Tayvan Kargo

Tayvan Kargo

Tayvan Kargo

Tayvan kargo hizmeti sayesinde Türkiye'den, Asya'nın en doğusundaki ada ülkesi Tayvan'a her çeşit gönderinin sorunsuzca iletilmesi artık çok kolay!

Dünyanın en hızlı lojistik çözümü olan hava kargo taşımacılığının bir parçası olan Tayvan kargo hizmetiyle evraktan iş makinesine kadar envai çeşit kargo, hızlı olduğu kadar güvenilir bir şekilde de alıcılarına teslim ediliyor.

Tayvan Hava Kargo

 • Tayvan Hava Kargo Hizmetiyle Hedefimiz, Müşteri Memnuniyeti

  Son yıllarda ciddi bir atılım gerçekleştiren hava kargo taşımacılığı, hem bireysel hem de kurumsal gönderilerin, dünyanın birçok ülkesine güvenle yapılabilmesine olanak sağlıyor. Hemen her ülkede var olan modern havalimanları ve buralara yapılan seferler sayesinde artık günlerce beklemeden kargo hizmetinden yararlanmak mümkün olabiliyor. Bu nedenle acil olarak ulaşması gereken ya da hassas bir şekilde taşınması istenilen kargoların iletilmesinde, hava kargo hizmetlerinden her geçen gün daha fazla insan yararlanıyor. Şirketimizin Tayvan kargo hizmeti çerçevesinde de kurumsal ve bireysel tüm gönderilerde alıcı ve göndericinin tam memnuniyeti hedefleniyor. Türkiye'den Tayvan'a göndermek istediğiniz kargolar için siz de Tayvan kargo hizmetinden yararlanın, memnuniyetinizi garanti altına alın!
 • Tayvan Kargo Hizmetinde En Önemli Kriter Hızlı Olmak

  Küreselleşen dünyada sınırları kaldıran ve dünyanın pek çok ülkesindeki binlerce şirketle rekabet hâlinde olan Türk şirketleri için artık kaliteli mal ve hizmet üretebilmenin en önemli kriterlerden biri de her alanda hızlı olabilmek. Bu nedenle de dünya çapındaki ekonomik büyümeyi yakalamak ve yükselen Asya ekonomisindeki yerini almak için çabalayan birçok şirket için numune, evrak ya da dosya gönderilerinin en hızlı şekilde yerine ulaşması büyük bir önem taşıyor. Şirketimizin Tayvan kargo hizmeti sayesinde, Uzak Doğu'nun yükselen yıldızı Tayvan ile iş yapan şirketler önemli bir fark yakalamış oluyorlar. Anı yakalamak ve zamana hükmetmek isteyen bireysel kullanıcılar için de benzer bir durum söz konusu. Tayvan kargo ile dünyanın en güvenli ulaşım araçları olarak kabul edilen uçaklar sayesinde tüm gönderileriniz, farklı kıtalara, binlerce kilometrelik mesafelere ve aradaki okyanuslara rağmen en hızlı şekilde yerine ulaşıyor.
 • Hassas ve Bozulabilir Ürünler için Tayvan Kargo Hizmeti

  Tayvan kargo hizmetinin, hem gönderici hem de alıcı taraf için sunduğu bir diğer önemli ayrıcalık da tüm gönderilerin maksimum güvenlik içinde yerine ulaşıyor olması. Tayvan kargo hizmetinde gönderilen ürünlerin yüklenmesinde ve uçak içinde konumlandırılmasında büyük bir özen gösteriliyor. Özellikle ülkeye zamanında ulaşmadığı takdirde değer kaybı yaşaması muhtemel kargoların gönderilmesinde oldukça yarar sağlayan Tayvan kargo hizmeti, çabuk bozulan gıda ürünlerinin taşınmasında da hassasiyet gösteriyor. Üstelik Tayvan kargo hizmetiyle kargoların, uçakta yaşanabilecek herhangi bir türbülans ve sarsıntıda zarar görmemeleri için de tüm önlemler alınıyor.
 • Gönderilerde Başı Çeken Ürünler

  Tayvan kargo hizmetinde gönderilmesi en çok tercih edilen ürünlerin başında teknolojik ürünler ve çok çeşitli ihracat ürünleri yer alıyor. Herhangi bir diplomatik ilişki olmamasına rağmen Türkiye ile Tayvan arasındaki ticaret hacmi, yaklaşık 2 milyar doların üzerinde seyrediyor. Türkiye'nin aynı zamanda başkent Taipei'de bir ticaret ofisi de bulunuyor. Tayvan kargo hizmetiyle taşınmasında herhangi bir yasa dışı engel bulunmayan her türlü kargo transferi yapılabiliyor. Tüm kargolar, firmamızın Tayvan kargo hizmeti sayesinde hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşıyor ve bu sayede herhangi bir sorun yaşamıyor. Aynı zamanda diğer taşımacılık yöntemlerinde yüksek maliyetlere neden olan soğutma kalemi de Tayvan kargo hizmetiyle ortadan kaldırılmış oluyor. Bunun yanında altın, sanat eseri, değerli taşlar, kıymetli evrak ve benzeri yüksek bedel biçilmiş birçok değerli kargo, Tayvan kargo hizmeti sayesinde maksimum güvenlikle yerine ulaşmış oluyor. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak tehlikeli maddelerin taşıması da yapılabiliyor. Birbirinden farklı tüm bu kargo işlemleri için Tayvan kargo hizmeti kapsamında ayrı ayrı prosedürler uygulansa da firmamızın doğru yönlendirmeleriyle işlemler hızlıca hallediliyor ve kargolar güvenle adreslerine ulaşıyor.
 • Tayvan

  Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden olan Tayvan, bilgi teknolojileri alanında da başı çeken 10 ülkeden biri konumunda. Tüm bu gelişmişliğine rağmen, resmî adı "Çin Cumhuriyeti" olan Tayvan, Çin Halk Cumhuriyeti'nin ambargosu altında yaşıyor. Tayvan, oldukça modern bir ülke olmasının yanında birçok doğal güzelliğe de ev sahipliği yapıyor. 21 takımada ve Pescadores Adalarından oluşan ülkenin başkenti Taipei ile diğer büyük şehirler Tai Tung, Hua Lien, Kao-hsiung, Chang Hua, Tainan ve Taichung, önemli oranda turizm potansiyeli taşıyor. 27 milyon insanın yaşadığı bu küçük ada ülkesine, Türkiye'den 10 saat 40 dakikalık direkt uçuşlarla ulaşılabiliyor. Bu da Tayvan kargo hizmetiyle gönderilen kargoların birkaç gün içinde adreslerine teslim edilebilmeleri anlamına geliyor. Tayvan'da birbirinden farklı 4 bin ağaç çeşidi bulunuyor. Bunlardan en ünlüsü ve tüm dünyada tanınanı ise kâfur ağacı… Bu ağaçtan üretilen çeşitli ürünlerin rezervinin yüzde 70'i Tayvan'da bulunuyor.
 • Türkiye-Tayvan Arasındaki İlişkiler

  Avrupa Birliği ülkeleri haricinde, ABD, Kanada ve Rusya ve Türkiye de Tayvan'ı yarı resmî bir statüde kabul ediyor. Tayvan'da ticari ofisleri olan Türkiye'nin coğrafi güzelliklerini her geçen yıl artan bir iştahla keşfeden Tayvanlılar ise Türkiye açısından önemli bir turizm potansiyeli yaratıyor. İlişkilerin resmî düzeyde olmaması, Tayvan kargo hizmetiyle gönderilen kargoların yerlerine zamanında ulaşmasında herhangi bir engel teşkil etmiyor.
 • Ekonomik Bir Transfer için Tayvan Uçak Kargo Hizmeti

  İki ülke arasındaki ticaret hacmini değerlendiren şirketler ve bireyler, Tayvan kargo hizmetleri sayesinde tüm kargolarını ekonomik bir şekilde yerine ulaştırabiliyorlar. Tayvan kargo hizmetinin ücreti ise gönderinin tam olarak yapılacağı yere ve kargonun içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Tayvan kargo hizmet fiyatının belirlenmesinde gerekli olan bir diğer parametre de kargonun paket ölçüleri ile nereden nereye taşınacağının (havalimanından havalimanına ya da adresten adrese) bilgisi. Şirketimiz, tüm bu bilgileri öğrendikten sonra hizmet için en uygun fiyatı belirliyor.
 • Tayvan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Chi Mei CMJ Chi Mei
  Chiayi CYI Chiayi
  Green Island GNI Green Island
  Hengchun HCN Hengchun
  Hsinchu HSZ Hsinchu
  Hualien HUN Hualien
  Kaohsiung KHH Kaoshiung International Airport
  Kinmen KNH Shang-Yi
  Lishan LHN Lishan
  Makung MZG Makung
  Matsu MFK Matsu
  Nangan LZN Nangan
  Orchid Island KYD Orchid Island
  Pingtung PIF Pingtung
  Sun Moon Lake SMT Sun Moon Lake
  Taichung TXG Taichung
  Taichung RMQ Chingchuankang
  Tainan TNN Tainan
  Taipei TSA Song Shan
  Taipei TPE Chiang Kai Shek
  Taitung TTT Taitung
  Wonan WOT Wonan

Tayvan kargo hizmeti veren firmamız, güvenlik ve zamanın paradan daha değerli olduğu günümüz koşullarında kıtaları birbirine bağlamayı başarıyor.

İletişim Formu