Sri Lanka Kargo

Sri Lanka Kargo

Sri Lanka Kargo

Uçaklarla verdiğimiz Sri Lanka kargo hizmetimiz tüm kurum ve bireylere yöneliktir.

Sri Lanka kargo hizmetimiz, ilerleyen teknolojiye uyum sağlanmış bir şekilde uçaklarla verilmekte olup diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla pek çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır.

Sri Lanka Hava Kargo Hizmeti

 • Sri Lanka Hava Kargo Hizmeti Sağlayıcınızla Tanışın

  Kişi ve kurumların ihtiyaçlarına göre detaylandırılan Sri Lanka kargo hizmetimizle, sorunsuz transferlere imkân sunmaktayız. Güvenilir ve uygun fiyatlı Sri Lanka kargo hizmeti veren firmamız, hava kargo sektörüne girdiği ilk günden itibaren sektörün öncülerinin başında gelmiştir. Deneyimli personelleri sayesinde, kargoların ilk çıkış anından son varış noktasına kadar her adımı dikkatlice takip edip kargo transferlerini güvence altına alan Sri Lanka kargo hizmet sağlayıcısı şirketimiz, kargo güvencesi konusunda bugüne kadar yaptığı transferlerle müşterilerinden tam puan almayı başarabilmiştir. Nitelikli Sri Lanka kargo hizmetleriyle kendine misyon belirlediği müşteri memnuniyetini garanti altına alan firmamız, iş birlikçileri ve iş bilir çalışanları sayesinde kusuruz hizmet vermektedir.
 • Sri Lanka'ya Hangi Kargolar, Nasıl Gönderilir?

  Sri Lanka kargo hizmetimizle envaiçeşit gönderi (gıda ve tekstil ürünü, makine, evrak, değerli eşya, tehlikeli madde, sıvı içerikli kargo vb.) transferi güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir. Birbirinden farklı ürün grupları için farklı transfer prosedürleri uygulanmaktadır. Bu prosedürler Sri Lanka kargo hizmeti sunan firmamız tarafından sizin adınıza gerçekleştirilmekte ve ürünleriniz en kısa süre içerisinde alıcına sorunsuz ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Göndereceğiniz Sri Lanka kargosunun bilgilerini deneyimli personellerimizle paylaşıp onlardan transfer süreçleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Firmamız, Sri Lanka kargo hizmetiyle küçük bir dosyadan büyük bir makineye kadar hava yolu ile göndermek istediğiniz bütün kargolarınızı alıcılarına güvenle ulaştırmayı amaç edinmiştir. Her geçen gün gelişerek müşterilerinin memnuniyetini kendisine misyon edinen firmamız, uluslararası alanda sunduğu hizmetlere yönelik kaliteli hizmet anlayışı ve kapıdan kapıya teslim olanağıyla başta dış ticaretlere uğraşan kurumlar olmak üzere tüm ihtiyaç sahiplerine Sri Lanka kargo hizmeti vermektedir.

  Sri Lanka kargo hizmetiyle göndereceğiniz kargonuzu, sahip olduğumuz geniş ulaşım ağı sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde gideceği yere teslim etmekteyiz. Bu sayede Sri Lanka kargolarınızın teslimatı, güvenilir iş ve çözüm ortağınız olan firmamız sayesinde kusursuz ve kolay bir teslimata dönüşmektedir. Gönderileriniz, ilk çıkış noktasından son varış noktasına kadar Sri Lanka kargo hizmetimiz kapsamında korunmakta ve güvence altına alınarak alıcısına teslim edilmektedir.
 • Sri Lanka Kargo Ücretleri Nelerdir?

  Sri Lanka kargo hizmeti almak istediğinizde transfer etmek istediğiniz kargonuz için ödemeniz gereken ücret, kargonun kaç parça olduğuna ve her bir parçaya dair nitelik ve nicelik özelliklerine göre belirlenmektedir. Fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer unsur ise transferin havalimanları arasında mı adresler arasında mı yapılacağıdır. Sri Lanka kargo hizmetinden yararlanma talebinizi iletmek için bizimle iletişime geçtiğinizde deneyimli ekibimizin sizlerden isteyeceği bilgileri belirterek hizmet bedelini net bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır.
 • Sri Lanka

  Başkenti Kolombo olan Sri Lanka, doğal tabiatını hâlâ koruyan bir ülkedir ve dünyanın en güzel çay adalarından birine sahiptir. Sri Lanka, Doğu Afrika ve Güney Asya arasında, okyanus yolu üzerinde bulunduğu için ticaret yapan kişilerin uğrak noktası hâline gelmiştir. Hint Okyanusu'nun incisi olan Sri Lanka, pek çok din ve kültürden insanın bir arada bulunduğu bir ülke olup parlamenter sistemle yönetilmektedir. Yıllar boyu İngiliz sömürgesi olan ülke, 1948 yılında İngiliz Milletler Topluluğu'na dâhil, bağımsız bir üye devlet olmuştur. Başkent Kolombo her açıdan ülkenin en dikkat çeken şehridir. Nuwara Eliya, Kotte, Galle, Kandy ve Badulla ise diğer önemli şehirler arasındadır.
 • Türkiye-Sri Lanka Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Sri Lanka arasındaki ilişkiler, Sri Lanka'nın 4 Şubat 1948 yılında bağımsızlığı ilan etmesi ardından kurulmuştur. Sri Lanka'nın Ankara'daki, Türkiye'nin ise Kolombiya'daki büyükelçilikleri sırasıyla 2012 ve 2013 yıllarında açılmıştır. Türkiye'nin Sri Lanka'ya ihraç ettiği ürünler arasında dondurucu ve soğutucu cihazları, kara yolu araçlarının aksam ve parçaları, kuru baklagiller, mayalar, buzdolapları; Sri Lanka'dan ithal ettiği ürünler arasında ise çay, iç giyim ürünleri, aktif kömür ve kullanılmış dış lastikler bulunmaktadır.
 • Sri Lanka Uçak Kargo Hizmetleri ile Yüksek Hızda Transferler

  Her geçen gün gelişen ve ilerleyen günümüz dünyasında, pratik olmaya önem verilirken hızlı ve güvenilir transferler gerçekleştirmek, Sri Lanka uçak kargo hizmeti veren firmamız için en önemli hizmet ölçütüdür. Bu kapsamda Sri Lanka kargo hizmetimizi uçaklarla vererek hızımıza hız katıyor; 7/24 hizmet ulaşılabilir kalarak hizmetten her zaman faydalanabilmenize olanak sunuyoruz.

  Sri Lanka uçak kargo hizmeti veren firmamız, sahip olduğu dikkatli çalışma prensibi sayesinde tüm teslimatlarda hata riskini ortadan kaldırmıştır. Kurum, kuruluş ve bireylerin hava yolu ile kargo gönderimleri için çözüm ortakları olan Sri Lanka kargo hizmet sağlayıcısı firmamız, her türlü yasal kargonun gönderimini sağlayarak, yüksek kalite standartlarına ulaşmayı başarmıştır. Her gün deneyimli personelleriyle yüzlerce müşterisine destek sağlayan firmamız, havalimanından havalimanına olduğu gibi adresten adrese de kargo gönderimi imkânı sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ve memnuniyetlerini her zaman ön planda tutarak hazırladığımız yol ve gönderi haritası ile bütün yasal ve/veya acil gönderileri yerine güvenle ulaştırmaktayız.
 • Sri Lanka Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ampara ADP Ampara
  Ampara AFK Kondavattavan Tank
  Anuradhapura ACJ Anuradhapura
  Batticaloa BTC Batticaloa
  Bentota River BJT Bentota River
  Colombo CMB Bandaranayake
  Dambula DBU Dambulu Oya Tank
  Dickwella DIW Mawella Lagoon
  Gal Oya GOY Amparai
  Hatton NUF Castlereigh Reservoir
  Hingurakgoda HIM Hingurakgoda
  Jaffna JAF Kankesanturai
  Kandy KDW Vic. Resevour Kandy
  Katugastota KDZ Polgolla Reservoir
  Katukurunda KTY Katukurunda Slaf Base
  Kelaniya KEZ Kelaniya River
  Koggala KCT Koggala
  Mahaweli KDY Mahaweli
  Minneriya MNH Minneriya
  Sigiriya GIU Sigiriya Slaf Base
  Trincomalee TRR China Bay
  Weerawila WRZ Weerawila

Sri Lanka kargo hizmetleri sunan firmamız, hava kargo ihtiyaçlarınızda en güvenilir çözüm ortağınız!

İletişim Formu