Şili Kargo

Şili Kargo

Şili Kargo

Alanında uzman çalışanlara sahip firmamız, hava yolu aracılığıyla Şili kargo hizmeti sunmakta; size özel, hızlı ve güvenilir çözümler üretmektedir.

Hava yolu taşımacılığı, kullanılan araçların son teknolojiye uyumlu olması ve kargoların istenilen noktaya en hızlı en güvenli şekilde ulaştırılmasına imkân sunması nedeniyle günümüzün en avantajlı taşımacılık yöntemidir. Bu avantajı Türkiye'den Şili'ye kargo göndermek isteyenlerin de yaşaması adına Şili kargo hizmeti veren firmamız, sektörün öncülerinden olup tüm dünyaya vermekte olduğu hava kargo hizmetlerinde adından hep kalitesiyle bahsettirmektedir.

Şili Hava Kargo Hizmeti

 • Şili Hava Kargo Hizmeti ve Firmamız

  Hava yolu ulaşımı, kullanılmaya başlandığı günden bu yana insanların yanı sıra kargoları da istenilen yere en hızlı şekilde ulaştırması nedeniyle daima ilk tercih sebebi olmuştur. Şirketimizin Şili kargo hizmeti de hava yolu araçlarıyla verildiğinden hızın sağladığı avantajları beraberinde getirmekte olup başta acil kargolar olmak üzere her tür kargo gönderimi için sıklıkla kullanılmaktadır.

  Tüm kurum, kuruluş ve bireylere yönelik Şili kargo hizmeti sunan firmamız, tercih edilen teslimat noktasına göre -ister havalimanına ister adrese teslim- kargo transfer sürecini organize etmekte, gerekli yönlendirmeleri yaparak Şili kargolarının hızlı ve güvenli şekilde göndericiden alıcıya ulaşmasını sağlamaktadır.
 • Şili Cumhuriyeti

  Şili, resmî adıyla Şili Cumhuriyeti, doğudan Arjantin, kuzeyden Peru'yla komşu; And Dağları ile Büyük Okyanus arasında kalan; kuzeyden güneye 4,300 km boyunca uzanan bir Güney Amerika ülkesi olup 1810 yılında bağımsızlığını ilan ederek İspanya'dan ayrılmıştır. Resmî dili İspanyolca olan ülkenin başkenti Santiago'dur ve bu şehir, ülkenin ticari ve kültür merkezidir. Şili'nin öne çıkan diğer şehirleri ise Arica, Talca, Temuco, Rancagua ve Antofagasta'dır. Bakır madeni zengini Şili, dünya genelindeki bakır talebinin üçte ikisini karşılamaktadır.
 • Türkiye-Şili Arasındaki İlişkiler

  Şili ile Türkiye arasındaki ilişkilerin temeli Osmanlı Dönemi'ne dayanmaktadır. 30 Ocak 1926 tarihinde imzalanan "Dostluk ve İş Birliği Antlaşması" ile Şili, bölgesinde Türkiye'yi tanıyan ilk ülke olmuştur. Şili'nin Türkiye'ye ve Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e verdiği önem başkent Santiago'da Türk Cumhuriyeti Meydanı, Atatürk Anıtı ve Atatürk Lisesi'nin bulunmasından anlaşılmaktadır. Bu önem Türkiye'de de karşılık bulmuştur: Başkent Ankara'da Bernardo O'Higgins Anıtı'na ev sahipliği yapan Şili Meydanı, Şili Cumhuriyeti İlköğretim Okulu ve Pablo Neruda Meydanı vardır. Türkiye'nin Latin Amerika'daki ilk büyükelçiliği de Şili'de açılmıştır. Ticari ilişkiler açısından Şili, Türkiye'nin bölgedeki 4'üncü en büyük ticaret ortağıdır.
 • Şili Kargoları Hizmetiyle Hangi Kargoları Gönderebilirsiniz?

  Şili kargo hizmeti kapsamında, değerli eşya, hassas ürün, gıda ürünü, ticari mal, hediyelik eşya, şahsi eşya vb. farklı nitel ve nicel özellikteki her Şile kargosunu Türkiye'den göndermeniz mümkündür. Şili kargo hizmetiyle "tehlikeli" olarak nitelendirilen yanıcı, yakıcı, aşındırıcı maddeler, çeşitli gazlar da güvenle taşınmakta; alıcısına zamanında ulaştırılmaktadır. İhracata konu tarım ilaçları, gübreler, kozmetik ürünler, ilaçlar, temizlik ürünleri de benzer şekilde Şili kargo hizmeti dâhilinde gönderilebilecek ürünlerdir. Tüm bu kargo türlerinin yanı sıra cenazeleriniz ile evcil hayvanlarınızın transferi için de Şili kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özetle, genel, özel ve tehlikeli gruba dâhil olan tüm Şili kargolarını, uluslararası hava yolu kargo taşımacılığı kurallarının çizdiği sınırlar çerçevesinde hizmet veren firmamıza emanet edebilirsiniz.
 • Şili Kargo Hizmetiyle Zamanla Yaptığınız Yarışta Galip Gelin

  İş dünyasındaki rekabet, firmaların ürünlerini optimum sürede tüketicisine ulaştırmasını gerekli kılmaktadır. Bu durum, Şili'ye ihracat yapan firmalar için de geçerli olduğundan ilgili firmalar, kargo transferlerinde Şili kargo hizmetinden yararlanmayı tercih etmektedirler. Firmaların yanı sıra bireyler de zamanında teslim edilmesi zaruri olan tüm kargo transferleri için Şili kargo hizmetini sıklıkla almaktadır.

  Hediye edilmek istenen değerli bir eşya, bozulabilir gıda, tıbbi cihaz, ilaç veya önemli bir evrak, ancak alıcısına vaktinde ulaştığında anlam kazanmaktadır. Dolayısıyla hız, taşımacılık yönteminin belirlenmesinde birey ve kurumlar için vazgeçilmez bir kriter olmaktadır. Bu kriteri karşılayan Şili kargo hizmeti, göndericilerin zamanla yaptıkları savaşta galip gelmelerine, ticari ve/veya özel ilişkilerini geliştirmelerine olanak sunmaktadır.
 • Şili kargo Hizmeti: Yüksek Güvenlikli Taşımacılık

  Yurt dışına kargo taşımacılığı yapan firmalardan hizmet alanlar, kargolarını yalnızca bir noktadan bir noktaya ulaştırmak istemekle kalmaz, aynı zamanda kargolarının güvenli bir şekilde taşınmasını ve hasar görmeden alıcısına teslim edilmesini ister. Aldığı kargo hizmetinde bu güven duygusunu tazeleyen firmalar, müşterilerine ya da iş ortaklarına; bireyler ise sevdiklerine gönül rahatlığıyla taahhütte bulunabilir; hem işlerini hem ilişkilerini sağlam temeller üzerine oturtabilir. Üstlendiği her transferi başarıyla sonlandırmış olması, Şili kargo hizmeti sunan firmamızın müşterilerinin güvenini kazanmasına vesile olmuş; bu güven temelinde geliştirdiği ilişkiler, her başarılı teslimatla daha da sağlamlaşmıştır.
 • Şili Uçak Kargo Hizmetinin Bedeli Ne Kadardır?

  Zamanın hiç olmadığı kadar önemli hâle geldiği günümüzde, beklentilerin de en üst noktaya ulaşması normal karşılanmaktadır. Şili uçak kargo hizmetimizle zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sunuyor; alternatif ve ekonomik çözümlerimizle yanınızda oluyoruz.

  Şili kargo hizmetimiz dâhilinde şahsi, ziynet eşyası gibi değerli, sözleşme gibi önemli, evrak gibi gizli, tüm kargolarınızı yüksek emniyet kurallarına uygun bir şekilde taşıtmanız mümkündür. Bu hizmetin bedeli ise Şili kargolarının içeriği, sayısı, teslim edileceği nokta (havalimanı ya da adres) vb. kriterler doğrultusunda belirlenmektedir.

  Size özel hazırlayacağımız Şili kargo fiyat teklifini almak için iletişim araçlarını kullanarak firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Şili kargo hizmeti sunan firmamız, tecrübenin güvenle birleştiği noktada sizleri bekliyor!

İletişim Formu