Venezuela Kargo

Venezuela Kargo

Venezuela Hava Kargo

Hava yolu ulaşımındaki gelişmelerin yakın bir takipçisi olarak, sizlere geliştirilmiş Venezuela kargo hizmeti sunmaktayız.

Hava kargo taşımacılığının avantajlarından en önemlisi, dünyanın sayısız noktasına hızlı gönderim yapma olanağı sunmasıdır. Teknolojik gelişmelerle birlikte kara ve deniz yolu taşımacılığına göre daha sık tercih edilmeye başlanan hava yolu nakliye opsiyonları, kargo üzerindeki havaalanı kontrollerinin sıkı bir şekilde yönetilmesi nedeniyle de üst düzey güvenlik avantajlarına sahiptir.

Hava kargo hizmetindeki deneyimini kalitesi ile birleştiren firmamız, Venezuela kargo hizmetini tüm birey, kurum ve kuruluşlara sunmaktadır. Venezuela kargo hizmetimizden yararlanarak kargolarınızı en hızlı, en güvenli ve en ekonomik şekilde alıcılarına ulaştırmanız mümkündür.

Venezuela Hava Kargo Hizmeti

 • Venezuela Hava Kargo Hizmeti ile Hızlı Teslimat

  Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı esas alan Venezuela kargo hizmet sağlayıcısı firmamız, her türlü kargonuzu en hızlı şekilde Venezuela'ya göndermek için titizlikle çalışır. İhracat yapan şirketlerin başvuruları gibi bireysel başvuruları da kabul eden şirketimizin yegâne amacı, transferleri zaman kaybı yaşanmasına mahal vermeden yerine ulaştırmaktır. Bu amacı yerine getirerek şirketimiz, Venezuela kargolarının uzun yolculuklarda zarar görmesini ve dolayısıyla göndericinin maddi kayıp yaşamasını engeller.

  Hızlı Venezuela kargo hizmetimizi alarak Venezuela pazarında da adınızı duyurabilir, diğer taşımacılık çeşitleriyle yapılan sevk esnasında ortaya çıkan zararları sıfıra indirebilirsiniz.
 • Venezuela Kargo Hizmeti, Güvenli Transferlere Olanak Sunar

  Venezuela kargo hizmeti veren firmamız için emanet aldığı kargoların emniyeti çok önemlidir. Ambalajlama konusunda müşterilerine destek veren, onları doğru bir şekilde yönlendiren, istifleme konusunda ise yüksek ihtimam gösteren firmamızın Venezuela kargo hizmetinden yararlanmak; kargoların kaybolma, çalınma ve buna benzer sebeplerle zarar görme ihtimallerinin tamamen ortadan kaldırılarak en güvenli şekilde alıcılarına ulaştırılması anlamına geliyor.

  Diğer kargo taşımacılığı yöntemleriyle kargoların deforme olması muhtemelken, hava yoluyla yapılan kargo transferlerinde paketlerin ve içeriklerinin zarar görmesi olası değildir. Bu nedenle başta hassas ve değerli gönderileriniz olmak üzere tüm kargolarınız için Venezuela kargo hizmetimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.
 • Hediyelerinizi Venezuela Kargo Hizmetiyle Gönderin

  Venezuela'da yaşayan tanıdıklarınıza ve akrabalarınıza hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde hediye göndermek için de Venezuela kargo hizmetimiz en iyi seçenektir. Göndermek istediğiniz sürpriz paketlerle sevdiklerinizi mutlu edebilir ve aranızdaki mesafeyi yok sayabilirsiniz. Venezuela kargo hizmet sağlayıcısı olarak mutluluğunuza aracılık ediyor olmaktan onur duyuyoruz.
 • Venezuela Kargo ile Gönderebileceğim Ürünler Nelerdir?

  Venezuela kargo hizmeti kapsamında hem genel hem de özel kargolarınızın transferi gerçekleştirilmektedir. Genel kargoları, tekstil ürünleri, evrak, spor araç gereçleri gibi tehlikeli ve bozulma ihtimali olmayan ürünler oluştururken özel kargoları, tehlikeli maddeler, canlı hayvanlar, cenazeler, değerli eşyalar, çabuk bozulabilecek maddeler, ağır ve ebat olarak çok büyük olan kargolar oluşturur. Özel hizmet ve depolama, genel Venezuela kargoları için gerekli görülmezken özel Venezuela kargoları için şarttır.

  Venezuela kargo hizmeti kapsamında gönderebileceğiniz kargolar hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen firmamızla iletişime geçin.
 • Venezuela

  Venezuela, Amerika Kıtası'nda, Güney Amerika'nın kuzeyinde yer almaktadır. Kolombiya'nın batıdan, Brezilya'nın güneyden, Guyana'nın ise doğudan sınırı vardır. Ülkenin kuzeyinde ise Karayip Denizi bulunur. Venezuela, büyük çoğunluğu şehirlerde yaşayan 32,5 milyonun üzerinde nüfusa sahiptir. Bu nüfusun çoğunluğu gençlerden oluşur. Venezuela, petrol endüstrisi, topraklarının çevresel çeşitliliği ve doğal özellikleriyle tanınmaktadır.

  Venezuela'nın en önemli şehirleri Karakas, Valencia ve Maracaibo'dur. Karakas, Venezuela'nın başkenti ve en hareketli şehridir. Karakas'ın batısındaki Valencia da ülkenin büyük bir şehri olup aynı zamanda önemli bir ticaret ve üretim merkezidir. Şehir, Valencia Gölü'ne bakan doğu tarafı hariç dağlarla çevrilidir. Maracaibo, Venezuela'nın kuzeyinde, Maracaibo Gölü'nü Venezuela Körfezi'ne bağlayan düzlüklere bakan bir konumda yer almaktadır. Bir zamanlar nispeten küçük bir kasaba olan Maracaibo, bir asır önce, boğazda petrolün keşfedilmesiyle hızla büyümüştür.
 • Türkiye-Venezuela Arasındaki İlişkiler

  Venezuela, Türkiye'nin Latin Amerika ve Karayipler bölgesinde ilk diplomatik ilişki kurduğu ülkelerden biridir. Türkiye ile Venezuela arasında 1950'de başlayan bu ilişki, iki ülkenin de çabasıyla bugün de devam ettirilmektedir. Özellikle son dönemde karşılıklı olarak gerçekleştirilen ziyaretler neticesinde yeni bir döneme giren ikili ilişkilerle uzun yıllar boyu coğrafi uzaklık ve ülke içi problemler nedeniyle oluşan mesafenin kapatılması hedeflenmektedir.
 • Venezuela Uçak Kargo Hizmetinin Kazandırdıkları

  Venezuela kargo hizmetleri sunan firmamız, uçak kargo alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerini bu gelişmeler doğrultusunda günceller ve kargoları Venezuela'ya teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak ulaştırır.

  Firmamız, Venezuela kargo hizmetiyle müşterilerinin aklında hiçbir soru işareti oluşmasına izin vermeden sürecin sorunsuz biçimde sonuçlandırılmasını ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını amaçlar. Uçak kargo hizmetini tercih ederek hem zamandan tasarruf edebilir hem de kargolarınızın güvenilir ve ekonomik bir şekilde gönderebilirsiniz.
 • Venezuela Kargolarını Göndermek Ne Kadara Mal Olur?

  Uygun fiyat politikasıyla hizmet veren firmamız, bu politikasını Venezuela kargo hizmetinde de gütmektedir. Bu kapsamda kargoların hangi havalimanları arasında taşınacağı, niteliği ve niceliği, gönderimin havalimanından havalimanına mı, yoksa adresten adrese mi yapılacağı gibi birtakım özellikleri öğrendikten sonra en ekonomik Venezuela kargo hizmetini sunmak için detaylı bir araştırma yapmaktadır. Standart bir hizmet tarifemizin olmayışı, her kargonun özelliğinin veya her göndericinin beklentisi ile isteğinin birbirinden farklı olmasından kaynaklıdır.
 • Venezuela Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Acarigua AGV Acarigua
  Anaco AAO Anaco
  Barcelona BLA Gen J A Anzoategui
  Barinas BNS Barinas
  Barquisimeto BRM Barquisimeto
  Cabimas CBS Oro Negro
  Caicara De Oro CXA Caicara De Oro
  Calabozo CLZ Calabozo
  Canaima CAJ Canaima
  Carora VCR Carora
  Carupano CUP Carupano
  Casigua CUV Casigua
  Ciudad Bolivar CBL Ciudad Bolivar
  Ciudad Guayana CGU Ciudad Guayana
  Coro CZE Coro
  Cumana CUM Cumana
  El Dorado EOR El Dorado
  El Tigre ELX El Tigre
  El Vigia VIG El Vigia
  Elorza EOZ Elorza
  Guanare GUQ Guanare
  Guasdualito GDO Vare Maria
  Guiria GUI Guiria
  Icabaru ICA Icabaru
  Kamarata KTV Kamarata
  Kavanayen KAV Kavanayen
  La Fria LFR La Fria
  La Guaira LAG La Guaira
  Lagunillas LGY Lagunillas
  Las Piedras LSP Josefa Camejo
  Los Roques LRV Los Roques
  Maiquetia CCS Simon Bolivar International
  Maracaibo MAR La Chinita
  Maracay MYC Maracay
  Maturin MUN Quiriquire
  Merida MRD A Carnevalli
  Omaha MIQ Maiquetia
  Palmarito PTM Palmarito
  Pedernales PDZ Pedernales
  Peraitepuy PPH Peraitepuy
  Pijiguaos LPJ Pijiguaos
  Porlamar PMV DelCaribe Gen S Marino
  Puerto Ayacucho PYH Puerto Ayacucho
  Puerto Cabello PBL Puerto Cabello
  Puerto La Cruz UPC Puerto La Cruz
  Puerto Ordaz PZO Puerto Ordaz
  Puerto Paez PPZ Puerto Paez
  San Antonio SVZ San Antonio
  San Cristobal SCI San Cristobal
  San Felipe SNF San Felipe
  San Felix SFX San Felix
  San Fernando De Apure SFD Las Flecheras
  San Salvador De SVV San Salvador De
  San Tome SOM El Tigre
  Santa Barbara Ba SBB Santa Barbara Ba
  Santa Barbara Ed STB L Delicias
  Santa Elena SNV Santa Elena
  Santo Domingo STD Mayo Guerrero
  Tucupita TUV Tucupita
  Tumeremo TMO Tumeremo
  Uriman URM Uriman
  Valencia VLN Valencia
  Valera VLV Carvajal
  Valle De Pascua VDP Valle De Pascua
  Wonken WOK Wonken

En profesyonel ve kaliteli servisi sağlamak için her zaman hazır olan firmamızdan dilediğiniz zaman Venezuela kargo hizmeti alabilirsiniz.

İletişim Formu