taşımacılık serüveninde kendisine, yöntem olarak daha hızlı ve daha güvenilir olması nedeniyle hava kargoyu tercih etmiştir. Hava kargo taşımacılığı faaliyetlerimizden Yemen kargo hizmetimizle diğer tüm kargo taşımacılığı hizmetlerimizde olduğu gibi bize emanet edilen kargoların alıcısına sorun yaşanmadan teslim edilmesini amaçlamaktayız.
 • "Bu Kargoyu Nasıl Göndereceğim?" Derdinden Kurtulun!

  Yemen kargo hizmeti ile yüzlerce çeşit kargoyu Yemen'e kolaylıkla gönderebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama olmaksızın kargo göndermenize olanak sunan Yemen kargo hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, firmamızla iletişime geçmektir. Bu noktada belirtmemiz gereken en önemli konu, her bir kargoya yönelik uygulanan işlemlerin farklı olduğudur. Uygulanan prosedürlere kargonun ambalajlanması da dâhil olduğundan Yemen kargonuzun yönergelere uygun nasıl paketlenmesi gerektiği konusunda firmamızdan destek almanızı tavsiye ederiz. Yemen kargo ile değerli, hassas, tehlikeli, sıvı ya da katı her tür kargoyu gönderebileceğiniz gibi cenazelerinizi ve evcil hayvanlarınızı da ait olduğu yere ulaştırmanız mümkündür.
 • Yemen Kargo Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

  Yemen kargo hizmeti veren firmamızla iletişim kurmanızla süreç başlamaktadır. Anlaşma sağlanmasının akabinde bize ilettiğiniz (havalimanları arasında yapılacak transferlerde) ya da sizden teslim aldığımız (adresler arasında yapılacak transferlerde) kargolara gerekli işlemleri yapıyor, herhangi bir sorun olmaması hâlinde kargoları hava yolu firmasına güvenle gönderiyoruz. Yolculuğunun ardından adrese iletilmesi gereken kargonuzu havalimanından alıcısının kapısına kadar sorunsuz bir şekilde götürerek süreci kısa sürede tamamlıyoruz.

  Yemen kargo hizmeti veren şirketimizin temel prensiplerinden biri de süreci sizin adınıza daha pratik hâle getirmektir. Bu kapsamda hizmet öncesinde aklınıza takılan her konuda danışabileceğiniz bir çözüm ortağı olmamızın yanı sıra paketlemeden kargoların iletilmesine tüm adımları kolaylaştırarak sizleri memnun ediyoruz.

  Yemen kargo hizmetimizi alarak kurumunuz adına ya da bireysel kargo gönderimi yapabilir; havalimanından havalimanına ve adresten adrese teslim avantajından yararlanabilirsiniz.
 • Yemen Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abbse EAB Abbse
  Aden ADE International
  Al Ghaydah AAY Al Ghaydah
  Albuq BUK Albuq
  Aljouf AJO Aljouf
  Ataq AXK Ataq
  Beidah BYD Beidah
  Beihan BHN Beihan
  Dathina DAH Dathina
  Dhala DHL Dhala
  Dhamar DMR Dhamar
  Hodeidah HOD Hodeidah Arpt
  Kamaran Is KAM Kamaran Is
  Lodar LDR Lodar
  Mareb MYN Mareb
  Mukalla MKX Mukalla
  Mukeiras UKR Mukeiras
  Qishn IHN Qishn
  Raudha RXA Raudha
  Riyan Mukalla RIY Riyan Mukalla
  Sadah SYE Sadah
  Sanaa SAH El Rahaba Airport (Sanaa Intenational)
  Seiyun GXF Seiyun
  Socotra SCT Socotra
  Taiz TAI Al Janad
  Wadi Ain WDA Wadi Ain

Sorunsuz Yemen kargo hizmeti almak isteyenlere yönelik hizmet veriyor, hızımız ve kalitemizle fark yaratıyoruz!

İletişim Formu