Singapore Airlines Kargo

Singapore Airlines Kargo Talep Formu

Singapore Airlines Kargo


Singapore Airlines Kargo Gönderim Hizmeti

Kargo gönderimini kolaylaştırıp basitleştiren Singapore Airlines kargo gönderim hizmetimiz sayesinde sorun yaşamayacaksınız.

Güven ve hıza dayalı hizmet anlayışı ile uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, Singapore Airlines kargo gönderim hizmeti ile kargolarını Singapore Airlines uçaklarıyla göndermek isteyenlerin yanında! 1947 yılında kurulan Singapore Airlines, 5 kıtada 64 farklı bölgeye uçuş gerçekleştirerek hem yolcu hem de kargo taşımacılığı yapmakta; tüm dünyada hizmet veren ilk 15 havayolu şirketi arasında yer almaktadır.

Singapore Airlines kargo gönderim hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hava Kargo Hizmeti Teslimat Türleri

Hava yolu ile kargo gönderme ihtiyaçlarında birey ve kurumların başvurabileceği Singapore Airlines kargo gönderim hizmetimiz, havalimanından havalimanına olduğu gibi adresten adrese de kargo transferleri yapılmasına imkân sunmaktadır. (Havalimanından havalimanına Singapore Airlines ile gönderim yapılmak istenirse kargoların yurt içinde hizmet veren kargo şirketleri aracılığıyla tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.) Singapore Airlines kargo gönderim hizmetimiz her iki seçenekte de kalitesiyle, uygun fiyatıyla ve zaman kaybettirmeyen performansıyla müşteri memnuniyetini garantilemektedir.

Singapore Airlines kargo gönderim hizmetimizden yararlanmak ve böylelikle kargolarınızı yüzlerce noktaya destinasyonu bulunan Singapore Airlines ile dilediğiniz zaman kolayca taşıtmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ücretlendirme ve Şartlar

Singapore Airlines kargo gönderim hizmetinin ücretleri, pek çok faktörden dolayı değişkenlik göstermektedir. Teslimat noktası ve kargonun özellikleri, bu faktörler arasındaki en belirleyici olanlardır. Singapore Airlines kargo gönderim hizmetini alma talebinizi iletmek için firmamızı aradığınızda ilgili bilgileri paylaşmanız beklenmektedir. Vereceğiniz bilgiler akabinde en uygun fiyatı sunmak için gerekli çalışmalarımızı yapıp size kısa sürede fiyat teklifimizi sunacağız.

Kargoların Singapore Airlines kargo gönderim hizmetimiz kapsamında en uygun şekilde taşınması için gerekli tüm yasal prosedürlerle bizzat biz ilgileniyor ve sizi de üstünüze düşen görevler konusunda doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Örneğin, tehlikeli madde içeren bir kargo taşıtılacaksa göndericilerin uygun paketleme hizmeti hakkında bilgi almak için tarafımıza ulaşmalarını bekliyoruz.

Sıvı ürünlerde ise Güvenlik Bilgi Formu'nun (MSDS/Material Safety Data Sheet) ibraz edilmesinin gerekli olduğunu; 2 yıldan daha öncesine tarihlendirilmiş formların yenilenmesi gerektiğini de önemle hatırlatıyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Bizim Farkımız

Dünyanın sayısız noktasına adresten adrese ya da havalimanından havalimanına kargo taşımacılığı hizmeti veren firmamız, Singapore Airlines kargo gönderim hizmetini de uygun ücretlendirme politikasına sadık kalarak vermektedir. Fiyat avantajımızın yanı sıra gerekli güvenlik protokollerine ve uluslararası usullere uyarak kargolarınızı uygun bir şekilde yerine ulaştırıyor, hiçbir sorunla karşılaşılmayacak güvenli gönderimlere imza atıyoruz.

Paketlemeden kargoların ulaştırılmasına kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuz her alanda size destek vermek için 7/24 hazır bekliyoruz.

Özetle biz, Singapore Airlines kargo gönderim hizmetimizle kalitenin tanımını baştan yazıyoruz!

Şirketimiz, Singapore Airlines kargo gönderim hizmeti ile kargolarınızı beklentinizin üstünde bir hizmet anlayışıyla transfer ediyor!