Polonya Kargo

Polonya Kargo

Polonya Hava Kargo

Polonya kargo gönderme ihtiyacının en fazla gündeme geldiği Avrupa ülkelerindendir.

Gittikçe güçlenen ekonomik yapısı ve 40 milyona yaklaşan nüfusuyla Polonya, Türkiye ile son derece önemli ticari ve kültürel faaliyetler yürüten bir ülke konumundadır. Bu da Polonya kargo ihtiyacının Türkiye'de hızla artmasına neden olmaktadır.

Gelişen teknoloji ve iletişim ağı, girişimcilerin dünya genelinde adlarını duyurmalarına olanak sunmaktadır. Herhangi bir şehrin ücra bir köşesinde üretilen yerel bir ürün bile bugün, kendisine dünyanın her ülkesinden rahatlıkla alıcı bulabilmektedir. Ürün gönderimi ise en hızlı hava yoluyla yapılmaktadır. Sizlerin dünyaya açılan kapısının anahtarı olmayı kendisine şiar edinmiş şirketimiz için hız ve güvenlik temel çalışma prensipleridir. Bu kapsamda hava yolu taşımacılığı dâhilinde sunduğumuz Polonya kargo hizmetimizden yararlanarak siz de kargolarınızı Polonya'ya hızla ve güvenle gönderebilir, işlerinizi daha da büyütebilirsiniz.

Polonya Hava Kargo Hizmeti

 • Polonya Hava Kargo Hizmetiyle En Hızlı, En Güvenilir Ulaşım

  Polonya'ya ürün gönderirken özellikle hava yolunun tercih edilmesinin nedenlerinin başında hız ve güvenlik kriterleri gelmektedir. Deniz/kara ulaşımıyla yapılan kargo taşımacılığı, güvenlik ve hız bakımından ne yazık ki hava kargo hizmetinin gerisindedir. Deniz ya da kara yolu ile gönderilecek kargoların, limanlar ya da duraklar arasında el değiştirmesi, dolayısıyla da kargonuzun zarar görmesi, son derece güçlü bir olasılıktır. Polonya kargo hizmetimiz hava yolu araçlarının kullanıldığı bir hizmet olduğundan güvenilir ve hızlı ulaşım arayışlarınıza yanıt vermektedir.

  Polonya kargo hizmetimiz dâhilinde her tür içerik, boyut ve ağırlıktaki kargolarınızı hızlı ve pratik organizasyonumuz sayesinde, dilerseniz adresten adrese, dilerseniz havalimanları arasında taşıyabiliriz. Bu konuda hava yolu şirketleri ve havalimanı yönetimleri ile uzun yıllara dayanan güven esaslı ticari ilişkimiz, Polonya kargo gönderimlerinde firmamızı rakipsiz kılmaktadır.
 • Polonya

  1918 senesinde Cumhuriyet rejimini ilan eden Polonya, 2004 senesinden itibaren Avrupa Birliği'ne üyedir. Avrupa'nın altıncı büyük ekonomisi konumunda olan Polonya, özellikle kömüre dayalı sanayisi ve enerji üretiminde özel bir konumdadır. Avrupa Birliği üyesi olmasıyla birlikte ekonomik olarak hızla yükselişe geçen Polonya'da nüfusun büyük kısmının eğitimli olması, ekonomik arenada sahip olduğu en büyük avantajlarından birisidir. Makine, makine yedek parçası, otomotiv üretimi, ülkede ön plandadır.

  Oldukça geniş tarım alanlarına sahip olan Polonya, tarım ve balıkçılık ürünlerini daha çok iç piyasada değerlendirmekte, bu nedenle de tarımsal ihracatı sınırlı seviyede tutmaktadır. Kimi tarım ürünlerini dışarıdan ithal etme yoluna giden Polonya, bu konuda Türk üreticilerle de ciddi bir alışveriş içerisindedir. Polonya kargo hizmet sağlayıcısı şirketimiz de bu ticari ilişkinin bir parçası olmaktan son derece memnundur.

  Tarihî ve kültürel değerleriyle göz önünde olan başkent Varşova, kültür ve doğa turizmini sevenler için eşsiz olanaklara sahiptir. Wroclaw, Krakow ve Poznan da kendine has özellikleriyle ön planda olan diğer şehirlerdir.
 • Türkiye-Polonya Arasındaki İlişkiler

  Polonya ile Türkiye arasındaki kuvvetli bağın başlangıcı, 1800'lü yılların ortalarına dayanmaktadır. İşgal altındaki ülkelerinden ayrılan Polonyalılar, İstanbul'un Beykoz bölgesinde bulunan bir ormanlık alana yerleşmiş; Cumhuriyet'in kuruluşu sonrası Polenezköy adı verilen bu köyde uzun yıllar huzur içinde yaşamışlardır. Polonya'nın bağımsızlığını kazanmasının ardından önemli bir kısmı ülkesine dönen Polonyalıların, bir kısmı Polenezköy'de yaşamaya devam etmektedir. Yaklaşık 250 senedir devam eden bu hemşehrilik ilişkisi, Polonya'da bulunan birçok ailenin İstanbul ile çok güçlü bağlar kurmasına sebep olmuştur. Polonya kargo hizmeti veren şirketimiz bu tarihsel bağın devam ettirilmesi için kendini sorumlu hissetmekte, Polonya kargolarını bu bilinç ve özenle yerine ulaştırmaktadır.

  Polonya ile Türkiye arasında gelişmekte olan ticari ilişkiler daha çok tekstil, otomotiv ve makine sanayisinde yoğunlaşmaktadır. İki ülke arasında 5,5 milyar euroyu bulan ticari alışveriş hacmi, şirketler için Polonya kargo hizmetini son derece kritik hâle getirmiştir. Polonya'da faaliyet gösteren yaklaşık 250 Türk firmasının bulunması, Polonya kargo gönderilerinin oldukça talep görmesine sebep olmaktadır. Polonya kargo hizmeti sunan şirketimiz, kendisini bu yoğunluğu organize edebilecek şekilde hazırlamıştır.

  Polonya ile Türkiye arasında yapılan turistik ziyaretler, iki ülkenin geçmişten süregelen güçlü ilişkilerini daha da pekiştirmektedir. Bu durum da doğal olarak bireysel Polonya kargo hizmetine dönük ihtiyacı yükseltmektedir.
 • Polonya Kargolarınızı Yerine Ulaştırmaktan Gururluyuz

  Firmamız, Polonya kargo hizmeti veren, köklü ve gelişim odaklı bir firmadır. Her şeyden önce üretmenin ve üretileni paylaşmanın değerini biliyor, bu çabanın bir parçası olmanın yaşattığı gururu paylaşıyoruz. Küçük zarflardan büyük sandıklara kadar her kargoda emek ve çaba taşıdığımızın bilincindeyiz. Polonya kargolarınızı içeriğinden bağımsız, ekonomik ve kültürel değerler olarak görüyor; bu doğrultuda sizlere güvenilir, hızlı ve hesaplı hizmeti sağlamak için var gücümüzle gayret gösteriyoruz.

  Türkiye'nin hızla gelişmekte olan uluslararası ticari hacmi, aynı zamanda yurt dışı bağlantılı sosyal ilişkilerin de gelişimine olanak sağlamaktadır. Polonya ile son yıllarda artan öğrenci değişim programları sayesinde, iki ülke gençleri arasında kurulan sıcak dostluklar gün geçtikçe artmaktadır. Polonya kargo hizmeti sunarken bu sıcak ilişkilerin paydaşı olduğumuzun bilinciyle çalışıyoruz.
 • Prosedürlere Uygun, Güvenli Polonya Kargo Taşımacılığı

  Polonya kargo hizmetimizle tehlikeli kategorisine girebilecek maddeler, gıda ürünleri, değerli eşyalar, her biri için ayrı hazırlanmış olan prosedürler dâhilinde, daha önce binlerce kez yerlerine ulaştırılmıştır. Polonya kargo gönderimleriniz için bizimle iletişim kurmanız ve sadece adres paylaşımında bulunmanız, gönderilecek ürününüzün yerine güvenli bir şekilde ulaşması için yeterli olacaktır. Polonya kargo prosedürlerine hâkim uzman kadromuz yolda yaşanılabilecek olası problemlerin önüne geçerek, kargonuzun güvenle ulaşımına aracı olacaktır.
 • Polonya Uçak Kargo Hizmeti

  Polonya kargo hizmetlerimiz, iki ülke arasında 600 seneye dayanan dostane ilişkilerin üzerimize yüklediği sorumluluğun bilinci ile yürütülmektedir. Uçak kargo, bu ilişkilerin içeriğine yakışır şekilde hızlı ve güvenilir hizmet sunulmasının tek yoludur. Polonya kargo hizmeti alarak Türkiye'nin tüm şehirlerinden Polonya'nın tüm şehirlerine beklentilerin ötesinde hızda ve sorunsuz bir şekilde kargo göndermek mümkündür.
 • Polonya Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Bydgoszcz BZG Bydgoszcz I. J. Paderewski Airport
  Czestochowa CZW Czestochowa
  Gdansk GDN Rebiechowo
  Katowice KTW Pyrzowice
  Koszalin OSZ Koszalin
  Krakow KRK J. Paul Ii Balice Intl
  Lodz LCJ Lodz Lublinek
  Poznan POZ Lawica
  Rzeszow RZE Jasionka
  Slupsk OSP Redzikowo
  Szczecin SZZ Goleniow
  Szymany SZY Mazury
  Warsaw WAW Frederic Chopin
  Wroclaw WRO Copernicus Airport
  Zielona Gora IEG Babimost

Polonya kargolarınızı alıcılarına teslim etmek için deneyimli personelimiz ve uluslararası bağlantılarımızla hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu