Uruguay Kargo

Uruguay Kargo

Uruguay Hava Kargo

Gelişen ticaret hacmi ve dış ilişkiler doğrultusunda artan kargo gönderimi ihtiyaçlarını, Uruguay kargo taşımacılığı hizmetimizle karşılıyoruz.

Hava yoluyla Uruguay kargo gönderimi, küreselleşen dünya ve firmamızın geniş hava yolu bağlantılarıyla artık hiç olmadığı kadar kolay ve ekonomik. Tüm kurum ve kuruluşların ticari veya özel kargolarının, Uruguay kargo hizmetimiz çerçevesinde adresten adrese veya havalimanından havalimanına güvenle ulaştırılmasını sağlıyoruz. Kısa teslim süresi, güvenli ulaşım ve ekonomik olma gibi faydaları nedeniyle hava kargo taşımacılığı, giderek artan bir talep görmektedir. Firma olarak Uruguay kargolarınızın tüm transfer sürecini organize ediyor, türü ne olursa olsun hiçbir kargonun zarar görmeden yerine ulaştırılması amacıyla hizmet veriyoruz.

Uruguay kargo hizmetimiz bireysel kargo gönderimlerini de içermektedir. Sürekli danışman desteği ve kargo takibi sayesinde kişilerin ev eşyasından valize kadar her çeşit ve boyuttaki kargolarının Uruguay topraklarına güvenle erişmesini sağlamaktayız. Kargonuzun yola çıkışından varış noktasına teslim edilene kadar geçen süreçte emin ellerde taşınması, firmamızın güvencesi altındadır.

Uruguay Hava Kargo Hizmeti

 • Kargolar Uruguay Hava Kargo Hizmeti ile Okyanusları Bir Çırpıda Aşıyor

  Gelişen havacılık sektörü ve şirketimizin uluslararası hava yolu şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sonucu, tıpkı diğer tüm Güney Amerika ülkelerinde olduğu gibi Uruguay kargo süreçleri de, yurt içi kargo gönderimleri kadar kolay bir hâl almıştır. Hava yolu ulaşımı dünya üzerindeki en hızlı taşımacılık yöntemi olmasının yanında diğer taşımacılık yöntemlerine göre daha profesyonel bir taşımacılık yaklaşımı sunmaktadır. Uruguay kargo hizmetimizle Uruguay kargolarınızı Güney Amerika'ya minimum efor ve maksimum kolaylıkla eriştirebilirsiniz. Hediyelik eşya, valiz gibi bireysel gönderileriniz; makine, numune, gibi kurumsal gönderileriniz, hizmetimiz sayesinde okyanusları güvenle aşacaktır.
 • Kurumsal Gönderileriniz Minimum Maliyetle Ulaştırılıyor

  Uruguay kargo hizmet bedeli, çeşitli değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Gönderinizin içeriği, boyutu, adedi ve seçeceğiniz hizmet türü bu değişkenlerden bazılarıdır. Hizmet danışmanlarımızın desteğiyle ticari, diplomatik veya bireysel Uruguay kargolarınızın ekonomik fiyatlarla transfer edilmesini sağlıyoruz.

  İhracat firmaları için lojistik bedeli çoğu zaman ürün satışının önüne geçmektedir. Uruguay kargo hizmetimizle ticari etkinlikleriniz için uygun maliyetli çözümler sunarak sürdürülebilir iş ortaklıkları kurmanıza yardım ediyoruz. Bizi arayarak gönderimleriniz kapsamında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ulaşmanız, kargonuza dair üstünüze düşen görevler hakkında destek almanız mümkündür.
 • Zamanında Teslimat için Uruguay Kargonuzu Her Aşamada Takip Ediyoruz

  Kargo taşımacılığının ilkeleri arasında; gönderinin istenen zamanda, istenen konuma güvenle ulaştırılması vardır. Bu ilke doğrultusunda sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm gönderilerinizin, istediğiniz zaman aralığında hedefine ulaşması için itinalı ve şeffaf bir şekilde çalışmaktayız. Gönderinizin Uruguay kargo mevzuatları ve ticaret kanunları çerçevesinde sorunsuz bir yolculuk geçirebilmesi için tüm aşamalarda adınıza süreç takibi yapıyoruz. Gecikmeleri önlemek adına tedbirlerin alınmasını sağlayarak Uruguay kargolarınızın sorunsuz bir şekilde ulaştırılacağından emin oluyoruz.
 • Her Tür Uruguay Kargosunu Yerine Ulaştırıyoruz

  Uruguay kargo hizmetimizle diplomatik, ticari veya bireysel nitelikte her çeşit gönderinizi istediğiniz havaalanına veya adrese ulaştırabilirsiniz. Gönderilebilecekler arasında kıymetli eşyalar, tehlikeli kimyasallar veya maddeler, hassas ve özel dikkat isteyen elektronik eşyalar ve her çeşit gıda ürünü bulunmaktadır. Cenaze ve evcil hayvan taşımacılığı da Uruguay kargo hizmeti kapsamında yapılabilmektedir. Her gönderi türü farklı prosedürler ve farklı izinler gerektirmektedir. Uruguay kargo hizmetimiz kapsamında sunacağımız çözümlerle türü ne olursa olsun gönderinizin alıcısına ulaştırılmasını sağlamaktayız.
 • Uruguay

  Güney Amerika'nın ikinci en küçük ülkesi olan Uruguay, batıda Arjantin'e, kuzey ve doğuda Brezilya'ya komşudur. Atlas Okyanusu'na kıyısı bulunan ülke, 1825 yılında İspanyollara karşı bağımsızlığını elde etmiştir. Diğer Güney Amerika ülkelerinin aksine ekonomik olarak istikrarlı ve refah seviyesinin nispeten yüksek olduğu gözlenir. Bunda nüfusun az olmasının etkisi çoktur. Ülke nüfusunun yarısı başkent Montevido ve çevresinde yaşamaktadır. Başkentle beraber ülkenin beş büyük şehri Montevido, Salto, Ciudad de la Costa, Paysandú ve Las Piedras olarak sıralanır. En büyüğü Montevido'da olmak üzere birçok uluslararası havaalanı vasıtasıyla hava ulaşımı sağlanır. Atlas Okyanusu kıyısında konumlanmış olan Montevido, hem ticari hem de turistik olarak bir cazibe merkezidir. Şirketimizin sunduğu Uruguay kargo hizmetiyle Latin Amerika'nın kapıları size hiç olmadığı kadar açık ve yakındır.
 • Türkiye-Uruguay Arasındaki İlişkiler

  2017 yılında Türkiye'nin Uruguay'la dış ticaret hacmi, 430,3 milyon ABD doları olarak gerçekleşmiş olup günden güne artış eğilimi göstermektedir. Türkiye'den Uruguay'a gönderilen ticari Uruguay kargoları arasında demir çelik, binek araçlar, çamaşır makineleri, elektrikli ısıtıcılar, tütün, çimento ve kamyon-kamyonetler başlarda yer alır. Bunun yanı sıra Türkiye Uruguay'dan canlı hayvan, süt, tarım ve hayvancılık ürünleri ithal etmektedir. 1996 yılında yapılan vize muafiyet anlaşması doğrultusunda Türk vatandaşları 90 güne kadar vizesiz olarak Uruguay'a seyahat edebilmektedirler. Gelişen ekonomik bağlar ve dostane ilişkiler nedeniyle artan kargo gönderimi ihtiyaçlarınızı Uruguay kargo hizmetimizle karşılamanız mümkündür.
 • Uruguay Uçak Kargo Hizmetimiz ile Hasarsız ve Güvenli Teslimat Artık İmkânsız Değil

  Bozulabilir gıda gönderileri âdeta zamanla yarışmayı gerektirir. Bu gönderilerin kara yolu veya deniz yoluyla yapılabilmesi için soğutucu maliyetleri gibi ek masraflar çıkmaktadır. Uçak kargo hizmetiyle bunun gibi ek masraflardan arındırılmış, zaman tasarrufu sağlayan gönderimler mümkündür. Yine kara veya deniz yoluyla ulaştırılan hassas kargo niteliğindeki gönderiler yol şartlarından dolayı hedefine hasarlı ulaşabilmektedir. Hava yolu taşımacılığı bu hususlarda minimum riske sahiptir. Uruguay kargo hizmetimizle gönderilerinizin hasarsız ve güvenle hedefine ulaşması güvencemiz altındadır.
 • Uruguay Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Artigas ATI Artigas
  Bella Union BUV Bella Union
  Colonia CYR Laguna De Los Patos
  Durazno DZO Durazno
  Maldonado PDP Capitan Corbeta CA Curbelo International Airport
  Melo MLZ Melo
  Montevideo MVD Carrasco International Airport
  Paysandu PDU Paysandu
  Rivera RVY Rivera
  Salto STY Salto
  Tacuarembo TAW Tacuarembo
  Treinta-y-Tres TYT Treinta-y-Tres
  Vichadero VCH Vichadero

Uruguay kargo gönderileriniz için en güvenli ve en hesaplı seçeneğe firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu