Senegal Kargo

Senegal Kargo

Senegal Kargo

Ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınması için firmamızın Senegal kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Globalleşen ve her gün gelişen dünyada firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek alanında uzman çalışanları aracılığıyla en doğru hizmeti vermektedir. Pazar payında önemli bir dilime sahip olan ve başarılı Senegal kargo hizmetini yıllardır sunan firmamızın bu konuma gelebilmesinin en büyük nedeni; sorunsuz, güvenli ve kontrollü bir hava kargo taşımacılığı yapmasıdır.

Senegal Hava Kargo Hizmeti

 • Senegal Hava Kargo Hizmeti ile Nasıl Bir Hizmet Verilir?

  Senegal hava kargo hizmeti kapsamında en büyük hassasiyetimiz müşteri memnuniyetidir. Özellikle uluslararası gönderiler yaparken iletişim kurmak, her müşterimizin hakkıdır. Bu sebepten Senegal kargo hizmetimizden yararlanmak için herhangi bir aracı olmaksızın çalışanlarımızla tüm iletişim kanallarımız aracılığıyla doğrudan iletişim kurabilir ya da Senegal kargolarınızın durumu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

  Firmamızın pazarda önemli bir konuma sahip olmasının bir diğer nedeni ise kuşkusuz herkese hizmet verme politikasıdır. Tam da bu noktada Senegal kargo hizmetimizden yalnızca ticari amaçlarınız için değil bireysel gönderileriniz için de yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz.
 • Hava Kargo Taşımacılığı ile Neler Gönderebilirim?

  Uluslararası hava kargo taşımacılığı kapsamında gönderimi ve alımı en çok yapılan ürünler, yatırım, ileri teknoloji ürünleri, araba, ham madde, kimyasal parçalar ve makine parçaları gibi ürünlerdir. Ticaret ağı gelişmiş, sektörlerinde öncü, global markaların bu denli çeşitlilikteki ürünlerini güven duyarak teslim etmesinin en büyük nedeni ise kuşkusuz hava taşımacılığının daha ekonomik olmasıdır. Senegal kargo hizmetimiz ile tüm bu ürünlerin yanı sıra evrak, cenaze, evcil hayvan, koli, tehlikeli, ağır ve değerli ürün gibi pek çok gönderinizi bizlere gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, firma çalışanlarımıza alıcı-gönderici adresleri, teslimat yeri gibi bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde ileterek Senegal kargo hizmetimizin keyfini sürmektir.
 • Senegal Kargo Hizmetini Fiyatlandırma Politikamız

  Senegal kargo hizmetimiz ile a'dan z'ye istediğiniz her ürünün gönderimini ve alımını ekonomik bir şekilde yapabilirsiniz. Gerek bireysel gerek ticari gönderimlerinizde uyguladığımız fiyatlandırma sistemimiz, kargonuzun boyutu, ağırlığı, değeri, teslim yeri gibi pek çok unsura göre değişim göstermektedir. Senegal kargo hizmetimizin bedeli hakkında daha sağlıklı bilgi almak için firma çalışanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Senegal kargo hizmetimizi tercih ederseniz en ekonomik taşımacılık hizmetini aldığınızı göreceksiniz.

  Senegal kargo hizmetimiz kapsamında ürünlerinizi adım adım takip ederek yolculuğu esnasında karşılaşılabilecek kaybolma, hasar görme, zamanında teslim edilememe gibi tüm olumsuz koşulları etkisiz hâle getiriyoruz. Senegal kargo hizmetimiz süresince sizlere en iyi koşulları sağlama amacıyla hareket ediyor, kurduğumuz iletişimden kargo transferine her aşamada çalışmalarımıza bu amaç doğrultusunda yön veriyoruz. Sizler de güvenilir ve ekonomik bir hava taşımacılığı hizmeti alabilmek için gönül rahatlığıyla Senegal kargo hizmetimizi kullanabilirsiniz.
 • Senegal

  Batı Afrika ülkesi olan Senegal, Atlas Okyanusu, Moritanya, Mali ve Gine arasında yer almaktadır. 14 bölgeye ayrılmış olarak yönetilen Senegal'in başkenti Dakar'dır. Nüfusunun büyük bir çoğunluğunu Müslümanların oluşturduğu ülkede resmî dil Fransızcadır. Aynı zamanda Noon, Wolof, Soninke, Joja, Mandinka, Pulaar ve Arapça gibi yerel diller de sıkça kullanıldıklarından ulusal dil olarak kabul edilmektedir. Dakar, Saint Louis ve Zigunchor en önemli ve yerleşik hayatın en kalabalık olduğu şehirlerdir. Senegal, uzun yıllar Fransa sömürgesi altında kalmış, 1960 yılında bağımsızlığını ilan ederek yaptığı ekonomik reformlar sayesinde Afrika siyasetinde önemli bir rol oynamıştır.
 • Türkiye-Senegal Arasındaki İlişkiler

  Senegal'in 1960 yılında bağımsızlığını ilan etmesinden sonra, Türkiye Dakar'da büyükelçilik açmıştır. Senegal ise 2006 yılında Türkiye'de büyükelçilik açmış, aynı dönem devlet başkanları arasında bir protokol imzalanmıştır. Bu protokol aynı zamanda; hayvancılık, turizm, altyapı, sağlık, el sanatları, tarım, eğitim ve bilimsel iş birliği, kültür, ulaştırma, ticaret, bayındırlık, enformasyon, yerel yönetim gibi pek çok alanı kapsamaktadır. Özellikle yapılan ticari anlaşmadan sonra gümrük politikası da ciddi oranda iyileştirilmiştir. Türkiye ile Senegal arasındaki ikili ticari ilişkiler, 2011 yılında 100 milyon dolarken 2016 yılında 160 milyon doların üzerine çıkmıştır.
 • Senegal Hava Kargo Hizmeti Neden Önemli?

  Dünya üzerinde yapılan uluslararası ticaretin %10'u hava kargo taşımacılığı ile sağlanmaktadır. Her yıl %5 ile %8 arasında büyüyen bu sektörün tercih edilmesinin en büyük sebebi ise hız ve emniyettir. Globalleşen dünyada özellikle bireysel satın alımlar artık ülke sınırlarını aşmıştır. Bu durum da şirketlerin müşterilerine kargolarını en hızlı, en ekonomik ve en güvenli şekilde ulaştırması gerekliliğini doğurmuştur. Tam da bu noktada Senegal kargo hizmetimizin çalışma politikası bu üç madde üzerine kurulmuştur. Firmamız yalnızca gönderilerinizi en güvenli şekilde taşımakla kalmaz aynı zamanda sizlere Senegal kargo hizmetini en doğru şekilde sağlamayı amaçlar. Sizler de Senegal kargo hizmetimizden yararlanarak ayrıcalıklı taşımacılıkla tanışabilirsiniz.
 • Senegal Uçak Kargo Hizmetinin Artıları

  Hava yolunun aksine deniz ve kara yoluyla taşınan ürünlerin gümrük, rota bazlı problemler, depolama gibi pek çok sorunla karşılaşmaması neredeyse imkânsızdır. Aynı zamanda kara ve deniz yolu tercihlerinizde Senegal kargolarınız birden fazla kez aktarmaya maruz kalmakta ve hasar görme riskiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bununla birlikte her bir aktarma için ek bir fiyatlandırma ve ek bir zaman harcanması da yolculuğu olduğundan daha komplike bir duruma sokmaktadır. Senegal uçak kargo hizmetimiz sizler için en kısa rotaları belirleyerek, Senegal kargolarınızı zamanında taşımaktadır.

  Sizler de Senegal kargolarınızın sorunsuz şekilde ve zamanında alıcılarınıza ulaştırılması için gönül rahatlığıyla Senegal kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
 • Senegal Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bakel BXE Bakel
  Cap Skirring CSK Cap Skirring
  Dakar DKR Yoff
  Kaolack KLC Kaolack
  Kedougou KGG Kedougou
  Kolda KDA Kolda
  Matam MAX Matam
  Niokolo Koba NIK Niokolo Koba
  Podor POD Podor
  Richard Toll RDT Richard Toll
  Simenti SMY Simenti
  St Louis XLS St Louis
  Tambacounda TUD Tambacounda
  Ziguinchor ZIG Ziguinchor

Unutmayın, Senegal kargo hizmetimizle bir telefon uzağınızdayız!

İletişim Formu