Togo Kargo

Togo Kargo

Togo Hava Kargo

Togo kargolarının hava yoluyla transferinde sorun yaşamak istemeyen tüm birey ve kurumlar, firmamızın hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Diğer kargo taşımacılığı yapan firmalarından bizi ayıran temel özelliklerimiz, hizmetlerimizi en güvenilir şekilde, en uygun maliyetle ve olabilecek en uygun zamanda vermemizdir. Togo kargo hizmetimizi; işinin ehli olan, titizlikle çalışan bir ekiple ve tüm dünyaya kargo taşıyan, alanlarında marka olmuş hava yolu şirketleriyle beraber, adresten adrese ve havalimanından havalimanına vermekteyiz.

Togo kargo hizmetinde uzmanlaşmış ve sektörde tanınmış olan firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için her gün kendini geliştirmekte ve dünyanın dört bir köşesine ulaşmak için durmadan çalışmaktadır.

Togo Hava Kargo Hizmeti

 • Togo Kargo Hizmetinde Önemli Noktalar

  Hava kargo hizmeti, deniz ve kara yolu kargo taşımacılığı ile kıyaslandığı zaman çok daha güvenlidir ve bu nedenle Togo kargo hizmetimiz, ihtiyaç sahiplerinin ilk tercih ettiği hizmettir. Ayrıca hava kargo taşımacılığı ile gerçekleştirilen transferler katbekat daha hızlı sonuçlanmaktadır. Hız ve güvenlik de Togo kargolarının zarar görmeden yerine ulaştırılması için olmazsa olmaz özellikler arasındadır. Yıllardır Togo kargo hizmeti veren firmamız, kargonuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırmanın yanı sıra hizmetlerini en ekonomik şekilde sunması* nedeniyle de her daim ön plandadır.

  Togo kargo hizmetimizin bedeli, kargoya ve alınmak istenen hizmetin özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Togo kargonuzu göndermenin ne kadar mal olacağını net bir şekilde öğrenmek için lütfen firmamızla iletişime geçin.
 • Togo Hava Kargo Hizmetinde Hız Faktörü

  Hava yolları, trafiğin olmaması ve hava araçlarının yüksek hızda seyretmesi nedeniyle en hızlı ulaşım kanalıdır. Bu hızın kargo taşımacılığında da kullanılmaya başlamasıyla ticari ilişkiler sınırlar ötesindeki ülkelerle de kurulur olmuştur.

  Hava yolu ile sunduğumuz Togo kargo hizmetinden yararlanan müşterilerimizin, bu kapsamda, elde ettikleri en büyük avantaj, tahmin edileceği üzere hızdır. Kara ve deniz taşımacılığıyla Afrika'nın en uç noktasına gönderilen bir kargo, ortalama 1 ay gibi bir sürede alıcısına ulaşırken hava kargo hizmetiyle bu süre, ortalama 11 saate inmektedir. Togo kargolarının alıcılarına zaman kaybı yaşanmadan gönderilmesi için hava yolu araçlarının ve hava yolunun sunduğu olanaklara ek olarak firmamız da talep alınmasından organizasyonun planlanmasına kadar tüm aşamalarda hızla çalışmaktadır.
 • Togo Kargo Taşımacılığında Güvenlik Faktörü

  Kargo gönderimlerinde en çok karşılaşılan problemler arasında üst sırada, gönderilerin güvenli bir şekilde alıcılarının eline ulaşmaması bulunmaktadır. Burada "güven" ile kastedilen husus, hassas ürünlerin kırılmadan, değerli ürünlerin gönderi sırasında kaybolmadan, sıvı ürünlerin ambalajından taşmadan, özetle kargoların deforme olmadan teslim edilmesidir. Togo kargo hizmetinde firmamız, güvenlik konusunda çok hassas davranmakta olup aldığı önlemlerle göndericilerin ve alıcıların mağdur olmasının önüne geçmektedir.
 • Togo Kargo Taşımacılığında Sınıflandırma

  Hava kargo taşımacılığında müşterilerinin taleplerini yerine getirebilmek için firmamız, alanlarında uzman çalışanları ile tüm hareketleri yakından takip etmektedir. Bu hareketler arasındaki en önemli noktalardan biri, kargoların sınıflandırılma aşamasıdır. Togo kargo hizmetinde firmamız, gönderilerinizi ilk başta, sizinle iletişim kurduğunda sınıflandırmaktadır. Togo kargo hizmetimiz kapsamında örneğin, ürününüz bozulabilir gıda ise yani "ıslak kargo" ise tehlikeli kargolardan farklı prosedürlere maruz kalarak taşınmakta, böylelikle hem ilgili kargonun hem de diğer kargolarla uçaktaki yolcuların güvenlikleri garanti altına alınmaktadır.
 • Togo

  Togo, bir Batı Afrika ülkesi olup Benin Körfezi'nde bulunan bir cumhuriyettir. Ghana, Benin ve Burkina Faso'nun arasında bulunan Togo'nun resmî dili Fransızcadır. Togo kargo hizmetimizi gerçekleştirdiğimiz bu ülkede tropikal iklim hâkimdir.

  5 ana bölgeden oluşan Togo'nun en önemli şehirleri Lome, Atakpame, Kpalim, Badou, Aneho, Kara, Dapaong ve Sokode'dir. Ülkenin en önemli geçim kaynağı tarımdır: Halkın büyük bir kısmı (%78) tarımla uğraşmakta olup pamuk, kahve ve kakao ticareti ile ülke gelirinin büyük bir kısmı karşılanmaktadır. Nemin ve yağışların az olması dolayısıyla en çok aralık ila mart ayları arasında ziyaretçi çeken Togo'ya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize alarak giriş yapabilmektedir.
 • Türkiye-Togo Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Togo arasındaki ilişkiler uluslararası toplantılarda ivme kazanmaktadır. 7 Ekim 2016 tarihinde ülkeler arası büyükelçilikler akredite olmuştur. İki ülke arasındaki dış ticari ilişkiler de güncel olarak olumlu bir havada seyreder. Türkiye Togo'ya demir-çelik, hububat, et, kâğıt ve karton ihracat ederken Togo'dan kakao ve suda yüzen araçlar ithal etmektedir. Türkiye 1992 yılından bu yana toplam 60 Togo vatandaşı öğrenciye burs vermiştir.
 • Togo Uçak Kargonun Size Sağlayacağı Avantajlar

  Firmamız her daim özenli çalışan kadrosu ile birlikte sunduğu Togo kargo hizmeti kapsamında uygun fiyatlı, güvenilir ve hızlı kargo taşımacılığı yapmaktadır. Togo kargo hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterimizin bizi tercih ederek elde edecekleri en büyük avantajlar; firmamızın profesyonelliği, hava taşımacılığı hizmetinden kolayca faydalanma imkânı ve Togo kargolarının nitelikleri ne olursa olsun doğru bir şekilde sınıflandırılarak ve doğru prosedür uygulanarak alıcılarına ulaştırılması olacaktır.

  Dünya üzerinde Türkiye ile bağlantısı olmayan tek bir nokta kalmaması amacıyla hizmetlerini sürdüren ve bu kapsamda hizmetlerine "Togo kargo"yu da ekleyen firmamız, uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal talepleri anında yanıtlamaktadır. Togo kargo hizmetimizden faydalanacak olan müşterilerimizin tek yapmaları gereken, firmamız ile iletişime geçerek profesyonel çalışanlarımıza kargolarının özellikleri ile hizmeti hangi noktalar arasında almak istediklerini belirtmek ve iletişim bilgilerini vermektir.
 • Togo Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Lome LFW Lome
  Niamtougou LRL Niamtougou

Kargolarınızı hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla taşıtmak isterseniz Togo kargo hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

İletişim Formu