Qantas Airways Kargo

Qantas Airways Kargo Talep Formu

Qantas Airways Kargo


Qantas Airways Kargo Gönderim Hizmeti

Qantas Airways ile kısa sürede kargo taşımacılığı yaptırmak için firmamızın Qantas Airways kargo gönderim hizmetini seçin!

Avustralya'nın uluslararası hava yolu şirketi Qantas ile kargo göndermek istediğinizde başvurabileceğiniz yetkin adreslerden biri, çoğunluğun ilk tercihi, firmamızdır. Qantas Airways kargo gönderim hizmetimizden herkes yararlanabilmekte, kargolarını hasarsız bir şekilde taşıtma imkânına kavuşmaktadırlar.

Qantas Airways kargo gönderim hizmeti almak için firmamızla irtibat kurmanız yeterlidir.

Paketlemeden Teslimata Hizmet Süreci

Paketleme: Qantas Airways kargo gönderim hizmetimizle gönderilmek istenen kargoların paketlenmesi göndericinin sorumluluğundadır. Gönderilecek kargonun tehlikeli madde sınıfına dâhil olması durumunda firmamızla iletişime geçilmesi ve paketleme hakkında bilgi alınması gerekmektedir.

Talep Oluşturma: Qantas Airways kargo gönderim hizmeti almak için atmanız gereken ilk adım, firmamıza ulaşmaktır. Siz kargonuza ait özellikleri paylaştıktan, yetkililerimiz ise bu özellikler doğrultusunda fiyatlandırma yaptıktan sonra anlaşma sağlanması durumunda talebiniz gerçekleştirilmek üzere harekete geçilecektir.

Kargonun Teslim Alınması: Firmamız, Qantas Airways kargo gönderim hizmetini adresten adrese ve havalimanından havalimanına sunmaktadır. Havalimanından havalimanına yapılacak transferlerde kargonun yurt içi kargo firmaları vasıtasıyla tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Transfer: Firmamız, kargonuzun taşıyıcısı Qantas Airways ile aranızdaki bağlantıyı sağlayacaktır. Kargonuzun nerede olduğunu transfer aşamasında bizlerden öğrenebilirsiniz.

Kargonun Teslim Edilmesi: Başarılı bir transfer sürecinin ardından kargonuz tercihinize göre havalimanında ya da adreste, alıcısına sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir.

Gönderilebilecek Ürünler

Gönderici ile alıcı arasındaki mesafe ne kadar fazla olursa olsun, Qantas Airways kargo gönderim hizmeti oldukça güvenilirdir. Bu nedenle de sıvı ve tehlikeli de dâhil birçok ürün, hava kargo ile taşınabilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki tehlikeli madde taşımacılığı için özel bir paketleme yöntemi kullanılmaktadır (Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.).

Sıvı madde taşımacılığı için de özel bazı kıstaslar söz konusudur: Sıvı maddelerin MSDS (Material Safety Data Sheet/Güvenlik Bilgi Formu) olmaksızın Qantas Airways kargo gönderim hizmeti kapsamında taşınması mümkün değildir. 2 yıldan önceki bir tarihte verilmiş belgeler yenilenmelidir çünkü ancak bu formun mevcudiyeti ile Qantas Airways kargo gönderim hizmeti sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Bunların yanı sıra taşıtılacak olan eşyaların istiflenebilir nitelikte olup olmadığına dair bilgi verilmesi taşımacılığın kusursuz olabilmesi için önemlidir. Taşıma yaptıracak olan kişilerin ticari ürün, özel hediye, yiyecek, içecek ve daha birçok kargoyu gönderme şansı bulunmaktadır.

Hizmet Bedeli

Qantas Airways kargo gönderim hizmetinin bedeli, taşınacak olan eşyanın türüne ve mesafeye göre değişmektedir. En direkt bilgi için firmamız ile doğrudan iletişim kurmanız ve taşıtmak istediğiniz eşyaların niteliği hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Adresten adrese ya da havalimanından havalimanına yapılacak teslimatlar için ücret bilgisi değişiklik arz etmektedir. Gönderilecek olan koli miktarı da Qantas Airways kargo gönderim hizmetinin ücretini belirleyici bir diğer kıstastır.

Qantas Airways kargo gönderim hizmeti ile ürünlerin raf ömrü, dayanıklılık süresi ve hassasiyetine uygun taşımacılık yapılmaktadır.