Thai Airways Kargo

Thai Airways Kargo Talep Formu

Thai Airways Kargo


Thai Airways Kargo Gönderim Hizmeti

Yurt dışına hızlı ve güvenli bir şekilde kargo göndermek için Thai Airways kargo gönderim hizmetini seçin!

Kargolarınızı Bangkok, Tayland merkezli hava yolu şirketi Thai Airways ile transfer etmek isterseniz birey ya da kurumsal bir firma olmanız fark etmez, Thai Airways kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yıllardır kendi alanındaki tecrübesine tecrübe katan firmamız, profesyonel kadrosuyla sizlere her daim en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Thai Airways Kargo Gönderim Hizmeti Alın Kârlı Çıkın!

Hava yoluyla yapılan kargo taşımacılığının deniz ve kara yoluyla yapılanlara kıyasla hem zaman hem de masraf açısından daha avantajlı olduğu bilinmektedir. Firmamız da hava yolunun bu avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerine Thai Airways kargo gönderim hizmeti ile güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak başarılı transferlerin altına imzasını atmaktadır.

Firmamız ayrıca, Thai Airways kargo gönderim hizmeti kapsamında sadece havalimanları arasında değil kapıdan kapıya kargo gönderimi hizmeti de sunmakta; bu sayede müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun taşımacılık seçeneğine ulaşabilmesini mümkün kılmaktadır.

Thai Airways kargo gönderim hizmetini, kargoların hiçbir sorun yaşanmadan karşı tarafa ulaştırılacağının garantisi veren firmamızdan almayı tercih ederek en iyi hizmete en hesaplı yolla sahip olabilirsiniz.

Her Tür Kargo Bize Emanet

Şirketimiz tarafından sunulan Thai Airways kargo gönderim hizmeti ile yurt dışına evcil hayvan, koli ve evrak gibi farklı çeşitteki kargolarınızı göndermeniz mümkündür.

Kargoların deforme olmaması adına Thai Airways kargo gönderim hizmeti ile göndermek istediğiniz kargonuzun "istiflenebilir" yani üst üste konulabilir nitelikle olup olmadığı bilgisini firmamıza iletmeniz gerekmektedir.

İçeriği sıvı olan kargoların Güvenlik Bilgi Formu'na (MSDS) sahip olması gerekmektedir. Bu formun 2 yıldan eski bir tarihli olması durumunda kullanılması mümkün olmadığından tarihine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kargoların paketleme işlemleri göndericiler tarafından yapılmaktadır. Tehlikeli maddeler ise işin uzmanları tarafından paketlenmelidir. Firmamızdan paketleme hakkında detaylı bilgi edinebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bu ayrıntılara dikkat ederek istediğiniz her tür kargoyu, Thai Airways kargo gönderim hizmeti ile kolayca ve hızlıca alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Thai Airways Kargo Gönderim Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

Firmamızın sizlere sunduğu Thai Airways kargo gönderim hizmetini bizlerle iletişime geçerek en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmemiz için tarafınızdan istenen kimi bilgileri net bir şekilde iletmenizi beklemekteyiz. Bu bilgiler arasında gönderimin adresten adrese mi yoksa havalimanından havalimanına mı olacağı, kaç parça kargo olduğu ve her bir parçanın ağırlık, içerik ve ebat bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgileri firmamıza ilettiğiniz takdirde sizlere sunabileceğimiz Thai Airways kargo gönderim hizmeti ile kargonuzu güvenli bir biçimde yurt dışına gönderebilirsiniz.

Thai Airways kargo gönderim hizmetini profesyonel bir hizmet sağlayıcısından almak, sorunsuz bir süreci yaşanacağını garanti altına alır!