Pakistan Kargo

Pakistan Kargo

Pakistan Kargo

Gönderilerinizin hızla ve deforme olmadan alıcılarında olması için Pakistan kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kargolarınızı Türkiye'den Pakistan'a göndermek için alacağınız Pakistan kargo hizmeti, şirketimiz tarafından uzun yıllardır verilmekte olan ve hava araçlarının kullanıldığı bir hizmettir. Firmamızın Pakistan kargo hizmetine ilişkin misyonu; göndericiler ile hava yolu firmaları arasındaki köprüyü kurmak, sürecin organizasyonunu kusursuz bir şekilde yapmak ve prosedürleri göndericiler adına yerine getirmektir.

Tüm birey, kurum ve kuruluşlara verdiğimiz Pakistan kargo hizmetinden yararlanarak gönderileri vakit kaybı yaşamadan, mali açıdan tasarruf ederek ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmak mümkündür.

Pakistan Hava Kargo

 • A'dan Z'ye Pakistan Hava Kargo Hizmeti

  Pakistan kargo hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda, bu ihtiyacınızı karşılamak için firmamıza ulaşmanız, süreci başlatacak olan ilk adımdır. Talebinizi iletmeniz ve gönderi detaylarını bizimle paylaşmanız ardından Pakistan kargo hizmetimize ait fiyat teklifimizi, gerekli araştırmaları detaylı ancak hızlı bir şekilde yaptıktan sonra tarafınızla en kısa sürede paylaşacak, onay vermeniz ardından ise kargolarınızın elimize geçmesi için beklemeye koyulacağız. Bu aşamada, talep oluşturma esnasında adresten adrese taşımacılık istediğinizi belirttiyseniz kargolarınızı bizzat adresinizden alacak; eğer isteğiniz bu yönde değilse de yurt içi kargo firmalarıyla kargolarınızı bize ulaştırmanızı bekliyor olacağız. Pakistan kargo hizmeti ile gönderilecek kargolar bize geçtiğinde ise gerekli işlemleri tamamlayacak, taşınmaya hazır hâle gelmiş kargoları, zamanında hava yolu firmalarına teslim edeceğiz. Kargoları seyrettikleri yol boyunca izleyecek, sizleri bu aşamada dilediğiniz an şeffaf bir biçimde bilgilendireceğiz.
 • Pakistan Kargo Hizmetiyle "Hızlanın"

  Şirketimizin Pakistan kargo hizmetinde "hız" en öne çıkan özelliktir. Şüphesiz bu hız, Pakistan kargo hizmetini hava yolu araçlarıyla vermemizden kaynaklanıyor. Bunun yanı sıra uzman bir kadroya sahip olmamız ve deneyimimiz de hızımıza hız katıyor.

  Pakistan kargo hizmetinin hızı, dış ticaret yapan firmaların ürünlerini kısa sürede alıcılarına ulaştırarak sürekli sevkiyatlar yapabilmelerine, verdikleri taahhütleri yerine getirebilmelerine, ürün numunelerini hızla potansiyel müşterilerine göndererek yeni müşteriler edinebilmelerine imkân sunuyor. Bireyler için de Pakistan kargo hizmetinin hızı, birtakım avantajları beraberinde getiriyor: Zamanında sürpriz yapabilme, gıda vb. ürünleri sevdiklerine bozulmadan gönderebilme, ikamet değişikliği ardından ev eşyalarını ve evcil hayvanları da beraberinde götürebilme gibi örnekleri çoğaltmak mümkün.
 • Pakistan Kargo Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti

  Bir kargo transferine yönelik beklentilerinizin bilincinde bir firma olarak bu beklentilerinizin üstünde bir destek verme amacıyla Pakistan kargo hizmetimizi şekillendiriyor; ticari kaygıları bir kenara bırakarak salt müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

  Bu noktada, müşteri memnuniyetini garanti altına almak adına Pakistan kargo hizmeti ile taşınacak kargolara titiz bir şekilde davranıyor, ulusal ve uluslararası kurallara tabi kalarak hazırlık yapıyoruz. Böylelikle sorunsuz transferler gerçekleşmesine imkân sunarak müşteri memnuniyetini etkileyen ilk etmenlerden "güven"i inşa etmiş oluyoruz.

  Fiyatlandırma konusundaki hassasiyetimiz de müşterilerimizin Pakistan kargo hizmeti almak için firmamızı tercih etmesindeki önemli etmenlerden. Memnuniyet yaratacak en uygun fiyat tekliflerini müşterilerimizle paylaşıyor; en kaliteli Pakistan kargo hizmetini en ekonomik yoldan sunmayı kendimize ilke ediniyoruz.
 • Hava Yolu ile Taşınabilecekler Nelerdir?

  Firmamızın Pakistan kargo hizmetini alarak Türkiye'den Pakistan'a tüm kargolarınızı gönderebilirsiniz. İki ülkenin yasalarını ve uluslararası geçerliliği olan kuralları gözeterek ayrı işlemlere tabi tuttuğumuz bu kargolara örnek olarak iş makineleri, tehlikeli maddeler, numuneler, gıda vb. bozulabilir ürünler, hassas gönderiler, değerli eşyalar verilebilir. Pakistan kargo hizmeti ayrıca, cenazeler ile evcil hayvanların da Pakistan'a güvenle ulaştırılması için alınabiliyor. Pakistan kargo hizmeti kapsamında gönderilmesi mümkün olan ve hava yoluyla taşınması yasal olarak engellenmiş olan ürünler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen firmamıza ulaşın.
 • Pakistan

  Pakistan, resmî ismiyle Pakistan İslam Cumhuriyeti, Güney Asya'da bulunan bir ülke olup İran, Hindistan, Afganistan ve Nepal ile komşu durumundadır. 1947 yılında Hindistan'dan ayrılarak bağımsızlığını kazanan ülke, daha sonra tekrar bölünerek bugünkü Pakistan'ı ve Bangladeş'i doğurmuştur. Nüfusunun yaklaşık %97'si Müslüman olan ülkede konuşulan diller; İngilizce, Urduca, Sindhi, Seraiki, Pencabi, Peştuca ve Beluci; kullanılan para birimi ise Pakistan rupisidir. Başkent İslamabad dışında diğer ziyaretçi çeken şehirleri; Karaçi, Lahor, Ravalpindi ve Multan'dır. Yer altı kaynakları bakımından pek zengin olmayan ülkenin ihracatında pamuk, tahıl ve tekstil ürünleri başı çeker.
 • Türkiye-Pakistan Arasındaki İlişkiler

  Türkiye ile Pakistan arasındaki ilişkiler, Pakistan'ın bağımsızlığını kazandığı yılda kurulmuş olup bugün askerî, kültürel, siyasi ve birçok alanda dostluk temelinde yürütülmektedir. İki ülke halkı da yaşanan afet gibi zor durumlarda karşı ülkeden gelen yardım elleri vesilesiyle çok daha yakınlaşmış durumdadır. Uluslararası platformlarda birbirlerini destekleyen Türkiye ile Pakistan'ın arasında ticari bir ilişki de söz konusudur. Türkiye, Pakistan'dan plastik, pamuk, tekstil elyafı, tekstil ürünü ve polyester ithal etmekte; Pakistan'a radar, kamera, haberleşme cihazı, makine ihraç etmektedir. İki ülke arasındaki bu ilişkilerin gelişimine şirketimiz de Pakistan kargo hizmeti ile katkıda bulunmaktadır.
 • Pakistan Uçak Kargo Hizmetinin Ücreti

  Pakistan kargo hizmetinin ücreti, bazı temel kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu kriterleri genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

  ● Transferin hangi havalimanları arasında gerçekleştirileceği,

  Pakistan kargo hizmetiyle yollanacak ürünlerin sayısı, boyutu ve ağırlığı (parça başı),

  ● Kargonun içeriği (gıda ürünü, tehlikeli madde, iş makinesi vb.) ve

  ● Taşımacılık türü (havalimanları arasında, adresler arasında).

  Talep oluşturma aşamasında bizlerle paylaşmanızı beklediğimiz bu bilgileri baz alarak yapacağımız araştırma sonrasında sizlere en uygun fiyatlı Pakistan kargo hizmetini sunacağız.
 • Pakistan Havalimanları

  Şehir Havalimanı Kodu Havalimanı
  Abbottabad AAW Mumbai
  Attock ATG Attock
  Badin BDN Talhar
  Bahawalnagar WGB Bahawalnagar
  Bahawalpur BHV Bahawalpur
  Bannu BNP Bannu
  Campbellpore CWP Campbellpore
  Chilas CHB Chilas
  Chitral CJL Chitral
  Dadu DDU Dadu
  Dalbandin DBA Dalbandin
  Dera Ghazi Khan DEA Dera Ghazi Khan
  Dera Ismail Khan DSK Dera Ismail Khan
  Faisalabad LYP Faisalabad
  Gilgit GIL Gilgit
  Gujrat GRT Gujrat
  Gwadar GWD Gwadar
  Hyderabad HDD Hyderabad
  Islamabad ISB Islamabad International
  Jacobabad JAG Jacobabad
  Jiwani JIW Jiwani
  Kadanwari KCF Kadanwari
  Kalat KBH Kalat
  Karachi KHI Quaid-E-Azam Intl
  Khuzdar KDD Khuzdar
  Kohat OHT Kohat
  Lahore LHE Alama Iqbal International
  Lora Lai LRG Lora Lai
  Mangla XJM Mangla
  Mansehra HRA Mansehra
  Mianwali MWD Mianwali
  Mirpur Khas MPD Mirpur Khas
  Mohenjodaro MJD Mohenjodaro
  Multan MUX Multan
  Muzaffarabad MFG Muzaffarabad
  Nawabshah WNS Nawabshah
  Nushki NHS Nushki
  Ormara ORW Ormara
  Panjgur PJG Panjgur
  Para Chinar PAJ Para Chinar
  Pasni PSI Pasni
  Peshawar PEW Peshawar
  Quetta UET Quetta
  Rahim Yar Khan RYK Rahim Yar Khan
  Rawala Kot RAZ Rawala Kot
  Sahiwal SWN Sahiwal
  Saidu Sharif SDT Saidu Sharif
  Sargodha SGI Sargodha Apt
  Sargodha BHW Bhagatanwala Apt
  Sawan RZS Sawan
  Sehwen Sharif SYW Sehwen Sharif
  Shikarpur SWV Shikarpur
  Sialkot SKT Sialkot International
  Sibi SBQ Sibi
  Skardu KDU Skardu
  Sui SUL Sui
  Sukkur SKZ Sukkur
  Taftan TFT Taftan
  Tarbela TLB Tarbela
  Turbat TUK Turbat
  Wana WAF Wana
  Zhob PZH Zhob

Pakistan kargo hizmetinden yararlanın, dilediğiniz kargoyu zaman kaybetmeden alıcısına ulaştırın!

İletişim Formu