Romanya Kargo

Romanya Kargo

Romanya Kargo

Yıllardır sunduğumuz uçak kargo hizmetlerinden elde ettiğimiz deneyimlerimizle biçimlenen Romanya kargo hizmetimizle yanınızdayız.

Yurt içinde kargo göndermek için çok fazla seçenek olmasına karşın gönderilerin yurt dışına gideceği durumlarda bu seçenekler azalmakta ve çoğu kişi adına süreç oldukça karışık bir hâl alabilmektedir. Sektörün önde gelenlerinden olan şirketimiz, hem bireyler hem de kurumlar için sunduğu yurt dışı kargo hizmetlerinde operasyon sürecini titiz bir şekilde yöneterek bu karışıklığı profesyonel bir şekilde çözmektedir.

Hizmet verilen ülkeler arasında bulunan Romanya'ya kargo göndermek istediğinizde Romanya kargo hizmeti veren firmamızın deneyimlerinden yararlanabilir, ihtiyaç sürekli hâle geldiğinde de Romanya kargo hizmeti için herhangi bir yeni arayış içerisine girmek zorunda kalmadan, alıştığınız nitelikli hizmeti almaya devam edebilirsiniz.

Romanya Hava Kargo

 • Romanya Hava Kargo Hizmeti ile Kusursuz Transfer İmkânı

  Romanya ile Türkiye arasında düzenlenen uçak seferlerinin sıklığı sayesinde Romanya kargo hizmeti ile kargo göndermek, oldukça hızlı bir hâl almıştır. Firmamızın emanet aldığı gönderileri alıcılarına hızla ulaştırmasının bir diğer sebebi de Romanya kargo hizmetinin tüm aşamalarını titizlikle planlaması ve organizasyonu hataya mahal vermeyecek şekilde yürütmesidir.

  Hızın yanı sıra firmamız, hava kargo alanda sunduğu özel hizmetlerden edindiği tecrübe sayesinde kargoları sorunsuz ve güvenli bir şekilde de yerlerine ulaştırmaktadır. Bu nedenle, standart bir kargo hizmetinin çok daha ötesinde olan Romanya kargo hizmetiyle tehlikeli, hassas ya da değerli ürünler de gönderilebilmektedir. Romanya kargo hizmeti kapsamında göndereceğiniz tüm özel gönderileriniz için şirketimiz özel bir hassasiyet gösterecektir. Ayrıca her zaman olduğu gibi "sorunsuz" ve "sorumlu" hizmeti anlayışından hareketle, Romanya kargo hizmetinden yararlanmanız durumunda, öngördüğü tüm sorunları bertaraf edecek önlemleri alacaktır.

  Özetle, kusursuzluğun gözetildiği Romanya kargo hizmetiyle farklı niteliklerdeki kargolarınız, alıcılarına hiçbir sorun yaşanmadan teslim edilmektedir. Üstelik transfer süresince istediğiniz zaman bilgi almanız ve durumdan haberdar olmanız da mümkündür.
 • Romanya Kargo Hizmeti Alın, Yüksek Meblağlardan Kurtulun!

  Romanya kargo hizmetimizin en cazip noktalarından birisi de sunduklarına kıyasla uygun bir fiyat politikasına sahip olmasıdır. Romanya kargo hizmeti kapsamında gönderilecek her kargo için nitelik ve hizmet türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu süreçte kargoya ait özellikler değişse de genel anlamda "uygun fiyatlı olma" politikasından taviz verilmemektedir.

  Türkiye'nin neresinde olursanız olun, kargolarınızın adresinizden teslim alınmasını tercih edebilirsiniz. Havalimanları yerine adresler arasında taşımacılık yapılmasını tercih etmeniz durumunda da ekonomik bir fiyat teklifi göndereceğimizden şüpheniz olmasın.

  Gönderilerinizi Romanya'daki iş ortaklarınıza ya da dostlarınıza vakit kaybetmeden ve en ekonomik şekilde göndermek isterseniz Romanya kargo hizmeti veren şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Romanya Kargo Hizmetinde Adresten Adrese Teslimat Seçeneği

  Romanya kargo hizmetine dair talep alındığı andan itibaren süreç ile ilgili tüm planlamalar yapılmaktadır. Transfer hangi havalimanları arasında gerçekleştirilecekse ona göre detaylar belirlenmekte olup teslimat türüne göre bir program çıkarılmaktadır. Bu aşamada, çoğu kurumsal müşterimizin tercih ettiği gibi gönderileriniz ile daha fazla uğraşmamak ve en uygun hizmeti almak adına adresten adrese teslimat seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle Romanya kargo hizmet süreci sizin adınıza çok daha zahmetsiz, çok daha stressiz bir şekilde nihayete erecektir.

  Adresten adrese değil, havalimanından havalimanına teslimat yapılmasını isterseniz kargolarınızı yurt içi kargo firmalarıyla tarafımıza ulaştırmanızı beklemekteyiz.
 • Romanya Kargo Hizmetiyle Dünyalar Taşınıyor!

  Romanya kargo hizmetiyle gönderilecek kargolar için -yasal oldukları sürece- sınırlama söz konusu değildir. Buna karşın güvenlik önlemleri, harfiyen yerine getirilen prosedürler sayesinde alınmaktadır. Örneğin bozulma riski taşıyan ürünler farklı, tehlikeli içeriğe sahip ürünler farklı işlemlerden geçirilmektedir (ambalajlama, istifleme vb.).

  Ev ve iş yeri eşyaları, tekstil ürünleri, ham maddeler, iş makineleri, spor ekipmanları, müzik aletleri, tehlikeli maddeler, hassas ve değerli ürünler, Romanya kargo hizmeti alarak gönderebileceğiniz kargolara örnek olarak verilebilir. Ayrıca Romanya kargo hizmetinden yararlanarak evcil hayvanlar ile cenazeleri de sorunsuz ve hızlı bir şekilde, olmaları gerektikleri yerlere ulaştırmak mümkündür.
 • Romanya

  Balkan Yarımadası'nda bulunan Romanya, Avrupa'nın en büyük ülkeleri arasındadır. 1947 yılında kurulan ülke, 2007 yılı itibarıyla da Avrupa Birliği'ne dâhil edilmiştir. Romanya, Karadeniz'e kıyısı olması dolayısıyla Türkiye'nin deniz komşuları arasında bulunur. Tarihî süreç içerisinde 9 farklı bölgeye ayrılan ve bu bölgelere göre yönetilen ülkenin en dikkat çeken şehri, başkent Bükreş'tir. Tarihî bölgeleri, yapısı ve dokusu ile "Küçük Paris" olarak adlandırılan Bükreş, öncelikli olarak görülecekler yerler arasında bulunur. Bükreş dışında ülkenin önemli şehirleri ise Banat, Kaloşvar, Köstence ve Maramureş'tir.
 • Türkiye-Romanya Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Romanya arasındaki ilişkiler, 2011 yılında imzalanan "Stratejik Ortaklık Belgesi" ile stratejik ortaklık seviyesinde sürdürülmektedir. Daha sonrasında, 2013 yılı itibarı ile imzalanan "Eylem Planı" ile de iki ülke arasındaki ticari ve sosyal ilişkilerin daha da geliştirilmesi hedeflenmiştir. Balkanlarda en büyük ticaret ortağı olan iki ülkenin, dış ticarete konu ürünleri arasında metal cevherleri, demir-çelik, ham petrol ürünleri (Romanya ihracatı); tekstil, demir-çelik, kara taşıtları, enerji üreten makine ve cihazlar (Türkiye ihracatı) ön plandadır. Öte yandan her yıl binlerce turist, iki ülke arasında ciddi bir trafik oluşturmakta, bu da ülkeler adına önemli bir gelir kapısı oluşturmaktadır.
 • Romanya Uçak Kargo Hizmetinde Bilgi Edinme

  Romanya kargo hizmeti veren şirketimiz, müşterilerinin kaygılarını en aza indirmeyi kendine amaç edinmiştir. Bu sayede bireysel ya da kurumsal müşterilerin diledikleri zaman, diledikleri konuda danışabilecekleri şirketimizi ulaşılabilir kılmaktadır.

  Yıllardan beri sektörde elde ettiğimiz deneyimlerimiz ışığında kurduğumuz çalışma sistemimiz sayesinde, Romanya kargo hizmeti almak ve süreç boyunca bilgi edinmek için efor sarf etmek zorunda kalmayacak; güvenilir bir firma ile çalışmanın, her sorunuzu ve sorununuzu iletebileceğiniz bir muhatap bulabilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.
 • Romanya Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Arad ARW Arad
  Bacau BCM Bacau
  Baia Mare BAY Baia Mare
  Bucharest OTP Henri Coanda International
  Bucharest BBU Baneasa
  Caransebes CSB Caransebes
  Cluj-napoca CLJ Cluj Napoca International Airport
  Constanta CND Kogalniceanu
  Craiova CRA Craiova
  Deva DVA Deva
  Iasi IAS Iasi
  Oradea OMR Oradea
  Satu Mare SUJ Satu Mare
  Sibiu SBZ Sibiu
  Suceava SCV Salcea
  Timisoara TSR Timisoara (Traian Vuia) International
  Tirgu Mures TGM Tirgu Mures
  Tulcea TCE Tulcea

Romanya kargo hizmeti ihtiyacınızı karşılamak için firmamıza ulaşmanız yeterli!

İletişim Formu