Portekiz Kargo

Portekiz Kargo

Portekiz Kargo

Şirketimizin Portekiz kargo hizmeti, kurumsal ve bireysel herkesin yararlanabildiği bir hava kargo hizmetidir.

%100 müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız, Portekiz kargo hizmetiyle kargoların hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde adreslerine ulaştırılmasını sağlar. Portekiz kargo hizmetini uzun yıllardır veren firmamız, alanında edindiği deneyimini müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına kullanır ve yeni her transferi kendisi için yeni bir deneyim olarak değerlendirir. Dosyadan evraka, pasaporttan numuneye, koliden ağır makineye kadar tüm kargolarınızı Portekiz kargo hizmeti veren firmamız aracılığıyla sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Portekiz Hava Kargo

 • Portekiz Hava Kargo Hizmetiyle Gücünüze Güç Katın

  Firmamız, Portekiz kargo hizmeti kapsamında Türkiye'den Portekiz'e ulaşması gereken kargoların, nitelikli hava yolu firmaları vasıtasıyla transfer edilmesi için gerekli organizasyonu planlama ve gönderici, alıcı, hava yolu firması üçgeni arasındaki bağı kurma görevini üstlenmiştir.

  Portekiz kargo hizmeti ile firmamız, özellikle uluslararası düzeyde iş yapan değerli müşterilerinin gücüne güç katar, yoğun çalışan müşterilerinin iş yükünü hafifletir, kargolarının adrese sorunsuz ulaşımını sağlar, müşterilerini kargo derdiyle uğraşmaktan kurtarır.

  Her Portekiz kargo hizmetinde profesyonelliği gözeten firmamız, kargonuzun teslimatını tam zamanında ve titizlikle gerçekleştirir. İş çevrelerinin numunelerini, kolilerini ve evrakını sorunsuz bir şekilde adrese ulaştırdığı gibi aynı özeni bireysel kargolarda da gösterir: Hediyelerinizi, en az sizin kadar özen göstererek taahhüt ettiği zamanda adreslerine teslim eder.
 • Yasal Olan Her Şeyi Gönderebilirsiniz

  Şirketimiz Portekiz kargo hizmetlerini, hem kargonun ayrılacağı hem de gönderileceği ülkenin yasalarına uygun bir biçimde sunar. Bu çerçevede tüm evrak, pasaport, numune, gıda, değerli ve hassas kargolarınızı firmamızdan Portekiz kargo hizmeti alarak güvenle alıcılarına ulaştırabilirsiniz. Gıda ürünleri, organik kimyasal ürünler, plastik ham maddeler, beyaz eşya ürünleri ve elektrikli ev aletleri, inşaat malzemeleri, cenazeler ve evcil hayvanlar Portekiz kargo hizmetinden yararlanarak Türkiye'den Portekiz'e gönderilebilecek kargolara örnektir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
 • Portekiz Kargo ile Hızlı ve Güvenli Transferler

  Hava yolu kargo taşımacılığının en önemli özelliği, hızlı ve güvenli transferlere imkân sunmasıdır. Firmamız da Portekiz'e gönderilecek kargosu olanların bu hız ve güvenlikten yararlanması adına uzun yıllardır Portekiz kargo hizmeti vermektedir.

  Portekiz kargo hizmetimizden yararlanarak gönderilerinizi diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürede ve hiçbir deformasyona uğramadan alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

  Konusunda uzman bir kadronun yanı sıra yılların verdiği bir tecrübeye sahip olan şirketimiz, bu tecrübe ve uzmanlıkla, değerli müşterilerinin tüm gönderilerini ilk aşamadan son aşamaya, yani alıcısına ulaşıncaya kadar takip eder. Firmamızın Portekiz kargo hizmeti kapsamındaki bir diğer artısı da uluslararası havacılıkta kendini kanıtlamış hava yolu şirketleriyle iş ortaklıkları kurmuş olmasıdır.

  Özetle tüm bu özellikler, sorunları ortadan kaldıracak stratejiler geliştiren ve yenilikleriyle müşterilerini memnun eden firmamıza Portekiz kargo hizmeti dâhilinde emanet edilen gönderilerin sıfır zararla ve tam zamanında adresine ulaştırılmasına olanak sunar.
 • Dürüstlük İlkemiz ve Ulaşılabilirliğimiz

  Portekiz kargo hizmet sağlayıcısı firmamız, tüm hizmetlerinde dürüstlük ilkesini benimsemiş olup bu doğrultuda müşterileriyle olan ilişkilerinde şeffaflıktan yana olmuştur. Bu özelliği sayesinde Portekiz kargo hizmeti almak isteyenlerin tercih ettiği isimler arasında her daim üst sıralarda bulunmakta olan şirketimiz, edindiği bu değeri korumaya azami seviyede önem gösterir.

  Ek olarak zamanın kıymetini bilen firmamız, sizleri zaman kaybına uğratmaz, çözüm odaklı hareket eder. Bu doğrultuda Portekiz kargo hizmetinin ulaşılabilirliğine, tıpkı diğer hizmetlerinde olduğu gibi özellikle dikkat eder; kurumsal ve bireysel müşterilerinin kendilerine istedikleri saatte ulaşabilmesini sağlar.

  İhtiyaç doğduğu an, şeffaf bir şekilde sunduğumuz Portekiz kargo hizmetimizden yaralanmak için yalnızca bize ulaşmanız yeter.
 • Portekiz

  Portekiz, Avrupa'nın güneybatısındaki İber Yarımadası'nda yer almaktadır. 7 bölge ve bu bölgelere bağlı 30 alt bölgeden oluşur. Atlas Okyanusu'nun kuzeyinde bulunan Azorlar ve Madeira takımadaları da özerk yönetimleriyle Portekiz'in parçasıdır. Ülkenin en önemli şehirleri, başkent Lizbon'un yanı sıra Porto, Braga, Aveiro ve Fatima'dır. Ülkenin temel ihracat kalemleri; motorlu taşıtlar, taşıtların aksam, parça ve aksesuarları, patrol yağları ve bitümenli minerallerden üretilen yağlardır.
 • Türkiye-Portekiz Arasındaki İlişkiler

  Portekiz ile Türkiye arasındaki ilişkiler, 1843 yılında "Dostluk, Ticaret ve Seyrüsefer Antlaşması"nın imzalanmasıyla başlamış olup sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. İki ülke arasında 2012'den bu yana ekonomik, savunma, kültür ve diplomasi gibi alanlarda 16 farklı antlaşma imzalanmıştır. Portekiz ile Türkiye arasındaki ticaret hacmi 1,496 milyar ABD doları seviyesindedir (2017 yılı). 2017 yılında Türkiye'yi 26 bin 727 Portekizli turist ziyaret etmiştir. Portekiz kaynaklarına göre (2016 yılı) Portekiz'de konaklayan Türk ziyaretçi sayısı ise 34 bin 321'dir. Firmamız, Portekiz kargo ile iki ülke arasında uzun yıllardır süren dostane ilişkilerin olumlu olarak yansıdığı iş çevrelerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.
 • Portekiz Uçak Kargo ile Pastadan Payınızı Alın

  Türkiye ile Portekiz arasındaki siyasi ve ekonomik ilişkilerin sorunsuz devam etmesi, Türk yatırımcıların Portekiz'e olan ilgisini artırmıştır. 1,6 milyar euroluk bir pazarı bulunan Portekiz, Türk iş dünyası açısından da önemli fırsatlar barındırmaktadır. Şirketimiz; Portekiz kargo hizmetiyle bu fırsatları değerlendiren ve değerlendirmek isteyen yatırımcıların hem hızlı, güvenilir, şeffaf ve dürüst bir iş ortağı hem de pazardan paylarını almaları için en büyük destekçisidir.
 • Portekiz Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Braga BGZ Braga
  Braganca BGC Braganca
  Chaves CHV Chaves
  Coimbra CBP Coimbra
  Corvo Island CVU Corvo Island
  Covilha COV Covilha
  Faro FAO Faro
  Faro ZYF Faro TP
  Flores Island FLW Santa Cruz
  Funchal FNC Madeira
  Graciosa Island GRW Graciosa Island
  Horta HOR Horta
  Lisbon LIS Portela
  Lisbon ZYD Lisbon TP
  Pico Island PIX Pico Island
  Ponta Delgada PDL Nordela
  Portimao PRM Portimao
  Porto OPO Porto
  Porto ZYJ Porto TP
  Porto Santo PXO Porto Santo
  Santa Maria SMA Vila Do Porto
  Sao Jorge Island SJZ Sao Jorge Island
  Sines SIE Sines
  Terceira Island TER Lajes
  Vila Real VRL Vila Real
  Viseu VSE Viseu

Firmamız, gerek iş gerekse de sosyal hayatınızda Portekiz kargo hizmetiyle yanınızda!

İletişim Formu