Peru Kargo

Peru Kargo

Peru Hava Kargo

Firmamız, hava yolu taşımacılığı kapsamında sunduğu Peru kargo hizmetiyle Peru'ya zahmetsiz ve hızlı bir şekilde kargo göndermenizi sağlar.

Hava yolu taşımacılığı; küçük ve büyük hacimli, özel ve genel pek çok kargonun bir ülkeden diğerine uygun şartlarda, süratle taşınması esasına dayanmaktadır. Güvenilir ve hızlı olmasının yanında taşınacak kargonun niteliğine uygun şartları sunması, hava yolu taşımacılığının ayırt edici özellikleri arasındadır.

Müşterinin istek ve gereksinimlerine göre şekillenen bir taşımacılık türü olarak hava kargo, alternatif çözümler sunar: Kapıdan kapıya (door to door) ya da bir havalimanından başka bir havalimanına (port to port) teslimat, adresten havalimanına veya havalimanından adrese teslimat gibi. Firmamızın sunduğu uçak kargo hizmeti kapsamında Peru kargoları da belirtilen teslimat noktasına sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Peru Hava Kargo Hizmeti

 • Peru Hava Kargo Hizmetimizle Mesafeleri Kısaltıyoruz

  Hava yolu kargo taşımacılığında güvenilirliğiyle öne çıkan firmamız, Peru kargolarını, kıtalar arası mesafeyi kısaltarak istediğiniz adrese ya da havalimanına ulaştırıyor. Sizin tercihlerinize göre oluşturulan rota dâhilinde, özel ya da genel tüm Peru kargolarını Peru'ya ulaştırıp ticari ve özel faaliyetlerinizin aksamadan sürmesini sağlıyor. Peru'ya gönderdiğiniz ürünlerin vaktinde varması ya da özel gönderilerinizin yakınlarınıza istediğiniz tarihte teslim edilmesi için Peru kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 • Tercihiniz Hızsa Peru Kargo Hizmeti En İyi Çözümdür

  Firmamız, Peru ile kurduğunuz özel ve ticari ilişkilerinizin öneminin bilincinde olduğu için size mümkün olduğunca hızlı bir hizmet sunarak Peru kargolarınızın taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırılmasını sağlıyor.

  İstediğiniz adrese istediğiniz zamanda götürdüğümüz Peru kargoları, kurumsal kimliğinizin değerini artırdığı gibi ticari işler yaptığınız şirketlerle kurduğunuz güven bağını da sağlamlaştırıyor. Tercih ederek kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz Peru kargo hizmetimiz, size hızı ve hızın beraberinde getirdiği avantajları yaşatıyor.
 • Peru Kargo Hizmetimizin Verdiği Güvenlik Duygusu

  Kargo taşımacılığı, özen gösterilmesi gereken bir hizmet çeşididir. Gönderilerinize hak ettiği değerin fazlasını veren firmamız, Peru kargo hizmetiyle sorunsuz kargo taşımacılığı yaparak her zaman çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Firmamız, Peru kargolarını emanet olarak görüyor ve bu doğrultuda tüm emanetlerine gereken ihtimamı gösteriyor. Peru kargo hizmeti kapsamında, gönderdiğiniz eşya ve nesnelerin niteliğine uygun bir şekilde paketlenmesi adına gerekli yönlendirmeleri yaparak güvenlik konusundaki tüm riskleri ortadan kaldırıyor. Özellikleri doğrultusunda paketlenen tehlikeli maddeler, bozulabilir ya da dayanıklı yiyecek ve içecek ürünleri, evcil hayvanlar, giysiler, ıslak nesneler, diplomatik zarflar ve benzeri Peru kargoları da böylelikle sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılıyor. Firmamızın ticari kimliğinize verdiği değer, Peru kargolarınızın bütünlüğünün korunmasını, en önemli prensiplerimizden biri hâline getiriyor.
 • Uçağa Sığabilecek Her Şeyi Gönderebiliyorsunuz

  Taşıma çözümlerinde liderliği elinde tutan firmamız, Peru kargo hizmetiyle her tür kargonuzu, bütünlüğünü ve orijinal niteliğini koruyarak taşımaktadır. Çevreye zarar verebilecek tehlikeli eşyalar, değerli nesneler, yüksek hassasiyete sahip olan takı ve eşyalar, bozulma riski taşıyan bitki ve gıdalar ile evcil hayvanlar ve cenazelerin her birine ayrı prosedürler uygulayarak adreslerine ulaştırıyoruz. Bunların dışında farklı niteliklere sahip olan Peru kargolarınızı da sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Peru kargo hizmeti kapsamında taşınması mümkün olmayan kargolar hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
 • Peru

  Güney Amerika'nın batısında yer alan Peru Cumhuriyeti'nin kuzeyinde Ekvator ve Kolombiya, doğusunda Brezilya, batısında Büyük Okyanus, güneydoğusunda Bolivya, güneyinde Şili yer alır. Amazon'a ev sahipliği yapan ve vahşi hayatı ile ünlü olan Peru'nun tarihi MÖ 200'lü yıllara dayanır. 1821'e kadar İspanya'ya bağlı olan Peru, bu tarihte Jose de San Martin ve Simon Bolivar öncülüğünde bağımsızlığını kazanmıştır. Dünyanın en büyük 39. ekonomisi olan Peru Cumhuriyeti, altın ve bakır madenlerine sahiptir. Genel anlamda balıkçılık ve tarım, ülkede yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Bilhassa da Sierra'da hayvancılık oldukça önemli bir geçim kaynağı durumundadır. İnka medeniyetinin hüküm sürdüğü Peru'nun başkenti ve en büyük şehri, "krallar şehri" olarak da bilinen Lima'dır. Machu Picchu, Coricancha ve Sacsayhuaman İnkalara ait tarihî kalıntılara sahiptir. Doğa harikalarına sahip olan İca, Lima, Taquile Adası ise ülkenin turistik şehirleridir.
 • Türkiye-Peru Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Peru Cumhuriyeti arasında Türkiye lehine gelişen bir ekonomik ilişki vardır. Türkiye, dış açık vermediği Latin Amerika ülkelerinden olan Peru'dan demir-çelik çubuklar, yarı işlenmiş ürünler, filmaşin ve profiller ihraç eder. Türkiye'nin ithal ettiği ürünler ise yağlı tohum, balık unu, kuru baklagiller, gıda, otomotiv yan sanayi ürünleri, pompa, kimyasallar, havalandırma ve soğutma cihazlarıdır. Düzenlenen turlar ile Türkiye'den Peru'ya ve Peru'dan Türkiye'nin güney ve batı bölgelerine turist akını yaşanır.
 • Gönül Rahatlığı ile Faydalanabileceğiniz Peru Uçak Kargo Hizmeti

  Peru kargoları, firmamız tarafından Peru'daki tüm havalimanlarına ve tüm şehirlere sorunsuz bir şekilde taşınır. Tecrübeli kargo ekibimiz sayesinde özenli bir şekilde işleme alınan Peru kargolarınız, gözünüz arkada kalmadan teslimat adreslerine ulaştırılır. Müşteri memnuniyeti, Peru kargo hizmetimiz başladığı andan gönderinin teslim edildiği ana kadar ön planda tuttuğumuz firma prensibimizdir. Güler yüzlü personelimiz, size en iyi hizmeti vermek için süreç boyu azami gayretle çalışır.

  Peru kargoları, kargo hizmetinin niteliğine göre fiyatlandırılır. Transferin hangi şehirdeki havalimanına yapılacağı, taşınacak gönderinin parça sayısı ve ölçüleri, kargonun içeriği, teslimatın adrese mi havalimanına mı yapılacağı gibi parametreler, Peru kargolarının fiyatlarını etkilemektedir.
 • Peru Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Alerta ALD Alerta
  Andahuaylas ANS Andahuaylas
  Anta ATA Anta
  Arequipa AQP Rodriguez Ballon
  Ayacucho AYP Yanamilla
  Bellavista BLP Bellavista
  Cajamarca CJA Cajamarca
  Chachapoyas CHH Chachapoyas
  Chiclayo CIX Cornel Ruiz
  Chimbote CHM Chimbote
  Cuzco CUZ Velazco Astete
  Huanuco HUU Huanuco
  Iberia IBP Iberia
  Ilo ILQ Ilo
  Iquitos IQT C.F. Secada
  Jauja JAU Jauja
  Juanjui JJI Juanjui
  Juliaca JUL Juliaca
  Lima LIM Jorge Chavez International
  Machu Picchu MFT Machu Picchu
  Moyobamba MBP Moyobamba
  Pisco PIO Pisco
  Piura PIU Piura
  Pucallpa PCL Captain Rolden International Airport
  Puerto Maldonado PEM Puerto Maldonado
  Quincemil UMI Quincemil
  Rioja RIJ Rioja
  Rodriguez De Mendoza RIM Rodriguez De Mendoza
  San Juan SJA San Juan
  San Juan Aposento APE San Juan Aposento
  Santa Maria SMG Santa Maria
  Saposoa SQU Saposoa
  Shiringayoc SYC Shiringayoc
  Tacna TCQ Tacna
  Talara TYL Talara
  Tarapoto TPP Tarapoto
  Tingo Maria TGI Tingo Maria
  Trujillo TRU Trujillo
  Tumbes TBP Tumbes
  Yurimaguas YMS Yurimaguas

Peru kargolarınız, hızlı işleyen sistemimiz sayesinde kısa sürede belirttiğiniz adreste!

İletişim Formu