Tacikistan Kargo

Tacikistan Kargo

Tacikistan Kargo

Türkiye'yle arasındaki bağ nedeniyle ticari ilişkilerin giderek arttığı Tacikistan'a kargo göndermek için Tacikistan kargo hizmeti alabilirsiniz.

Uzun yıllardır sunmakta olduğumuz Tacikistan kargo hizmeti, hem şirketlerin hem de şahısların yararlanabildiği, kargoların uçaklarla taşındığı bir taşımacılık hizmetidir. Firmamızın bu hizmetindeki misyonu, hava yolu firmaları ile göndericiler arasındaki bağı kurmak ve transferin sorunsuz tamamlanması için gerekli işlemleri üstlenmektir.

Tacikistan kargo hizmeti kapsamında sahip olduğumuz imkânların tamamını kullanırken yüksek standartlarda hizmet vermenin de haklı gururunu yaşamaktayız. Sizler de istediğiniz saatlerde firmamızla iletişime geçerek hava yoluyla kargo gönderme talebinde bulunabilirsiniz.

Tacikistan Hava Kargo

 • Tacikistan Hava Kargo Hizmetinin Detayları

  Tacikistan kargo hizmeti için talep geldiğinde şirketimiz, kargonun nitelik ve niceliğe, transfer noktalarına ve alınmak istenen hizmet türüne dair birtakım bilgileri baz alarak hizmet bedelini belirlemekte ve müşterisinden onay aldıktan sonra operasyonu detaylandırmaya başlamaktadır. Sorumluluk kendisine geçer geçmez kargolara gerekli işlemleri yapmakta ve taşınmaya hazır hâle getirdiği kargoları hava yolu firmasına teslim etmektedir.

  Tacikistan kargo hizmeti kapsamında gönderilecek kargoların firmamıza ulaştırılması iki farklı yoldan yapılabilmektedir. Bu yollar, alınmak istenen hizmet türüne göre değişmektedir: Kargolar havalimanından havalimanına mı taşınacak, yoksa adresten adrese mi? Bu doğrultuda kargoların yurt içi kargo hizmeti sunan firmalarla şirketimize ulaştırılması söz konusu olduğu gibi adresinizden teslim alınması da mümkündür.
 • Tacikistan Kargo Hizmeti: Kalitesi, Hızında Gizli

  Tacikistan kargo hizmetinin en öne çıkan özelliği, hızıdır. Bu hız, kargoların deforme olmadan alıcısına ulaşmasına, hem göndericinin hem de alıcının zamandan kazanmasına ve böylelikle maddi kayıp yaşamamasına da olanak sunmaktadır. Kaliteli bir hizmet almak isteyenlerin başvurduğu Tacikistan kargo hizmetimizden sizler de başta alıcısına acil olarak ulaştırılması gerekenler olmak üzere, tüm kargolarınız için yararlanabilirsiniz.
 • Tacikistan Kargo Hizmetinde Uygun Fiyat Tarifesi

  Her ihtiyaç sahibinin yararlanabilmesi amacıyla Tacikistan kargo hizmetimizi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bununla birlikte henüz talep oluşturulmamışken net bir fiyatlandırma yapmamız; transferlerin hangi havalimanları arasında yapılacağının muğlâklığının yanı sıra parça sayısı ve parça başı ölçüleri değişiklik gösterdiğinden de mümkün olamamaktadır. Ayrıca Tacikistan kargo hizmeti ile gönderilmek istenen kargonun içeriği ve teslimat türü de fiyatlandırmayı etkilemektedir. Tacikistan kargo hizmetine ekonomik fiyatlarla ulaşmanızı sağlamak, en temel vaadimizdir.
 • Güvenilir Tacikistan Kargo Hizmeti

  Deneyimli ve uzman ekiplerimiz tarafından paketlerin hazırlanması yapılırken kaybolması ya da hasar alma durumları ihtimal dâhilinde bile değildir. Bununla birlikte kargoların gümrük kurallarına uyumlu olması sağlanacağından Tacikistan kargo hizmeti kapsamında herhangi bir olumsuzluk yaşanması da söz konusu değildir.

  Bu süreçte ambalajlama konusunda size destek olacak, gerekli bilgilendirmeyi detaylı bir şekilde yapacak; kendi yükümlülüklerimizi ise harfiyen yerine getirerek güvenli bir hizmet almanızı sağlayacağız.
 • Tacikistan Kargo Hizmeti ile Neler Gönderilebilir?

  Tacikistan kargo hizmetiyle çeşitli ürünlerin yerlerine ulaştırılmasını sağlamaktayız. Örneğin; evrakın, ihracat ürünlerinin, gıdaların, iş makinelerinin, elektronik cihazların, tehlikeli maddelerin, değerli ve hassas eşyaların, ilaçların, kozmetik ürünlerin, tıbbi cihazların, cenazelerin, evcil hayvanların, ev/iş eşyalarının Tacikistan kargo hizmeti alınarak Türkiye'den Tacikistan'a güvenle ulaştırılması mümkündür.

  Tacikistan kargo hizmeti alınarak yapılacak transferlerde ürün türüne göre dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Tacikistan kargo hizmeti alınmak istendiğinde tüm belgelerin ve izinlerin alınmış olmasına önem vermekteyiz. Böylelikle herhangi bir sorun çıkma durumunu ortadan kaldırmaktayız.

  Tacikistan kargo hizmet sağlayıcınız olarak yükümlülükleriniz konusunda sizlere destek olacak ve kargonuzun gümrükte takılması ihtimalini ortadan kaldırarak sizleri maddi manevi koruma altına alacağız.
 • Tacikistan

  En büyük etnik grubun Tacikler olduğu Tacikistan, 9 milyon civarında nüfusuyla Orta Asya'da yer alır. Denize çıkışı olmayan Tacikistan, Orta Asya'nın en küçük ülkesi olup Afganistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Çin ile sınır komşusudur. Geniş tarım alanlarına sahip olsa da ülkenin gelişmişlik düzeyi ortalamanın altındadır. Başlıca tarım ürünü pamuktur. Sınırları dâhilinde 5 binden fazla çiçek türü bulunması da dikkat çekicidir. Ayrıca maden kaynakları bakımından da zengindir. %90'ı dağlardan oluşan ülkenin en önemli kentleri, gelişmişlik açısından en iyi kent kabul edilen başkent Duşanbe'nin yanı sıra Kocand ve Novabad'dır. Tacikistan kargo hizmetinden yararlanarak Tacikistan'ın bu önemli şehirlerine olduğu gibi tüm şehirlerine kısa sürede kargo göndermek mümkündür.
 • Türkiye-Tacikistan Arasındaki İlişkiler

  Tacikistan'ın iş birliği içerisinde olduğu ilk dört ülke arasında Türkiye de yer alır. 2012 yılından sonra gelişmeye başlayan ilişkiler hâlen devam etmektedir. Türk yatırımcılar, Tacikistan'da inşaat başta olmak üzere çeşitli alanlarda yatırım yapmaktadır. Bu iş birliği çerçevesinde iki ülke arasında kargo taşımacılığı hizmetleri de her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde gelişme kaydetmektedir. Tacikistan kargo hizmeti seçeneklerimizden faydalanılarak ithalat ve ihracat ürünleri taşıtılabilir, bu vesileyle de cazip yatırım fırsatları elde edilebilir. Bunların haricinde gelişen teknolojik ürünlerin Tacikistan kargo hizmeti ile gönderilmesi de mümkün olurken ilaç ya da gıda sektörleri de yeni yatırımcılarını beklemektedir.
 • Tacikistan Uçak Kargo Hizmeti

  En iyi şartlarda sağladığımız Tacikistan kargo hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilir, hızlı bir şekilde gönderilerinizi yerine ulaştırabilirsiniz. Hizmetimiz kapsamında evrakın yanı sıra ihracat ya da ithalat malzemelerinin gönderilmesi de söz konusudur. Aynı zamanda bireysel ve özel gönderileriniz için de hizmet vermekteyiz. Özetle, her tür ürünü gönderebileceğiniz, güvenli ve hızlı bir taşımacılıksa aradığınız, biz daima yanınızdayız.
 • Tacikistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Dushanbe DYU Dushanbe
  Khudzhand LBD Khudzhand

Tacikistan kargo hizmetimizden yararlanın, kargolarınızı koruma altına alın!

İletişim Formu