Tanzanya Kargo

Tanzanya Kargo

Tanzanya Hava Kargo

Bireysel ya da kurumsal kargolarını Tanzanya'ya hızlı ve güvenli bir şekilde göndermek isteyenler, firmamıza ulaşarak Tanzanya kargo hizmeti alıyor!

Tanzanya kargo hizmeti alarak kargo gönderimi yapan birey ve kurumların hava yolunu tercih etmelerindeki en önemli etken, hava yolunun diğer taşımacılık türlerine kıyasla çok daha hızlı ve güvenli bir hizmet almalarına olanak sağlamasıdır. Şahıslar ve şirketler, Tanzanya kargo hizmetini tercih ederek farklı bir yolla taşınması mümkün olmayan özel kargoların gönderimini de yapabilme imkânına kavuşmaktadırlar.

Tanzanya Hava Kargo Hizmeti

 • Tanzanya Hava Kargo Hizmetinden Yararlanmak için

  Türkiye'den Tanzanya'ya Tanzanya kargo hizmeti alarak kargo göndermek istediğinizde; kargonuzun kaç parçadan oluştuğunu, her parçanın niteliği ile niceliğini, nereden alınıp nereye iletileceğini (adresten adrese, havalimanından havalimanına, adresten havalimanına, havalimanından adrese), ödemeyi hangi tarafın yapacağını ve tarafların genel iletişim bilgilerini bizimle paylaşmalısınız. Hemen akabinde ise ekibimiz tüm bu bilgiler ışığında fiyat teklifini oluşturarak tarafınıza sunacaktır. Onayınız doğrultusunda ise firmamız vakit kaybetmeden organizasyonun aşamalarını belirlemektedir. Şayet kargonuzu evinizden almamızı tercih etmezseniz Tanzanya kargonuzu bizzat bize ulaştırmalısınız.
 • Tanzanya Kargo Hava Yolu Taşımacılığından Yararlanmak

  Kargolarınızı Türkiye'den Tanzanya'ya doğrudan hava yolu firmalarıyla iletişime geçerek gönderemeyeceğiniz için hava yolları firmaları ile müşteriler arasında köprü görevi gören acentelere başvurmanız gerekmektedir. Yıllardır bu görevi başarıyla üstlenen firmamıza ulaşarak Tanzanya kargo hizmeti alabilir, kargolarınızı güvenli ve ekonomik şekilde transfer edebilirsiniz. Hava yolu firmaları ile uzun soluklu ilişkileri olan acentemiz, Tanzanya kargo hizmetini ihtiyaç duyduğunuz an kısa sürede karşılamak için 7/24 hazır bir şekilde beklemektedir.
 • Tanzanya Kargo Alarak Zamandan Kazanın

  Kargo taşımacılığında en önemli husus, kargoların bir yerden transfer edileceği yere taahhüt edilen sürede ve güvenli bir şekilde teslim edilmesidir. Hava yolu kargo taşımacılığı, bu hususları karşılayacak nitelikte olup en çok hızı dolayısıyla tercih edilmektedir. Türkiye ve Tanzanya gibi birbirinden uzak iki nokta arasında deniz ya da kara yolu kullanılarak kargo göndermekle kıyaslandığında Tanzanya kargo hizmeti alınarak kargo göndermek, transfer süresinin haftalardan günlere inmesi sebebiyle çok daha avantajlıdır.
 • Tanzanya Kargo Hizmetinin Farkı Nedir?

  Tanzanya kargo taşımacılığının diğer gönderim şekillerinden birçok farkı bulunmaktadır. Hız, güvenlik, hasar yaratmayacak istifleme, bunlardan yalnızca birkaçıdır. Üzerinde durulması gereken en önemli farklardan bir diğeri de değeri, tehlikesi, hassaslığı, hacmi ve ağırlığı nedeniyle diğer taşımacılık yöntemleriyle taşınamayacak özellikteki kargoların taşınmasına imkân sunmasıdır. Tüm bu özel kargolar, Tanzanya kargo hizmetimiz kapsamında emanet alındığı şekliyle alıcısına teslim edilmektedir.

  Tüm dünya genelinde kargo gönderimlerinde sıklıkla birtakım sıkıntılar yaşanmaktadır. Kargo şirketlerinin gönderimleri gerekli kontrollerden ve işlemlerden geçirmemesi, çalışanların ilgili kargolara emanet gözüyle bakmaması, ürünlerin taahhüt edilenden çok daha uzun sürede yerine ulaştırılması, bu sorunlardan yalnızca birkaçıdır. Hava yolu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmamız, sunduğu Tanzanya kargo hizmetinin de dâhil olduğu hiçbir kargo taşımacılığı hizmetinde bahsi geçen sıkıntıların yaşanmayacağını net şekilde taahhüt eder.
 • Tanzanya Kargo Hizmetiyle Hangi Kargoların Gönderimi Sağlanabilir?

  Tanzanya kargo taşımacılığı kapsamında, cenaze taşımacılığı, konsolide kargo taşımacılığı, havaleli özel taşımalar, tehlikeli madde taşımacılığı, ithalat ve ihracat taşımacılığı, transit yükleme taşımacılığı gibi hizmetler sağlanmaktadır. Güvenli bir şekilde ulaşmasını istediğiniz tüm Tanzanya kargolarınızın transferini şirketimiz aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır yüzlerce farklı özellikteki kargoyu Tanzanya kargo hizmeti kapsamında alıcılarıyla buluşturan firmamız sizler için her zaman en doğru tercih olacaktır.

  Tanzanya kargonuzun deforme olmadan, kaybolmadan, karışmadan, özetle hiçbir sorun yaşanmadan yerine ulaşması için hizmetinizdeyiz. Hangi tür kargoların hizmet kapsamında gönderilebileceğini, detaylı bir şekilde öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.
 • Tanzanya

  Adından daha çok Hint Okyanusu kıyısındaki konumu sebebiyle bahsettiren Tanzanya ülkesi, Afrika Kıtası'nın orta-doğusunda bulunmaktadır. UNESCO'nun koruma altına aldığı Tanzanya, tropikal iklime ve büyük, ekolojik değerlerden oluşan doğa parklarına sahiptir. 1996'dan itibaren Tanzanya ülkesinin başkenti ise Dodomo şehridir. Doğu kıyısındaki metropolü ve önemli ticaret şehirlerinden birisi olan Darüsselam, ülkenin 1996'dan önceki başkentleri arasında yer almaktadır. Ülkenin eski ve yeni başkentler dışındaki diğer önemli şehirleri arasında Bagamoyo ve Arusha da gösterilebilir.
 • Türkiye-Tanzanya Arasındaki İlişkiler

  İki ülke arasındaki büyükelçilikler, Darüsselam'da 18 Mayıs 2009'da Türkiye, Ankara'da Şubat 2017'de ise Tanzanya tarafından açılmıştır. Türkiye ile Tanzanya arasında siyasi arenada bir sorun bulunmamaktadır. İki ülke arasındaki ekonomik ilişkiler de oldukça olumlu yönde seyretmektedir. Tanzanya kargo hizmeti alınarak Türkiye'den Tanzanya'ya birçok ürün ihracatı yapılmaktadır. Türkiye, Tanzanya'dan tütün, pamuk (ham), kahve gibi ürünler ithal ederken maya, makarna, kâğıt ambalaj, temizlik malzemeleri, gübre, kablo ve kükürt gibi birçok ürünü Tanzanya'ya ihraç etmektedir.
 • Tanzanya Uçak Kargo Hizmetinden Siz de Yararlanın!

  Türkiye'den Tanzanya'nın da dâhil olduğu tüm ülkelere, şirketimiz aracılığıyla, hava yolunun avantajlarından yararlanarak kargo göndermek mümkündür. Tanzanya kargo hizmetimizden faydalanmak isterseniz şirketimiz sizler için her zaman hazır durumda beklemektedir.

  Firmamızın hava yolu şirketleriyle uzun yıllara dayanan, güven temelli ilişkileri bulunmaktadır. Bu durumun, Tanzanya kargo transferlerine referans oluşturduğundan şüpheniz olmasın. Dünya genelindeki tüm kargo taşımacılığı ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan firmamızın hizmet götürdüğü müşteriler arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız. Tanzanya kargolarınızı taşıtmak için firmamıza duyduğunuz güveni boşa çıkarmayacağımızı taahhüt ederiz.
 • Tanzanya Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Arusha ARK Arusha
  Bukoba BKZ Bukoba
  Dar Es Salaam DAR International
  Dodoma DOD Dodoma
  Geita GIT Geita
  Iringa IRI Nduli
  Kigoma TKQ Kigoma
  Kilimanjaro JRO Kilimanjaro
  Kilwa KIY Kilwa
  Lake Manyara LKY Lake Manyara
  Lindi LDI Kikwetu
  Lushoto LUY Lushoto
  Mafia MFA Mafia
  Masasi XMI Masasi
  Mbeya MBI Mbeya
  Mtwara MYW Mtwara
  Musoma MUZ Musoma
  Mwadui MWN Mwadui
  Mwanza MWZ Mwanza
  Nachingwea NCH Nachingwea
  Njombe JOM Njombe
  Pemba PMA Wawi
  Seronera SEU Seronera
  Shinyanga SHY Shinyanga
  Songea SGX Songea
  Sumbawanga SUT Sumbawanga
  Tabora TBO Tabora
  Tanga TGT Tanga
  Zanzibar ZNZ Kisauni

Tanzanya kargo transferine ihtiyacınız duyduğunuz anda firmamıza ulaşabilir, hızlı ve güvenli bir gönderim deneyimi yaşayabilirsiniz.

İletişim Formu