Ukrayna Kargo

Ukrayna Kargo

Ukrayna Kargo

Ukrayna kargo hizmeti, hava yoluyla kargo göndermenin farkına fark katıyor!

Ukrayna kargo hizmeti sayesinde, Türkiye ile Ukrayna arasındaki tüm ticari ve bireysel gönderileriniz, şirketimiz tarafından kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel şekilde alıcılarına optimum sürede ulaştırılıyor.

Ukrayna kargo hizmeti ile şirketimiz tüm müşterilerinin kargolarını istedikleri adrese hava yolu ile göndermekte ve kargolar adrese teslim edilene kadar tüm süreci profesyonel ekipleriyle yönetmektedir.

Ukrayna Hava Kargo

 • Ukrayna Hava Kargo Hizmeti Nasıl Gerçekleşiyor?

  Şirketimizin Ukrayna kargo hizmetinden yararlanmak için öncelikle müşteri temsilcimizle irtibata geçmeniz ve kargonuz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

  Kargonun boyutu, ağırlığı, içeriği ve teslimat bilgileri öğrenildikten sonra Ukrayna kargo hizmeti fiyatları belirlenmekte ve işlemlere başlanmaktadır.

  Ukrayna kargo hizmetiyle göndermek istediğiniz kargolar isterseniz adresinizden alınmakta ve Ukrayna'da dilediğiniz adrese teslim edilmekte; isterseniz de sadece havaalanları arasında taşınmaktadır.

  Şirketimizin profesyonel çalışanları, Ukrayna kargo hizmetinin sürecini detaylı bir şekilde sizinle paylaşmakta ve her detayı şeffaf bir şekilde görmenizi sağlamaktadır. Bu sayede aklınız kargonuzda kalmamakta ve kargonuz, tam taahhüt edilmiş olan süre içerisinde teslim edilmektedir.
 • Ukrayna Kargo Hizmetinin Fiyatlandırması Nasıl Yapılmaktadır?

  Ukrayna kargo hizmetiyle alıcısına ulaştıracağınız kargonun taşınması için ödemeniz gereken bedelin belirlenmesinde birkaç önemli unsur bulunmaktadır. Kargonun ağırlığı, boyutları ve paket içerisinde taşınan ürünlerin niteliğine göre fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

  Fiyatlandırmayı etkileyen diğer bir unsur ise hizmet türü ile alakalıdır: Ukrayna kargo hizmetlerinden yararlanılarak gönderilmek istenen kargonun havalimanları arasında mı yoksa adresler arasında mı taşınacağı bilgisi, fiyatı doğrudan etkilemektedir.
 • Ukrayna Kargo Hizmeti ile Tüm Kargolar Uçuyor

  Ukrayna ile Türkiye arasındaki ticari ve sosyal yakınlaşmalar Ukrayna kargo hizmetinin varlığını zorunlu bir hâle getirmektedir. Şirketimiz de bu zorunluluk hâlini profesyonel süreçlerle yönetmekte ve tüm kargoları, hızlı ve güvenli bir şekilde Türkiye'den Ukrayna'ya ulaştırmaktadır.

  Gıdadan ev eşyasına, hediyelik ürünlerden değerli ürünlere, tehlikeli maddelerden hassas ürünlere kadar birçok farklı ürün, Ukrayna kargo hizmetleri ile tam zamanında, istenen adrese teslim edilmektedir. Yasaklı kargo listesi hakkında bilgi almak ve kargonuzu gönderebilmek için yapacağınız ambalajlama konusunda destek almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
 • Ukrayna Kargo Hizmeti Sayesinde Güvenli ve Kaliteli Taşımacılıkla Tanışın

  Şirketimiz, uzun yıllardır ülkeler arası kargo taşımacılığı yapmaktadır. Kargoları belirlenen hava yolları vasıtasıyla istenen ülkeye veya talebe bağlı olarak adrese teslim etmektedir.

  Uluslararası kargo taşımacılığında lider konumunda olan şirketimiz, müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir. Ukrayna kargo hizmetiyle taşınan her ürünün güvenliğini, politikamız olarak üstlenmekte ve sorunsuz transfer imkânı yaratmaktayız. Son teknolojik takip cihazları ve otomasyon sistemlerinden faydalanarak Ukrayna kargo hizmetiyle gönderilen kargoların tüm yolculuklarını izlemekte ve güvenli şekilde adreslerine ulaşması için profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Liderliğimiz ve sektördeki başarımız, tıpkı Ukrayna kargo hizmetimizde olduğu gibi tüm hizmetlerimizde bize teslim edilen kargoları bir emanet olarak görmemizden kaynaklanmaktadır.
 • Ukrayna

  2000 yıllık Kiev Prensliği'nin devamı olan Ukrayna, 90'lı yıllarda SSCB'nin yıkılmasıyla bağımsızlığını ilan etmiş bir Doğu Avrupa ülkesidir. Başkenti Kiev olan ülkenin en önemli şehirleri arasında Odessa ve Zaporijya bulunmaktadır. Bir liman kenti olan Odessa, aynı zamanda ülkenin tarihini, kültürel özelliklerini ve kadim geçmişini içinde bulundurması bakımından oldukça önemlidir.

  Gece hayatı son derece renkli olan Ukrayna, dünyanın her yerinden turist çeken ve oldukça da gösterişli yapılara ev sahipliği yapan bir ülkedir. Ülkede geçmiş dönemlerden kalma birçok kilise, katedral ve müze bulunmaktadır. Eğitim seviyesinin çok yüksek olduğu ülke; doğal ve tarihî güzellikleri, sosyal imkânları ve gelişen ticari hayatıyla, dünyanın cazibe merkezlerinden biridir.
 • Türkiye-Ukrayna Arasındaki İlişkiler

  Bugün, Türkiye ile Ukrayna arasında geçmişten gelen kültürel, coğrafi ve ticari bağlar söz konusudur. Türkiye, Ukrayna'nın bağımsızlığını tanıyan ilk ülkeler arasında yer alır. İki ülke arasındaki köprüler, 1990 yılından sonra kurulmaya başlanmıştır. Geçen sürede ülkeler birbiriyle samimi bağlar kurarken ticaretten eğitime kadar birçok alanda güçlü bir biçimde iş birliği yapmıştır. 2017 yılından itibaren ise iki ülke arasındaki pasaport ve vize talepleri sona erdirilerek sadece nüfus cüzdanı ile giriş çıkış yapılmasının önü açılmıştır.

  Böyle güçlü bağları olan ve her alanda birbirini destekleyen iki ülke arasında hem insan trafiği hem de kargo trafiği üst seviyelere taşınmaktadır. Ukrayna kargo hizmetleri ile şirketimiz bu bağları daha da güçlendirmekte ve Türkiye ile Ukrayna arasında köprü kurarak mesafeleri kısaltmaktadır.
 • Ukrayna Uçak Kargo Hizmeti ile Hızlı ve Güvenli Taşımacılık

  Ukrayna kargo hizmeti ile uluslararası yasalarla belirlenmiş kargoların hızla ve güvenle taşınması, en temel amacımızdır. Hava yolu ile taşınmaya müsait olan tüm kargolar, şirketimiz tarafından Ukrayna havalimanlarına ya da Ukrayna'nın istediğiniz herhangi bir şehrine gönderilebilmektedir. Tüm kargo süreçleri şirketimiz tarafından yönetilmekte, bu sayede de güvenlik, garanti altına alınmaktadır. Kargonuz adresine teslim edildiğinde hizmetlerimiz son bulmakta ve iki taraf için de kaliteli bir çalışma deneyimi elde edilmiş olunmaktadır.
 • Ukrayna Kargo Hizmetiyle Ukrayna'ya Uzanan Eliniz Oluyoruz

  Kargo taşımacılığının önemini bilmekte ve yıllardır bu önemle hizmetlerimizi sunmaktayız. Ukrayna kargo hizmetimizle Türkiye'deki birey ve kurumların tüm paketlerini hızlı ve güvenli şekilde adreslerine ulaştırmaktayız. Bu bazen bir annenin Ukrayna'da okuyan çocuğu için gönderdiği yiyecek, bazen de bir şirketin Ukrayna'daki iş ortağına gönderdiği önemli bir teklif dosyası veya numune olabilmektedir.

  Ürünlerin içeriği ve değeri ne olursa olsun, uzun yıllardır Ukrayna kargo hizmeti sunan profesyonel bir firma olarak sizlere arzu ettiğiniz hizmetin tam karşılığını sunmakta, bu sayede de uzaklara uzanan eliniz olmaktayız.
 • Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Berdyansk ERD Berdyansk
  Cherkassy CKC Cherkassy
  Chernigov CEJ Chernigov
  Chernovtsy CWC Chernovtsy
  Dnepropetrovsk DNK Dnepropetrovsk
  Donetsk DOK Donetsk International Airport
  Ivano-Frankovsk IFO Ivano-Frankovsk
  Kamenets-podolskiy KCP Kamenets-podolskiy
  Kerch KHC Kerch
  Kharkov HRK Kharkov
  Kherson KHE Kherson
  Khmelnitskiy HMJ Khmelnitskiy
  Kiev KBP Borispol
  Kiev QOF Darnitsa Bus Station
  Kiev QOH Hotel Rus Bus Station
  Kiev IEV Zhulhany
  Kirovograd KGO Kirovograd
  Kramatorsk KRQ Kramatorsk
  Kremenchug KHU Kremenchug
  Krivoy Rog KWG Krivoy Rog
  Lugansk VSG Lugansk
  Lutsk UCK Lutsk
  Lviv LWO Snilow
  Mariupol MPW Mariupol
  Mirgorod MXR Mirgorod
  Nikolaev NLV Nikolaev
  Odessa ODS Odessa International
  Poltava PLV Poltava
  Rovno RWN Rovno
  Sevastopol UKS Belbek
  Severodoneck SEV Severodoneck
  Sumy UMY Sumy
  Ternopol TNL Ternopol
  Trapani SIP Simferopol
  Uzhgorod UDJ Uzhgorod
  Vinnica VIN Vinnica
  Zaporozhye OZH Zaporozhye
  Zhitomir ZTR Zhitomir

Ukrayna kargo hizmetimizi alın, hava kargonun avantajlarını ardına kadar yaşayın!

İletişim Formu