Tunus Kargo

Tunus Kargo

Tunus Kargo

Firmamızın "Tunus kargo" hizmetinden yararlanarak Türkiye ile Tunus arasında taşınması gereken kargolarınızı güvenle alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Tunus'a ihracat yapan firmalara olduğu gibi sadece bir defaya mahsus Tunus'a kargo göndermek isteyen bireysel müşterilere de Tunus kargo hizmetiyle destek veren firmamız, "Tunus hava yolları kargo" dendiğinde akla ilk gelen isimlerdendir. Edinmiş olduğu bu statüyü, kargoların transfer işlemleri için gerekli koşulları yerine getirmesine, transfer sürecinde görevli tüm yetkili birimler arasındaki koordinasyonu sağlıklı bir şekilde kurmasına ve sürecin a'dan z'ye takipçisi olarak güvenli transferlere olanak sunmasına borçludur.

Tunus kargo gönderimi ihtiyaçlarınızı güvenilir bir isimden hizmet alarak karşılamak isterseniz bizlere iletişim kanallarımız aracılığıyla dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tunus Hava Kargo Hizmeti

 • Tunus Hava Kargo Hizmeti ile Kargonuz Kısa Sürede Yerinde

  Tunus ile Türkiye arasında kargo göndermek isteyenlerin artan bir ivmeyle rağbet gösterdiği Tunus hava kargo hizmeti, hızlı, güvenilir, zamanında ve sorunsuz kargo transferleri gerçekleştirmek için günümüzde alınabilecek en doğru hizmettir. Tunus kargo hizmetinin alternatif taşımacılık hizmetleriyle kıyaslandığında en büyük getirisi, kişilere zaman kaybettirmemesi ve böylelikle işlerin aksamasına, kargonun muhteviyatının bozulmasına ya da yıpranmasına ve maddi-manevi kayıplara mani olmasıdır. Firmamızdan Tunus kargo hizmeti aldığınızda kargonuzun belirtilen tarihte ve bozulmadan, alıcısı tarafından teslim alınmak üzere yerine ulaştırılacağının gönül rahatlığını yaşayacaksınız.
 • Tunus Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Djerba DJE Djerba-Zarzis
  El Borma EBM El Borma
  Gabes GAE Gabes
  Gafsa GAF Gafsa
  Monastir MIR Habib Bourguiba
  Sfax SFA Sfax Thyna
  Tabarka TBJ Tabarka
  Tozeur TOE Tozeur
  Tunis TUN Carthage
 • Tunus Kargo Hizmeti Almak için

  Hava yoluyla Tunus'a kargo ya da Tunus'tan kargo transferi yapılmak istendiğinde kurallar gereği hava yolu firmasına değil, yetkili bir acenteye başvurulması gerekmektedir. Tunus kargo hizmeti veren firmamız, Türkiye'den Tunus'a ya da karşı yönde kargo göndermek isteyen tüm birey ve kurumların beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet vermesi sebebiyle aranan ilk isimlerden ve ülkenin sektördeki başat kuruluşlardandır.

  Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler nedeniyle Tunus kargo firmaları arasında kendisine seçkin bir yer edinen firmamızdan Tunus kargo hizmeti almak için yapmanız gereken, kargonuza ait özellikleri (nicelik ve nitelik özellikleri), teslimatın adrese mi havalimanına mı yapılacağı bilgisini ve hem kendinizin hem de alıcının iletişim bilgilerini bizimle paylaşmak. Özetle, siz Tunus'a koli, kutu, hediye, evrak, makine ya da göndermek istediğiniz ne varsa bize ulaşın, yeter!
 • Tunus Kargo Hizmetini Hazırladığınız Kargo için Alabilir misiniz?

  Tunus kargo hizmetiyle evraktan kitap dolu bir koliye, spor aletinden ağır makineye, hediyelik eşyadan ev eşyasına, bozulabilir gıdadan kimyasal numunelere kadar envaiçeşitte ögeyi güvenle taşıtabilirsiniz. Tunus kargo hizmetinden faydalanarak transferini gerçekleştirebileceğiniz kargolara kendi klasmanlarına (tehlikeli, ağır, değerli, vb.) yönelik farklı prosedürler uygulanmaktadır. Tunus kargo hizmeti çerçevesinde ek olarak, canlı hayvan ve cenaze taşımacılığı da yapılabilmektedir.
 • Türkiye-Tunus Nakliye Seçenekleri

  Tunus kargo gönderimi, tüm taşımacılık yöntemleriyle yapılabilmektedir ancak ilgili yolları kullanan araçların hızı ya da kapasitesi düşünüldüğünde hava yolu araçları sunduğu avantajlar açısından açık ara fark atmaktadır. Tunus kargolarınızı, Tunus kargo hizmeti alıp uzak mesafeleri kısaltan uçaklarla güvenle gönderebilir, İstanbul Tunus nakliye firmaları ya da Türkiye geneli Tunus nakliye firmaları tarafından kara ya da deniz yoluyla yapılacak transfer süresini ciddi oranda kısaltabilirsiniz.
 • Tunus Kargo Fiyatları Sabit midir?

  Tunus'a ihracat yapan firmalar başta olmak üzere tüm kuruluşlara ve bireylere sunmakta olduğumuz Tunus kargo hizmetimizin bedelini, gönderilecek kargonun nicelik özellikleri ve teslimatın nereye yapılacağı gibi bilgiler belirsiz olduğundan standart olarak ifade edememekteyiz. Ancak unutulmamalıdır ki firmamız, Tunus kargo hizmetinin en ekonomik yollardan alınması için gerekli tüm araştırmayı müşterileri adına yapmakta, müşterilerine en uygun hizmeti sunarken hizmet kalitesinden de hiçbir suretle taviz vermemektedir.

  Firmamızla iletişime geçtiğinizde Tunus kargonuzun parça adedi, ağırlığı, teslim edileceği nokta vb. sizden istenecek temel bilgileri bizimle paylaşarak Tunus kargo fiyatları hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.
 • Tunus

  Avrupa Kıtası'ndan Sicilya Boğazı'yla ayrılan Tunus, en küçük Kuzey Afrika ülkesi olup doğu ve kuzeyinden Akdeniz, güneydoğudan Libya, batı ve güneybatıdan Cezayir ile çevrelenmiştir. Arap Baharı'nın başladığı (2011) Tunus, yarı başkanlık sistemiyle yönetilen bir ülkedir.

  23 bölgeye ayrılmış olan ülkenin başkenti, kendisiyle aynı adı taşıyan Tunus şehridir. Başkent Tunus'un yanı sıra ülkenin diğer önemli şehirleri Aryane, Bizerte, Cundube, Djerba, Douz, El Kef, Gabes, Kayrevan (Kairouan), Kartaca, Nabul, Sfaks (Sefakis), ve Sus'tur (Sousse).

  Arapçanın resmî dil olarak seçildiği ve Fransızca ve İtalyancanın da yaygın olarak konuşulduğu ülkenin 10,5 milyonluk nüfusu, yaklaşık %2'si hariç Araplardan oluşmaktadır.

  Tunus dünya fosfat üretiminde dünya genelinde ilk sıralarda yer almaktadır. İthalatta gıda ürünleri, (başta buğday olmak üzere), ulaşım araçları, makine ve ekipmanlar; ihracatta ise tarım (zeytinyağı başta olmak üzere), tekstil ve deri ürünleri, ham petrol, Tunus'un ekonomisinde önemli bir yer tutmaktadır. Turizm de ülkenin belli başlı geçim kaynakları arasındadır.
 • Türkiye-Tunus Arasındaki İlişkiler

  Osmanlı Devleti'nin 300 yılı aşkın Tunus'taki varlığı, Türkiye ile Tunus arasındaki bağların temelini oluşturmaktadır. Ülkeler arası diplomatik ilişkiler, Tunus'un bağımsızlığını kazanmasının ardından tesis edilmiştir. Tunus'un Serbest Ticaret Antlaşması bulunduğu ülkelerden olan Türkiye, Tunus için bir "rol model" olmuştur.

  1956 yılında kurulan siyasi ilişkiler ve Kültür Antlaşması (1964) temelinde yürütülen kültürel ilişkiler iki yönlü olarak korunmakta ve geliştirilmektedir. İki ülke arasındaki dış ticaret de oldukça gelişmiştir. Türkiye'nin Tunus'a ihraç ettiği başlıca ürünler tekstil, giyim ve kara ulaşımı araçları; Tunus'tan ithal ettiği başlıca ürünler ise gübre, inorganik kimyasallar ve giyim eşyalarıdır. Hatırı sayılır hacimde karşılıklı sevkiyatın yapıldığı bu iki ülke arasındaki ilişkiye firmamız da Tunus kargo hizmetiyle dâhil olmaktadır.

  Tunus ayrıca, ülkeye giriş için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istememektedir (90 güne kadar ve turistik amaçlı ziyaretlerde.). Vatandaşların ülkeye girişte 5 bin Tunus dinarına denk döviz varlıklarını belirtme zorunlulukları bulunmaktadır.
 • Tunus Uçak Kargo ile Kargolar Güvende

  Tunus uçak kargo hizmeti, kargo transferi ihtiyaçlarının ortaya çıkması üzerinden haftalar geçmeden müşterilere çözüm sunan bir hizmettir. Tunus kargo hizmeti alındığında kara/deniz yoluyla gönderimlerde yaşanan zaman kaybı, geçen süreye bağlı olarak kargolarda yaşanması muhtemel deformasyon veya kargoların kaybolması vb. sorunları yaşamaz, Tunus kargonuzun alıcısına sizin gönderdiğiniz şekliyle ve belirtilen tarihte teslim edileceği garanti altına almış olursunuz.

  Uzun yıllardır yurt dışına kargo transferi süreçlerini yöneten ve uygulayan firmamızın Tunus kargo hizmeti güvenilir olmasının yanı sıra oldukça da ekonomiktir. Diğer bir deyişle, aldığınız hizmet kalitesiyle ödediğiniz bedeli kıyasladığınızda Tunus kargo hizmet kalitesinin bedelinden çok da fazla olduğunu deneyimleyeceksiniz.

Kargonuz hazırsa Tunus kargo hizmetimizden yararlanmanız için biz de telefonun diğer ucunda hazırız.

İletişim Formu