Somali Kargo

Somali Kargo

Somali Kargo

Firmamız farkıyla Somali kargolarınızı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilir, aynı zamanda maddi tasarruf da yapabilirsiniz.

Somali'ye kargoları kolayca gönderme yolunda atılacak ilk adım, uluslararası hava kargo faaliyetleri veren firmamızla tanışmaktır: Yılların deneyimi ve müşterilerimizin güveni ile karşınızdayız. Kargonuza en az sizin kadar değer veriyor, güvenle alıcısına teslim ediyoruz. Firmamızı tercih ettiğinizde Somali kargolarınızın kaybolması, hasar görmesi, alıcıya ulaşmaması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Somali Hava Kargo Hizmeti

 • Firmamızın Somali Hava Kargo Hizmeti Hakkında

  Hava kargo alanında başarılı çalışmaları olan firmamız, Somali kargo hizmetini, lojistik firmaları, yardım amaçlı organizasyonlar, bireyler, özel firmalar ve resmî kuruluşlar için sunar. Hassas, kırılgan, bozulabilir, ağır ya da hafif her türde gönderi için Somali kargo hizmeti vermekteyiz. Sektörün öncüsü firmamız, hava kargo taşımacılığı kurallarına uygun yürütülen Somali kargo hizmeti kapsamında tüm kargolarınızı Somali'nin her bölgesine güvenle ulaştırmaktadır.

  Somali kargo hizmeti almak için bize ulaştığınızda deneyimli operatörlerimiz sizden kargo bilgilerini isteyecektir. Eksiksiz ve net bir şekilde iletilen bilgiler ise uzman ekibimiz tarafından hemen analiz edilecek, bu doğrultuda hazırlanan fiyat bilgisi tarafınıza hızlıca sunulacaktır. Verilen fiyat teklifi, teslimat süresi ve operasyon detayları sizlere uygun geldiği takdirde hemen kargo kaydınız oluşturulacaktır.
 • Her Tür Kargoyu Göndermek Mümkün mü?

  Somali kargo hizmetimizi alarak tüm özel eşyalarınızı ya da her tür ihracata konu ticari kargonuzu kolaylıkla gönderebilirsiniz. Somali kargolarında aranan tek özellik, yasallıktır. Kara veya deniz yoluyla gönderilemeyecek nitelikte bir kargoyu uçak kargo ile göndermek mümkün olduğundan siz de Somali kargo hizmetimizden faydalanarak Somali'ye göndermekte sıkıntı yaşadığınız kargolarınızı gönderebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Somali kargo hizmeti kapsamında her kargo türü için ayrı ayrı prosedürler uygulanmakta olup gerekli bilgiler tarafınıza iletilecektir.

  Çağrı merkezimize yapılan talep aşamasından Somali kargo teslimatına kadar olan bütün süreçte tüm ayrıntılarla deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir. Somali kargo hizmet bedeli ve servis süreleri hakkında detaylı bilgi almak için günün her saati hiç çekinmeden ve beklemeden firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz. İstek, öneri ve talepleriniz de firmamız için önemlidir: Tüm talepleriniz hava kargo operasyonlarımıza yön vermektedir.
 • Somali

  Somali, Afrika Kıtası'nın en doğusunda yer alır. Cibuti, Kenya, Yemen ve Etiyopya ile komşu olan Somali'nin resmî dilleri Somalice ve Arapçadır. Ülkenin en çok ziyaret alan şehirleri, Mogadişu, Boorama, Hergeisa, Kismayo'dır. Mogadişu, Somali'nin hem en büyük şehri hem de başkentidir. Ülkede yerel saat Türkiye saatine göre 1 saat ileridir. Kurak ve sıcak bir iklime sahip olduğu için Somali'de temmuz-eylül ve aralık-mart arasında ziyaretçi sayısı artmaktadır.
 • Türkiye-Somali Arasındaki İlişkiler

  Türkiye'nin Somali ile ilişkileri, Osmanlı Dönemi'ne dayanmaktadır. Türkiye, 1979 yılında açmış olduğu Somali'deki büyükelçiliğini, ülkede çıkan savaş nedeniyle kapatmak (1991) durumunda kalsa da 2011 yılında yeniden açmıştır. Türkiye, savaş döneminde desteğin esirgemediği Somali'ye en çok ikili yardımı yapmakta olan ülke konumundadır. İki ülke arasındaki ticaret hacmi geçtiğimiz yıllarda yaklaşık 120 milyon dolar seviyesine ulaşmıştır. Ayrıca Somali'de çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Türk firmalar da vardır.
 • Ekonominizi Düşünün, Somali Kargo Hizmeti Alın

  Somali kargo hizmetimizi diğerlerinden ayıran en önemli etmenlerin başında kalitesi ve buna karşılık uygun fiyatlı olması bulunmaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi ile müşteri memnuniyetinin doğru orantılı olduğu bilinciyle firmamız, Somali kargo hizmetinde kalitesinden hiçbir koşulda taviz vermeden uygun fiyat teklifleri sunmaktadır. Firmamız, fiyat ile kalite arasındaki dengeyi korumayı iş birlikçileri ile kurduğu ilişkiler ve uzun yılların verdiği deneyimle çok iyi başarmıştır.

  Somali kargo hizmeti bedeli, fiyatlandırmayı etkileyen ve kargodan kargoya değişen pek çok unsur olduğu için net olarak ifade edilmemektedir. Kargonun hangi havalimanları arasında gerçekleştirileceği, parça sayısı ve parça başı ölçüleri ile ağırlıkları, türü ve içeriği; teslimatın adresten adrese mi, havalimanından havalimanına mı yapılacağı gibi bilgileri tarafımızla paylaşmanız durumunda Somali kargo hizmet bedelini sizinle net bir şekilde paylaşmamız mümkün olacaktır.
 • En Avantajlı Gönderim İmkânı: Somali Uçak Kargo

  Gönderilerinizin tam istediğiniz zamanda, sizin istediğiniz yere ve doğru alıcıya ulaşmasını istiyorsanız Somali kargo hizmetimizi alarak tüm bu isteklerinizi karşılayabilirsiniz. Uçak kargo alanındaki deneyimi ve uzmanlığı tartışılmaz olan firmamız ile iletişime geçmeniz, tüm gönderilerinizi güven içinde yerine ulaştırmanız için yeterlidir. Somali kargo hizmeti alarak kargolarınızı taşıtma imkânına kavuşmanızın yanı sıra paketleme vb. konularda destek hizmeti alma avantajı da yakalarsınız.

  Kargo firmalarında belki de en çok önem taşıyan husus, firmanın güvenilir olmasıdır. Ne de olsa pek çok kez ilgili gönderi paketinde değeri hiçbir şey ile ölçülemeyecek derecede kıymetli şeyler yer alabilmektedir. Bu sebepten ne sigorta ne de herhangi bir şey bu zararı telafi etmede yeterli olmayacaktır. Firmamız farkı ile Somali kargo gönderilerinizi çok daha hızlı, kolay ve güvenilir gönderebilir, aynı zamanda maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

  Firmamıza teslim ettiğiniz kargonuzun emin ellerde olduğuna şüphe duymayacaksınız! Biz, kargonuzu tüm süreç boyu gözetecek, teslim aldığımız şekliyle teslim edeceğiz. Değerli, hassas, özel tüm kargolarınız bize emanet! İster ihracat amacıyla ister kişisel amaçlarla kargo gönderme talebinde bulunun, biz her ürüne aynı hassasiyeti gösterecek, memnuniyetinizi sağlamak için azami gayret göstereceğiz.
 • Somali Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alula ALU Alula
  Baidoa BIB Baidoa
  Bardera BSY Bardera
  Berbera BBO Berbera
  Borama BXX Borama
  Bossaso BSA Bossaso
  Burao BUO Burao
  Candala CXN Candala
  Eil HCM Eil
  Erigavo ERA Erigavo
  Galcaio GLK Galcaio
  Garbaharey GBM Garbaharey
  Gardo GSR Gardo
  Garoe GGR Garoe
  Hargeisa HGA Hargeisa
  Kismayu KMU Kismayu
  Las Khoreh LKR Las Khoreh
  Lugh Ganane LGX Lugh Ganane
  Mogadishu MGQ International
  Obbia CMO Obbia
  Scusciuban CMS Scusciuban

Aklınız kargonuzda kalmasın, Somali kargo hizmetimizle tüm kargolarınız güvende!

İletişim Formu