Rusya Kargo

Rusya Kargo

Rusya Kargo

Rusya kargo gönderinizi hava yoluyla ulaştırın, kargolarınıza zarar gelmesini engellerken zamandan da kazanın!

Rusya'ya kargo göndermek isteyen kişilerin, eşyaların sıfır hasarla adrese ulaştığından emin olması oldukça önemlidir. Kargoların kırılmadan, hasar almadan ya da kaybolmadan ilgili adrese ulaşması için hava yolu kargo, en doğru yöntemdir çünkü kara yoluyla yapılan taşımacılıklar kargoların güvenliğini kimi zaman sağlayamamaktadır.

Gönderimi sağlanacak olan paketlerin dayanıklılık derecesinin farklı olduğu düşünüldüğünde teslim süreleri de kısa tutulmalıdır. Bozulabilecek, hava şartlarından etkilenebilecek eşyalar, yiyecekler veya elektronik eşyalar için firmamız, en hızlı yol olan hava yolu ile Rusya kargo hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, ulaştırılmak istenen paketlerin özelliklerini bilerek, onları en uygun şekillerde yüklemektedir. Eşyaların sabit ve sarsılmaz şekilde taşınacağından emin olunmadan da Rusya kargo taşımacılığı sürecini başlatmamaktadır. Yöntemin güvenilirliğini ve izlenmesi gereken yolu merak edenler için aşağıda daha detaylı bilgi yer almaktadır.

Rusya Hava Kargo Hizmeti

 • Rusya Hava Kargo Hizmeti Nasıl Alınır?

  Bir hizmeti almadan önce herkes, öncelikle onun güvenilirliğinden emin olmak istemektedir. Hem resmî izinlerle uğraşmadan hem ekonomik hem de güvenilir Rusya kargo hizmeti nasıl alınabilir? Bu soruların cevabını almak isteyenler irtibat numaralarımızdan ya da e-posta yoluyla bizlere ulaşabilirler. Güvenilir ve hızlı Rusya hava kargo taşımacılığı isteyenler, gönderecekleri eşyanın türünü bize bildirerek en uygun yükleme ve taşıma hizmetini alabilmektedir.

  Peki, Rusya kargo hizmeti için süreç nasıl işlemektedir? Firma çalışanlarımız, Rusya kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilerinden aldıkları bilgiler neticesinde fiyat teklifi oluşturmaktadır. Akabinde iletişim bilgilerinden ulaştığı müşterilerle anlaşma sağlandığında gönderimi yapılacak olan paketlerin ya da kolilerin teyidini yapmakta ve süreci başlatmaktadır. İlgili tarihte yükleme işlemlerini gerçekleştirmekte ve kargoları alıcısına güvenle ulaştırmaktadır.

  Rusya'ya ihracat yapan firmalar gibi bireyler de bu yöntemle son derece kolay bir şekilde hizmet alabilmektedir. Rusya kargo hizmeti için firmamız, sürecin her aşamasında kontrol ve takip işlemlerini sürdürmektedir.
 • Rusya Kargo Hizmeti Ne Kadar Güvenilir?

  Profesyonellik, kaliteli hizmet ve dürüstlük, Rusya kargo hizmeti veren şirketimiz için en önemli kıstaslardır. Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de adı bilinmeyen ve insanların parasını alarak onları mağdur eden şirketler bulunduğu bilinmektedir. Ancak kurumsal hizmet veren firmamız Rusya kargo hizmeti için her aşamada gerekli izinlere tabi kalarak yasal bir çalışma yürütmektedir. Özellikle yurt dışına ihracat yapanlar için seçilecek Rusya kargo hizmet sağlayıcısının kim olduğu büyük önem taşımaktadır. Doğru firmaya ulaşmak için genellikle hummalı bir araştırma söz konusu olmaktadır. Rusya kargo hizmeti veren firmamızla bir kez iş birliği yapmanız, daha sonraki ihtiyaçlarınızda araştırma yapmanıza gerek bırakmayacaktır.

  Firmamız sayesinde, Rusya kargo paketleri, kırılma, hasar görme, kaybolma, geç ulaşma söz konusu olmaksızın bildirilen adrese ulaştırılmakta; doğum günü hediyeleri, değerli ve hassas eşyalar, çalınma riski olmaksızın güvenle teslim edilmektedir.
 • Rusya Kargo Hizmeti Alarak Aklınıza Gelen Ne Varsa Gönderin

  Rusya kargo hizmeti alınarak tehlikeli madde dâhil birçok kargo güvenle gönderebilmektedir. Gönderilebilecek olan kargolar arasında özel koliler, değerli evraklar, çeşitli hediyeler, farklı boyut ve ağırlıkta eşyalar, numuneler, gıdalar yer almaktadır. Bütün bu gönderiler, firmamızın sunduğu Rusya kargo hizmeti sayesinde ülkenin çeşitli şehirlerindeki alıcılarına da ulaştırılabilmektedir.

  Cenaze ve evcil hayvanlar da Rusya kargo hizmeti kapsamında gönderilebilecekler arasındadır. Adres değişikliği yapan kişiler özellikle değerli dostlarını yanlarına almada sorun yaşamakta; cenaze gönderimi yapmak isteyen kişiler de zamana karşı bir yarış içine girmektedirler. Rusya kargo hizmetimiz sayesinde bu tür gönderi ihtiyaçlarınızda hiçbir sorun yaşamayacaksınız.
 • Rusya

  10. yüzyılda kurulduğu tahmin edilen Rusya Federasyonu, yüz ölçümü bakımından dünyanın en geniş ülkesidir. Hem Kuzey Asya'da hem de Avrupa'da toprakları bulunan ülkede Rusça konuşulmakta olup federal birimlerde 27 ayrı dil resmî dil sayılmaktadır. Ülke nüfusunun yaklaşık %80'i Ruslardan oluşmaktadır.

  Başkent Moskova, Rusya kargo gönderimi için en çok tercih edilen şehirlerde başı çekmektedir. Rostov on Don, Samara ve Saint Petersburg diğer önemli şehirleridir. Kazan ve Astrahan da harikalar diyarı tadında iki ayrı şehir olarak Rusya hava kargo hizmeti götürülebilen şehirler arasındadır.
 • Türkiye-Rusya Arası İlişkiler

  Türkiye ile Rusya arasındaki köklü ikili ilişkiler, Soğuk Savaş sonrası yeni iş birlikteliklerine kapı aralayacak şekilde geliştirilmiştir. İki ülke arasında en çok gündemde olan konulardan biri Suriyeli mültecilerdir. Bu konu nedeniyle zedelenen ilişkiler, iki ülke halkının sağduyusu ile tekrar normalleşmeye başlamıştır. İki ülkenin ekonomik ve ticari ilişkileri de oldukça yoğundur. Rusya, Türkiye'nin enerji tedarikinde önemli bir ortağıdır. Turizm de iş birliği yapılan diğer bir sektördür. Karşılıklı yapılan turistik ziyaretlerin sayısı oldukça fazladır. Vize konusunda atılması beklenen olumlu adımlar sayesinde de daha fazla kişi, Rusya-Türkiye arasında kolaylıkla gidip gelebilecektir.
 • Rusya Kargo Fiyatlarını Nereden Öğrenebilirim?

  Rusya kargo hizmetinin bedelini kargonuz hazırsa firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Fiyatlar, şu kıstaslara göre belirlenmektedir: Mesafe, kargonun nitelik ile nicelik özellikleri ve adrese teslimat olup olmayacağı.

  Rusya kargo hizmeti almak isteyen kişiler, ilettikleri bu bilgiler doğrultusunda ne kadar ücret ödemeleri gerektiğini net bir şekilde tarafımızdan öğrenebileceklerdir.

  Her hizmetin bir bedeli bulunmaktadır ve herkes yapacağı ödemenin alacağı hizmetin karşılığı olup olmayacağını bilmek ister. Firmamız, bu hassasiyet bilinciyle hareket etmekte, Rusya kargo hizmetlerini uygun fiyatlı ancak kaliteden asla taviz vermeden sunmaktadır.
 • Rusya Uçak Kargo Hizmetinde Firma Olarak Sağladığımız Avantajlar

  Uluslararası alanda yapılan yolculukların yanı sıra uçak kargo gönderimleri de oldukça fazladır. Ancak firmamız kargo taşımacılığına yeni bir soluk getirmektedir. Firmamız, Rusya kargo hizmetiyle bütün ulaşım koşullarını olgunlaştırmakta, taşıma koşullarını eşyaların türüne göre belirlemekte ve süreç hakkında sizi bilgilendirmektedir.

  Rusya kargolarının ulaşması gereken süre içinde, hasarsız ve doğru şekilde teslim edilmesi, en önem verdiğimiz konulardır. Rusya kargolarının uçaklara doğru şekilde yerleştirildiğinden ve doğru ısıda taşınacak olduğundan emin olmadan sürecini başlatmamaktayız. Bu nedenle Rusya kargoları için verdiğimiz uçak taşımacılığı hizmetinde bütün gönderilerin sağ salim ulaştırıldığı bilgisini alana kadar takibimizi sürdürmekteyiz.
 • Rusya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Ekaterinburg SVX Koltsovo International Airport
  Khanty-mansiysk HMA Khanty-Mansiysk
  Kogalym KGP Kogalym International
  Raduzhnyi RAT Raduzhnyi
  Rybinsk RYB Rybinsk
  Solovetsky CSH Solovky
  Abakan ABA Abakan
  Achinsk ACS Achinsk
  Adler/Sochi AER Adler/Sochi
  Aldan ADH Aldan
  Amderma AMV Amderma
  Anadyr DYR Anadyr
  Anapa AAQ Anapa
  Arkhangelsk ARH Arkhangelsk
  Astrakhan ASF Astrakhan
  Balakovo BWO Balakovo
  Barnaul BAX Barnaul
  Belgorod EGO Belgorod
  Beloreck BCX Beloreck
  Blagoveschensk BQS Blagoveschensk
  Bratsk BTK Bratsk
  Briansk BZK Briansk
  Bugulma UUA Bugulma
  Cheboksary CSY Cheboksary
  Chelyabinsk CEK Chelyabinsk
  Chelyabinsk MQF Magnitogorsk
  Cherepovets CEE Cherepovets
  Cherskiy CYX Cherskiy
  Chita HTA Chita
  Chkalovsky CKL Chkalovsky
  Chokurdah CKH Chokurdah
  Chulman CNN Chulman
  Dikson DKS Dikson
  Elista ESL Elista
  Eniseysk EIE Eniseysk
  Gelendzik GDZ Gelendzik
  Groznyj GRV Groznyj
  Hatanga HTG Hatanga
  Igarka IAA Igarka
  Inta INA Inta
  Irkutsk IKT Irkutsk
  Ivanova IWA Ivanova
  Izhevsk IJK Izhevsk
  Joshkar-Ola JOK Joshkar-Ola
  Kalinin KLD Migalovo
  Kaliningrad KGD Kaliningrad
  Kaluga KLF Kaluga
  Kazan KZN Kazan
  Kemerovo KEJ Kemerovo
  Khabarovsk KHV Novyy
  Kirov KVX Kirov
  Kirovsk KVK Kirovsk
  Komsomolsk Na Amure KXK Komsomolsk Na Amure
  Kostroma KMW Kostroma
  Kotlas KSZ Kotlas
  Krasnodar KRR Rostov
  Krasnojarsk KJA Krasnojarsk
  Kurgan KRO Kurgan
  Kursk URS Kursk
  Kyzyl KYZ Kyzyl
  Leshukonskoye LDG Leshukonskoye
  Lipetsk LPK Lipetsk
  Magadan GDX Magadan
  Magdagachi GDG Magdagachi
  Makhachkala MCX Makhachkala
  Mineralnye Vody MRV Mineralnye Vody
  Mirnyj MJZ Mirnyj
  Moscow DME Domodedovo
  Moscow VKO Vnukovo
  Moscow SVO Sheremetyevo
  Moscow ZKD Leningradskiy Rail Stn
  Moscow BKA Bykovo
  Moscow XRK Paveletskiy Rail Stn.
  Murmansk MMK Murmansk
  Naberevnye Chelny NBC Naberevnye Chelny
  Nadym NYM Nadym
  Nalchik NAL Nalchik
  Naryan-Mar NNM Naryan-Mar
  Neftekamsk NEF Neftekamsk
  Nefteyugansk NFG Nefteyugansk
  Neryungri NER Neryungri
  Nizhnevartovsk NJC Nizhnevartovsk
  Nojabrxsk NOJ Nojabrxsk
  Novgorod NVR Novgorod
  Novokuznetsk NOZ Novokuznetsk
  Novorossijsk NOI Novorossijsk
  Novosibirsk OVB Tolmachevo
  Novy Urengoy NUX Novy Urengoy
  Okhotsk OHO Okhotsk
  Oktiabrskij OKT Oktiabrskij
  Omsk OMS Omsk
  Orel OEL Orel
  Orenburg REN Orenburg
  Orsk OSW Orsk
  Pechora PEX Pechora
  Penza PEZ Penza
  Perm PEE Perm
  Petropavlovsk-Kamchats PKC Petropavlovsk-Kamchats
  Petrozavodsk PES Petrozavodsk
  Pevek PWE Pevek
  Polyarnyj PYJ Polyarnyj
  Provedenia PVX Provedenia
  Provideniya PVS Provideniya
  Pskov PKV Pskov
  Rostov ROV Rostov
  Ryazan RZN Ryazan
  Salekhard SLY Salekhard
  Samara KUF Samara
  Saransk SKX Saransk
  Saratov RTW Saratov
  Smolensk LNX Smolensk
  St Petersburg LED Pulkovo
  St Petersburg ZLK Moscovskiy Railway Stn
  Stavropol STW Stavropol
  Strzhewoi SWT Strzhewoi
  Surgut SGC Surgut
  Syktyvkar SCW Syktyvkar
  Tambov TBW Tambov
  Tiksi IKS Tiksi
  Tobolsk TOX Tobolsk
  Tomsk TOF Tomsk
  Tula TYA Tula
  Tynda TYD Tynda
  Tyumen TJM Tyumen
  Ufa UFA Ufa
  Ukhta UCT Ukhta
  Ulan-ude UUD Ulan-ude, Mukhino
  Ulyanovsk ULY Ulyanovsk
  Uraj URJ Uraj
  Usinsk USK Usinsk
  Ust-Ilimsk UIK Ust-Ilimsk
  Ust-Kut UKX Ust-Kut
  Velikij Ustyug VUS Velikij Ustyug
  Velikiye Luki VLU Velikiye Luki
  Vladikavkaz OGZ Vladikavkaz
  Vladivostok VVO Vladivostok
  Volgodonsk VLK Volgodonsk
  Volgograd VOG Volgograd
  Vologda VGD Vologda
  Vorkuta VKT Vorkuta
  Voronezh VOZ Voronezh
  Yakutsk YKS Yakutsk
  Yaroslavl IAR Yaroslavl
  Nizhniy Novgorod GOJ Nizhniy Novgorod
  St Petersburg RVH Rzhevka
  Yuzhno-Sakhalinsk UUS Yuzhno-Sakhalinsk

En az sarsıntı, sıfır kaybolma riski, doğru taşıma şartları ve en güvenilir Rusya kargo hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu