Porto Riko Kargo

Porto Riko Kargo

Porto Riko Hava Kargo

Porto Riko kargo hizmetimiz ile işinizi okyanus ötesine taşıyın!

Porto Riko'ya ihracat yapan firmalar ya da bireysel olarak Porto Riko'ya kargo gönderimi yapacak müşterilerimiz için verdiğimiz Porto Riko uçak kargo hizmetimiz sayesinde okyanus ötesine ulaşım, artık çok kolay. Kara yolu ya da deniz yolu ile teslimat yapacak Porto Riko nakliyat şirketlerinin hizmetlerine kıyasla Porto Riko kargo hizmetimiz çok daha hızlı, ekonomik ve güvenli!

Porto Riko kargo hizmetimiz ile göndermek istediğiniz ürünlerin sizler için olan kıymetinin farkında olan çalışma ekibimiz, nakliyatı yapılacak olan kargonuzu gerekli tüm güvenlik önlemlerini almış olarak taşımakta ve istenilen noktaya taahhüt ettiği sürede ulaştırmaktadır. Porto Riko kargo hizmetimizden faydalanmaya karar verdikten sonra tek yapmanız gereken, bize ulaşmak ve sonrasında stressiz teslimatın keyfini çıkarmak.

Porto Riko Hava Kargo Hizmeti

 • Porto Riko Hava Kargo Hizmeti ile Güvenilir Teslimatlar

  Porto Riko kargo hizmetimiz ile kıtalar arası mesafeleri hızlıca katetmenin yanı sıra güvenli bir teslimatın rahatlığını da yaşayacaksınız. İşiniz için gönderimi yapılacak özel ekipmanlarınız ya da bireysel olarak gönderimini yapmak istediğiniz, sizin için özel bir anlamı veya anısı olan tüm eşyalarınız, Porto Riko kargo hizmetimiz ile Atlantik Okyanusu'nu geçerken siz de içiniz rahat bir şekilde teslimatın sonlandırılmasını bekleyeceksiniz.
 • Porto Riko Kargo Hizmetimizle Taşınabilecek Kargolar Hakkında

  Porto Riko kargo hizmeti alarak farklı boyutta ve ağırlıkta olan tüm kargolarınızı gönderebilirsiniz. Geniş kargo gönderim yelpazemiz ile işiniz için gerekli küçük bir evraktan ağır ve büyük iş makinelerine, müzik aletleri ve spor aletleri gibi ekipmanlarınızdan değerli ve pahalı eşyalarınıza kadar aklınıza gelebilecek her türlü kargonuz, türlerine özel prosedürlere tabi kalmaları şartıyla Porto Riko uçak kargo hizmetimiz kapsamında güvenli bir şekilde teslim edilir. Ayrıca Porto Riko kargo hizmetimiz ile hiçbir tereddüt yaşamadan evcil hayvanlarınızı ve cenazelerinizi de yerlerine ulaştırılmak üzere gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.
 • Porto Riko Kargo Fiyat Tarifemiz

  Porto Riko kargo hizmet bedeli, göndermek istediğiniz kargonun türüne, ölçülerine, eğer parçalar şeklinde gönderilecekse kaç parçadan oluştuğuna, ulaşımın hangi havalimanları arasında gerçekleşeceğine ve teslimatın adresten adrese mi yoksa havalimanından havalimanına mı olacağına vb. etkenlere göre değişmektedir. Firmamıza Porto Riko kargo hizmeti almak için ulaştığınızda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızdan hizmet ücretimizi öğrenebilirsiniz.
 • Porto Riko Kargo Hizmetimizle Mesafeler Sizi Korkutamayacak!

  Porto Riko kargo hizmetimiz ile mesafeleri kısaltıyoruz. Gönderimini yapmak istediğiniz bir kargonuz var; fakat uzun mesafeden dolayı tereddüt yaşıyorsanız Porto Riko kargo hizmetimiz ile tüm bu soru işaretlerini kafanızdan silebilirsiniz. Deniz yolu nakliyat firmaları veya kara yolu nakliyat firmalarına göre daha güvenilir ve hızlı bir hizmet olan Porto Riko kargo hizmetimiz ile göndermek istediğiniz kargonuz hızlı ve ekonomik bir şekilde Porto Riko'daki havalimanına ya da belirttiğiniz adrese ulaşır.
 • Porto Riko

  Önceden bir İspanyol sömürgesi olan Porto Riko, Paris Antlaşması ile ABD yönetimine bağlanmıştır. İç işlerinde bağımsız olan ülke, dış işlerinde ABD yönetimine bağlı özerk bir bölgedir. ABD Doları kullanılan ülkeye giriş yapmak için ABD vizesi gereklidir. Porto Riko'nun başkenti San Juan şehridir. Ülke, Porto Riko ana adası dışında Vieques, Culebra, Mona, Desecheo ve Caja de Muertos isimli adalardan oluşur. İspanyolcada "zengin liman" anlamına gelen Porto Riko, doğal güzellikleri ve plajları ile görülmeye değer bir ülkedir. Porto Riko'nun ekonomisi Dünya Bankası tarafından yüksek gelir ekonomisi olarak tanımlanmakta; Dünya Ekonomik Fonu tarafından da Latin Amerika'daki başlıca ekonomiler arasında gösterilmektedir. Ülkenin önde gelen endüstrileri; ilaç, tekstil, petrokimya ve elektroniktir.
 • Türkiye-Porto Riko Arasındaki İlişkiler

  Türkiye'nin Miami Başkonsolosluğu'nun görev bölgesi kapsamına, Porto Riko da girmektedir (Diğerleri: Florida, Kuzey ve Güney Carolina, Georgia eyaletleridir.).

  Karayipler ve Latin Amerika'da önemli bir merkez olan Miami Başkonsolosluğu, çeşitli konularda iki ülke arasında köprü görevi görmekte ve ikili ilişkileri geliştirmektedir.
 • Porto Riko Uçak Kargo Hizmeti Alın, Kârlı Çıkın

  Porto Riko kargo hizmetimiz ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize, ekonomik, hızlı, sorunsuz ve güvenilir ulaşım avantajları sunmaktayız. Porto Riko kargo işlemleri kara yolu ve deniz yolu ile gerçekleştirildiği zaman, gönderimi yapılacak değerli veya hassas ürünlerde yaşanabilecek hasar veya kaybolma gibi sorunlar müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Bunun yanı sıra teslimat sürelerinin uzun olması, işlerinizi aksatacak bir süreç ile karşı karşıya kalmanıza da sebep olabilmektedir. Bu noktada Porto Riko kargo hizmetimizi tercih edere, söz konusu sorunların hiçbirini yaşamadan kargolarınızı alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

  Firmamız, Porto Riko kargo hizmeti ile Porto Riko havalimanlarına ya da belirli bir adrese gönderilecek olan kargolarınızı, uzman bir kadroyla teslim almakta ve yolculuğunun sonuna dek gözetmektedir.

  Siz değerli müşterilerimizin Porto Riko kargo gönderimleriniz için firmamız ile temasa geçmesi durumunda izlediğimiz yol şu şekildedir: Gönderilecek kargonun nitelik ve nicelik özellikleri belirlenir, Porto Riko kargo hizmetimizden faydalanacak gönderen ve alıcı bilgileri alınır, hangi havalimanları arasında teslimat yapılacağı öğrenilir ya da adrese teslimat yapılacaksa adres bilgileri edinilir. Daha sonrasında kaliteli bir ulaşım sağlama gayesinde olan firmamız Porto Riko kargo hizmetinin tüm süreç organizasyonunu eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak için çalışmalarına başlar.
 • Porto Riko Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Aguadilla BQN Borinquen
  Arecibo ARE Arecibo
  Culebra CPX Culebra
  Dorado DDP Dorado Beach
  Fajardo FAJ Diego Jimenez Torres
  Humacao HUC Humacao Arpt
  Humacao PPD Palmas Del Mar
  Mayaguez MAZ Eugenio M De Hostos
  Ponce PSE Mercedita
  Roosevelt Roads NRR Roosevelt NAS
  San Juan SJU Luis Munoz Marin Intl
  San Juan SIG Isla Grande
  Vieques VQS Vieques

Porto Riko kargo hizmetimiz ile kıtalar arası nakliyatın tüm ayrıcalıklarını hissedin!

İletişim Formu