Tayland Kargo

Tayland Kargo

Tayland Kargo

Önemli gönderiler, Güneydoğu Asya'nın önemli ülkelerinden Tayland'a, Tayland kargo hizmetleri sunan firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Müşterilere kaliteli hizmet sunarken ekonomik olmayı da hedefleyen firmamız, tüketicilerin çıkarlarını ön plana alan anlayışla en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yıllardır sürdürülen Tayland kargo çalışmaları kapsamında müşterilerimiz için en iyi hizmeti, yüksek öz güvenle vermekteyiz.

Tayland Hava Kargo Hizmeti

 • Tayland Kargo Hizmeti Firmamızdan Alınır

  Farklı gönderim seçeneklerini uygun fiyatlara sunan firmamız, uzun yıllardır uluslararası hava yolu taşımacılığı aşamalarını organize etmekte olup Tayland kargo firmaları arasında seçkin bir konumdadır.

  Tayland kargo hizmetinin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlar doğduğu anda alınması mümkündür. Müşteriler istedikleri gönderi seçeneklerinden faydalanarak firmamızın profesyonel kadrosu sayesinde teslimatlarını zamanında gerçekleştirebilmektedir. Tayland'a ihracat yapan firmalar, bireyler ve farklı kurumların Tayland kargo hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmaları amaçlanmaktadır. Müşterilerinin her tür gönderi ihtiyaçlarına tam anlamı ile çözüm üreten firmamız, Tayland uçak kargo gönderilerini oldukça detaylı planlanmış olan operasyonlar dâhilinde, gerekli önlemleri alarak gerçekleştirmektedir.

  Tayland kargo hizmeti sunan firmamız, müşteri ihtiyaçlarını tespit eden ve anında çözüm üreten, uygun fiyat seçenekleri sunan ve geniş operasyon ağına sahip olan seçkin bir firma olarak nitelendirilmektedir.
 • Tayland'da Ekonomik Kargo Gönderiminin Yolları

  Tayland kargo hizmeti sunan firmamız, hızlı ve güvenilir teslimat garantisi verirken bunun yanı sıra her zaman müşterileri için çözüm ortağı olmayı hedefler ve uygun fiyat politikası ile hareket eder.

  Tayland kargo hizmet sağlayıcısı firmamız, değerli müşterileri için her türlü ihtiyacı düşünerek ekonomik taşımacılığı garantilemektedir. Fiyat bilgilerinin net olarak belirtilmesi mümkün olmadığından net bilgi almak için Tayland kargo hizmetinden faydalanmak isteyen birey ya da kuruluşların firmamızı araması gerekmektedir. Tayland kargo fiyatları belirlenirken ihtiyaç duyulan bilgiler: ● Tayland kargosunun parça sayısı ve parça başı ölçüleri,

  ● Tayland kargosunun türü ve niteliği,

  ● Teslimatın nereden nereye gerçekleştirileceği.

  Tayland kargo hizmeti sunan firmamız fiyat politikasını belirlerken bu ve buna benzer kriterleri göz önüne alarak müşterilerine hesaplı seçenekler sunmaktadır.
 • Tayland Kargo Hizmeti Kapsamında Hangi Ürünler Gönderilmektedir?

  Tayland kargo hizmeti sunan firmamız çok farklı kategorilerde yer alan türde kargo gönderimleri gerçekleştirmektedir. Örneğin, kutu, koli, hediyelik eşya, evrak, spor araç ve gereçleri, evcil hayvanlar, cenaze, makineler, tehlikeli ya da değerli eşyalar gibi farklı türde veya kategoride birçok gönderiyi taşıtmak mümkündür.

  Tayland kargo hizmetleri kapsamında, belirtilmiş olan tüm farklı türlerin kendi içlerinde farklı prosedürlerle gönderimleri söz konusu olmaktadır. Yani bir kutu ile bir cenazenin kargo işlemleri, yürütülen prosedürleri farklılık göstermektedir. Kişilere ve kurumlara ait olan kargoların tamamı türü her ne olursa olsun Tayland kargo hizmeti sunan firmamız bünyesinde güvenle taşınmaktadır. Tayland kargo gönderimi konusunda uzman firmamız güvenilir, hızlı, ekonomik taşımacılığı garantilemektedir. Müşterilerini %100 memnun eden çalışma prensibi sayesinde firmamız aracılığı ile Tayland'a kargo göndermek oldukça kolay bir hâl almaktadır. Tayland kargo hizmeti sunan firmalar arasında alanında en iyi ve kaliteli hizmeti sunan firma olma gururu ile taşınabilecek ne varsa koruyarak taşımaktayız.

  Tayland kargo hizmeti sunan firmamız kargoları her zaman içeriklerine göre ayırmakta; fiziki özelliklerinin korunması için her türlü önlemi almakta ve dağıtımları bu kapsamda yapmaktadır.

  Bireysel ya da kurumsal gönderi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Tayland kargo hizmeti sunan firmamız, sağladığı imkânları ile güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı taşımacılık anlayışını bir araya getirmektedir. Tayland'da yer alan bütün adreslere istenilen ürünün taşınması mümkün olmaktadır. Evraklar, özel eşyalar, araçlar gibi farklı kategorilerde birçok malzeme, taşımacılık standartlarına uygun biçimde adrese teslim edilmektedir. Tayland kargo taşımacılığında en kaliteli hizmeti sunan firmamız yıllara dayanan tecrübesi ve müşteri memnuniyeti sağlaması sayesinde her zaman tercih edilmektedir. Firmamızı seçecek olan kişi ya da kurumların mutlak suretle bilmeleri gereken ilk şey, güvenli ve hızlı teslimat ilkesine göre çalışıyor olmamızdır. Tayland kargo taşımacılık hizmetlerinin bizzat bizden alınması noktasında farklı fırsat ve avantajlar elde edilmesi de söz konusu olmaktadır.
 • Tayland

  Doğal güzellikleriyle turistlerin ilgisini çeken Tayland, Güneydoğu Asya'da yer almaktadır. Büyük ve Hint okyanuslarına kıyısı olan Tayland, "özgürlükler ülkesi" olarak nitelendirilmektedir. Başkenti Bangkok olan ülkede halkın çoğu Budist'tir. Tarıma dayalı ekonomisi son yıllarda artan turizm potansiyeli ile hareketlenmiş olan Tayland'da zengin konaklama mekânları bulunmaktadır. Farklı dört bölgeye ayrılan ülkede yetmiş altı şehir bulunmaktadır.

  Tayland günümüzde turizm cennetleri arasında gösterilmektedir. Dünya eğlence merkezlerini barındıran ülke, iddialı eğlence anlayışı ile oldukça davetkâr konumdadır. Dışa açık ekonomisi ve dünya markalarının üretim merkezi olması nedeni ile de önemli bir konumdadır.
 • Türkiye-Tayland Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Tayland arasında süregelen olumlu ilişkiler her yıl daha da iyi bir noktaya ulaşmaktadır. 2007 yılında başlayan ticari ilişkinin günümüzde daha da gelişmiş olduğu görülmektedir. Turizm, tekstil, gıda, mücevher sektörü, seyahat turizmi gibi alanlarda çalışmalar yürüten çeşitli firmaların Türk yatırımcıları Tayland'da faaliyet göstermektedir. Her yıl turistik ya da ticari amaçlı yapılan gezilerin sayısında da artış gözlemlenmektedir. Bunların haricinde gelişen ilişkiler ve yapılan ticaretin getirisi olarak çeşitli evrak, ürün ya da eşyaların taşınması noktasında uçak kargo hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Tayland kargo hizmeti sunan firmamız bu anlamda gereken hizmeti güvenilir, ekonomik ve zamanında teslimat ilkesi ile gerçekleştirmektedir.
 • Tayland Uçak Kargo ile Taşımacılığın Avantajları

  Tayland kargo hizmeti sunan firmamız yıllara dayanan tecrübesi ile müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını yürütmektedir. Uluslararası taşımacılık alanında bir numara olan firmamız, bireylerin ya da kurumların her türlü gönderisini zamanında ve güvenle taşımaktadır. Kara yolu taşımacılığı düşünüldüğünde zamandan, paradan ve güvenlikten yoksun olabilecek sonuçlar akla gelmektedir. Yani hava yolu taşımacılığı özellikle hızlı ve güvenli teslimat için mutlak suretle tercih edilmelidir. Tayland kargo hizmetlerini olabilecek en iyi düzeyde sunan firmamız tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Güvenilir ve sorunsuz Tayland kargo taşımacılığı yapan firmamızı tercih eden müşterilerimizin elde edeceği avantajlar: zamanında, ekonomik, güvenli, risksiz taşımacılıktır.
 • Tayland Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ban Mak Khaen BAO Udorn
  Bangkok BKK Suvarnabhumi International
  Buri Ram BFV Buri Ram
  Chiang Mai CNX Chiang Mai International
  Chiang Rai CEI Chiang Rai
  Chumphon CJM Chumphon Airport
  Hat Yai HDY Hat Yai
  Hua Hin HHQ Hua Hin Airport
  Kamphangsaen KDT Kamphangsaen
  Khon Kaen KKC Khon Kaen
  Koh Samui USM Koh Samui
  Krabi KBV Krabi
  Lampang LPT Lampang
  Loei LOE Loei
  Lop Buri KKM Lop Buri
  Mae Hong Son HGN Mae Hong Son
  Mae Sot MAQ Mae Sot
  Nakhon Phanom KOP Nakhon Phanom
  Nakhon Ratchasima NAK Nakhon Ratchasima
  Nakhon Si Thammarat NST Nakhon Si Thammarat
  Nan NNT Nan
  Narathiwat NAW Narathiwat
  Patong Beach PBS Patong Beach
  Pattani PAN Pattani
  Pattaya PYX Pattaya
  Phanom Sarakham PMM Phanom Sarakham
  Phetchabun PHY Phetchabun
  Phi Phi Island PHZ Phi Phi Island
  Phitsanulok PHS Phitsanulok
  Phrae PRH Phrae
  Phuket HKT Phuket International
  Ranong UNN Ranong
  Roi Et ROI Roi Et Airport
  Sakon Nakhon SNO Sakon Nakhon
  Songkhla SGZ Songkhla
  Sukhothai THS Sukhothai
  Surat Thani URT Surat Thani
  Surin PXR Surin
  Tak TKT Tak
  Takhli TKH Takhli
  Trang TST Trang
  Trat TDX Trat
  Ubon Ratchathni UBP Muang Ubon
  Udon Thani UTH Udon Thani
  Utapao UTP Utapao
  Uttaradit UTR Uttaradit

Geçmişten geleceğe değer taşıyan firmamız, Tayland kargo hizmetlerini beklentilerin de ötesinde gerçekleştirmektedir.

İletişim Formu