Umman Kargo

Umman Kargo

Umman Kargo

Şirketimiz, Umman kargo hizmetiyle tüm kurum, kuruluş ve bireylerin kargolarının en kaliteli şekilde taşınmasını sağlıyor.

Firmamız, müşterilerinin güvenini kazanmış olmayı, Umman kargo gönderimlerinde deneyimli ve alanında uzman bir ekibe, müşteri memnuniyetini her zaman en önemli unsur olarak görmesine ve hava kargo sürecini titizlikle, en ince ayrıntısına kadar organize etmesine borçludur.

Güvenli ve garantili uçak kargo hizmetimizi en ekonomik fiyatlarla sunuyor, Umman kargolarınızı beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayarak taşıyoruz. Umman'a gönderilecek kargonuz varsa ve nitelikli bir hizmetse aradığınız, bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Umman Hava Kargo Hizmeti

 • Umman Hava Kargo Hizmetimizin Kalitesi

  Umman kargo hizmeti dâhilinde emanet aldığımız kargoların Umman'daki havaalanına ya da ilgili alıcı adresine kaybolma, zarar gelme, karışma vb. göndericiyi ve alıcıyı mağdur edecek olaylar yaşanmadan ulaşması konusunda şirketimiz, özenli ve titiz şekilde çalışmakta; tüm birimler arasındaki koordinasyonu sağlayacak organizasyonu bizzat planlayıp yürütmektedir. Umman kargo hizmetlerinde beklenmedik hava muhalefeti gibi durumlar yaşanmadığı müddetçe planladığımız sürecin sekteye uğramayacak şekilde tamamlanacağını müşterilerimize garanti etmekteyiz. Kargonuzu belirlediğiniz adrese taşıyacak uçaklar da geniş depolama alanları ve işini ciddiye alan çalışanlar sayesinde birinci sınıf kalitede ve hızlı hizmet almanıza katkıda bulunacaktır.

  Umman kargo işlemleriniz için firmamız tüm güven şartlarını bire bir yerine getirmekte; dolayısıyla tüm kurum, kuruluş ve bireylerin Umman kargo hizmetinden gönül rahatlığı ile faydalanmasını mümkün kılmaktadır.
 • Umman'a Gönderilen Kargoların Ekonomik Yönü

  Firmamız, Umman kargo hizmeti alma konusunda mali kaygılar yaşayan kurum ve bireyler için başvurulacak en doğru adreslerden biridir. Müşterilerine her konuda en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan şirketimiz, Umman kargo hizmetini en ekonomik şekilde sunmak için kalitesinden taviz vermeden hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız gereği cüzi fiyatlandırmalar yapmakta, kargonuzun yüksek ihtimamla taşınmasını sağlarken cebinizi de korumaktayız.
 • Umman Kargo Hizmeti Fiyatlandırması

  Umman kargo hizmetimizin fiyatlandırılması, kargolara ve transfer ihtiyaçlarına yönelik bazı kriterler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Bu nedenle Umman kargo hizmeti almak için firmamıza başvurulduğunda havaalanına mı adrese mi gönderim yapmak istenildiğini, kargonun türünü, kaç parça olduğunu ve her birinin nitelik ve nicelik özelliklerini (hacim, ağırlık, içerik vb.) öğrendikten sonra ancak gerekli fiyatlandırma çalışmasını yapabileceğimizi belirtmek isteriz. Bilmeniz gereken, firmamızın benzerlerine kıyasla şartlar değiştiğinde gerekirse kâr marjından kıstığı, Umman kargo hizmetini en ekonomik fiyatlarla sizlere sunduğudur.
 • Umman

  Umman, Arap Yarımadası'nın güneydoğu kıyısında bulunan bir ülkedir. Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Yemen'le sınırları bulunan Umman'ın yüz ölçümü 309.500 km²; nüfusu ise yaklaşık 3.090.000'dir. Resmî dili Arapça, para birimi ise Umman riyalidir. Başkent Maskat, ülkenin en bilinen şehridir. Maskat'ın yanı sıra Matrah, Mirbat, Suveyh ve el-Habura da Umman'ın en önemli şehirleridir. Gelirinin önemli bölümünü petrol ve gaz rezervleri oluşturmakta olduğundan Umman'ın dünya genelindeki önemi petrol varlığı ile ölçülmektedir. Orta Doğu'nun orta gelirli ülkesi Umman, 2000 yılında Dünya Ticaret Örgütü'ne katılmış; 6 yıl sonra da Amerika'yla Serbest Ticaret Antlaşması imzalamıştır.
 • Türkiye-Umman Arasındaki İlişkiler

  Türkiye, 1970 yılında bağımsızlığını kazanan Umman ile diplomatik ilişkiler kurmaya 1973 yılında başlamıştır. İki ülke arasındaki ilişkiler, karşılıklı yarar ile ortak çıkarlar temelinde gelişmektedir. Ülkelerin özgün ve önemli jeostratejik konumları, bu yarar ve çıkarları biçimlendiren önemli etmenlerdendir. Türkiye'den, Umman'a ihraç edilen ürünler arasında elektrikli cihaz ve makineler ile parçaları, mineral yakıtlar, demir-çelik, kazan ve makineler bulunmaktadır. Tersi yönde yapılan ticarete konu malzemeler ise alüminyum ve alüminyum ürünleri, plastik ve plastik ürünleri, suni ve sentetik devamsız liflerdir.
 • Umman'a Neler Gönderebilirim?

  Umman kargo hizmetinden yararlanarak şirketimiz vasıtası ile Umman'a her türlü kargo gönderimini yapabilirsiniz. Umman kargo hizmetiyle her biri için ayrı prosedür uygulanmakla beraber evrak, koli, giyim ürünleri, bozulabilir gıdalar, spor aletleri, ağır veya hafif makineler, tehlikeli maddeler, cenaze, evcil hayvan ve benzeri her tür gönderiyi transfer etmek mümkündür.

  Umman kargo hizmetinin en büyük avantajlarından biri, evcil hayvanlarınızın en sağlıklı ortamlarda taşınmasına imkân sunmasıdır. Bunun yanı sıra güvenlik nedeniyle emanet etmekte tereddüt edeceğiniz değerli ya da hassas eşyalarınız için de Umman kargo hizmetine %100 güvenebilirsiniz.

  Şirketimiz her türlü Umman kargonuzu en güvenli yoldan, en sağlam şekilde dilediğiniz adrese ya da havaalanına ulaştırılacağının garantisini vermektedir.
 • Umman Uçak Kargo Hizmetinin Farkı

  Umman kargo hizmetinin uçak kargo ile gerçekleştirilmesi, gönderici ve alıcıya büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. Uçak ile gönderilen kargolar, kara yolu vasıtası ile gönderilen kargolara nazaran çok daha hızlı ve çok daha güvenli bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır.

  Kara yollarında gerçekleşen sarsılmalar, dikkatsizlikler ve ani frenlerde oluşacak küçük ya da büyük hasarlar, alıcı ve göndericinin mağdur olmasına sebep olmaktadır. Uçak kargo hizmeti ile gönderilen kargolarda bu tür hasarların meydana gelmesi, hem yolculuk süresinin kısalığı hem de hava yolunun risksiz bir yolculuğa imkân sunması sebebiyle mümkün değildir.

  Kargo işlemlerinin her aşamasında müşteri memnuniyetini ve güvenini hedefleyerek çalışan şirketimizi Umman kargo ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bizim kazancımız ise kargoları alıcısına en hızlı ve en güvenli biçimde ulaştırmak için Umman kargo işlemlerinde bizleri tercih etmenizden duyacağımız mutluluktur.
 • Umman Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Al Koude WWG Al Koude
  Buraimi RMB Buraimi
  Dibaa BYB Dibaa
  Khasab KHS Khasab
  Marmul OMM Marmul
  Masirah MSH Masirah
  Muscat MCT Seeb
  Salalah SLL Salalah
  Sur SUH Sur
  Thumrait TTH Thumrait

Umman kargolarınızı bize emanet edin, rahat edin!

İletişim Formu