Ürdün Kargo

Ürdün Kargo

Ürdün Kargo

Ürdün kargo hizmeti veren firmamız, tüm kurum, kuruluş ve bireylerin hava kargo gönderimi ihtiyaçlarında en güvenilir çözüm ortağıdır.

Ürdün Hava Kargo Hizmeti

 • Ürdün Hava Kargo Hizmeti ile Sorun Yaşanmayan Transferler

  Firmamız, Ürdün kargo hizmeti vermeye başladığı ilk günden bugüne kadar her koşulda uyguladığı cep yakmayan fiyat politikası ile kaliteli ve %100 güvenilir taşımacılık ilkeleri sayesinde sektörünün öncülerinden olmuştur. Edindiği bu konum gereği Ürdün hava kargo hizmetleri dâhilinde sorun yaşanmayan transferler yaşanması için süreç planlamasını titiz bir şekilde yapmakta, organizasyonu adım adım uygulamaktadır. Ayrıca Ürdün kargo hizmeti ile göndereceğiniz ürünlerinizi süreç boyu takip etmekte, kargoların deforme olmaması adına gerekli önlemleri almaktadır. Ürdün kargolarınızı sorun yaşamadan transfer etmek ve yüksek kaliteli bu hizmete ekonomik fiyatlarla ulaşmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.
 • Ürdün'e Hangi Kargolar Gönderilir?

  Ürdün kargo hizmetiyle evrak, dosya, doküman, makine, evcil hayvan, ağır eşya gibi çok çeşitli ürün grubunun transferleri güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Ürdün kargo hizmeti alınarak cenazelerin taşıtılması da mümkündür. Ek olarak tehlikeli, hassas ya da değerli tüm kargolar da Ürdün kargo hizmeti kapsamında güvenle taşınmaktadır. Farklı gönderilerin transferi için birbirinden farklı prosedürler uygulanmaktadır. Şirketimiz deneyimli çalışanları ile sizi ilgili konularda detaylı bir şekilde bilgilendirmekte, üstünüze düşen sorumluluklar konusunda sizleri yönlendirmektedir. Ayrıca kargonuzu teslim aldıktan sonra kendi üstüne düşen görevleri de eksiksiz bir biçimde yerine getirerek Ürdün kargolarının sorunsuz bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır.

  Firmamız, kurumsal ve bireysel tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm odağı olmasının yanında, verdiği kusursuz yurt dışı hava kargo hizmetleriyle de alanında öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ürdün kargo hizmetimiz ile göndermek istediğiniz kargonuzu, sahip olduğumuz geniş ulaşım ağı sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim etmekteyiz. Bu sayede kargo gönderim işlemleri bir problem hâline gelmekten çıkıp güvenilir iş ve çözüm ortağınız olan firmamız sayesinde kusursuz ve kolay bir hâle dönüşmektedir.

  Ürdün kargo hizmeti kapsamında teslim alınan kargonuz, havalimanları arasında taşınabileceği gibi adresler arasında da taşınabilmektedir. Ürdün kargo hizmeti veren şirketimiz, hızlı teslimat anlayışıyla zamandan tasarruf ederken benimsediği uygun fiyat politikasıyla da müşterilerinin tasarruf yapmasına imkân sunmaktadır. Gönderileriniz ilk çıkış noktasından son varış noktasına kadar Ürdün kargo hizmet sağlayıcınız olan firmamızın güvencesi altına alınmakta ve kargolarınız emanet alındığı zamanki hâliyle alıcısına teslim edilmektedir.
 • Ürdün Kargo Hizmetinin Fiyatları Neden Değişkendir?

  Ürdün kargo hizmet bedelinin her bir gönderi için ayrı olmasının temel sebebi, kargoların birbirinden ayrı özellikte olmasıdır. Transfer edilecek gönderinin ağırlığı, boyutu, parça başı ölçüleri, içeriği vb. özellikleri doğrudan fiyatı etkileyen etmenlerdir. Ayrıca transferin havalimanları arasında mı adresler arasında mı yapılacağı da fiyatlara etki etmektedir. Firmamız, Ürdün kargo hizmetinin fiyatlandırmasını yaparken de uygun fiyat politikasından şaşmamakta, kalitesinden taviz vermeden ilgili hizmeti en uygun fiyata sunma gayesiyle hareket etmektedir. Elinizdeki Ürdün kargonun gönderim bedelini net bir şekilde öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.
 • Ürdün

  Orta Doğu'da yer alan ve 1940 yılında İngiltere'den ayrılarak bağımsızlığını kazanan Ürdün'ün en kabalık şehri, başkenti olan Amman'dır. Arapça resmî dilini benimseyen Ürdün, parlamenter sistemin bazı özelliklerine sahip olan krallık rejimi ile yönetilmektedir. Komşu ülkeleri içersinde İsrail, Mısır ve Suudi Arabistan yer alır. Deniz, ticaret ve hac yolları için ortak, tampon bir bölge olan Ürdün, sahip olduğu coğrafi özellikler sebebiyle öne çıkan gözde Orta Doğu ülkelerinden biri hâline gelmiştir. Halkın %95'i Müslüman'dır.
 • Türkiye-Ürdün Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Ürdün arasındaki ekonomik ilişkiler her geçen gün daha da iyiye gitmektedir. İlk olarak 1947 yılında "Dostluk Anlaşması" ile temelleri atılan iki ülke arasındaki sıcak ilişkiler, ülkeler arasında ortak çıkarlar bulunması nedeniyle ekonomik ilişkilerin de gelişmesine olanak sağlanmıştır. Türkiye'den Ürdün'e ihraç edilen ürünlerin başında gelen kazanlar, makineler, giyim eşyaları, elektrikli ev aletleri gibi ürünler iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerin canlılığını korumaktadır.
 • Ürdün Uçak Kargo ile Adresten Adrese Kargo Avantajı

  Teknolojik olarak her geçen gün daha da ileriye giden dünyada, pratik ve hızlı olmak her zaman öne çıkmaktadır. Ürdün kargo hizmeti veren firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına gönderileri havalimanları arasında olduğu gibi adresler arasında da taşımaktadır. Ürdün kargo hizmeti kapsamında yapılacak transferlerin isteklerinize göre havaalanından havaalanına, adresten havaalanına, havaalanından adrese, adresten adrese yapılması mümkündür. Sektörün liderlerinden olan firmamız, bu seçenekleri hızlı ve güvenli bir biçimde sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

  Ürdün uçak kargo hizmet sağlayıcısı firmamız, bünyesindeki deneyimli çalışanları sayesinde kapıdan kapıya taşımada da hataya mahal vermez, gönderileri güvenle alıcısına ulaştırır. Bireysel ya da kurumsal her türlü yasal kargonun gönderimini mümkün kılan Ürdün kargo hizmetiyle firmamız, gönderileri problemsiz olarak teslim etmeyi amaç edinmiş, kalite standartları yüksek bir hizmet sağlayıcısıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yol ve gönderi haritası planlayan firmamız bütün normal ve acil gönderilerinizde çözüm ortağınız olmak için işini titizlikle yapmaktadır. Sahip olduğu profesyonel çalışma arkadaşları ve çözüm ortaklarıyla beraber kusursuz hizmet veren firmamızı arayarak Ürdün kargo hizmeti ile göndermiş olduğunuz ürünleriniz hakkında süreç boyu bilgi alabilirsiniz.
 • Ürdün Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Amman ADJ Civil - Marka Airport
  Amman AMM Queen Alia Intl
  Aqaba AQJ King Hussein Intl
  Maan MPQ Maan
  Mafraq OMF King Hussein

Ürdün kargo hizmetiyle kargo göndermek sandığınızdan çok daha kolay ve pratik!

İletişim Formu