Panama Kargo

Panama Kargo

Panama Hava Kargo

Şirketimiz Orta Amerika'nın en zengin ülkesi Panama'ya Panama kargo hizmeti sunuyor.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde ilgili ekibimiz tarafından kargonuzun özellikleri saptanarak en kısa ve en ekonomik şekilde Panama kargo teslimat planı hazırlanır. Bize emanet ettiğiniz Panama kargoları zamanında ve güvenli bir şekilde ilgili adrese ulaşır.

Yıllardır Panama kargo hizmeti sunan firmamız, deneyimli kadrosu ve gelişmiş teknolojisiyle maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Panama Hava Kargo Hizmeti

 • Acil Kargo için En İyi Seçenek: Panama Uçak Kargo

  Panama kargoları çabuk bozulabilir kargoların (balık, meyve, sebze, çiçek vb.) en uzun mesafelerde dahi en kısa zamanda taşınabilmesini sağlar. Bu türden kargoların uçakla taşınması, diğer taşıma yollarında ödenen soğutma masraflarını ortadan kaldırır, malın zarar görmesinden (çürüme vb.) doğacak zararları önler.

  Kısa sürede ulaşamadıkları takdirde işletmeler açısından ağır ekonomik kayba yol açacak acil diğer kargolar (makine yedek parçaları, motorlar, jeneratörler ve diğer enerji ekipmanları vb.) için de en hızlı ve iyi seçenek, uçak kargodur. Cenazeler de Panama kargo hizmeti kapsamında hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır. Panama kargoları güncelliklerini korudukları sürece bir ticari değere sahip oldukları kabul edilen ve satışları mümkün olan kargoların (gazete, dergi, haber fotoğrafları ve televizyon için film belgeleri vb.) tam zamanında ulaştırılmasını sağlar. Panama kargo hizmetimiz, aciliyeti olan kargoların adreslerine minimum sürede güvenle ulaştırılmasını sağlar.
 • Panama

  Panama, Orta Amerika'nın en güneydoğusunda yer alır. Doğusunda Kolombiya, güneyinde Pasifik Okyanusu, batısında Kosta Rika ve kuzeyinde Karayip Denizi bulunur. Şekil itibarıyla uzunlamasına yayılmış "S" harfine benzer. Ülkenin ortasında yer alan Panama Kanalı, Kuzey Amerika ile Güney Amerika kıtalarının birleştiği noktadır. Ülkenin başkenti ve en büyük şehri Panama City, hem ülke ekonomisi açısından hem de tarihi açısından büyük önem taşımaktadır. Diğer önemli şehirleri Colon ve David'dir. Panama iki ekonomiye sahip bir ülkedir: Biri iç bölgelerde gelişmiş tarım ekonomisi diğeri ise Panama City ve Colon'da gelişmiş ticaret ekonomisidir. Panama öte yandan bir milletlerarası bankacılık merkezidir. Panama Kanalı petrol gemileri için lüzumlu en kısa yol üzerindedir. Dolayısıyla ülke, kanaldan ve petrol rafinerilerinden büyük gelirler elde etmektedir.
 • Türkiye-Panama Arasındaki İlişkiler

  Panama ile Türkiye arasındaki ikili ilişkiler, karşılıklı büyükelçiliklerin açıldığı 2014 yılından itibaren ivme kazanmıştır. Panama'nın aynı zamanda İstanbul'da Başkonsolosluğu bulunmaktadır. 13 Şubat 2015 tarihinde "Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ile Panama Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı arasında Diplomasi Eğitimine, Bilgi ve Belgelerin Değişimine İlişkin İş Birliği Mutabakat Zaptı" imzalanmıştır. Türk deniz ticaret filosunun önemli bir bölümü Panama'da kayıtlı bulunmakta olup ticari ilişkiler açısından Panama önemli bir potansiyel barındırmaktadır.
 • Güvenli ve Hesaplı Taşımacılık

  Hava yolu taşımacılığı, ambalajlama ve taşıma sigorta maliyetlerini düşürür. Çünkü kargoların yüklenmesinde gösterilen özenli muamele, taşıma risklerini azaltmaktadır. Panama kargo hizmetimizde sarsıntı veya çarpma gibi nedenlerle oluşabilecek hasar en az seviyededir. Dolayısıyla ölçüm ekipmanları, elektronik ve optik cihazlar gibi çok hassas kargoların taşınmasında Panama kargo hizmeti güvenliği garanti altına alır. Panama kargo hizmetiyle çok değerli kargoların (altın, platin, para, değerli evraklar, sanat eserleri, vb.) çalınma riski taşımadan transfer edilmesi de mümkündür. Panama kargo hizmetimizle, özellikle havaalanının büyük ekonomik merkezlerin yakınında bulunması durumunda, taşıma öncesi ve sonrası akış maliyetleri azalmaktadır.
 • Panama Hava Kargo Hizmetiyle Evcil Hayvanınız da Seyahat Ediyor

  Panama kargo hizmeti, müşterilerimizin evcil hayvanlarının da taşınmasına olanak sağlar. Gerekli sertifikaların sunulması hâlinde optimal koşullar eşliğinde güvenli taşıma gerçekleştirilir. Hayvanlar, göndericinin talimatına göre beslenir. Ücrete esas teşkil edecek ağırlığın belirlenmesinde, hayvanın kendi ağırlığı, kafesi, varsa yiyeceği, oyuncağı ve battaniyesi vb. ögeler göz önünde bulundurulur.
 • Hem Genel Hem Özel Kargolar için Panama Kargo Hizmeti

  Özel bir hizmet ya da depolama gerektirmeyen, tehlikeli madde, bozulabilir gıda veya canlı hayvan (özel kargo) sınıfına girmeyen kuru ve temiz kargoya "genel kargo" denir. Özel kargolar ise taşınması ve depolanmasında özel işlem gerektiren kargolardır. Panama kargo hizmetiyle iki tip kargo da taşınabilmektedir. Canlı hayvanlar, bozulabilir gıda maddeleri, ıslak kargolar, ağır kargolar, kıymetli kargolar ve diplomatik kargolar özel kargolardır. Gerekli belgeler ve sertifikalar temin edildiği takdirde Panama kargo hizmetimiz her iki tür kargonun da taşınmasını sağlar.
 • En Uygun Fiyat Aralığı

  Şirketimiz, sürekli geliştirdiği altyapısı ve kalifiye ekibiyle ekonomik hizmetler vermeye devam etmektedir. Panama kargo hizmetimizle kurumsal firmaların ve bireylerin kargo transferi ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaktayız.

  Şirketimiz hizmet kalitesinin yanında en uygun fiyat aralığı ile de müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Panama kargo hizmetimizin sabit bir fiyatı bulunmamakta olup kimi kriterlere göre fiyat değişebilmektedir. Panama kargo hizmetimizin bedeli hesaplanırken öncelikle kaç parça taşınacağı ve parça başı ölçüleri dikkate alınmaktadır. Kargonun içeriği, niteliği, özel bir işleme tabi tutulup tutulmayacağı da fiyata yansıtılmaktadır. Ürün özelliklerinin yanı sıra teslimatın yapılacağı yer ve transfer planına da bakılarak müşterimiz için en uygun fiyat belirlenmektedir.

  Yıllardır hava kargo taşımacılığı yapan firmamız, en güvenli Panama kargo hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunmakta; geniş ürün yelpazesini isteğe göre havalimanından havalimanına ya da kapıdan kapıya teslim etmektedir.
 • Panama Havaalanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Achutupo ACU Achutupo
  Ailigandi AIL Ailigandi
  Bahia Pinas BFQ Bahia Pinas
  Balboa BLB Balboa
  Bocas Del Toro BOC Bocas Del Toro
  Caledonia CDE Caledonia
  Carti CTE Carti
  Changuinola CHX Changuinola
  Chitre CTD Chitre
  Colon ONX Colon
  Contadora OTD Contadora
  Corazon De Jesus CZJ Corazon De Jesus
  David DAV Enrique Malek
  El Porvenir PVE El Porvenir
  El Real ELE El Real
  Fort Kobbe HOW Howard Afb
  Garachine GHE Garachine
  Jaque JQE Jaque
  La Palma PLP La Palma
  Mamitupo MPI Mamitupo
  Mulatupo MPP Mulatupo
  Nargana NGN Nargana
  Panama City PTY Tocumen International
  Panama City PAC Paitilla
  Playon Chico PYC Playon Chico
  Puerto Armuellas AML Puerto Armuellas
  Puerto Obaldia PUE Puerto Obaldia
  Rio Alzucar RIZ Rio Alzucar
  Rio Sidra RSI Rio Sidra
  Rio Tigre RIT Rio Tigre
  Sambu SAX Sambu
  San Blas NBL San Blas
  San Miguel NMG San Miguel
  Santa Fe SFW Santa Fe
  Santiago SYP Santiago
  Ticantiki TJC Ticantiki
  Tubala TUW Tubala
  Tupile TUE Tupile
  Ustupo UTU Ustupo
  Yaviza PYV Yaviza

Sektöre yön veren şirketimiz Panama kargo hizmetinde kaliteden ödün vermez, minimum fiyatla maksimum güvenli taşımacılık yapar.

İletişim Formu